Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

bubulacik
11. nov 2010

@martina_martin joooj aj ja uz chceeeem no my stale otvoreny na 1 prst a ak nic cez vikend tak v pondelok nastup do nemocnice a ako si bola spokojna s nemockou??? a porod v pohode??? 😀

martina_martin
11. nov 2010

@bubulacik Všetko super len izbu som nechytila akurát deň predo mnou sa obsadila 🙂 Daj vedieť ked sa narodíte.

mimi21
11. nov 2010

@martina_martin no caves moja, vitajte doma 😉
ked budes mat chvilku tak napis aky bol porod, pri kom si rodila a tak... 🙂

marketka3005
11. nov 2010

@bubulacik nie nebola som ani ani......este nic? 🙂

mimi21
11. nov 2010

@bubulacik presne takto sa aj mojej Ninke vyhrazali, ze ak do pondelka nic, tak nastup do nemocky a v nedelu na obed mi odtiekla voda 🙂

@marketka3005 prave pozeram, ze mas termin na moje narodeniny 🙂

bubulacik
11. nov 2010

@martina_martin neboj dam vediet 🙂
@mimi21 tak dufam ze to bude aj i nas tak mohlo by byt 🙂
@marketka3005 no mojka este nic som zvedava ze co cez vikend ak nic tak v pondelok nemocka to istiiii 🙂

avila
11. nov 2010

Baby, pls, mate niektora kontakt na plavecke jaslicky na Sliaci? Maju web stranku?

mimi21
12. nov 2010

@avila ja mam poslem ti IP

ttina23
12. nov 2010

@cimba no neviem ci az taky sikovny,ale naucil sa od kamoskinej malej,dovtedy bol nocnik len na ozdobu,ale teraz som rada lebo sa mu robil ekzem z plienok a ten nam zmizol.No na druhe sa tesim aj ja,len si to ani neviem predstavit 2 certov :D 🙂 🙂 🙂 😀

marketka3005
12. nov 2010

@mimi21 ozaj? to je mile....🙂

marketka3005
12. nov 2010

@bubulacik boze tak nech sa uz tiska

bubulacik
12. nov 2010

@marketka3005 ja ho tiez prosim aby isel von ale stale sa mu nechce

mimi21
12. nov 2010

@marketka3005 no my sa mozno aj v porodnici stretneme, pri urcitej konstelacii hviezd je to celkom mozne 😀

cimba
12. nov 2010

@ttina23 aspoň ušetríš na plienkach 😀

marketka3005
13. nov 2010

no mozno aj ano,,,,a ty uz cakas druhe?

marketka3005
13. nov 2010

@bubulacik neboj dobre to dopadne 🙂

mimi21
13. nov 2010

@marketka3005 ano, uz mam 1,5 rocnu certicu Ninku, druhe sme tak rychlo neplanovali, ale stalo sa 😵
snad to budem nejako zvladat

marketka3005
13. nov 2010

a
@mimi21 ale urcite zvladnete....a skadial si?

bubulacik
13. nov 2010

@marketka3005 jasne ze to bude ok sa uz tesim na malicke a co nove

mimi21
13. nov 2010

@marketka3005 byvame na zlataku, ale za nejake 3tt sa este stahujeme 😅
no proste na porazenie

annie13
13. nov 2010

@mimi21 zvladnes zaciatky budu tazke kym si najdes system, najma uspat ich naraz je fuska ale potom je to uz super, a teraz tak krasne sa mi uz prehraju 😉

mimi21
13. nov 2010

@annie13 no ved dnes sme boli s ninkinou sesternicou (4) a bratrancom (2,5r.) a tak sa spolu prehrali, ze uzas, uplne perfektne, tak uz len na to sa spolieham
ale momentalne mam zase depku z toho ze neviem ako je mala otocena a poradna este daleko ☹

annie13
13. nov 2010

@mimi21 nedeptaj sa moja,
ja som sa tiez trapila s macacimi chrbatmi a aj tak si ostala tak ako ona chcela , neboj bude dobre 😉

michalag
13. nov 2010

@mimi21 takze idete nakoniec k svokrovcom? ...... skoda ze byvame vedla seba a este sme nedali ani stretko ☹ ....... urcite zo zaciatku to bude tazke kym si zvyknete jeden na druheho a kym budete mat ako taky rezim, ale vsetko sa zvladne 😉

@bubulacik ty tu este strasis 😅 😀 🤐

michalag
13. nov 2010

@annie13 uz je Branko zdravy?

mimi21
13. nov 2010

@annie13 no teraz malicka cka a zda sa mi ze to ide zdola 😅
tak ja uz fakt neviem 😝
@michalag no stahujeme sa ku svokrovcom, veru skoda, ze sme sa este ani nestretli, teraz toho mame strasne vela, kazdy den sme tam
ja mam depky, ze nemam este ani poprate, snad to nejako postiham

annie13
13. nov 2010

@michalag uz uz, dostala to aj Viky ale uz aj ona dobrala ATB a uz je dobre, dnes sme si uz spravili vylet tak sa dotesili, vlacikom do BB, do Europy za hodinu bol v detskom kutiku hracky sme im kupili vo vsetkych tych autach vlakoch konikoch na 50 centov boli tak uz od pol8mej spokojne spinkaju

annie13
13. nov 2010

@mimi21 😀

michalag
13. nov 2010

@annie13 tak to je super ze uz ste vsetci aj s Viki v poriadku 🙂 ....... my ideme na kontrolu v utorok, sice uz to bolo oki, ale po tyzdni v skolke (dokyna mi povedala ze do skolky uz kludne moze ist ze s tymi uskami uz chodime len preventivne a dutiny vyzeraju uz ciste) ma opat sopliky a opat mu stoja v dutinach 😒 ☹ ...... ale asi dam na radu sestricky od nasej pediatricky teda aj vasej 😀 a zavolam v pondelok ci nas nezoberu hore na polikliniku ... sestricka vravela ze maju aj ine metody vysetrovania a vraj su lepsie ako dole na oddeleni

miska_zv
14. nov 2010

@bubulacik tak ešte stále nič? Chudiatko... O to viac sa z mrňousa budete tešiť 🙂 a ku komu chodíš ku gynekologičke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre