Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

martineckac
5. dec 2009

Tak toto ani nech neskúšajú, že si zaplatíš izbu a nikto k tebe nedôjde, to kvôli debilnej chrípke robia toľko paniky, drbe im načisto.

danka2920
6. dec 2009

no je to tak ona je na nadstandarde a nechcu tam pustiť vôbec nikoho . ta je to trocha somarina no trocha dosť. ta to take na figu . važne oni s tej chripky robia...

meinkonka
6. dec 2009

tak tak dievky. som hovorila s jankou.mi a je na nadstandarde na 1-cke a tiez tam nikoho nepustia. ze aj manzela tam ledva na 5min. prepasuje. to je svinstvo. nesuhlasim s tym, bude rosambo 😠

danka2920
6. dec 2009

no ta fajn. ta vydržíte toľko. alebo tiež budete pašovať

martineckac
6. dec 2009

Keď to tak bude tak nám je zbytočne platiť nadštandard.

danka2920
7. dec 2009

tak to je svätá pravda zbytočné peniaze. no ale uvidite aj podľa toho či tam nebude veľa romiek . ked hej tak by som išla radšej na nadštandard. akože nedaju vas s nimi na izbu ale bude to pre vas bezpečnejšie. vieš aby vam nechodili po izbách. joj to važne s tou chripkou na houby. ..

danka2920
7. dec 2009

akurát som sa dozvedela že michelle ma dievčatko Karolínku. narodila sa minulu nedeľu.

ozujskova
7. dec 2009

no ja som bola na nadstandarte pred 5rokmi a je to obrovsky rozdiel a urcite si ho zaplatim aj teraz aj ked nepustaju navstevy...rozdiel je v tom,ze je tam chladnicka ,kanvica ,televizor a hlane pekna kupelka n akluc a nechodis sa kupat s cigankami....je to uplne o niecom inom...

danka2920
7. dec 2009

no ved už len kôli tomu sa oplati byť na nadstandartee . ja som tam bola pred troma rokmi a super bolo. aj telka aj chladnička no proste všetko ja k hovoriš

meinkonka
7. dec 2009

no ja urcite beriem ten nadstandard, ale tie navstevy si budem snazit vyhadat. a maminej kolegyni svagrina tam robi sestricku tak snad nejak po protekcii to poriesim 😅

danka2920
8. dec 2009

ahoj meinkonka.no tak vyskušaš.inak na zajtra ti držím palce najsilnejšie. nech všetko dobre dopadne a nech ste obaja zdravý. ja mam akurát zajtra poradnu. idem si zistiť čo to bude. dufam že sa mi ukáže.

martineckac
8. dec 2009

Meinonka držím palce na zajtra, ja som bola dnes v poradni a doktor mi povedal, že to je už na spadnutie, takže čakám kedy to príde🙂

danka2920
8. dec 2009

no tak žienky držte sa obidve. od ktorého týždna sa chodi každy týžden na poradne zabudla som už.

meinkonka
8. dec 2009

dik baby, snad to vsetko dobre dopadne. 😅

danka posledny mesiac. cize asi od 36-37tt 😉

danka2920
8. dec 2009

aha no dobre diki meinkonka. neboj musi to dobre dopadnuť. predstav s i že už zajtra sa stretnes so svojím bábätkom to je super pocit.

danka2920
9. dec 2009

ahojte žienky. tak meinkonka to už ma určite za sebou. a vy ako?

martineckac
9. dec 2009

Normálne závidim meinkonke, ja čakák a čakám a nič🙂

danka2920
9. dec 2009

aj ja jej zavidim. dnes som bola na poradni a som sa dozvedela super správu. že budeme mať dievčatko. no dufam že videla dobre. tak sa teším že že strašne no.

idris
9. dec 2009

ahojte babulky tak aj ja to uz mam za sebou. Hoc trvalo to o nieco dlhsie ale konecne doma. Aj ja som sla cisarskym ☹ lebo ani po infuzii sa malej nechcelo von.

danka2920 ja som s Katkou bola aj na gynekologii a potom par dni na sestonedeli. Dnes ju mali pustit domov 🙂

martineckac
9. dec 2009

Idris gratulujem, nech ste zdravučké a nech malá robí len radosť.

Danka neboj, určite videli dobre🙂

danka2920
10. dec 2009

ahoj idris . gratulujem. hej bola si s Katkou no super. tak už by mali byť doma hej?no tak fajn. a ako maličká?počuva?

idris
10. dec 2009

malinka je ako anielik placka minimalne 😵 , len sme chytili zapal ociek tak si kvapkame kvapky 😒

Dani katke po porode klesol tlak 😵 len sa spametavala po sekcii, a ak vsetko slo tak ako malo je uz doma 🙂

Martinecka ty sa chystas rodit tiez v tv?

martineckac
10. dec 2009

Idris, ja tiež idem rodiť do Trebišova k Bubanovi.

idris
10. dec 2009

Tak to mas super on je velmi mily 🙂 jediny si vsimol ked osm tam lezala ze som bleda ako stena, naordinoval mi zelezo 🙂 a hned po vizite dosla sestra s liekmy xixixi 😉

martineckac
10. dec 2009

On je milý ešte aj ku cigankam, tu v Michalovciach si ho každá chválila.Rodila si so spinálkou, či v celkovej narkóze?

danka2920
10. dec 2009

hej tak ona išla len kôli tomu na cisársky že mala strašne vysoky tlak a nevedeli jej ho zbiť. no a už su doma . tak nech je len všetko o.k. no ja sa už tak teším na svoje . ževraj budeme mať dievčatko . no už sa neviem dočkať.

fialka25
11. dec 2009

Ahojte dievčatá,
🙂 mam termín o 3 týždne, chcela by som rodiť v Trebišove, nevedela som, že treba vybavovať, napíšte mi za kým mám ísť, akí sú tam lekári a sestry. Mám z toho všetkého strach. ☹

martineckac
11. dec 2009

fialka a ty si odkiaľ?

danka2920
11. dec 2009

ahoj fialka. no nemusíš si nič vybavovať. iba ak si chceš vybrať lekára , ktorého chceš pri pôrode ina k ked nechceš vybavovať lekára tak pojdeš rodiť ku tomu kto bude mať službu. a lekári su tam v pohode daju sa teraz už.

fialka25
11. dec 2009

No dobre, ale ked si chcem vybrať lekára, tak koho? kto je taký dobrý??a koľko asi tak berie??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre