Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

sana15
27. apr 2011

@mimi21 ako to bolo napriklad riesene s kupanim babatka?

mimi21
28. apr 2011

@sana15 Jani kupat som chodila na normalne izby, musela som si vsetko preniest, ale nebolo to az take hrozne 😉

mj30
28. apr 2011

@sana15 ahoj dakujem za vycerpavajucu odpoved 🙂 velmi som nad tym rozmyslala, kedze mi ide o to sukromie, len zda sa mi blbost zaplatit 15€ za nieco co vlastne nadstandartom vobec nie je ☹ a este to, ze ta izba je tam len jedna, takze sanca, ze sa mi ujde je minimalna. Zhanala som si info o BS a pojdem asi tam, vsetci to tam chvalia takychto izieb je tam 6 takze sanca vacsia 🙂 a aj pristup je vraj na nezaplatenie, a aj o to mne dost ako prvorodicke ide. Pojdeme sa tam s manzelikom pozriet a porozpravat sa s primarom a uvidime, ale asi som rozhodnuta. Myslim, ze by sa mala zvolenska porodnica zamysliet nad tym ci koli takyto veciam neprichadza o rodicky a tym aj o peniaze.

smithy
29. apr 2011

@mj30 Ahoj, ja som tiez rozmyslala nad nadstandardnou izbou, ma tam zena sukromie a navsevy tam mozu byt cely den, ale na druhej strane som tiez pocula, ze tam nieco nefunguje a okrem toho sa musis zapisat do poradovnika, a podla toho, kolko zien ma termin na koniec juna, tak ako aj ja, mam pocit, ze to bude uz plne rezervovane. je nas strasne vela tehuliek a ja len dufam, ze nebudeme nakoniec lezat na chodbach, lebo fakt nas je hrozne vela, ale to je dobre,aspon budu mat v porodnici veselo. na co ma casto upozornuju baby, ktore tam boli, je fakt, aby sme si fotaky a cennosti a peniaze nechali doma, lebo romky chodia do izieb a moze sa stat, ze vam nieco zmyzne, okrem toho, v lete su zrejme izby otvorene, lebo je tam strasny hic. ja sa normalne na porod tesim, neviem preco, ale strach zatial nemam. smithy

annie13
29. apr 2011

@smithy poradovnik ako ja viem na nadstandardku nieje ak je volna mozes ist nefunguje kupelka bol tak odpadnuty strop ked som rodila ja a teraz je to uzavrete nefunguje voda
ja nie som rasista ale zial mala som presne taku skusenost ako pises ked sa maly narodil bolo nas hrozne vela rodicky lezali aj na gynekologii nie len na porodnickom a ja som bola s romkou a zabudla som si tel na izbe v zasuvke ked som sla na cakacku sestricka mi isla pren a mobil tam uz nebola, taka sa rozculila kricala tam po izbe ze kde sa podel za tu chvilu odisli sme z izby a ked sme sa vratili bol naspat v zasuvke a robila sa ze spi takze tot moja skusenost

mj30
30. apr 2011

@smithy ahoj ja som sa nakoniec rozhodla pre BS tak dufam, ze nebudem lutovat, zelam nam vsetkym rychly a pekny porod so zdravymi babatkami 🙂

smithy
1. máj 2011

dobre si sa urcite rozhodla. a prajem ti vsetko naj, presne akosi to vystihla.

sana15
3. máj 2011

@annie13 ...no pekne 😠 Este ze to dopadlo ako dopadlo

sana15
3. máj 2011

@smithy poradovnik na izbu nie je,je to len a len o stasti. netreba sa bat,ze je vela tehuliek na koniec juna. Na vsetky to naraz urcite nepride, aj ked je caste ze kvoli nedostatocnym kapacitam sa lezi aj na gynekologickom oddeleni.

sana15
3. máj 2011

v najnovsom cisle "Mama a ja" su rozoberane porodnice v BB kraji. No,ziadna slava, az 4 ! Pisu tam,ze za nadstandard sa plati 20 eur 😕 😕 😕 Inak najdrahsia EPI, aj tak ju nedaju 😝

annie13
3. máj 2011

@sana15 😉 som bola rada lebo ani malinku by som odfotenu nemala a nemohla poslat nikomu sms ani nic som aj plakala ked sestra povedala ze tam nieje zajtra si kupim Mama a ja akurat mi skoncilo predplatne tak mi uz majove neprislo

denuska1
6. máj 2011

Tak dievčatá,po niekolkých týždnoch to máme za sebou,29.apríla k nám do rodinky pribudlo dalšie slniečko,dcérka Sofia...a porodila som ju vo ZV porodnici...no nečakane sa otočila nožičkami nadol a tak prišla na svet cisárskym rezom...ležala som na jiske,gynekologickom a porodníckom oddelení a dcerka bola pár dní na novorodeneckom a potom pri mne na romingu a ................. a s čistým svedomím Vám môžem povedať,že som počas tohto 7 dnového pobytu nemala žiadny problém,zlý zážitok ani nič podobné,dnes som z tade odišla z príjemným pocitom a absolútne nelutujem,že som sa rozhodla rodiť tam!Som rada,že som sa nedala odradiť niektorými zlými zážitkami,skúsonosťami,ktoré sa tu popísali a ktoré sa mi dostali do uší...ja môžem teda túto porodnicu len odporučiť,teda v prípade,že nieste prehnane náročné a precitlivené... Tak ak sa tam niektorá z Vás chystá,želám vela šťastia,rýchli a lahký porod,príjemné zážitky a hlavne zdravé detičky! Denisa

zvalka
7. máj 2011

@denuska1 blahozelam k dcerke, tak pekne prekvapko, ked k syncekovi pribudla teraz dcerka 😵 😵 😵
ja mam tiez len dobre skusenosti z porodnice zo zvolena 😉 je to super porodnica podla mna - odporucam ! 😵

zvalka
7. máj 2011

@sana15 mne sa zda, ze este budu v dalsom cisle nejake z BB kraja davat porodnice.

sana15
7. máj 2011

@zvalka ano budu,ale to su uz dost "od ruky" Brezno, Lucenec a este neviem ktore.... Mne sa ten serial paci,vzdy si to precitam ako prve,ale je zaujimave ako sa takmer v kazdom cisle objavi veta: ,,ale mamicka xxxxxx mala celkom inu skusenost" 😀

zvalka
8. máj 2011

@sana15 no to sa vsade najde aj nespokojna mamina, ale ja som rada, ze som rodila tam 🙂 urcite aj druhykrat pojdem potom tam 🙂

sana15
8. máj 2011

@zvalka ale ja som to tak nemyslela,a vacsinou tam ani nespokojne reakcie nie su 😉 Je to myslene v duchu,ze nieco ine deklaruje nemocnica,nieco ine je v praxi. Ja si tiez stojim za svojim,ze co sa tyka personalu na porodnici 🙂 , bola som maximalne spokojna, aj s pobytom 😀 Na ostatne uz budem ako druhorodicka pripravena, nie z diskusie,nie z pocutia,ale z vlastnej skusenosti 😉

zvalka
9. máj 2011

@sana15 no tak to mas pravdu, nieco si napisu porodnice, ale skusenosti mozu byt ine. 😉 ja som sa velmi neriadila nazormi inych, chcela som si urobit svoj vlastny 🙂
a veru, ako druhorodicka uz budes presne vsetko vediet 🙂 to je uplne ine ako ta sladka nevedomost prvorodicky 😀 😀

inak ja som nadstandard nemala, a prave bol volny 🙂 nejako mi to nechybalo, postrazili sme si deticky , ked sme sli sa najest. ale tak mala som stastie asi aj na spolubyvajuce. jedna bola Romka, ale bola v pohode. 🙂

romanecka
9. máj 2011

Ahojte, poradila by mi nejaká mamička gynekológa ktorý sa zaoberá homeopatiou? zvolen, alebo B.Bystrica?

sana15
9. máj 2011

@zvalka ved to, zalezi od stastia,na koho natrafis. vsade sa najdu slusni a dobri ludia,ale aj vynimky. Ja by som nadstand.izbu brala opat ak by fungovalo vsetko ako ma,aj ked na druhej strane velka nevyhoda je prave v tom prestriedani sa pri obede,alebo ranajkach.Ja som vela krat jedlo ani nestihla,alebo som nesla kvoli tomu ze maly bud papal,alebo nespal a nechcela som ho tam nechat sameho

sana15
9. máj 2011

@romanecka Ja zial neporadi,vobec o ziadnom takom ani neviem,ale drzim palce,aby si zohnala to co hladas 😉

dakob
9. máj 2011

Dakujem vsetkym mamickam za poslane fotografie. Uz su zavesene na nastenke vo vestibule.

matveja
16. máj 2011

mamičky, ktorá z vás sa chystá do pôrodnice v tomto období + -1 ťýždeň ? 🙂 Rada by som popísala z budúcou maminou, ktorá má zhruba taký termín ako ja na koniec mája 29.05. 😅

vlasatica20
16. máj 2011

Ahojte,
chcem sa opytat ohladom opalovakov pre ratolesti.Tento rok ideme k moru a chcem sa poradit ake skusenosti mate s pripravkom od VICHY pre male ratolesti.
Neviem co mam kupit lekarnicka ma nahovarala na vichy je tam teda dost vysoka cena no ja som chcela daylog.
Co pouzivate vy?Ake mate skusenosti?Ja sa neviem rozhodnut.
Dakujem.

miska_zv
19. máj 2011

@dakob Prídeme pozrieť 🙂

michalag
27. máj 2011

Viem že toto je téma o pôrodnici ale neviete ktory ortopéd z tychto dvoch je lepší? Dr. Graus alebo Dr. Gáfrik. Potrebujem sa objednať ale neviem ku komu, naposledy keď som bola u ortopéda tak som bola u Dr. Ďorďoviča, ale to bolo dávno 😝
Kludne môžete aj do IP

katarina.banska
28. máj 2011

ja som bola u Gafrika a je dobry podla mna. on je z lucenca, ja tiez pochadzam z lc a ked som bola mensia chodievala som ku nemu so skoliozou. teraz som bola u neho tiez, ked je uz vo zvolene.

michalag
28. máj 2011

@katarina.banska a kde robi a dlho trva kym zoberie od objednania? Mne ho tiez moja dr. odporucila vraj je s nim vela ludi spokojnych

katarina.banska
28. máj 2011

@michalag je na poliklinike, no neviem ako dlho trva pokym zoberie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre