Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

michalag
4. aug 2010

@mimi21 na zaciatku to vyzera super, v podstate vam chcu pomoct ale casom tam urcite mozu nastat konflikty (jasne ze aj nemusia) aj ked spolu vychadzate dobre

annie13
4. aug 2010

@mimi21 ja ta nechcem strasit ale fakt nepoznam ani jednych mladych ktori su s rodicmi a nemali by spory a to ich poznam dost
z vlastnej skusenosti, mna velmi mrzi ze sme neoddisli hned po svadbe teraz ma MM velmi zly vztah s mojim ocom lebo ten ho obvinuje ze ho obral o vnucata

mimi21
4. aug 2010

@michalag no ved ja viem...len ma laka vidina rychleho lacneho noveho byvania
aj ked by som chcela mat aj nieco vlastne, kde sa budem na 100% citit ako doma, ale take nieco je zatial v nedohladne
a v tomto byte ani neviem kde si v zime rozlozim susiak na pradlo, pri dvoch detoch ☹

annie13
4. aug 2010

@mimi21 a kde byvaju svokrovci
ja ta neodradzam ak si rozumiete skusite
len potom je tazko odchadzat ked do toho zainvestujete
ale zase na druhej strane dom je dom ,vlastny dvor, mnozstvo odkladacieho priestoru

michalag
4. aug 2010

@mimi21 vy mate len tu lodziu bez balkona ze?, ved skusit mozete ale ak do toho zainvestujete tak potom by sa vam tazsie odchadzalo a tu na Zlataku si nechcete najst nieco vacsie?

vlasatica20
4. aug 2010

mimi 🙂 ,mozno ja ta potesim mam osobnu skusenost,ked som sa vydala byvala som so svokrou,mala som 25 r.,male dieta skoncenu vysku no sranda.Bolo dost veci,ktore sa mi vtedy nepacili po case som sa naucila povedat,co je o.k.,no aj to co sa mne osobne nepaci.Naucili sme sa fajn komunikovat medzi sebou.To myslim vazne byvanie spolu je o vzajomnej tolerancii.Teraz ked si spomeniem ake malickosti mi vadili naozaj sa len usmejem.Ale nemenila by som
manzelova mamina mi naozaj vela pomohla,postrazila a tak.Len si treba povedat svoj nazor hned.To je moja skusenost,kazdy mame chybu a obcas si poviem ved aj ja budem svokra 🙂
Dufam,ze som vas neunudila,ak mam preklep ospravedlnujem sa,ale uz ani nevidim,takze dobru noc!

mimi21
5. aug 2010

@annie13 byvaju na podzamcoku, autom som vo zv za 10 minut, v podstate by som bola mobilnejsia, lebo by sme uz museli mat 2 auta
@michalag ano, mame len tu loggiu bez balkona, presne to co mate vy
a mm nechce ist do bytu, len ak do novostavby, nie do klasickeho panelaku a tie su neskutocne drahe 😝
@vlasatica20 dakujem za tvoj nazor, ja som taka , ze nie vzdy dokazem svokre povedat, ale uz sa snazim, nesmiem to tak nechat, lebo ked mam malu, tak ona jej vela veci co ja nechcem dava napriklad jest a to uz obcas musim zakrocit 😀
svokor je v pohode, totalny flegmatik, on sa do nicoho nestarie

annie13
5. aug 2010

@vlasatica20
@mimi21 suhlasim s vlasaticou od zaciatku si daj svoje hranice a vyjadruj svoj nazor, ja som cusala a teraz trpim
aj my sme chceli na pozamcoku kupovat dom len nam to nijak nevychadzalo

mimi21
5. aug 2010

no tak som doma z poradne, vsetko OK, dr to vidi na zaciatok januara, len male sa nechcelo ukazat, nozicky prekrizene 😅

michalag
5. aug 2010

@mimi21 super ze ste oki a mozno vas chce drobcek prekvapit 😝 🙂

annie13
5. aug 2010

@mimi21 len nech si to drobcek radsej rozmysli a pride este v 2010 aby mal aspon na kocik 670 😀
vravi sa ze ked sa schovava bude baba u mna to bola pravda a schovavala sa az do porodu a e zase to prekvapenie a radost ked som sa zobudila po narkoze na JISke a na ruke ruzova vysacka bola neopisatelna

mimi21
5. aug 2010

@annie13 aj u mna to bolo tak, mala sa schovavala a v Hlohovci nam povedali, ze baba 🙂

annie13
5. aug 2010

@mimi21 NInka bude mat sestricku
Ninka a Nelka to by sa mi pacilo

avila
5. aug 2010

@mimi21 ja by som nesla ani za nic. Ale to je moje stanovisko. Zavisi... vsak sama vies, teda viete... s manzelom 😉

zojec
5. aug 2010

@mimi21 ani ja by som nesla k svokrovcom, ale lahko sa mi hovori, ked byvam vo vlastnom dome

katariinka
5. aug 2010

ahojte.. mimi ja by som tiez nesla.. dokonca ani k vlastnym rodicom, aj ked mame dobry vztah.. podla mna to nerobi dobrotu 😒
.. a co sa mojej bambulky tyka.. uz som z nej zufala.. ona totiz nespinka nielen v kociari, ona nespi absolutne nikde.. ani doma absolutne nezaspi.. je to neskutocne vycerpavajuce.. babyvak som zatial neskusala, osobne nedoverujem tomu "neergonomickemu" ulozeniu.. uvazujem o kupe takeho ergo-nosica.. ale neviem, ako to bude mala tolerovat.. ona je strasne pohybliva, myslim, ze ju nebude bavit lezkat tam.. a okrem toho, v poslednom case je jedina poloha, ktoru znesie taka, ze lezi na mojom predlakti a visia jej rucicky aj nozicky 😀.. ako taky tigrik na strome 🙂... v tej dokonca aj uspavam.. ak viete o nejakom vaku, satke, ci nosici, kde sa da dieta takto napolohovat sem s nim!!! 😵

annie13
5. aug 2010

@katariinka aj nasa bola zo zaciatku taka nam neuveritelne pomohla a pomaha tato hojdacka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9132558&tab=2
my mame inu verziu v SR sa nepredava dala nam ju kamoska a nedam na nu dopustit

annie13
5. aug 2010
zojec
6. aug 2010

@katariinka och, to mi je luto, ze sa malej nechce spinkat...moja zas uplne ignoruje kocik.. ked ju do neho ulozim, tak sa tam 15 minut na mna skeri, a potom vystraja.. ziadne spanie.. ja na uspavanie pouzivam satku... neviem vynachvalit.. to bolo naj investicia zatial 🙂 dnes som ju uviazala aj mm, bol s nou hodinu na prechadzke, tak ju uspal ze este stale spi.. od 14,0.0 http://nosime.sk/kategoria12-babysatka-didymos, najlepsia poloha pre male babatko je dvojity kriz.. to je hned ten prvy obrazok.. ak budes mat cas, skus si precitat aj clanok o vyhodach nosenia deti... ale chvalia aj manducu, no osobne s nou skusenost nemam...

katariinka
7. aug 2010

zojec, viem, ze satka ma svoje vyhody-to nepopieram.. uz som si ju chcela kupit, len malej sa prestalo pacit vo vertikalnej polohe-ked ju mam na rukach vydrzi tak 2-3 minuty a spusti plac (co nechapem, pretoze, ked bola uplne malinka, tak v tej polohe casto zaspavala).. tak neviem, ci to ma vyznam, ci sa bude citit nejako inac, ked bude sice vertikalne,ale predsa len v satke.. ja zvazujem toto
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
je to podobne ako manduca, len si to viacej pochvaluju...
annie-a mala ti spinka aj niekde inde ako v tej sedacke?

annie13
7. aug 2010

@katariinka teraz uz ano ono ako keby ju to ukludnilo
nemame ziadny problem zo zaspavanim vecer polozim do kolisky o 20,00 oddidem a ked idem pozriet za 10 min spinka a budi sa az o 04.00tej teraz posledne 3 noci aj o 1ednej lebo nam idu zubky
a cez den spinka aj v kresielku FP aj v tej hojdacke alebo na gauci alebo na zemi na podlozke alebo v kociku ked sme vonku do kolisky ju nedavam lebo ze by dietatko nemalo cez den spavam v tom v com v noci lebo potom nerozozna den a noc

ono to chce len vydrzat okolo 3 mesiacikov sa dietatko meni ma uz rytmus svoj

krstna ma satku neviem aka to je pouzivala to pri oboch detoch a starsie je otrasne rozmaznene a to uz bude mat tri nemoze od neho ani na krok len by jej na krku vysel ukludni sa len pri nej

este toto je dobra vec dievcata si to chvalili
http://www.maderna.sk/katalog/product/5869/
maju taku inu ale na principe tejto len tu neviem najst nejak cocolino alebo tak sa to volala a ze je to super vec ked su deticky uzkoslive a nemozu zaspinkat

annie13
7. aug 2010

aj tie fp lehatka s vibraciou su dobre ja som to mala pri obidvoch po synovi som to predala a teraz som to zvnova kupila lebo je to super vec

katariinka
7. aug 2010

Annie, prosim ta co to znamena to FP?.. daka som nevzdelana v tomto smere... 😒
Inak mam silne podozrenie, ze mala ma skryty reflux-nechce sa prisavat a ked uz, potom pri papani strasne place.. takze mame radost navyse ☹ .. ak mi to doktorka potvrdi, uz aspon budem vediet, preco nespinka.. boze, tak by som jej rada pomohla..
.. baby, nemate niektora satku, ktoru uz nepouzivate a boli by ste ochotna pozicat mi ju na skusku?.. vyskusam a vratim-nerada by som kupovala, kym neviem, ako to bude znasat.. ak hej, ozvite sa v IP.. dakujem velmi pekne

annie13
7. aug 2010

@katariinka joj moja keby som skor bola vedela krstna predavala som ti ju mohla pozicat neviem nikoho ale ak by som vedela dam vediet
FP je fisher price

annie13
7. aug 2010

kazdeho kto ho ma si ho len chvali a cem mimibazarik kupis aj pouzite a lacno ja som kupila po jednom dietatku za 25 eur je to az do 3 rockov
maju ho aj v draciku a je to veeeeeeeelmi dobra vec
vibruje to aj nas to uspavalo

annie13
7. aug 2010

@katariinka
http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...
a toto nam velmi pomahalo na reflux
mozno ti aj preto nespinka skus to
ju ak tlaci na hrudnicku bublinky z papania, nataha sa vzduchu tak jej je tazko a nemoze zaspat vo vodorovnej polohe

michalag
7. aug 2010

@annie13 vam uz idu zubky 😕 aj Brankovi isli takto skoro?

annie13
7. aug 2010

@michalag veru idu a 3ky namiesto jednotiek a dvojek
Brankovi az v 8 som aj ja bola sokovana

annie13
7. aug 2010

@michalag som s nou aj k dr utekala lebo jej to vybehlo z dola jasienka
ale ze je to normalne menej caste ale normalne vresti ako najata predala nam nejaku novinku kefku za 18 ečok 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre