Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

sstefi
8. apr 2012

no napr. tvoje dojmy, ako a kto sa spraval. kto je tam zastupca ? žeby dr. Gimera?poznam len meno, ale zda sa mi žeje zastupca

sstefi
8. apr 2012

takže zhruba si nam to aj opisala 🙂

renuska59
10. apr 2012

Joj meno zástupcu neviem Szalaj ale nie som si istá. Gimera nie ten je pôrodník a je milý, tak ako . ostatní. Dojmy ako som povedala sú v pohode. Oveľa lepšie ako v Michalovciach aj čo sa týka prístupu lekárov a hlavne primára. Ten v Mi je povýšenecky nafúkaný. JA a nik iný 😝

sstefi
10. apr 2012

@renuska59
alebo žeby Szilágyi? myslím, že Oto sa vola, ten mne nie je moc sympoš. myslím správanie a dojem z neho, nie na výzor 😉

sstefi
15. apr 2012

@renuska59 a je na oddelení nejaká žena-lekárka?

madisonb
24. apr 2012

@januliatko777 @lienka2912 ja som rodila klasicky v januári 2012 u Dr. Gimeru 🙂

sstefi
25. apr 2012

@madisonb a ty by si nam neprezradila, či tam je nejaká žena ?
dakujem za prípadné info.

madisonb
25. apr 2012

@sstefi počula som, že tam pracuje Dr. Fantazírová (neviem, či som jej nespotvorila meno) 😅 a Dr. Dráľová.

sstefi
25. apr 2012

@madisonb a o nich nejake recenzie nemaš?

madisonb
25. apr 2012

ani veľmi nie. 😒 Dr. Dráľová mi robila ultrazvuk, keď som prišla o 4 tej ráno do pôrodnice, pretože som sa zľakla, že necítim pohyby, ale bol to len planý poplach, no lekárka bola veľmi milá.

sstefi
26. apr 2012

ok, dakujem 😉

jarkaemka
27. apr 2012

ahojte no ja mám skúsenosť v košiciach vo fakultnej tam som rodila prve babo a druhe som mala v trebišove..tak tie košice boli na zaplakanie ☹ vôbec si ma nikto nevšímal,ako keby som bola vietor..koniec koncov bola to hrôza nikdy viac....no a v trebišove ma sestrička neopustila ani na minútku/samozrejme už keď som ležala a tiekla mi infúzka/...zhodou okolnosti to bol dr.Szilagi Oto a bola som nad mieru spokojna 🙂 🙂 🙂 odporúčam 🙂

sstefi
28. apr 2012

@lienka2912 bola si na tom kurze? oplatilo sa? páčilo sa?
bud. štvrtok bude zase 1. vmesiaci, tak som myslela, že by bolo možno fajn skočit a kuknut, preto sa pytam

madisonb
28. apr 2012

@sstefi nie je zač 🙂

lienka2912
2. máj 2012

@sstefi bola som, no bol to štvrtok pred Veľkým piatkom, a tak sa stalo, že som tam bola sama. Obyčajne vraj chodí tak 4-5 budúcich mamičiek. Vrchná sestra, ktorá vedie kurz, bola veľmi milá, a venovala sa mi, aj ked som bola sama. Aspon som sa mohla opýtať to, čo ma zaujíma. Rozmýšľam, či pôjdem aj zajtra, aby som tam zas nebola jediná.

michaela317
7. máj 2012

...ahojte zenusky...aj ja sa rada dozviem nejake nove informacie z trebisovske jnemocnice...svojho prveho synceka som rodila v Tv v roku 2006 a bola som velmi spokojna...ale odvtedy sa tam toho isto vela zmenilo...

sstefi
7. máj 2012

@michaela317 no snad ti stihnem podat info potom ja, ked už budem po 🙂 lebo vidiš, že tu sa nerodi 😀 😉

michaela317
8. máj 2012

@sstefi ...tak to si potom mozem byt ista,ze budem mat volnu nadstandardnu izbu, ked tam nikto nerodi...🙂

sstefi
8. máj 2012

noo, vyzerá to tak, nie? 😉
ale zrejme len nerodia tie, čo chodia na MK 🙂

michaela317
9. máj 2012

@sstefi ...tak uz sa budem spoliehat na info z prvej ruky od Vas...🙂 Mate aj dohodnuteho lekara alebo idete vtedy,ked to pride...?

sstefi
9. máj 2012

buduci tyžden sa chystam do poradne už do porodnice, takže uvidim, ako to tam bude prebiehať a pod.

michaela317
10. máj 2012

@sstefi oki...tak ja som zvedava ze co a ako...

sstefi
13. jún 2012

@michaela317 kludne možeš isť rodit do TV. naozaj nemam ani pol zleho slova.
každý príjemný, mladý, ochotný.
ak maš konkr. otázky, tak napíš, neviem teraz narychlo čo napisat.
dnes sme došli domov, tak len tak na kuk som došla.

michaela317
13. jún 2012

@sstefi ...tak gratulujem,ked to uz mate za sebou....dufam,ze ste obaja v poriadku...

sstefi
15. jún 2012

dakujem, ano sme. zvykame si na seba 🙂

blue_eyes
15. jún 2012

@sabiatko momentálne sú to veľmi dobrí doktori na osmičke..všetci do jedného...takže sa nemáš čoho báť....ja mám akurát v žalúdku niektoré sestričky z oddelenia šesťnedelia...ale to sa dá prežiť....

blue_eyes
15. jún 2012

@sstefi Gimera je jeden super doktor..môžem len odporučiť.... 🙂

sstefi
15. jún 2012

@blue_eyes dakujem, ale ja už to mám za sebou. už sa tam nechystám 😵 🙂

blue_eyes
15. jún 2012

@sstefi tak super, blahoželám...a koho si mala pri pôrode?

sstefi
15. jún 2012

primár a Mudr. Ždij
a dakujem za blahoželanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre