Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

standa82
4. nov 2010

@mimi21 ...to je fakt 🙂 Hlavné je, že všetko dobre dopadne 🙂

mimi21
4. nov 2010

@standa82 no len mam teraz stresy, ze budem mat tazky porod, dr povedal ze na sekciu sa ide len ak by bolo babo privelke, cez 3,5kg

marketka3005
4. nov 2010

@bubulacik ale celkom dobre....cele dni len lezim a nudim sa....malicky ma v poslednom case dost kope do rebier a to ma boli.....zacali sa mi snivat sny o nasom malickom.....ja uz chcem aby bol na svete...a co ti povedali v poradni? 🙂

bubulacik
4. nov 2010

@marketka3005 no tak mi mame dnes termin a v poradni??...krcok mame skrateny a otvoreny sme na 1 prst a ak do 11-teho nic tak dalsia poradna a potom sa uvidi doktorka hovori ze mame dorabat vlasy, uska a nos tak sme sa trocha zasmialy a inak nic no len keby sa to uz chcelo narodit bola by som rada uz ma vseeetko boliiiii a hlavne kriize 🙂

marketka3005
4. nov 2010

@bubulacik a na kolko ho mas skrateny,myslim ten krcok?

bubulacik
4. nov 2010

@marketka3005 no asi cely

marketka3005
4. nov 2010

@bubulacik tak podla mna to uz pomaly pojde, neboj 🙂

marketka3005
4. nov 2010

@bubulacik a bolesti este ziadne?

martina_martin
5. nov 2010

@bubulacik Aj ja som už na tom ako ty mám termín v nedelu a spanie chodenie aj ležanie a sedenie je útrapa, nič mi nie je dobré a len zúrim lebo dva týždne sa poslíčkovia a bolesti brucha stupňovali a odrazu nič ostalo tich dva dni pred termínom. Už mi je na zúfanie. Teším sa do nemocnice ako malé decko do tábora.

bubulacik
5. nov 2010

@marketka3005 cosi bolesti nic ani ťuk ani mi len brucho netvrdne no proste nic tak ja uz neviem predtym mi brucho tvrdlo a teraz ako keby som ani tehotna nebola akurat ze malicke kopka jedna radost a ty ako?

bubulacik
5. nov 2010

@martina_martin ved aj ja mne tvrdlo brucho a teraz uz ani len to ja nebviem tieto deti su dake lenive

martina_martin
5. nov 2010

@bubulacik to teda sú 😒

bubulacik
5. nov 2010

@martina_martin aspon este trosku priberu dufam ze uz nie vela aby nam to islo rychlo a lahko a hlavne co najmenej bolestivo 😀

martina_martin
5. nov 2010

@bubulacik jáj nech už to ide ako chce len nech už to skončí....aj to rátanie termínov je kadejaké...len ja po poslednej kontrole v utorok mám vyzretú placentu a menej plodovej vody tak neviem načo tam čaká.

bubulacik
5. nov 2010

@martina_martin tak to ta mal poslat uz nie? vsak to uz ani poriadne nevyzivuje dieta ci ako ked je vyzreta a malo plodovky podla mna ta uz mal poslat

martina_martin
5. nov 2010

@bubulacik no vidíš a ja stále doma čakám na zázrak, čo ti poviem.

bubulacik
5. nov 2010

@martina_martin no ja pomaly prestavam verit na zazraky 😀 pri tomto malom lenivcovy

marketka3005
5. nov 2010

@bubulacik no tak mne zato tvrdne zoparkrat cez den....inak nic nove....uz nech prejdu aspon dva tyzdne,aby som nemusela len lezat....lebo mi uz treba robit nakupy pre maleho 🙂

bubulacik
5. nov 2010

@marketka3005 no aj nam zacalo asi pred 2 hodinkami tvrdnut ale inak nic tak uvidime ci sa to rozbehne mohlo by sa a co ti este chyba??? vsak tak na dake 2hodky mozes ist ci nie?

marketka3005
5. nov 2010

ja neviem ci mozem ci nie,ani radsej nejdem lebo sa bojim aby sa skor nenarodil

martina_martin
5. nov 2010

@bubulacik mne takto jednu noc tvrdlo brucho po desiatich minútach a potom.....zaspala som 😝

bubulacik
6. nov 2010

@martina_martin mi ani nehovor mne takto tvrdlo tiez brusko skoro cely den isla som vecer pre istotu do nemocnice a bola som tam 4 dni a este dom tam oslavovala aj narodeniny tak asi tak t bolo teraz 16.10. 🙂
A teraz nic 😠

bubulacik
6. nov 2010

@marketka3005 a casto ti tvrdne??? dali ti magnezium ci nie?

martina_martin
6. nov 2010

@bubulacik Robia nám naschvál tie detiská ☹

marketka3005
6. nov 2010

@bubulacik ako kedy....niekedy dvakrat za den a niekedy aj sedemkrat....magnezium beriem 6 denne a nospa 3denne.....a uz mas vsetko prichystane do nemocky?

bubulacik
7. nov 2010

@marketka3005 ja som iba oprala veci co som mala v nemocke a daco dobalila a bo lo a ty mas zbalene?

marketka3005
7. nov 2010

ale kdeze, ja nemam ani pokupene este.....zajtra idem s mamou na nakupy.....ved ani neviem co vsetko take malinke potrebuje

martina_martin
8. nov 2010

Po prebdenej celej noci plnej kontrakcii si pekne počkám kedy sa všetci vyspinkajú a pôjdeme do nemocky 😝

mimi21
8. nov 2010

@martina_martin no moja tak ti drzim palce, nech je malicka rychlo na svete a netrpezlivo cakam na sms od teba 😵

standa82
8. nov 2010

@martina_martin ..držím palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre