Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

vik_i
29. júl 2016

@ludomilka2 presnne toho pána Dr. Szylagiho sa najviac bojim, ale ani si nevieš predstaviť ako, nič dobre som na jeho osobu este nepočula...tak rozmyšľam či si zaplatiť Ždija...lebo vraj je super alebo isť do KE...poraď

ludomilka2
31. júl 2016

@vik_i vieš on je nepríjemný to je pravda ale svoju prácu v dobre. Takže neviem ti poradiť. Po druhej dcérke my praskla cieva pod sitim a on ma operoval. Doslova a do písmena myslí zachránil život. Nakoľko som kolabovala. Takže ja nič nemôžem povedať. Ja určite nebudem platiť za lekára. Rozhodnutie je na tebe. My sme sa rozhodli že pokiaľ sa dvojčata vypytaju na svet skôr tak určite ideme do Košíc a pokiaľ vydržíme tak TV.

vik_i
31. júl 2016

@ludomilka2 jasné chápem..koľko ľudí toľko názorov😊uvidíme ešte a vďaka za nazor a za radu

ludomilka2
31. júl 2016

Môžem sa spýtať? Kedy máš termín?

vik_i
31. júl 2016

@ludomilka2 24.októbra mám termín, ale už zháňam nejaké info,lebo v každej nemocke to je o inom...

zuzulikf
2. aug 2016

@vik_i Dr. Szilagyi aj napriek tomu že aký je povahovo je naozaj veľký odborník... Každý ho naozaj veľmi chváli.... Pokiaľ budeš robiť to čo ti hovorí tak bude v pohode 🙂

vik_i
2. aug 2016

@zuzulikf chápem, ak by som na neho aspoň od známyh počula niečo dobfé tak fajn, ale v mojom okolí na neho nikto nemá nič dobré...tak si asi lekára vyberiem. Ale vďaka za nazor😊

stelahalasova
6. aug 2016

Ahoj zienky, chcem sa pridat aj ja, aj ked som rodila v Tv skoro pred rokom. Sla som na vyvolavacku, ale celkovo porod nebol taky hrozny qko som cakala. Cele doobedie sa o mna starala sestricka Csatlosova, klobuk dole pred touto turbozenou, ktora stiha medzi tym kvantom roboty aj zavtipkovat, podporit, a ludsky prehodit par slov. Primar dosiel az na samotne "tlacenie", (podotykam nemala som ho vopred vybaveneho)...ale ok...co sa novorodeneckeho tyka, sem tam som prepocula nejaku hlasku typu " preco ma taku ogrckanu koselu"...no asi lebo grckal, alr nemala som sil ani chut riesit taketo malichernsti. na druhej strane na vsetky moje trapne otazky odpovedali, ked sa mi maly nezdal, a poziadala som ich, prisli ho bez slova skontrolovat..Nq izbe sme boli dve 10 eur na noc,ak si dobre spominam. Lekari tam boli podla mna fajn, a sziladi je taky trochu hrubsi co sa prejavu tyka ale nemozem na neho nic zle povedat. Kamoska rodila pri Drqlovej, porod mala konplikovany ale ze dr bola mila a podporovala ju a nakoniec to zvladli. Pred porodom som volala sestricke, ci je nejaka priprava, vtedy nebola, ale zavolala si ma na pokec, dala mi papier co do porodbicr a co na domov si nachystat. Povodila ma po oddeleni, takze spokojnost tiez.Ak by som rodila raz opat, vybrala by som si Tv znova a nikomu by som neplatila.

nika9876
21. aug 2016

@vik_i určite sa Szilagyiho neboj 😀 rodila som v apríli, celý čas ma vyšetroval on, pobavili sme sa aj napriek silným kontrakciam som sa neudržala a smiali sme sa na celú pôrodnicu. Pokusal sa ma rozptyľovať 😃 Bol tam so mnou manžel, a keďže videl že to horšie zvláda ako ja, robil si z neho srandu 😃 nakoniec ma odrodila Dralova, som 100% spokojná so všetkými, sestričky zo šestonedelia sú top všetky, z novorodeneckého sa tam nájdu aj také čo zjedli všetku múdrosť sveta ale nenechaj sa a bude všetko ok 😉

vik_i
22. aug 2016

@nika9876 no konečne niečo pozitivne 😊😊😊lekara už mám vybaveného takže už to neriešim 😊 dajú sa obzrieť priestory pôrodnice?

nika9876
22. aug 2016

@vik_i Určite áno, keďže som bola v 34.-tyzdni hospitalizovaná už som to neriešila, obzrela som si tam vsetko 😃 skúste zavolať vrchnej sestre, ona Vám to s určitosťou povie kedy môžete prísť. 😉

zuzulina265
25. aug 2016

@nika9876 prosim ta ake vecicky si si balila do nemocnice v Trebisove ?

nika9876
26. aug 2016

@zuzulina265 pre seba som mala 3nocne košieľky (v jednej som rodila), zupan, popôrodné nohavičky, popôrodné vložky, príbor, pohar, vodu, nejaké croasanty ktore sa mi veľmi zisli 😂 bežnú kozmetiku, 3osusky, v každom prípade nezabudni na vlhceny toaletný papier super vec, odsavacku mlieka, pre malú som mala len plienky, sudocrem a vlhčené utierky.

zuzulina265
26. aug 2016

@nika9876 odsavacku si musela mat ?a satky pre male netreba vobec davaju tam ich ?len co sa tyka samozrejme na cestu domov svoje ?

zuzulina265
4. sep 2016

@nika9876 prosim ta aku si mala izbu ?vecicky pre male davaju oni ?ani kozmetiku netreba pre mimi?kedy ti doniesli male mala si ho stale pri sebe ?

nika9876
5. sep 2016

@zuzulina265 izbu som mala nadštandardnú za 10€ dvojlôžková bola, ale bola som sama. Je tam aj za 20€ od dôvery ale je skoro vždy obsadená, možno že budeš mať šťastie 😃 pre malú tam majú oblečenie, netreba ani kozmetiku. Malú so po hodine mala pri sebe a bola so mnou non-stop, len kúpať ju brali 😃 odsavacku nemusíš, ale je lepšie keď ju máš.

zuzulina265
5. sep 2016

@nika9876 velmi krasne ti ďakujem za info

nika9876
5. sep 2016

Za málo 😃 kedy máš termín?

zuzulina265
5. sep 2016

26.10.

zuzulina265
5. sep 2016

@nika9876 26.10 ale mám dosť uz

nika9876
5. sep 2016

To ti verim, ale už len chvíľočku vydržať a bude to 😃 potom mi daj vedieť ako si sa mala 😃 držím palce 😉

zuzulina265
5. sep 2016

Ďakujem pekne dúfam že natrafim na dobrú samostatnu izbu

stelahalasova
5. sep 2016

Dievcata, pridavam zoznam, co do tv porodnice, z minuleho roka. Ten roztok yal netreba, nevyuzila som ani ciapocku ani ponozky pre maleho. Dufam, ze to vidno

zuzulina265
6. sep 2016

Maminky ktorá ste rodila lteraz v týchto mesiacoch v trebisove?

zuzulina265
6. sep 2016

@nika9876 ahoj prosím ťa ako to je v trebisove s klystirom urobia ti ho ak si bola už pred ním na toalete?

nika9876
6. sep 2016

Áno urobia, ale v pohode 😃

ednett
28. okt 2016

Ahojte žienky z Trebisova alebo čo ste tu rodili 😃 môže mi niektorá z vás napísať , ktorá rodila teraz niekedy...že o ktorom doktorovi sa vraví ,že je ok? Chystám sa tam zavítať po 4 rokoch opäť😉 uvažujem o pôrode do vody,ma niektorá skúsenosť , ako to prebieha,ci som vo vode len prvú dobo pôrodnú či až do konca? Čo to stojí

nika9876
2. nov 2016

@zuzulina265 ahoj, porodila si už? 😃

nika9876
2. nov 2016

@ednett za mňa Draľová bola výborná 😃

zuzulina265
3. nov 2016

@nika9876 ano uz ano dralova v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre