Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

1stefi121
9. jan 2013

našla som:Predpôrodná starostlivosť

Ak sa rozhodnete rodiť v Michalovciach, ponúkajú vám možnosť cvičenia a besedy. S partnermi či bez nich ich môžete absolvovať priamo v priestoroch pôrodnice. Rozsah predpôrodnej prípravy je 18 hodín, cena 19,92 € za mesiac. Viac sa dozviete od PhDr. Drahomíry Korpovej na telefónnom čísle 056 / 6416238.

jancamad
9. jan 2013

ja som rodila v TV v juni, sice sekciou ale nemožem sa vobec sťažovať. bola som na izbe, kde som bola sama (nadštandard) a mm ku mne chodil každý den a bol pri mne cely den. nikto nič nepovedal. babiky som mala pri sebe hned ako ma dali na izbu lebo 2 dni som ležala na jiske po sekcii. tam som deti nemala, a len mi ich nosili. sice toto sa mi nepačilo, lebo prvykrát som priložila deti k prsniku až na tretí den. tym padom aj mlieko išlo veľmi pomaly. ale čo sa tyka sestričiek, tak som bola veľmi spokojná, aj detskými aj gynekologickými. mohli sice dať viac info o kojení, ale čo som sa pýtala, na všetko dali odpoved a veľmi vychádzali v ústrety. tak další pôrod budem tiež absolvovať v TV. inak rodil ma dr. Szilagdi, som spokojná aj ked som sa bála veľmi, lebo nepočula som na neho veľa chvály

marcelka123
10. jan 2013

@fajndievca No tak držím palce, už to máš za 5 minút 12... Hlavne nech je pôrod pohodový 🙂 Potom daj vedieť ako to prebiehalo a ako si bola spokojná 🙂

lenulik15488
10. jan 2013

Baby ak potrebujete nejake aktuálne info o porodnici v TV tak ja som došla v pondelok domov z porodnice 🙂 A suhlasím s
@jancamad mala som taktiež cisársky rez a bola som veľmi spokojná mna rodil primár s dr. Ždijom a personál bol super až na jednu sestričku z novorodeneckého tá dala zabrať vraj každému 😀 ale svoje som jej povedala 😀 Takže ak by som mala ist opäť rodiť jednoznačne Trebišov 🙂

vikuska6
10. jan 2013

Ja som rodila v TV aj ked somsa dlho rozhodovala ci budem v TV alebo v KE. Nakoniec som sa rozhodla pre TV.I ked som velmi nechcela,aby ma rodil dr Szilagi,no ale nevyslo mi to 🙂 Ale mala som tazky porod,ale nemozem nic zle povedat...Chodil za mnou stale na kontrolu takze sa staral a bol mily 🙂 sestricky tiez boli super aj poradili aj porozpravali a s novorodeneckeho 😉 az na jednu...Taktiez som bola nadstandartnej izbe 😝

kavaapalma
11. jan 2013

@lenulik15488 tesim sa s tebou a srdečne gratulujem k babatku,prajem vela zdravicka obom.

kavaapalma
11. jan 2013

@1stefi121 vdaka za info,cim viac viem,tym lepsie. Mame skoro rovnaky termin. Dr. Zambova je moja gyn.velmi zlata.

1stefi121
11. jan 2013

A ty kedy rodiš?

kavaapalma
11. jan 2013

@1stefi121 zatial mam termin 18.6 ale idem do ke na 3d tam mi to upresnia. Ja si myslim,ze to bude kus skor.

mishell55
22. jan 2013

Ahojte baby 🙂 môj termín pôrodu sa už blíži a chcela by som sa opýtať, že čo treba zobrať do pôrodnice pre babätko... pýtala som sa už viacerých ale vy ste najbližšie rodili tu v TV a viete toho viac. Ďakujem. 🙂

acikaa
23. jan 2013

@mishell55 pre babo netreba nic akurat plienky,obrusky,kremik na ritku a oblecko ti daju ked si tam.Ja som mala so sebou nahradnu plienku ked sa mala pozvrackala ale nakoniec mi ju netrebalo.Az ked odchadzas tak ti treba veci pre babo do ktorych ho poobliekas 🙂

var001
23. jan 2013

@mishell55 Pre bábätko okrem plienok netreba nič, ale dovolia ho obliecť aj do vlastného oblečenia, len perinka musí byť ich nemocničná, takže väčšina žien mala pripravené aspoň body.

lenulik15488
24. jan 2013

@mishell55 aj ja som mala pre malinku vlastnu košielku a polodupky ked nam došla navšteva som ju vyobliekala 😀 😀 😀

kavaapalma
24. jan 2013

som pocula,ze nemocku prevzala Penta a ze menia osadenstvo a samozrejem dvihaju ceny...... takze sa zacinam viac priklanat k MI..........

var001
24. jan 2013

@kavaapalma Ceny v TV sú podstatne nižšie ako v iných nemocniciach.

kavaapalma
24. jan 2013

@var001 su boli,ale myslim,ze porastu... no uvidim,este mam dost casu na vyber...

kavaapalma
5. feb 2013

@lenulik15488 a dali ti malu hned k prsniku,myslim na ten body...ze hned ti ju prilozili na telo? je to pre mna dolezite...

1stefi121
5. feb 2013

A nahodou ceny sterilizacie neviete v tv?

lenulik15488
5. feb 2013

@kavaapalma Nie mne ju nedali hned ale ja som to ani nevyžadovala... ale viem, že kamoška chcela a dopredu im to povedala a spravili to nebol problem 🙂

kavaapalma
5. feb 2013

@lenulik15488 tak to je super,dik za info...

lenulik15488
5. feb 2013

@kavaapalma a ty ideš rodit prirodzene alebo cisarskym?

kavaapalma
5. feb 2013

@lenulik15488 jasne ze prirodzene... od zaciatku som nastavena,ze rodim normalne,nemam ziadny strach,nestresujem,ani nic podobne...jasne respekt mam,ale som optimisticky naladena...

1stefi121
5. feb 2013

@kavaapalma ti zavidim mne stiska jakeby som bolal prvorodička.

bulik30
13. feb 2013

baby co vsetko zo sebou do porodnice ? robia tam neaky predporodny kurz ?

kavaapalma
13. feb 2013

@bulik30 no v TV netusim,ale v MI robia...

kavaapalma
13. feb 2013

@lenulik15488 kolko sa teraz plati,ak je manzel pri porode?

lenulik15488
13. feb 2013

@kavaapalma Stale sa to dost obmiena bud 30 alebo 50 eur aktuálne 🙂

kavaapalma
13. feb 2013

@lenulik15488 no zarabaju na tom riadne...

lenulik15488
13. feb 2013

@kavaapalma Tak v Trebišove su ešte fakt najlepšie ceny oproti tomu ako som čitala o inych porodniciach 😒

linda20111
14. feb 2013

Ahojte zeny, ja som rodila v TV v januari 2013, pri primarovi, ktoreho som mala dohodnuteho vopred a nelutujem to lebo to bol jediny clovek co bol aj napriek mojmu stresu, kriku a hroznym bolestiam ku mne mily a LUDSKY, narozdiel od sestricky, ktora bola otravna, nevedela ani infuziu zaviest , ked mi dopichala ruku a krv bola vsade, nakoniec to musel urobit primar sam!! Co sa tyka sestriciek zenskych a detskych tak az na jednu z detskych sestier vsetky boli v pohode, poradili ked som sa pytala na nieco. Bola som na nadstandardnej izbe, bolo fajn, telka, navstevy neobmedzene, jedlo nosili na izbu a dobre varili. Mam aj skusenost s nemocnicou v MI, nakolko som tam bola s babom ked bol chory, ale lezali sme na detskom, tiez nadstandard izba ale otrasne zariadenie, bez teplej vody, v sprche zima - vobec tam nebol radiator a cez derave stare okno pomaly snezilo dovnutra!!! Za jedlom bolo treba chodit do druhej budovy, ja som to nechcela lebo som nemohla nechat babo same na izbe a ist len tak na hodinu prec..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre