Pôrodnica v Trstenej. Aké máte s ňou skúsenosti?

reja
14. feb 2007

Ahojte kocky,
su tu nejake Oravky, ktore maju skusenosti s porodnicou v Trstenej?

romanacka
19. apr 2010

Ja som z Liesku.

norikk
20. apr 2010

a maju v TS alebo Trstenej 3D? Ak ano,kolko stoji? Lebo na nete som nasla,ze je len v DK

romanacka
20. apr 2010

Dr šaško ho má tiež a ak si jeho pacientka, tak neplatíš nič a ak nie tak sa niečo plati, ale to neviem koľko.

ivuss01
20. apr 2010

suhlas s romanackou, najlepsie vybavejnie ma dr.sasko s dr kovalovou, tiez tam chodim, bola som u dr zufovej ale ako profesional ma max sklamala(zevraj vsetko ok,menzes meskal mesiac a ked som prisla k dr.kovalovej take cysty, ze az hruza)
este je tu dr. vilcinska v niznej, na nu som staznost nepocula
v trstenej si otvorila ambulanciu aj dr kolejakova janka
ku zuffovej ani ku mikolasikovej by som urcite neodporucala

norikk
21. apr 2010

to vazne 3D zadarmo?? 😀 a ako s doktorkou spolocne?? ona ma ale svoju ambulanciu ano??

romanacka
21. apr 2010

Ambulanciu majú spoločnú, ale doktor robí len večer od štvrtej, ináč robí doktorka samá. Ale ja osobne som skôr uprednostňovala doktora. mne pripadá väčší odborník. No ja by som ti skúsila odporučiť ísť k obidvom a sama uvidíš kto ti viacej vyhovuje. A ak máš problém, že to je chlap, tak ti môžem z vlastnej skúsenosti povedať, že sú viacej ohľaduplnejší ako ženy gynekologičky 😉

nananka
22. apr 2010

ahojte žienky, chcela som sa opýtať či ste niektorá rodili cisárskym rezom v Trstenej a aké máte skúsenosti?Ja som prvú dcéru rodila v DK, a hrôza, nemyslím pôrod a tak, ale tá ochota na novorodeneckom, boli sme tam dve mamičky po cisárkom a nik viac, a sestričky mali toľko práce, ako keby tam bolo plno, a teraz čakáme bábo, a neviem čo a ako.A inak počuli ste o nejakej šúdii na tehotných ženách, mne to spomínala gyn. že to robia v Trstenej,

romanacka
22. apr 2010

Sestričky na novorodeneckom sú asi všade rovnaké, odbijú ťa len taký moment, ale vtedy sa obráť na primárku. Ta je fajn a vždy pomôže. O tej štúdii som počula, že je to nejaký desaťstranový dotaznik , ktorý vypíšeš a odovzdáš svojej gyn. Ževraj to je nejaký projekt kde je zapojených len deväť pôrodníc. 😉

nananka
23. apr 2010

To s tými sestričkami je pravda, no ten dotazník som dostala, pýtajú sa tam úplné "haluze", len problém je v tom, že už teraz na začiatku tehotenstva musím byť pevne rozhodnutá ísť rodiť do Trstenej, no uvidím dnes mi porodila švagriná a bola v Trstenej tak uvidím, čo a ako. Ale ak niekto viete niečo ešte o tej šúdii dajte vedieť 🙂

boka09
7. máj 2010

ja som tiez porodila tri deti v kubine a som s nou spokojna s trstenou nemam ziadne skusenosti ale kubin je fajn aj teraz za mesiac tam idem rodit su tam fajn doktori a ked sa mi nieco nepaci tak si poviem

norikk
10. máj 2010

ahojte, tam znova sem otravujem, mohla by mi nejaka mamicka prosim zistit, ze kolko stoji 3D v tvrdosine u tej doktorky a doktora??? co ste vyssie spominali..dakujem

cipsinka
20. máj 2010

Ahojte dievcata,

ja tiez chodim ku Dr.Kovalovej a je fantasticka nedam na nu dopustit 😵 😵 😵 😵 😵 ,mozem sa s nou porozpravat o vsetkom 😵 😵 😵 😵 A veeeeeelmi ste ma potesili,ze v Trstenej je porodnica na vysokej urovni kedze od februara sa mozno zaciname snazit o mimco,takze ked budem niekedy rodit urcite TAM 😉 😉 🙂 🙂 🙂

norikk
21. máj 2010

a kde presne ta doktorka kovalova sidli?? a ako sa mozemu nej zaregistrovat?? staci,ked tam pridem,a poviem,ci ma vezme ako novu pacientku??

dedin
22. máj 2010

norikk, stačí keď sa tam pôjdeš opýtať či ťa vezme a potom nemusíš vôbec ísť za svojou gynekologičkou,sestrička od Kovaľovej si písomne vyžiada od tvojej gyn. kartu. Dr. Kováľová ťa určite vezme, je výborná, ja som tiež k nej prešla 😉

norikk
23. máj 2010

ale kde ju mam hladat,? v nemocnici?? ja ne som z oravy, ja sa tam len stahujem,ttak aby som vedela priatelovi povedat,kde ju mame hladat

cipsinka
23. máj 2010

norikk je v zdravotnickom centre v tvrdosine je tam iba jedno tak to urcite najde 😉 😉 😉 😉 😉 Hned ako vojde do budovy maju oni cakaren,musi prejst dverami,lebo az za nimi je cakaren 😉 😉 😉 😉 Ja ked som tam bola prvykrat tak sme stali na tej chodbe 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 a potom nam jedna pani povedala,ze sa caka az za tymi dverami 😝 😝 😝 😀 😀 😀

norikk
23. máj 2010

dakujem 🙂

cipsinka
23. máj 2010

norikk nie je zac 😉 😉 🙂 🙂 🙂 a uz byvas v Tvrdosine?? 🙂 🙂 My v podstate tiez tam teraz nie sme lebo sme v zahranici ale len kvoli peniazkom aby sme vedeli prerobit domcek a potom hor saaaaa na Oravu 😉 😉 😉 😉 😉

norikk
24. máj 2010

nene,az v lete po svadbe

cipsinka
24. máj 2010

aj ja mam svadbu za dva a pol tyzdna 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

norikk
24. máj 2010

@cipsinka a kde konkretne v zahranici si?? ak sa smiem spytat? 🙂

leiinka
16. jún 2010

po prečítaní Vašich ód na Trstenú sa tam asi v termíne odtrepem aj z Bratislavy 😀 😀 😀

cipsinka
18. jún 2010

leiinka 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅

adusinka
28. jún 2010

Ahojte, neviete mi niekto zistit email na dok Kovalovu, minule ked som tam bola som si to nezapisala a zase sa tam najblizsie tri mesiace nedostanem.

norikk
15. júl 2010

ahojte, mohli by ste miporadit, aku vybavu si mam vziat do trstenskej porodnice???

anetaadam
15. júl 2010

Tak to by som aj ja rada vedela,čo treba po novom.Pred 3 rokmi to boli hygiecky potreby pre teba,vložky take tie z lekarne,župan,možeš aj nočne košielky ak chceš,papuče,ponožky,pre babätko snad len pampersky ale neviem koľko kusov,no a potom až veci pre babo ked pojdeš domkov 😉

norikk
16. júl 2010

a to musia byt pampersky??? a aka velkost?? a veci na kupanie??? to tam nebudem vobec kupat ja???

grenka
5. aug 2010

@norikk ahoj ja som este nerodila ale mam informacie od sestry a svagrin 😀 pampersky tie najmansie asi 10 kusov,kupat nebudes len ti ukazu,aspon si odychnes 😀

norikk
5. aug 2010

lenze ja sa to potrebujem naucit uz v nemocnici ☹

tajinkaa
16. aug 2010

Norikk v Trstenej žiadajú 20 ks jednorazových plienok tu najmenšiu veľkosť, odsávačku na mliečko a klobúčiky na bradavky, ak chceš byť s bábätkom na rooming in izbe tak aj potreby na kúpanie dieťatka a kefku na vlásky - tam sa staráš o bábätko sama... ak nechceš rooming tak ti spolu s ostatnými prvorodičkami ukážu ako kúpať ak požiadaš sestričku tak ti dá aj vyskúšať ale pred očami ostatných mamičiek... a ešte som zabudla že sa kúpe náhodne vybrané bábo tak na vlastnom si to asi nevyskúšaš...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre