Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

mikailla
13. jan 2011

Ahojte,prosim Vas neviete mi poradit kde vo Zvolene sa daju nastrelt uska aj babatkam???? nechcem prepichnut ale nastrelit,ak mozte poradte mi.Dakujeeem 😵

standa82
13. jan 2011

@mikailla ..našej malej to robili v nemocnici vo ZV, ale naozaj neviem či ich prepichovali alebo nastreľovali 😒

mikailla
13. jan 2011

@standa82 uz si nepamatas alebo si to ani nechcela vediet 😅 tak ja si tam skusim zistit ci tam nastrelia,na to prepichnutie nemam srdce ☹ dakujem 😉

suee1
13. jan 2011

@standa82 ja som dala malej prepichnut 😢 ked mala 3 mesiace, bolo to dost drasticke, ale urobili to rychlo, bola som pri tom, plakala velmi, ale ked sme vysli z budovy von, tak na vsetko zabudla a sa usmievala 😀 zvladla ta bravurne moja herecka. . . chcela som aj ja nastrelit, ale nikde vo Zvolene to nerobia, mozno tam kde davaju pearsing, no ale radsej som to nechala na odbornika, robili jej to v Medicentrume a robila to doktorka, platili sme 10 eur

mimi21
13. jan 2011

@mikailla @standa82 v nemocnici prepichuju, stoji to 5 e
ja som pri oboch babach dala prepichnut uz v nemocke a nemozem sa stazovat, bola som spokojna a aj oni to zvladli uplne v pohode, bez placu 🙂

standa82
13. jan 2011

@mikailla ...naozaj neviem. Ja som sa neinformovala, dala som jej to urobiť a hotovo.

bobesko
14. jan 2011

@mikailla...ahoj,my sme dali nastrelit nausnicky nasej malej vo ZV,ked mala 6mes.
najprv to bolo ,,v specializovanom" studiu,kde nam to robila cca 30rocna zenska,kt.tvrdila,ze to uz robila niekolkokrat,ale max.sa jej triasli ruky a po 2 hroznom pokuse sme odisli bez platenia...
potom sme nasli zlatnictvo za Mestskym uradom (take malicke),tam jej to nastrelila teta,mala plakala kazde usko asi 5s. a po 3tyzdnoch sme dali nase nausnicky!
bola som max.spokojna a preto ti ho odporucam!

bobesko
14. jan 2011

@baby2310 ...ahoj,iba tu tak bludim a nasla som,ze mala Biaka sa narodila 16.3.2010...to sme mali my ako termin,ale nakoniec nas odrodili 11.3. takze sme trosku starsie...ste priamo zo ZV?ak ano,mohli by sme sa niekedy stretnut a zoznamit nase baby 😉

baby2310
15. jan 2011

Áno, priamo zo Zvolena sme...no kľudne môžeme sa niekedy dohodnúť 😉

baby2310
15. jan 2011

Áno, priamo zo Zvolena sme, zo západu...no kľudne môžeme sa niekedy dohodnúť 😉

nienna
19. jan 2011

Zdravím Zvolen 🙂 nevedeli by ste mi niektorá poradiť dobrého endokrinológa / ičku vo Zvolene? vďaka 😉

annie13
19. jan 2011

@nienna
jednoznacne Szedely ak som spravne napisala priezvisko ordinaciu ma oproti plavarni

nienna
19. jan 2011

@annie13 dakujem za radu, dala som si ho do googlu a mi vyhodilo že to je gynekolog 😕 žeby sa preorientoval? 😀

annie13
19. jan 2011

@nienna ja som zle precitala prepac ja som automaticky kedze je to tema porodnica tak ze je to gynekolog
sorry
endokrinolog je tusim v ZV iba jeden ku ktoremu som aj ja chodila Dr. Opravil na poliklinike a potom Chlupisova ale ta berie tusim len do 15 rokov

nienna
19. jan 2011

ja viem že je to téma o pôrodnici ale neviem nájsť vo ZV endokrinologa a kto by mi vedel poradiť lepšie ako Zvolenčanky, a tých je tu hojne 😀 a ten Dr. Opravil bol dobrý? myslím hlavne či bol milý, ľudský......a tá Chlupisová je jediný doktor ktorého mi googlu nájde, ale je len pre deti asi 😒

zojec
19. jan 2011

@nienna no dr. Chlupisova je detsky pediater a endokrinolog ..ja k nej chodim s malou 😉 ja ti tiez neviem poradit.. :(

zvolovci
24. jan 2011

ahojte baby, rodili ste s EPI vo ZV? ake mate skusenosti? dikes

lucka23
24. jan 2011

ja som rodila s epi. sice uz pred skoro 4 rokmi ale bola som max. spokojna. 😀 porod sa mi nesiel rozbehnut ani po odteceni plodovej vody tak to vsetko dlho trvalo kym som sa otvorila na 4 cm aby mi ju mohli pichnut. a po 3/4 hod ako mi ju dali som porodila. ale nestucocne mi topomohlio ze som si aspon tu 3/4 hod vydychla od bolesti a vladala som potom maleho vytlacit. a ten pocit p ohodinach bolesti ako mi ju zaviedli bol eskutocny uz som necitial ani jednu kontrakciu 😀

mimi21
25. jan 2011

@zvolovci aj ja som rodila s epi asi pred rokom a pol
najhorsie je, ze si ju nemozes planovat, pichaju ju viacmenej len v pracovnom case a aj to max do nejakej pol2, lebo ju treba dopichavat na max 3 davky, takze aby sa to stihlo - to bol presne moj pripad, pichli mi ju o pol2 poobede a za 2 hodky bola mala na svete, presne ako @lucka23 pise, aj mne odtiekla voda ale neotvarala som sa, po oxytocine prisli strasne kontrakcie, tak som o nu poziadala, cakala by som vacsiu ochotu pri sluzbe kde si platis 100e ale zas na druhej strane nie su lekari co by ju mohli pichat, co je tiez na zvazenie, ze preco ich nie je viac
ale co bolo podstatne, necitila som potom ziadnu bolest, porod rychlo napredoval a necitila som ani sitie - co bol teraz pri druhom porode pre mna zabijak
epi som chcela aj teraz, sice bol v sluzbe, kedze som rodila podvecer lekar co mi ju mohol pichnut, ale nemohol odist z oddelenia, kedze tam bol sam - zacarovany kruh 😝
ale v zasade mi pri prvom porode zabrala uplne super a bola som s tym spokojna, neboli ani ziadne ine komplikacie na druhy den - niekoho vraj boli hlava 😕

lucka23
25. jan 2011

ja som asi mala z pekla stastie lebo mi ju pichli asi o pol 7 vecer a to bol sviatok 1. maja 😀 😀 😀 a na sitie mi dali druhu davku takze to bola uplna malina ani som nevedela ze ma siju. tiez u mna nenastali ziadne komplikacie s bolestou hlavy len sednu nohu som mala asi este den potom ako drevenu. 😀 a po porode bola za mnou dr este par krat ci som oki.

zvolovci
25. jan 2011

dikes baby a treba si to nejak vopred tam s nimi dohodnut, ci iba ked pridem rodit poviem, ze by som rada s epi? chcela by som to skusit....

lucka23
25. jan 2011

ja som si to nijak nedohodovala dopredu. len ked som uz bola tam som povedala dr ze mam zaujem o epi.

mimi21
25. jan 2011

@zvolovci ani sa to neda dohodnut, prave kvoli tomu, ze to nie je sluzba dostupna stale, ja som to tiez riesila az na mieste 😉

snurka
25. jan 2011

zienky ahojte 🙂 ja by som sa chcela opytat ohladom porodnice vo Zvolene. Hrozi mi totiz sekcia, kedze moj maly drobcek je zle otoceny a nemam z toho dobry pocit. Tak aky su lekari v tomto smere vo Zvolene. Lezala som na chirurgii a tam ma pristup doktorov velmi nenadchol.

zojec
25. jan 2011

@snurka neboj, tvoj drobcek sa este otoci tak ako ma, este ma cas😉 ja som po sekcii a bola som spokojna s pristupom aj so vsetkym 😉

mimi21
25. jan 2011

@snurka mne sa mala teraz otocila az okolo 36tt, takze tvoj malinky ma naozaj este dost casu 😉

snurka
25. jan 2011

@mimi21
@zojec nooo ja pevne dufam ze sa este otoci 🙂 ale ujo doktor povedali, ze to velmi nevyzera a ze za chvilu nebude mat miesto 🙂 babatko bude mat cca 3900 g 😅 ale to su zatial len odhady 😝 tak sa nechame prekvapit 🙂 clovek sa pre istotu radsej opyta skorej aby sa mohol psychicky pripravit 🙂

zojec
25. jan 2011

@snurka mne predpovedali ze mala bude mat cez 4kg, a to den pred terminom... a mala nakoniec "len" 3370g a 53 cm.. takze na to sa neda spoliehat.. maly ma este min. 10 tyzdnov cas na otacanie.. ja sice nemozem porovnavat obycajny a cisarsky porod, ale stale by som si radsej vybrala normalny.. tycg 24 hodin bez pohnutia a min. 2 dni na jyske su otrasne.. aj ked starostlivost bola naozaj vyborna...

tatiana75
26. jan 2011

ahojte, neviete mi poradit? dr. kamodova je uz po materskej a pracuje?

miskap
26. jan 2011

@tatiana75 Ešte je MD.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre