Pôrodnica vo Svidníku. Ako to tam prebieha?

majka221
17. máj 2009

dufam ze mi poradite ako to prebieha v nemocnici vo svodniku 🙂

tonita
17. máj 2009

majka ja som teraz mimo. chces ist rodit do Skalice, Svidnika alebo k Dr. Drabovi do Ba?Hmm? 😝

majka221
autor
17. máj 2009

tonita-o svidnik sa pytam koli sesterke lebo ma rermin v maji.ja ani niesom zo svidnika a rozhodujem sa medzi slkalicou a bratislavou.este neviem kam ale asi do blavi.uz chapes?

oalaa
18. máj 2009

majka, ja som z SK, ale za ziadnych okolnosti by som tam rodit nesla. je to nemocnica na pokraji. teraz som tam mala malu sesternicu s obycajnou zlomeninou ruky a napravali jej to na 3krat. potom ju uz brali pod narkozu. ja neviem, ale podla mna tam nieje ziadna zmena. pokial viem, tak si chvalia BJ.

silvia.t
18. máj 2009

No tak ja som povodne zo stropkova,a svidnicku nemocnicu som raz zazila ... a dufam ze aj posledny krat 🤐
v zivote by som tam nesla rodit....a ani nic ine...takze sa jej vyhybam na kilometre 😅

oalaa
19. máj 2009

silvia, suhlasim. tam ti namiesto ruky odrezu nohu ☹

tonita
19. máj 2009

Co ja viem, rodila tam moja sestra, svgrina jedna druha a nejako nemozem povedat, ze maju zle skusenosti... 😎
ja som pocula na porodnicu len to, ze tam maju dobrych Dr. a podla mna sa najdu vsade zle osoby.
Inak o chire by som pomlcala...

marekahenrieta
25. jún 2012

ja som tiež rodila vo Svidníku a bola som spokojná, môžeš si vybrať doktora, čo sme aj spravili a ak sestričkám dáš nejakú čokoládu bude úplne iná, ale to je tak asi všade 😉

taniellita
29. aug 2012

Moja sestra tam porodila dvoch synov, vo februari to caka mna, tak neviem, moj gynekolog nepatri pod nemocnicu, tak nebude so mnou... ale neviem co si vybrat, myslim si, ze ak bolesti na mna pridu, tak mi bude jedno kde porodim, hlavne nech su prec... urcite by som sa neterigala do BJ neviem kolko km v bolestiach ...

vika9792
23. dec 2012

Ahojte, je tu niekto kto rodil vo svidniku s epiduralkou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre