Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

katariinka
14. jún 2011

ahojte.. mozno trocha odveci.. ale neviete nahodou, kde vo ZV je restauracia s detskym kutikom (teda okrem rusticany na namesti-tam som videla tusim daky domcek). dakujem

ttina23
14. jún 2011

@katariinka U MARCA to je tiez na namesti

matveja
14. jún 2011

Moje poďakovanie patrí personálu v Zvolenskej pôrodnici, konkrétne p. Dr. Kobidovej, PA- Beatke, Dr. Tauferovi ako aj všetkým ostatným za ich podporu, trpezlivosť, pomoc, pekné a povzbudivé slová, ľudský prístup pri narodení mojej dcéry Michaely 1. 6. 2011. ( mrzí ma, že som nebola zrovna najtrpezlivejšia rodička ) Veľa zdravia prajem všetkým, nech sa Vám darí a ešte prajem veľa spokojných mamičiek !!!!!

veva1
20. jún 2011

ahojte
vie mi prosim niekto poradit v ktore dni robia v ZV zatazovy test na cukor? dakujem

kyska
20. jún 2011

@veva1 ahoj.
pokial ja viem tak glukozove testy sa robia kazdy den rano od 7,00 hod.
je to v areali nemocnice - na prizemi - tusim je tam neurologia lozkove odd - vedla psychiatrie 😀
baby su tam velmi mile a ochotne

veva1
20. jún 2011

@kyska dakujem za info

laskonka28
29. jún 2011

Ahojte, ktorá rodí v tom termíne čo ja, koncom augusta začiatkom septembra ?
Máte dohodnutého pôrodníka ?
Chodíte na kurz do nemocnice ? Ja by som išla.
Vďaka za info, pa.

kyska
1. júl 2011

@laskonka28 moj osobny nazor na "rezervovanie porodnika" - zbytocnost, aj tak nemas 100 % istotu ze ked to na teba pride bude k dispozicii, peniaze viem minut na ine a to ktoreho lekara cyhtis na porod je vecou nahody...

ja osobne som na predporodny kurz nesla - absolvovala som ho pri prvom potomkovi a teraz som doma cvicila, nestihala som chodit vo vytycenom termine. Bola som na predporodnej prirpave a babika co ju vedie v nemocnici bola velmi v pohode - prijemne straveny cas 😉
prajem vela zdaru 😀

laskonka28
1. júl 2011

@kyska Ďakujem za odpoveď.
Na tú predpôrodnú prípravu do nemocnice by som sa prihlásila - musím tam zavolať.
Vďaka.

laskonka28
12. júl 2011

Ak by niektorá z Vás chcela, dnes som sa dovolala do nemocnice vo Zvolene na číslo 045/52 01 421.
Sestrička si Vás zapíše na predpôrodný kurz, býva každú stredu o 9.00h. alebo o 13.00h.
Platí sa 6 eur.
Treba si zo sebou doniesť prezuvky, tričko, tepláky - môže prísť aj manžel.
Treba volať až poobede, ráno je tam frmol, nedovoláte sa.
Chodí sa naň od 34.t.t.
Pekný deň.

lenca.b
17. júl 2011

ahojte babulky ja som len chcela vediet ci uz nieco porobili s tou nadstandardkou vo zvolene ...ci uz je plne funkcna 🙂

sana15
21. júl 2011

@lenca.b nieeee 😠

bifla
26. júl 2011

Ahojte, chcem sa pridať ku Vám a poradiť sa. Hľadám dobrého zubára vo Zvolene pre dieťa a neviem či vo Zvolene je nejaký dobrý detský zubár. Som zo Sekiera a k Popelážke nechcem ísť. Poradte mi prosím Vás. Dík

annie13
26. júl 2011

@bifla ake stare mas dietatko my cela rodina chodime k dr Horelicovej dcera s mamou obidve zubarky su tam kde je zvolensko smer podborova v rodinnom dome
krasne nove vybavenie velmi prijemne panie, malemu spravila prehliadku povozila ho na stolicke, a ja som velmi spokojna s jej robotou

popelazku som mala aj ja nikdy v zivote ju uz nechcem vidiet

zuzkazv
27. júl 2011

@annie13 ahoj prosím ťa aj tam platíš za prehliadku alebo je to zo zdrav. poistenia ako inde?

annie13
27. júl 2011

@zuzkazv nie neplatila som nic za maleho ked som bola ani za seba za prehliadku
uz len potom za ukon ked mi robila zub

annie13
27. júl 2011

@kyska Vikinka je uz na svete?

annie13
27. júl 2011

@katariinka a na zapade v pizerii tej novej kde su garaze

bifla
27. júl 2011

annie13 moje dieťa má 1 rok aj 5 mesiacov a ešte som s ňou nebola na prehliadke. Doktorka zobere aj zo Sekiera?

annie13
27. júl 2011

@bifla urcite ano, ja som byvala na Kralovej ked som k nej nastupila teraz sme na zapade a s brankom som bola v 20 mesiacoch u nej cca a noazaj velmi pekne sa mu venoval
mlada ma teraz babatko tiez teda teraz uz bude mat hadam aj rok ale uz pracuje aj ona poobede

annie13
27. júl 2011

@bifla skus si tam zavolat a popytat sa ci beru novych pacientov 045 5562536 😉

laskonka28
4. aug 2011

@lenca.b Včera som bola na predpôrodnom kurze a pôrodná asistentka povedala, že WC a kúpeľňa stále nefungujú, že iba na chodbe. Tak asi tak.

laskonka28
4. aug 2011

@laskonka28 Tak včera som sa zúčastnila na predpôrodnom kurze vo zvolenskej nemocnici.
Môžem iba odporučiť.
Bol so mnou aj manžel, boli sme 3 mamičky.
Pôrodná asistentka pani Uhliariková, veľmi dobrá, najprv krátke zoznámenie, potom cvičenie a dýchanie na žinenke a potom dlhá debata.
Bola som tam od 9.00hod. do takej 11.00hod.
Treba sa voľnejšie obliecť.
Zapojila aj manželov.
Pri debate sa môžete opýtať na čokoľvek.

Pekný deň.

gabii83
8. aug 2011

@laskonka28 ahoj ja mam termin 4 sept. ale dufam, ze sa slecna bude ponahlat ako aj prva dcera, cca. o 2 tyzdnbe skor prisla na svet. idem do Zv.

gabii83
8. aug 2011

maminky posledny mesiac sa chodi ku gyn. kazdy tyzden? lebo ja som dostala od poslednej navsteve u gyn. dalsi termin az o 6 tyzdnov. je to v poriadku? 25.8. ja uz vtedy chcem mat malu v naruci.
:/

laskonka28
8. aug 2011

@gabii83 ahoj, už sa nechodí posledný mesiac do nemocnice ako voľakedy. Keď som bola teraz na tom predpôrodnom kurze, tak to práve hovorila tá PA, že sa to zrušilo. Že sa chodilo na tie pásy, ale že teraz sa už iba robia pred pôrodom.
Takže len k svojmu dr., iba keby Ťa on odporučil.
Tak možno sa stretneme, pa.
Mne dnes povedal 2.september.

gabii83
8. aug 2011

@laskonka28 nie do nemocnice ale ku gyn. do ambulancie, to sa tam pred porodom mam ist 2 tyzdne, a predposledny termin bol pred 6. tyzdnami. ratam to do 25.8. nie je to v ela? do zv idem zbytocne ja by som len chcela vediet ci je mala dobre otocena a ci je vsetko ok a tak.... 😖

matveja
9. aug 2011

Ja som rodila v júni 2011 a chodila som posledný mesiac resp. od 36 tt do pôrodnice na ozvy a aj celkovú prehliadku tak ako na gynekológií. Možno je to tým, že môj Dr. pracuje na pôrodnici. 😉

vlasatica20
9. aug 2011

Ahojte,aj ja som tu dlho nebola naposledy pred dovolenkou.
Baby môzem doporucit ist aj s mensim drobulcom.Samozrejme nemyslim 6.tyzd. 🙂
Je to super moje ratolesti si to uzivali.Bolo to fajn a mamina si oddychne a otecko sa môze venovat ratolestiam 😀 😀.Aspon takto vidi,ze su to aj strosti a praca.Treba to vyuzit-to je dobra rada 🙂 .
Inac baby mam tusenie,ze z dovolenky bude aj prirastok!
Este som si celkom nie ista.Ale uz som kontaktovala svojho gynekol.,takze uvidime.
Dam vediet,tesim sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.

bifla dobry zubar je Dr.Abelovsky,velmi trpezlivy .

kyska
10. aug 2011

Ahojte zienky 😀
tak a uz sme doma vyse tyzdna aj z drobcom.

Podavam hlasenie: 😀
porod - pristup personalu - uprimne bola som milo prekvapena nie len pri mne ale aj pri dalsej nie velmi spolupracujucej rodicke ktoru som si odlezala na porodnom kresle max.trpezlivost, podpora a super pristup.

sestonedelie - asi najvacsi problem som mala s postelou - bolelo ma takmer vsetko od krku az po stehna - ale tych par dni sa da zvladnut, socialky na chodbe - ziadna fronta sa nekona, navstevy kedykolvek po vizite, strava - mno.... ako by som to boli lepsie aj horsie chvile ale cosi pod zub z domu to isti 😀

novorodenecke - je to o ludoch, su tam baby co ich to bavi, nevahaju pomoct, k detickam sa spravaju ako by boli ich vlastne a su tam aj take co to beru len ako svoju pracu - tak ako snad vsade. Poucia ako sa starat o babo, pomozu pri prvom kupani atd. Neudialo sa nic zasadne co by som musela ako druhorodicka komentovat....

Prve dieta sa nam narodilo v BA-Kramare. Druhe v ZV. Mohla som porovnavat vybavenie, pristup personalu atd Myslim si ze nepatrim medzi citlivky ktore rozhadze kadeco a skor sa radim medzi nekonfliktne typy ale ak mam dat celkovo len jedno + bud kramarom alebo zvolenu tak to patri zvolenu. Vyvazuje ludsky pristup vacsiny personalu, je uzasne ako dokazu fungovat na tak malom priestore na takej urovni. Vikina bola 83 dieta narodene v juli 😲

Takze baby pohoda klidek tabacek. Porod za vas nik nepretpri a ked bude babo na svete tak sa hned lahsie dycha, male neprijemnosti mozog casom vytesni prijemnejsimi zazitkami. Drzim vsetkym cakatelkam palceky nech to dopadne dobre a hor sa drzat populacnu krivku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre