Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

danka2920
13. jan 2010

myslím že si ich budeme važiť sami pred kojením a po kojení a tak zistíme koľko vypili. ale ako to vypočitame neviete náhodou?

danka2920
13. jan 2010

kočky akurát so m sa dozvedela nie veľmi fajn spravu, lebo som v 34 tt a jeden gynekolog zo stranky antikoncepcia.com z ktorým som si písala mi odpovedal na otázku že čo znamena ked mam hrdlo 2,5cm dlhé voľné pre jeden prst?tak mi napísal že sa otvaram mam ležať a nemam mať pohl. styk 2 týždne. dobre čo?

idris
13. jan 2010

janka na izbe je vaha a mozes si malu vazit kolko sa ti len zachce ale kazdy den je detska vizita a tam si ju sestra odvazi a pediater skontroluje ci je vsetko v norme, utorok a stvrtok sa chodi s babom na ultrazvuk obliciek, ale to je na poschodi 🙂 a k tomu priberaniu mne mala po porode schudla lebo som bola po sekcii a kym sa rozbehlo mliecko a aj mala hmm sli sme o 200g domov lahsi ale to vraj vsetky deturence tak maju malo ktore tam priberie.

danus to ma mrzi s tym otvaranim ale vazne poriadne oddychuj, no a ten pohlavny styk to sa vydrzi 😀 alebo posli muzicka spat do inej izby 😀 😀

ja som bola vcera u ortopeda tolko tam bolo detureniec ze juj ale ani jedna z nemocnice co som poznala ☹ klbiky su v poriadku 🙂 no a dnes sme mali poradnu a aj tam je vsetko OK rastieme ako z vody vlastne zo slahacky heheh tak som spokojna

zojana
13. jan 2010

idris...ahojky...už Ta poznam .. včera sme sa stretli u doktora Mihalika...ja som ta s tym bordovým kočiarikom ak si pamätaš, videla som Ta tam a podla fotky som si až teraz uvedomila že si to Ty... 🙂

ozujskova
14. jan 2010

zojana bola som tam aj ja a az tera viem kto si bola ty...ja som sedela na stolicke a maly bol v bielom overaliku,ale mas pekny kociarik 😀

danka2920
14. jan 2010

aj mna to trocha štve toto že sa už teraz otváram . no dufam, že to na mna nepride skôr. môže tak o 2 týždne to už budem v 36tt to by mohlo byť v pohode nie?

ozujskova
14. jan 2010

danka ani v 36tt to nieje v pohode....maly moj bol tiez vonku v 36tt a bol 8dni v inkubatore na kysliku a bral silne antibiotika....takze nic moc....dostal aj silnu zltacku...vraj predterminove deticky maju silnu zltacku 😒 tak nohy hore,magnezium a relax...ziaden sex 😀 😀 😀

danka2920
14. jan 2010

dobre tak budem oddychovať.a moj manžel nech sa s tým sexom zmieri 😀 😀 😀

zojana
14. jan 2010

ozujskova 🙂 ahojky...to som rada že sa aspon tu spoznavame 🙂 byvaš v Tv? ja si Ta nejako z nemocnice z predvčera nepamätam lebo som mala malu na rukach a plakala ta tak asi 😉

meinkonka
14. jan 2010

caute, nemam cas sem vobec chodit, furt studujem daco ohladne kojenia 😒

danka mas sa na co tesit, je to fakt drina starat sa o mrnouska

janka256 klystyr som si dala predpisat u svojho gyn. a oholila som sa uplne. neviem, ci to bolo potrebne ale pre istotu. babatka su aj v noci s tebou. vlastne staras sa o neho uplne sama, len na kupanie ti ho vezmu. ja som sa bola kuknut, ako ho kupu.

meinkonka
14. jan 2010

no tak ja som este ani na tbc nebola maleho ockovat, ma stale zltacku tak dokyna vravela, ze az ked bude mat
3 mesiace. a na usg neviem, kedy pojdem, 20. idem k dokyne a mam ma poslat aj na klbiky aj oblicky. a moj maly este stale nieje na porodnej vahe, takze sa trapime s kojenim a musim dokrmovat. 😒

danka2920
14. jan 2010

ahoj meinkonka. ja viem že to je drina . ale už sa teším .. dufam, vážne že to na mna nepride skôr. zajtra idem z a Gimerom som si ho vybavila tak uvidime čo mi povie. držte palce.

janka256
14. jan 2010

dani no ty sa drz uz sa ti to krati aj ja sa uz nemozem dockat ale do juna je este daleko 🙂

idris
14. jan 2010

Zojana 🙂 no a uz sa pozname aspon z videnia 🙂 ozujskova a mala si maleho vo vajicku? lebo ak ano tak aj ja uz viem ale nas tam bolo u MIhalika kedy mate znova dojst my na 13 marca dame si stretko?

Danka len nepanikuj a nemysli velmi aby si si to neprivolala lebo sila mysle je velka 😖

My sme boli ockovany na TBC uz na novorodeneckom a to sme mali iba 1 tyzden a aj zltacku vrrrrr 😠 😠 😠 a teraz sa nam v tom spravil hnis a ideme zajtra na plucne to vypichnut ☹

danka2920
15. jan 2010

no baby . tak som bola z a Gimerom a že mala je o týžden menšia .čiže takto ja som v 34tt a ultrazvuk ukazuje podľa meraní bábätka o týžden menej. ale že možno pôjdem ležať brať nejaké vitamíny aby podrastla. tak uvidíme. dufam že do dalšej kontroly podrastie a nebudem musieť isť ležať.

idris
15. jan 2010

Danka to ma mrzi ze sa to tak komplikuje ☹ , dufam ze sa to da cim skor do poriadku

danka2920
15. jan 2010

aj mna to štve. doteraz bolo všetko o.k. to jak náročky pred koncom sa musi niečo udiať. ale tak aj ultrazvuk sa môže myliť su tam určite odchylky. no uvidíme .

stefi79
17. jan 2010

Ahojte, nedávno som našla túto tému, niečo som si už aj prečítala a chcela by som reagovať na

DANKU

- ja som sa otvárala pri obidvoch mojich tehotenstvách v siedmom mesiaci. Pri prvej dcérke ma ešte zašili v29 týždni a mala som naordinovaný pokoj na lôžku. Ležala som v nemocnici týžden, vybrala som nejaké infúzie a išla domov. Steh mi vybral doktor dva týždne pred termínom a do termínu sa neudialo nič. Pôrod mi nakoniec vyvolávali a ešte som mala aj problém s otváraním krčka pri pôrode.

Pri druhej dcérke som zošívanie odmietla. Celý ôsmy mesiac som oddychovala, nič nedvíhala, proste kľud aj ked som sa starala o dvojročné dieťa. Takisto mi pôrod vyvolávali, 10 dní pred termínom kvôli zlým ozvam ale krčok vydržal aj bez zošitia. Bola som otvorená na "dva prsty" Takže hlavu hore, ukľudni sa, veľa oddychuj a pi magnézium. Detičky ešte nemáš, takže môžeš veselo oddychovať.

danka2920
17. jan 2010

ahoj stefi. tak ja som celkom kľudná . na to že som otvorena mi doktor nehovori nič, jemu len nepasuje ten týžden to je všetko . no a to je na tom že mam doma 3 ročného huncuta takže veľmi oddychovať no da sa ked je v škôlke tak si trocha poležim cez den , ale potom vieš, chodiť za nim a upratovať po celom byte hračky a tak. ale dufam , že nasa malička ešte trocha vydrží ved už len 5 týždnov. dakujem za podporu.. 🙂 🙂

martineckac
18. jan 2010

Caute dievčatá, ja tiež nestíham nič, stále dooklola, kojim, prebaľujem. boli sme v stredu na poradni, tak malý pribral za mesiac 1,2 kg, takže rastieme, boli sme aj na nožičky a všetko ok, takže nemusíme baliť na široko, akurát ja som dostala zápal prsníka, tak mi museli odstraňovať abces, takže teraz mám takú dierku na prsníku, takže som na antibiotikách, ale už sa to zlepšuje.
Držte sa.

stefi79
19. jan 2010

Danka nevedela som, ze mas trojročného syna, nejako som to nepostrehla. Držím ti palce a aj tvojej maličkej nech všetko dobehne a príde na svet zdravučká.

danka2920
19. jan 2010

ahoj martineckac tak veľa trpezlivosti s malym. a naširoko hoci nemusiš už baliť ale ja som malého balila do 5 mesiacov pre prípad. a tie prsníky ma mrzia musi to hnusne bolieť čo?

danka2920
19. jan 2010

stefi79 nevadi ja som ho nedala do profilu že mam syna až teraz. hej dufam , že to dobehne musí . uvidime čo mi povie doktor idem za nim koncom týždna dufam , že sa to zlepšilo.

stefi79
19. jan 2010

tak ti držím palce. Veď ak sa neotváraš, tak sa nemáš čoho báť. Do termínu to dobehnete. 😉

ozujskova
19. jan 2010

ahojte zienky....ajmi sme boli na klboch a doky povedal,ze su v poriadku ale pre istotu balit nasiroko do 5mesiaca...maly je zlatucky aj ked vynechava jedno spanie v oci a tak som dnes citala knihu od 00h do 2.30h tak aspon mam cas na knihy 😀 😀 😀 jedavame dobre 140ml kazde 3 hodinky...nutrilon ha,a s vahou j to biedne...odkedy som doma z porodnice slo dole len 4kg 😒 neviem ako skoro uz mozem po sekcii behat,ale uz by som mala zacat,leto je tu co den a ja som jak sud 😒 ozaj dostala som kramy...je to ok?nieje to skoro?

danka2920
19. jan 2010

dakujem. ozujskova. to nevadi že si už dostala kramy . kedže nekojíš tak je to v pohode . ženy ktoré koja tak dostavaju tak neskoro ja som pri prvom mala hned dva týždne po šestonedeli. takže ssa mi to vidi v pohode.a toto vynechanie spania uuuj to ked čitaš tak neskoro tak nespíš kolo toho?

idris
19. jan 2010

Ja som dostala menstruaciu hned po sestonedeli 😠 a to plne kojim a tak som sa v duchu vytesovala ze nebudem mat menzes aspon pol roka, a drahy na to ze mozeme zamiesat na dalsie 😠 😠 😠 😠 to su ale napady

martineckac
19. jan 2010

Danka bolelo to strašne, ale už sa to zlepšuje. Mne to balenie na široko príde veľmi drastické, dcéru som balila tri mesiace aj keď bolo všetko ok, ale teraz som to nerobila, malý aj horšie kaká, tak aj preto, aby sa mohol lepšie hýbať a kopkať s nožkami.
Ináč aj my občas v noci nespíme, keď spí veľa cez deň, tak sa mu nechce v noci, takže niekedy spím iba štyri hodiny dokopy, ale sa to dá zvládnuť, keď musím.
Pri dcére som tiež dostala menzes hneď po šestonedelí a kojila som, a potom som rok menzes nemala, a kojila som dva roky. Teraz som zvedavá ako to bude, ináč chcela by som brať nejakú antikoncepciu, čo sa dá užívať aj počas dojčenia, lebo ja už ďalšie nechcem 🙂.Som zvedavá čo mi povie doktor.

meinkonka
19. jan 2010

caute babulky. my sa mame celkom ok, raz dobre raz horsie. ale aspon ta nasa vecna zltacka je uz takmer prec. takze uz teraz sme sa konecne dostali na porodnu vahu. mam asi malo mliecka tak musim dokrmovat, ale podvadzam a dokrmujem len v najnutnejsom pripade cca 1-2x denne.

danka tak drzim palce, nech uz to mas za sebou 😉

ozjuskova, ja kramy este nemam, doky vravel, ze ani to este na kramy tak skoro nevyzera tak uvidime.

martineckac ja uz mam antikoncepciu /dalsie dieta by som teraz nezvladla 😀 /. neviem ako sa vola, ale je vo forme injekcie a ucinkuje 3 mesiace. kojace zeny ju mozu. vraj je velmi spolahliva 😉 ... kedy ideme kocikovat???

idris
19. jan 2010

ja tiez neplanuje dalsie babo, a zajtra idem na kontrolu tak sa popytam na antikoncepciu

meinkonka to som rada ze mate za sebou zltacku dlho sa vas drzala potvora jedna, a na mliecko si skusala bielu vineu? mne pomohla ked som dostala menzes, prsia mi navreli ako melony ale musis si ju odbublinkovat,

Ja sa chcem opytat kedy ste zacali pit vodu z vodovou hned od zaciatku alebo sme najprv boli na lucke ci drobcekovy alebo ste si prevarali vodicku ??? Mam lucky a drobceka uz dost a nie vzdy sa mi chce prevarat a prelievat vodu do flias, tak som zvedava ake mate skusenosti s vodou z vodovodu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre