Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

mavion
13. júl 2010

Caute baby, chcem pochvalit Zvolensku nemocnicu,velmi milo ma prekvapila..Prvykrat som rodila v Štiavnici a teda to sa neda porovnat..ja mozem len odporucat. Inak rodila ma Kobidova, je to velmi mila a ludska doktorka 🙂

michalag
13. júl 2010

@mirusd (Sz) ahoooj, jeeej aj ty sem chodis, pekne sa vam to krati a uz mate meno ci stale neviete?

mirusd
14. júl 2010

@michalag no som sem zabludila, kedze sa sporodnieva a som rozhodnuta pre Zvolen.. A kedze som mala za sebou cerstvu konzultaciu, tak som rovno aj napisala.. Od buduceho utorka len sedim na zadku doma, musim este izbu preorganizovat a veci pobalit .. a cakaaam 🙂
Meno mame, ale nepoviem, bo aspon daco by malo byt prekvapko.. aj mama ho zo mna pacila, ale nepodarilo sa 🙂

suee1
15. júl 2010

zienky tie co uz mate babenka 😉 Davate svoju ratolest spinkat na brusko ?? A ak ano od ktoreho tyzdna, pripadne mesiaca? Moj drobcek vyhradne rado spinka na brusku, ked je na brusku spinka aj 3 hodiny vkuse a ked je na chrbatiku, tak sa budi aj kazdu hodinu, takze od narodenia mojho drobca som sa cez noc este poriadne nevyspala, kedze sa ju bojim dat na noc spinkat na brusko. A tiez mi dost grcka tak asi preto ked je na chrbatiku tak sa casto na to zobudi, ale ked je na brusku je to ok.
Moja lekarka mi ohladom grckania poradila len to ze ju mam nechat vygrckat na brusku, ale u nej to tak nefunguje, ona grcka na fazy, ale nie je to prudom. Pripadne jej mam dat kvapky espumisan, ale ani to nefunguje. Pekne si odgrgne ale stale postupne vygrckava to nadbytocne spapane mliecko (asi je pazrava 😀 ).
Ak mate s tym skusenosti, tak mi poradte prosim, vzhladom k tomu ze sa bojim ju nechavat spinkat na brusku kvoli syndromu nahleho umrtia ☹

zojec
15. júl 2010

@suee1 na brusko mozes davat od narodenia, ale nie na noc.. to mas pravdu.. s grckanim ti nepomozem.. moja negrcka.. a ani na brusku nechce velmi byt.. sa puci a jeduje.. este na nom ani raz nespala..

michalag
15. júl 2010

@suee1 cez den mozes davat na brusko lebo si pri nej, ale na noc sa neodporuca .... a ked ju davas na chrbatik ty ju nepolohujes aby nemala vylezanu hlavicku 😕 ? ja som malinku davala na bok a tym padom som sa nemusela bat grckania aj ked vygrcla tak jej to nezabehlo

annie13
15. júl 2010

@suee1 my davame spinkat aj na noc na brusko aj syna som davala nie kazdu noc ale 2 krat do tyzdna urcite a od takeho mesiaca som davala
Nanny zapnute a tiez mi lepsie spinka

mimi21
15. júl 2010

@suee1 mne mala tiez dost gckavala, tak sme pod matrac davali poskladane osusky, aby bola v takej zvysenej polohe

samu spat na brusku som ju nechavala na noc az ked sa mi vedela sama obtacat - tak mi aj dr povedala

suee1
15. júl 2010

mamulky dakujem vam za rady 🙂 Moja mala ma vyvyseny matrac v postielke a samozrejme ju polohujem 😉 nechcem aby mala vylezanu hlavicku, cez noc spinka na chrbatiku alebo na boku (aj ked vzdy sa prevrati na chrbatik) ale najradsej spinka na brusku a uz aj sama si vie otocit hlavicku z jednej strany na druhu 🙂
Tak na noc ju teda zatial nebudem davat na brusko ☹ ja to hadam este par prebdenych noci vydrzim 😀

A este . . . chystame sa zajtra na ortopediu po 6.tyzdnoch, neviete kde to je? Nepochadzam zo Zvolena a v poliklinike sa neviem dobre orientovat (ale samozrejme pytat sa viem 🙂 ja len ci nahodou mi to hladanie neulahcite). Som zvadava do ktoreho mesiaca jej budem musiet este davat postolky, kedze je take strasne teplo a ona chudatko je cela spotena.

michalag
15. júl 2010

@suee1 je to pri Detskej nemocnici len pojdes este kusocek dalej a su tam sklobetonove farebne tusim zlto- zelene, myslim ze su tam dvoje dveri tak vojdes hned do prvych (je tam aj tabulka) a pojdes rovno je to na prizemi .... dufam ze si aspon trosku pochopila 😅

suee1
15. júl 2010

michalag . . . jasne, pochopila 😉 dakujem a nevies o ktorej tam uz ordinuju? Budu tam uz od 7-mej, kedze nechem ist s malou v tej horucave neskor.

michalag
15. júl 2010

@suee1 nie som si ista ci od 7:00 alebo 8:00, ale ordinuju len do 11:00 a su tam casenky tak tam chod co najskor ak sa ti bude dat

suee1
15. júl 2010

michalag . .. dakujem, pojdem tam co najskor

annie13
15. júl 2010

@suee1 my ideme tiez v pondelok o 7,45 sestra dava casenky dovtedy je tam zamknute ale na chodbe pockas aspon budes medzi prvymi ja som prisla minule na deviatu a uz ziadna casenka museli sme domov

michalag
15. júl 2010

@annie13 vy idete az teraz, lebo nam dokina kazala prist v 3 mesiacoch

annie13
15. júl 2010

@michalag nam povedala v 4

michalag
15. júl 2010

tak nechapem

avila
15. júl 2010

Zenusky, inych detskych ortopedov vo Zv nemame asi, co?

zojec
15. júl 2010

@avila bohuzial nie.. ani v detve.. mna ide rozstrelit.. ked som pocula aky tam je system!! ludia tam chodia od 5tej rana na casenky.. :( a ordinuju az od 8,00 doktorka pride o 8,30 a o 11,00 uz nezoberie nikoho.. je tam len 15 caseniek. my ideme v pondelok.. uz sa tesim.. rano vysielam mm na casenku o 6tej, a potom prideme na 8mu my dve.. a neda sa tam ani telefonicky objednat.. ked tak len tak na tie tri mesiace dopredu.. milerada by som aj 5€zaplatila ako taketo komancacke procedury !!!

avila
15. júl 2010

@zojec tak fasa... A s BB ortopedmi nemate skusenost niekto?

annie13
15. júl 2010

@zojec MM pojde darmo o siestej po casenku ja som mojho vyslala tiez tak ale sestra pride az o polosmej o tristvrte vyklada casenky

mimi21
15. júl 2010

baby ja som sa tam objednaval, lebo ked som si mala predstavit, ze tam budem pol dna s takym malym babom, tak som si radsej zacvakala 10e a bolo to bez cakania

crysmile
15. júl 2010

@avila, ja tiez urcite ak raz budem mat druhe dieta, tak nepojdem do zv na ortopediu.. ak su dobre ohlasy v BB, tak skuste aj tam.. ved je slobodna volba doktora a to ze je vo zv jediny ortoped, ak mate moznost ist niekde inde autom, tak vyskusajte nieco ine..

crysmile
15. júl 2010

este ma napadlo - riadne tahanie penazi od mamiciek, ked pytaju za objednanie 10eur.. mamicka si dvakrat rozmysli ci tam byt v tomto teple s miminkom aj dve hodiny.. ja ked som tam chodila s malou, tak sa tiez objednavalo, takze ti mali vzdy prednost a mamicky co prisli na casenky tam potom boli vzdy odstrcene..

suee1
16. júl 2010

mamulky, dnes sme teda boli na tej ortopedii, prisli sme tam s malinkou o 6.45, boli sme uz 6. vporadi, sestricka dala tie poradove cisla az o 7.45, ale aspon ze postupne vyvolavala, takze nestalo sa to, ze sa tam natlacili vsetci a kto si uchmatol tak ten mal. Uz o 7.30 tam bolo 15 ludi, presne tolko kolko mala cisiel. Potom tam prisla maminka s malinkou o 8.00 a uz ju nezobrala. My sme mali stastie, boli sme sice v porad 6. ale kedze ludia si pobrali cisla a odisli niekam prec, tak sme boli nakoniec 2. 😀 . Domov sme prisli o 9.00 😀 mala bolo hladna ako vlk, ale nastastie zvladli sme to , no neviem si ale predstavit, ze by sme nesli autom, ja by som sa tam hadam ani nikdy nedostala (urcite by som sa musela objednat, inac sa to neda bez auta dostat sa tam tak , aby som stihla zobrat si poradove cislo).

zojec
17. júl 2010

no dievcata, a mne povedali ze sa tam objednat neda.. no to keby som vedela.. kludne si aj zaplatim, ale tych 10€ je fakt zderstvo.. ale vcera som sa dozvedela ze aj v DT je sono, ale neprezistila som ako to tam funguje.. 🙂 o BB som pocula, ze je to presne to iste ako v ZV, casenky a stale mrde ludi.. :( ja viem ze casenky vystavju az o 7,45, ale je smola, ze o tom case je tam uz 25ludi.. :( a len 15 caseniek.. dam info ako to prebiehalo v pondelok... ak sa bude dat, tak nabuduce sa urcite objednam...

mirusd
17. júl 2010

baby, este v Ziari som daco nasla http://ziarnadhronom.virtualne.sk/detska-ortope..... mozno lepsie ako BB.

avila
17. júl 2010

Babule, mne bystricanky poradili tohoto: MUDr. Alkhouriho. "Je uplne v pohode a objednas sa na presny cas, vobec necakas. Ambulanciu ma blizko centra, Krizna 1, tel. je 048 415 36 13."

Takze uz som rozhodnuta 😉

mimi21
17. júl 2010

@avila a kolko sa plati za objednanie???
lebo ani ja som v ZV necakala, vsetko v pohode, aj dr sa mi zdala mila, len som si za to zaplatila 3x po 10e 😅

avila
18. júl 2010

@mimi21 zistujem, dam vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre