Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

meinkonka
31. mar 2010

martina ano manzel cakal vonku a maleho mu isli ukazat na chvilocku

klistir som si davala doma radsej. takze mi ho uz nedavali. a ked sa kompletne vyholite, tak ani to nebudu robit. skontrolovali a ze ok.

martina149
31. mar 2010

A klystír si si dávala ešte večer či až ráno?A predpokladám asi že tiež Yal,lebo aj mne ho Dr.Holda predpísal.A holenie to ani neriešim určite radšej doma než v nemocnici.

idris
31. mar 2010

ja som mala vsetko v nemocnici kedze som tam lezala uz 4 dni a na holenie som mala svoju ziletku tak to bolo OK a klistir bol rano pred porodom

adrianet
31. mar 2010

Rada by som sa vratila k povodnej teme ohladom porodu do vody v trebisovskej porodnici. Najde sa tu este niekto so skusenostou v poslednej dobe? Doktor mi neustale opakuje riziko infekcie a teraz v teme o porodoch do vody este niekto vypisuje, ze to uz ani nedoporucuje slovenska novorodenecka sekcia. Tak co teraz?

martina149
1. apr 2010

Adrianet a prečo chceš za každú cenu do vody?

martineckac
1. apr 2010

Adrianet ja som tiež rozmýšľala nad pôrodom do vody, ale doktor mi povedal, že môžem dostať nejakú infekciu, tak som sa rozhodla za klasický pôrod.

meinkonka
1. apr 2010

klystir rano

martina149
6. apr 2010

Dievčatá a štandardná izby sú tam aké?Dá sa?Ja by som síce chcela nadštandard,ale len dvojposteľový a ak nebude voľný tak asi smola tak preto sa pýtam.

janka256
6. apr 2010

martinka normalne ti zavidim ze o par dni uz budes mat po vsetkom 🙂 a tie izby by zaujimali aj mna ja sice tiez chcem nadstandard a to je jedno ci dvoj alebo jedno postelovy ale tak ak nebude volny 😒

martina149
6. apr 2010

Janka mne by to tiež bolo jedno či dvoj či jednoposteľový,len jednoposteľový je trošku drahší tak neviem.Nejak teraz nemám veľa prebytočných koruniek a ešte neviem po koľkých dňoch po cisárskom prepúšťajú.Ale uvidíme.A neboj o chvíľu budeš na konci aj ty.Mne sa tiež vždy zdalo,že ešte je kopec času a prišlo to raz dva.

idris
6. apr 2010

martinka prepustaju po 6 dnoch ked si po sekcii

susiqa
7. apr 2010

to kazdy v trebisove rodi sekciou??? jjuuuuuuuuuuuuuuuuj mna to bohuzial caka v pondelok :( moze mi tu niekto povedat ako financne by som mala byt mila na doktora???? dakujem za odpoved 🙂

martina149
8. apr 2010

Susiga a kto ti bude robiť sekciu?Mňa to čaká zajtra

susiqa
8. apr 2010

primar..aj mna to malo cakat v sobotu ale kedze sa v sobotu vydavam tak az v pondelok....

martina149
8. apr 2010

A kôli čomu máš sekciu?Ináč aj ja idem za primárom.Takže my sa tam asi stretneme.Ja už tam mám byť ráno o 8.00

janka256
8. apr 2010

martinka zajtra ti drzim silno prsty a neboj nic o chvilu mas malu pri sebe 🙂

efeuska
8. apr 2010

Ahojte maminky a budúce maminky 🙂 tiež budem rodiť v TV a konkretne u doktora Gimeru a chcela by som sa Vás skúsených opýtať či je lepšia sekcia alebo klasicky pôrod??? ďakujem 🙂 a držím nám všetkým palce, aby sme to zvládli 🙂

martina149
8. apr 2010

Ďakujem Janka,teším sa aj sa bojím naraz,ale dúfam,že to bude všetko v poriadku.
Efeuska v tom ti neporadím,lebo ja som rodila len klasicky 2x a teraz idem na sekciu tak to neviem porovnať,ale je tu niekde na koníku stránka kde dievčatá píšu,či pôrod klasický alebo cisarák.Skús si to vyhľadať.Ale asi to záleží od každej individuálne.Ja som mala prvý pôrod ťažší a dlhší pomocou vyvolávačky,lebo som sa neotvárala a druhé som porodila ani neviem ako.Tak teraz idem tiež do nového.

janka256
8. apr 2010

mati potom sa ozvi ako to prebehlo 😵

susiqa
8. apr 2010

som nizka ´a koli zuzenej panve...doktor sa boji ze by to mohlo babetku pri porode ublizit...

efeuska
9. apr 2010

Ďakujem aj tak za odpoveď 🙂 ja si tiež myslím, že je to individuálne, tak veľa štastia prajem 🙂

idris
10. apr 2010

susiqa ja som nedavala nic, je to ich povinnost

danka2920
14. apr 2010

ahoj efeuska . podľa mna je lepšie rodiť normálne . po cisárskom je väčšia bolesť ako po normálnom a to napríklad aj preto, že po normalnom si už na nohách na 2 den , normálne ješ už v prvý den a po cisárskom ješ normálne až na 3 alebo 4 a kým sa postavíš. a ešte napríklad aj to že bábo ti po cisárskom prinesu až na 3 den. aj to ked sa citiš dobre. takže tak. ja som rodila normalne a tiež pri Gimerovi.zlatý doktor veľmi.

karolinka83
14. apr 2010

Ahojte, ja som rodila v trebisove pred 5 tyzdnami, cisarsky. Mala som pocas tehotenstva srdcove arytmie, tak kvoli tomu bol cisarak. Trebisovska porodnica uplne ok, bez problemov... bola som na nadstandarde... chcela som dvojpostelovu izbu- tiez kvoli peniazkom... ale volna bola uz len jednopostelka, tak som brala aj to. A nelutujem. Na izbe som vlastne bola iba 4 dni, lebo prvy den po sekcii je clovek na normalnej pooperacnej izbe, na nadstandard som sa dostala na druhy den poobede, ked uz som bola schopna chodit. No a prepustili nas domov na 5. den. 🙂 VAcsinou pustaju az na 6. den po sekcii ale ja som bola pochvalena, ze som sa dobre zotavovala... 🙂
A co sa tyka toho, ci cisarsky alebo normalny porod... nemam to ako porovnat, kedze som rodila teraz prvykrat ale ja som po porode nemala ziadnu traumu, rana sa mi zahojila velmi rychlo, vlastne da sa povedat, ze po tyzdni som bola uplne v pohode. Moja jedna kamoska, ktora rodila normalne, tak mala problem sa posadit aj po mesiaci... 🙂

martina149
15. apr 2010

Ahojte tak ja už to mám za sebou,včera sme sa vrátili domov.Po sekcii ma takisto pustili na 5 deň.S nemocnicou a so starostlivosťou som bola veľmi spokojná,sestričky na šestonedelí sú fakt veľmi ochotné.Ja už viem porovnať klasický pôrod a cisarák a myslím si ,že po cisárskom to bolí menej.Sestričky sa starali,po sekcii som dostávala injekcie od bolesti takže sa dalo a ja som už na 3 deň bola v pohode,bez liekov.

martineckac
15. apr 2010

Martina blahoželám, nech ste zdravučký a krasnučký a nech je poslušné babätko 🙂

simba
15. apr 2010

martinka aj ja sa pripajam a blahozelam🙂 kto ti robil cisarsky?
inak dievcence, nie je tu niekto kto sa chysta rodit niekedy v polovicke juna ako ja?

danka2920
15. apr 2010

martina blahoželam k maličkej . nech ste zdravučké.

janka256
15. apr 2010

jeej martinka blahozelam k malickej kazdy den som tu nakukla ci tu nie si 🙂 aku si mala anestezu celkovu alebo spinal? simba ja by som mala rodit nejako okolo 20 juna a tiez v trebisove 🙂

simba
16. apr 2010

janka256 tak sa tam mozno stretneme,... budes rodit prirodzene alebo radsej cs? uz mas dohodnuteho porodnika? som si myslela, ze budes rodit asi neskor kedze mas v profile ze az 2.jula...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre