Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

annie13
30. máj 2010

no ako rodicky, rodite????

katariinka
31. máj 2010

annie, myslim, ze sue je jasna 😀 skoda len, ze nevieme podrobnosti 😖 ale myslim, ze uz mozme gratulovat 🙂
Ja som vcera mala pravdepodobne kontrakcie-ale len take falosne, sice trocha boleli, ale boli nepravidelne, nesilneli a ani ich pocet sa nezvysoval.. a nakoniec prestali, ked som niekedy uprostred noci konecne zaspala 😔 skoda, som sa tesila, ze tu sue predsa len dobehnem 😎 😀

annie13
31. máj 2010

😀 katariinka ty pojdes na MDD a maly/mala bude mat dvojnasobny sviatok

zojec
31. máj 2010

no baby, tak vyzera to fakt tak, ze sue uz ma babatko.. 🙂 ved nam napise ked pride domov..
katariinka drz sa.. este sa mozno stretnete v nemocnici.. 😀

zojec
1. jún 2010

no podla mna sa sue s katarinkou predsa len stretli v tej porodnici.. 🙂 drzim vam palce dievcata 😉

mimi21
1. jún 2010

juuuj, baby tak drzim palceky, uz mate asi babenka pri sebe 😵 😵 😵
normalne ma nostalgia chyta 😀

michalag
1. jún 2010

mimi ty byvas na Zl. p vsak a v ktorej bytovke??? ak nechces verejne napis aj do IP .....

annie13
1. jún 2010

takze by to uz mali babenky za sebou a pri sebe babatka, no ved sa ozvu, dufam ze vsetko v poriadku a bez problemovy porod

mimi21
1. jún 2010

miska byvam na Hlinku 24, presne oproti zastavke, posledna pred konecnou

michalag
1. jún 2010

mimi tak to budeme susedky 🙂 my budeme byvat na 22 🙂

mimi21
1. jún 2010

vy sa stahujete?
nebyvala si niekde inde? teda v inom panelaku?

michalag
1. jún 2010

@mimi21 ano byvame hore nad skolkou (ul. Centrum) ale v 1-izbaku a teraz sme kupili 2 izbak lebo uz sme boli 3-ja ako sardinky a teraz ked sa mala narodila uz ani nevravim, no zatial sa to tam maluje a potrebujeme aj nejaky nabytok takze ratam ze tak do 3 tyzdnov by sme tam mohli byvat 🙂 .... ozaj nahodou nemate v lodzii tie vonkajsie rolety? lebo rozmyslam zeby sme dali len neviem kolko to tak financne vychadza+ by sme si asi dali aj na bok balkona aby sme mali trosku sukromia

michalag
1. jún 2010

potom ked bude menej starosti by sme mohli dat niekedy aj stretko co ty nato?

mimi21
1. jún 2010

jasne ze mozme dat stretko 😉

tie rolety my nemame ...
a to mate taky ten 2,5 izbovy byt??? my mame taky isty 😅

michalag
1. jún 2010

hej ten, no dufam ze sa pomestime 😅

michalag
1. jún 2010

a na kolkom poschi byvate, my na 5.

mimi21
1. jún 2010

my 6 🙂 no aj ja dufam, ze sa pomestime
a z tej malej izby urobite Samkovi detsku? my tak planujeme pre Ninku...

avila
1. jún 2010

@michalag @mimi21 tak to budeme susedy 😀

Tak baby si to uz hadam "uzivaju", jeeej 🙂

michalag
1. jún 2010

@avila aj ty byvas na Zl. p.?

avila
1. jún 2010

Ano, na A. Hlinku 6 😀 Mozme zakladat materske centrum 🙂

mimi21
1. jún 2010

no super, tak nas tu bude pekna kopa 😀

michalag
1. jún 2010

no parada 🙂 tak to s amozeme strtavat na dvore 😀 a mozno sa z videnia aj pozname

angika
1. jún 2010

jeeej, ahojte, tak si to tu citam a vidim, ze ste zo Zlataka,... aj ja, na A. HLinku 39 🙂 tak sa sem musim castejsie zapojit a potom sa fakt budeme stretavat na ihrisku 🙂

avila
1. jún 2010

To je zlate, ja som sa ponosovala, ze okolo mna nepoznam ziadne tehulky ani maminky 😉 Tak to sa určite budeme stretávať 🙂

zojec
1. jún 2010

no babulky to vam zavidim... 😉 aspon vam prejde cas.. a co sa len na zlataku rodi?? 😀 😀

katariinka
1. jún 2010

Ahojte!.. este stale nerodim ☹ aj ked sa vcera vecer zopakoval ten isty scenar.. najprv kontrakcie, bolesti,vsak tie niekedy uprostred noci prestali.. dnes som bola u doktorky, vypisala ma na zajtra do nemocky 😖 .. ze vraj len na pozorovanie, lebo skor ako na desiaty den po termine (co je v pondelok) so mnou nic aj tak robit nebudu.. ale prave som zistila, ze mi odtiekla hlienova zatka s trochou krvi, takze by sa to konecne mohlo trocha pohnut 😠 .. drzte teda palce, pls 😉 to nemocnicne prostredie ja teda nemusim 😢
Inak sa pripajam k "Zlatackam".. aj ja byvam na A. Hlinku, 53 (tie najomne).. mimi, to je tusim presne oproti tebe🙂

annie13
1. jún 2010

a co ste ozaj vsetky zo zlataku?

angika
1. jún 2010

a ja mam este jednu kamosku zo Zlataku, porodila v sobotu 😉

zojec
1. jún 2010

katariinka drz sa.. 🙂

avila
1. jún 2010

To je fakt sranda, kolko nas je 🙂 Na prechadzkach pokecame 😉

@katariinka, drzim palce. Nemocku nikto nemusi, ale hadam, ked uz aj hlien. zatka je uz fuc, tak by to mohlo ist sup, sup.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre