Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

suee1
21. sep 2010

. . . a pojdem si ja pekne krasne kupit to vase odskusane ruzove calibrum 😎 pretoze vlasky iba padaju a padaju , dokonca niekolko krat som nasla na cumliku malinkej, musim s tym nieco robit 😒

zojec
21. sep 2010

@suee1 a kde bola taka "studovana" lekarnicka? tabletky si nechaj.. ved vlasy ti mozu padat aj po kojeni.. aj ja som si vsimla uz par dni dozadu, ze mi zacali padat.. :( mne inak padali vzdy, len ked som bola tehu, zazrakom prestali.. tak skusim aj ja to ruzove calibrum.. inak baby, ja mam najlepsie skusenosti v lekarni u spasitela oproti centrmu.. tam maju fakt vsetko, a pracuju tam taki zlati chalani 😀 ale aj lekaren na malej stanici oproti lesoprojektu je dobra.. aspon byvala a uz ani neviem ci je tam..
chcela by som zacat cvicit, som ako vorvan kila nejak prestali ist dole.. neviete mi poradit nieco?

petal
21. sep 2010

caute baby prepacte, ze vam sem skacem, ale zila som vo ZV, tak vas obcas citam z nostalgie. K tym vitaminom, na väcsine pripravkov na vlasy napisu, ze tehot a kojace nemozu a dost casto je to len alibizmus firiem, ktore ich vyrabaju, ved skusky na kojacich sa nerobia z etickych dovodov. Takze mozno ten pripravok aj kojace mozu, zavisi od zlozenia pripravku. A volnopredajne pripravky vo väcsine lekarni predavaju laborantky a nie lekarnicky, tie maju iba strednu skolu. Som lekarnik, tak som sa ozvala. 🙂 .

avila
21. sep 2010

@zojec ja mam odskusany spinning, to je tukozrut, ale este nexcem nexavat drobca doma a aerobic, to sa da aj doma, ked si zozenies DVD 🙂 Kolko Ti este chyba do povodnej vahy?

@petal mne to tetusa pozerala v PC, tam to je vraj pri kazom lieku. Ja mam rada lekaren U cerveneho maku, ci ako sa to vola, pri Orangi.

zojec
21. sep 2010

@avila och.. este vela ☹ chodila som plavat, a na bedbinton, ale tiez nejak nechcem malu nechavat samu... stacionarny bike mam aj doma, len sa neviem dokopat... na spining si chodila na plavaren?

mimi21
21. sep 2010

@petal suhlasim, ze pomaly aj na paralene je napisane, ze tehotne a kojace len po konzultacii s lekarom
mne to tak aj moj gynekolog vysvetlil, ze predsa nikto nebude testovat lieky na tehotnych a kojacich a aj firmy chcu byt kryte, tak to tam proste napisu

avila
21. sep 2010

@zojec to sa neda so stacionarnym bikom ani porovnat... Skus raz, uvidis, aka zaberacka a postupne sa stava drogou 😉 Na plavarni je najlepsi a tusim jediny certifikovany vo Zv. Kojis este? Ja sa stale bojim, aby mi to chut mliecka neoplyvnilo. Ale vraj hodinu pred kojenim si dat pauzu a malo by to byt OK. Len ako to vysvetlit malemu, ze pockaj, este hodinu 😀

zojec
21. sep 2010

@avila jasne ze kojim.. ved tiez sa bojim nejake take prilis cviky bojim.. ale predpokladam, ze ked som rok valala sunky , tak svalovicu budem mat aj z rychlejsej chodze, nie to zo spinnigu 😀 zacala by som tym plavanim.. len neviem ako to sklbim s mm, ktovie ako zmenili otvaracie hodiny a ci vobec... a este nam musia opravit auto..stale je v servise, bez neho som stratna... ☹

suee1
21. sep 2010

@petal je super, ze tu pisu aj odbornici 😉 aj to je sposob ako vyjadrit svoj nazor , pripadne oponovat prispevkom 😀 mali by si z toho brat priklad aj ostatni . . . (nebudem radsej konkretna ale pozdravujem).

avila
22. sep 2010

@suee1 😀 aj ja pozdravujem 😀

@zojec bez auta by som bola ako bez ruky, fuj ci som spohodlnela. Ved to s tym sklbenim. Ale ved mimca nam cochvila porastu a pockaj, este sa tam stretneme a znova z nas budu modelky 😉

zojec
22. sep 2010

@avila no zo mna asi tazko.. ale dufam, ze tych 10kg rychlo opadne 😀 chcela som sa este spytat.. nebudes chodit s Matuskom na plavanie? pocula som ze na kaskadach to robia,alebo na sliaci, nepocula si o tom? o aute ani nehovor.. mne ako keby ukradli dve ruky.. tu na samote na dedine.. 😠

mimi21
22. sep 2010

@zojec co ja viem, tak na kaskadach sa uz neplava
ja som chodila na sliac, plava sa aj priamo vo zv na plavarni

avila
22. sep 2010

@zojec chcem chodit urcite. Po 3. mesiaci sa moze, vsak? Ja by som volila skor Sliac ako Zvolen, ked uz tie Kaskady nie su. Drobec vodu zboznuje. Pri kupani plakal len raz, ked som mu splechla do oci 😒

mimi21
23. sep 2010

@avila na sliac beru od ukonceneho 5mesiaca, po ukoncenom 3 moze k tebe chodit teta domov
my sme chodili vlastne cez zimu - od oktobra a v pohode, ziadny zvyseny pocet chorob nebol 😉
je to naoizaj super vec, vsetkym vam ju mozem len a len odporucit

zojec
23. sep 2010

@mimi21
@avila aj ja chcem urcite chodit.. 🙂 aj moja miluje vodu 🙂 a ja tiez 😀 kedy bude mat tvoj Matusko 5 mesiacov?
mimi, ale ja mam trosku mindraky z toho ako to v zime budem zvladat s obliekanim malej, seba.. nedajboze ju bude treba kojit... ci to bolo v pohode? a kolko to na sliaci stoji? nevies?

mimi21
23. sep 2010

@zojec za 8lekcii po 30 minut sa plati 50e, ak sa dopredu odhlasis, tak ti hodina neprepada, ked ich nazbieras 8 mas zadarmo jeden kurz
co sa tyka kojenia a obliekania, je tam dost miesta, kde mozes s malinkou ostat aj po plavani, nikto ta odtial nebude vyhanat, takze mas dost casu aby sa aj mala zohriala z vodicky, aby ste nesli hned von, pripadne aby sa tam napapala

zojec
23. sep 2010

@mimi21 super... pokukam na nete, ak bude cas.. a prihlasim sa.. chodi tam vela deti? alebo tam ist radsej osobne? a ako casto je to do tyzdna? som zvedava viem.. :(

mimi21
23. sep 2010

@zojec byva to utorok a stvrtok
je tam viac skupin, v jednej je max 8 deticiek, podla toho ci su zaciatocnici a tak
vola sa to plavecke jaslicky delfin, tusim 😅
a mas tam jednu hodinu uvodnu zadarmo, aby si vedela co a ako

my sme plavali tak okolo druhej poobede ale teraz mi kamoska povedala ze oni zacali a plavaju tak okolo 4 a jej to velmi nevyhovuje, lebo mala jej chodi vtedy spavat
a je to super, tak trochu zmena programu pre mamicky a aj pre deticky - hlavne v zime, ked sa mozno nebude tak vela dat chodit vonku

avila
23. sep 2010

@zojec nas drobec bude mat 5 mesiacov v decembri, tak asi od januara zavneme. Vy chcete asi skor, vsak?

zojec
23. sep 2010

@avila uvidime ako bude mala prosperovat.. 🙂 ale asi by som chcela aj skor zacat.. dufam, ze budem mat dovtedy auto.. lebo bez neho nezacneme nikdy.. ☹ pojdem to tam co najskor prezistit, lebo na nete o nich nie je ani zmienka.. teda aspon nic osm nenasla

avila
23. sep 2010

@zojec potom daj vediet 😉 Btw. v ktorej dedine byvas?

zojec
23. sep 2010

@avila jasne ozvem sa.. som zo Slatinskych Lazov 😉

standa82
23. sep 2010

@zojec ...je zo SL.Lazov? Odtiaľ mám rodinu 😀

zojec
23. sep 2010

@standa82 😉 a koho?

standa82
23. sep 2010

@zojec ...rodina Martina Chovanca - opravár práčiek

avila
25. sep 2010

@standa82 to je dobre, ake priblizenie 😀 @zojec tak uz chapem a co mate s autickom, nieco vazne?

zojec
25. sep 2010

@avila no ... svagor do mna napalil na krizovatke, takze cely zadok, kufor, naraznik, blatnik.. vsetko je out of order. .. :( poistovna to vyhlasila ako totalku, ale majster to dajak urobi..len neviem kedy, a kym este pridu prachy z poistovne.. :( no co ti poviem.. 😠

avila
25. sep 2010

@zojec tak fasa, ked totalka 😉 Este ze to bol svagor 😀 A co, nevidel? A to si este tehu bola, ci dokonca s malou?

zojec
25. sep 2010

@avila no neviem kam pozeral.. 🙂 to uz bolo s malou , akurat sme ju isli krstit.. 2 tyzdne dozadu

avila
25. sep 2010

@zojec do kelu... Esteze len auto si odnieslo 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre