Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

sstefi
17. okt 2009

presne tak tofunguje, aspon čo ja viem. on si "to" načasuje, aby "to" bolo vtedy, ked ma službu.

a porodu som sa aj ja bala, teraz vravim, že v pohode, ale ked si predstavim, že idem zas, tak sa zase bojiiiim (zatial nehrozi, len si občas planujem) 😵 😀

sstefi
17. okt 2009

mne sa ušla úžasná lekárka, len asistentka bola dosť hrozná, ale tú si človek už fakt nevyberie. zo všetkých len takto jedina bola taka - plechovy ksicht, aj to som na nu mala štastie.

ale kym sa držíš toho čo ti povie, tak je všetko ok. ked myslíš na to, že čím viac to bolí a čím viac nevládzeš, tým si bližšie k cieľu a ku koncu,tak to celkom ide.
Len stale rob to, čo ti hovoria a ide to.

meinkonka
17. okt 2009

no dievky, takze ked chcem vybraneho lekara, tak musim rodit v 38tt a nie spontanne??? 😒 odveci. co ja len teraz budem robit? ☹ 😅

lilyboo
17. okt 2009

Budes verit, ze tvoje telo vie najlepsie, kedy je baby aj ty pripravene, a ze to vsetko pojde v pohode, lebo priroda to tak zariadila 😉

Podla mna je to hlavne o psychike, jasne ze dolezite je aj aky personal vystihnes, ale mne kamoska, co to uz ma za sebou vravela, ze pre nu bolo najdolezitejsie, ze tam bol s nou partner...

Ved dam zanedlho vediet ako dopadnem ja... 😉

kubiatko
17. okt 2009

Potrebovala by som mená niektorých dobrých pôrodníkov v Trebišove. Nikoho tam nepoznám a neviem, podľa čoho si mám vybrať, chcem tam ísť rodiť. Dr.Buban už ordinuje?
Dik za odpoveď

meinkonka
17. okt 2009

lilyboo tak dik za rady 😉

kubiatko dr. buban zacina v trebisove az od 1.decembra

kubiatko
17. okt 2009

A iný pôrodník, schopný?

meinkonka
17. okt 2009

tak to ja netusim, ja som z MI. a tu jedine ten buban a aj ten odchadza do TV 😒

sstefi
17. okt 2009

ja tiež neviem, kto tam ostal. čo viem, tak max. jeden, teraz si nespominam na meno.
a predpokladám, že dr. pajtaš(sukromny lekar, už nepracuje na odd.) nadalej chodí k porodim, mal tam aj služby, tak predpokladám, že to je aj teraz tak.

kubiatko
17. okt 2009

Ďakujem za odpoveď

sstefi
18. okt 2009

MuDr Szilágyi(neviem, či som to spravne napisala) teraz som si spomenula na to meno, len ako vravim, neviem, či tam ešte je. tiež celkom prijemny človek.

mj28
21. okt 2009

Mudr. Pajtaš ma služby v nemocnici pondelkami poobede, a ak nanho vyjde, tak si mozete gratulovat, je naozaj skvely !!!. Ešte su tam Mudr. Gimera /fajn doktor/ a Mudr. Szilágyi/ nesuhlasim s nazorom ze je prijemny človek ... mozno niekedy bol ...teraz je skor arogantny, ale to je zas moj nazor/ a ešte by tam mala byt jedna mlada lekarka, ale ta neviem ako sa vola ... a predpokladam ze prijmu opat nejakych novych, pretoze este ked tam bol Mudr. Pataky a Mudr. Salamon, tak ich tam bolo malo, a teraz ked tam tí dvaja nie su a aj ked dojde Mudr. Buban, tak musi este niekto prist, aby to tam zvladali, kedze je coraz viac porodov ...

meinkonka
21. okt 2009

som pocula nazor od jednej kamosky, ci som normalna, ze chcem ist do TV. vraj je to zberna pre cirne obcanky a vyzera to tam hrozne. sice ona ma take skusenosti spred par rokov, takze neviem, ako to tam vyzera dnes. baby co si o tom myslite??? som zufala, porod sa pomalicky blizi a ja neviem, kde rodit ☹

idris
21. okt 2009

ja som sa tam bola pozriet a zalezi kto je ako narocny... ale v tejto dobe je velmi vela tehotnych a nie len romiek... ako tie izbiedky co su platene su velmi prijemne.... a tie ostatne no taka klasika nemocnica asi ako vsade... je to len o tom ze kto je ako narocny... socialne zariadenia su na chodbach ako aj sprchy... Ale ja si neviem predstavit zeby som mala rodit niekde v Ke a trepat sa tam keby uz mam kontrakcie ... Vazne zalezi na uhle pohladu ...

Meinkonka ale ked chces dohodni si stretnutie s vrchnou sestrou a ona ti rada poukazuje aj izby aj saly a co to povie...

meinkonka
22. okt 2009

dik idris za info 😉

martineckac
22. okt 2009

ja som bola v utorok na USG v MI pri Dr. Bubanovi, a vravel, že sa tam rodí na polohovatelných posteliach a sú oddelené a nie ako v MI iba plachtou, takže máte tam súkromie. Ja som v 31.tt a chcem rodiť v Trebišove pri Bubanovi, a takisto sme sa bavili o pôrode do vody, že je to skôr pre viacrodičky ako prvorodičky.

meinkonka
22. okt 2009

martinecka a budes mu nieco platit za to, ze ta bude rodit on???

martineckac
23. okt 2009

Meinkonka, určite mu dám nejaké to euro, ale max200 , a hlavne sestričkám nakúpim kávičky, dezertiky a blbosti aby sa dobre starali.Ja mám taký vianočný termín, tak dúfam, že neodvolám doktora priamo od kapustnice.

meinkonka
23. okt 2009

martinecka ja sa stale neviem rozhodnut, kde rodit a pri kom. vlasnte pri bubanovi by som chcela ale neviem, ci ist do trebisova. vecna dilema 😒

martineckac
23. okt 2009

Meinkonka,Tak ja som pevne rozhodnutá, že Trebišov, lebo tu v MI neostal už nikto normálny, moje dve kámošky teraz rodili pri Bubanovi a si ho veľmi pochvaľovali a zase Trebišov nie je až tak ďaleko.A tá naša michalovská nemocnica vyzerá otrasne, ja som rodila pred deviatim rokmi a vyzerá horšie ako pred rokmi.

meinkonka
24. okt 2009

martinecka a bola si to omrknut v trebisove? alebo nechystas sa???

martineckac
24. okt 2009

Ma to napadlo ísť tam pozrieť, ale asi až keď tam bude od 1. decembra Bubán, ale horšie to asi ako v MI nemôže byť🙂.

danka2920
25. okt 2009

ahojte. ja mam termín vo februári a tiež budem rodiť v trebišove. rada by som chcela rodiť do vody ,ale trocha mam strach. bude to môj druhý porod al prvy som mala normálne. no ten mlady doktor čo ho toľko spomínate sa vola Gimera. Bujňák tam už nie je. ja som pri Bujňákovi rodila pred 3rokmi. veľmi zlaty doktor. ale aj ten Gimera je ževraj veľmi zlaty. no a ten novy Buban či ako to je nejaky starší?a keby som si ho chcela vybrať berie nejakí príplatok?

meinkonka
25. okt 2009

cauky danka. ten dr. buban ma tak po 40tke. netusim, kolko berie za porod, este som to nezistovala. a ako vyzera ta trebisovska porodnice, nie je to sama cernoska a humus???

danka2920
25. okt 2009

ahoj meinkonka. nie nie je to humus . je to v pohode. ja som sa tam cítila celkom fajn. no a ked je manžel pri pôrode tak sa spravaju super. akože tie cigánky tam su ale ty ked budeš na nadštandardnej izbe tak to ti vôbec vadiť nebude. ja som rodila teraz po ležiačky čiže normálne ale teraz by som chcela do vody tak uvidime. ty chceš na tom polohovateľnom kresle?

sstefi
26. okt 2009

možte si byt isté, že s romkami na izbe nebudete. teda ked som tam bola ja, tak nas bolo nenormalne vela rodičiek, už ležali aj na izbe kde su rodičky po cisarskom, a boli 2 romky ale ani jednu nikam "neprimiešali".
A aj ked nieste na nadštandarde, aj wecko je urobene tak, že su 2 zachody, jeden je zamknuty na jednej z izieb je kluc a romky chodia do nezamknuteho a ostatne do zamknuteho
znie to možno drsne, ale asi vedia prečo to tak robia.
takže neverim, žeby sa niečo zmenilo k horišemu. fakt nemam žiadnu zlu skusenost ohladom tohto a vlaste ani celkovo nemam nič zle. aspon ma nič nenapada.

meinkonka
26. okt 2009

tak dik za infosky babulky, ste ma potesili. ale stale neviem, kde rodit. to je fakt moja vecna dilema 😒

danka2920
28. okt 2009

ma niektorá termín vo februári?to som asi sama čo?

sstefi
28. okt 2009

danka, neboj nebudeš tam sama 😉 😀

meinkonka, ono je jedno kde rodíš, pár dní vydržíš v hocijakej izbe(samozrejme hygienicky nezavadnej 😅 😝 ) všetko záleží od ľudí, resp. ich prístupu. ty možeš ist aj do prahy, či berlina , ked sa ti ujde nejaká drzá asistentka, príp.dr. a takisto naopak. 😉
držím palce, aby si bola spokojná s výberom porodnice 😉

meinkonka
29. okt 2009

dik stefi, rozmyslam, ze ostanem v Mi a nikoho si nabudem zazmluvnovat. aspon usetrim a nebudem stresovat, kde a ku komu ist rodit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre