Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

mika23
29. okt 2008

Ahojte ja som tu nova. Chcem sa spytat mamiciek, ktore rodili vo Zvolene s epiduralnou analgeziou ako boli spokojne a aky je vlastne postup pri jej vybavovani. Mna to caka az vo februari ale chcem sa informovat vopred. Cakam svoje druhe dietatko. To prve sa narodilo bez epiduralu ale nemam na to pekne spomienky tak preto sa zaujimam o epiduralnu analgeziu. Dakujem

ttina23
29. okt 2008

ahojte chcem sa spytat ci sa musi absolvovat ten kurz co byva v stredu,sice som uz na materskej ale dr.mi kazal lezat

crysmile
29. okt 2008

ttina nemusi sa absolvovat, nie je to povinne.. a pri porode ti povedia ako mas tlacit, tak o nic neprides, neboj 😉

ttina23
29. okt 2008

crysmile dakujem 🙂

cimba
3. nov 2008

Ahojte baby 🙂

Tak ja tiež chodím na tie spoločné cvičenia býva to každú stredu a som veľmi spokojná, možno to robí aj setrička ktorá to vedie p.Uhliarová (zlatá baba), oplatí sa tam chodiť aj keď väčšinou tam iba dýchame ale to je najhlavnejšie, predýchať kontrakcie. Chodím tam aj s manželom on mi bude oporou aj pri pôrode, ževraj to veľmi žene pomáha, je kľudnejšia. Pochvaľujú si to maminy s ktorými som tiež chodila cvičiť ale oni medzitým už porodili 😉 . Tiež som chcela rodiť v BS ale rozmyslela som si to, veď ZV je bližšie a kto ma odrodí mi bude jedno len nech to bude rýchlo a bábätko bude OK. Ale akurát dr. Šima tam nechcem, nemám s ním dobrú skúsenosť ani ja ani manžel. 😖

eliskapetro2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rena5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarlot2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliskapetro2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimba
3. nov 2008

Čaute babenky, aspoň niečo pre seba robíme, teda neviem ako vy ale ja sa už iba gúľam a niekedy som taká opuchnutá že to ani pekné nie je. 😒

eliskapetro2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimba
3. nov 2008

Veď ja sa nesťažujem, je to kráááááááásne. Aj môj muž je spokojný konečne som trochu plnšia a kyprejšie tvary mám 😀 teda on je hotový. Ja som jedno bábätko potratila tak viem si toto tehotenstvo vážiť. Zo začiatku to nevyzeralo dobré ale malá je bojovník ( to bude po mamine ). Takže ja som spokojná.

sarlot2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimba
3. nov 2008

sarlot a teraz už máš nejaké mimčo?

sarlot2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimba
3. nov 2008

Ja Šimovi neverím. Nie si náhodou jeho pacientkou aj v ordinácii na malej stanici? Počula som že k nim sa správa úplne inak aj k tým ktoré si ho vyžiadajú pri pôrode. Ja ked som ležala na gynekologii nebola som s neho nadšená, iba preletel nič som mu nerozumela, no hrôza, ale záleží na vkuse. Sú aj také ženy ktoré sú s nim spokojné tak ako ti. A môžem sa spýtať ktorá to je doktorka. Stačia inciály alebo mi to napíš do IP.

sarlot2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimba
3. nov 2008

prepáč sarlot, ale ja si hovorím svoj názor aký bol ku mne a aj manželovi a už vôbec nehovorím že som krásna, neviem kde si to vyčítala o kráse a nikoho neohováram. Ja zato nemôžem že k tebe bol úplne iný. Ja sa veľmi teším na maličkú ale nie je mi jedno kto ma odrodí, radšej si zaplatím 7000,- Sk a viem že to bude v pohode, takže ťa poprosím neurážaj ma. Každý má názor vyjadriť sa a doktora môže zmeniť kedy chce.

marianna21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sana15
3. nov 2008

kocky,ked pisete o tom cviceni,tak treba so sebou doniest nejake oblecko? alebo je najlepsie prist v sportovom? a co donesiet so sebou? chodi tam vela partnerov?

cimba
3. nov 2008

ahoj sana, aj ja chodím cvičiť každú stredu, stačí ti tričko a a tepláky. Dakedy cvičíme ale väčšinou sa iba rozprávame o tom čo chceme vedieť o pôrode. Potom sme si boli pozrieť pôrodnú sálu. Celkom v pohode vždy sa zdržíme do takej 11.00 a začíname o 9.00. ale dá sa chodiť aj poobede o 13.00. Vždy sa tam nasmejeme ako funíme. Aj tá sestrička robí divy. Taká zlatá žena ☹

sarlot2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianna21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarlot2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sana15
3. nov 2008

cimba: vdaka 🙂 a do tych teplakov sa tam da niekde prezliect? aby som nemusela cez mesto ist v teplakoch 😅 Ja by som sa chcela objednat na buduci tyzden - prvy krat. staci zavolat tyzden vopred?

cimba
3. nov 2008

prezliecť sa dá v tej návštevnej miestnosti. Ked si zavoláš aj zajtra a objednáš sa tak na budúci týždeň, necháš na seba kontakt to nebude vadiť. Ja sa objednávam akurát dnes som si volala na túto stredu. Nikdy to nebýva nejaké prepchaté, teda ráno sa mi to ešte nestalo, niektoré sa ani neprihlásia a prídu len tak. Je tam kopec srandy. A choď tam raz aj s manželom alebo s priateľom ak ho budeš mať pri pôrode, nech vie čo tam bude robiť. Dosť to pomáha kde tam je niekto blízky. 😉

petka_s
3. nov 2008

ahojte baby,
tak ja som bola na cviceni asi 3 krat,je to velmi fajn,
pripravujem sa na to co mozem cakat v ten velky den 🙂
ja somtam zatial bola len sama,bo priatel je cez tyzden v BA,
ale objednala som sa o 3 tyzdne tak dufam ze sa podari prist aj jemu,
iba raz tam bol s jednou mamickou manzelik,ale inak chodia malo,
dufam ze sa ten moj nebude hambit 😅
a sani,ked si aj teplaky nezoberies,a budesmat nieco pohodlne,
tak v pohode,to je len aby si sa dobre citila 🙂

cimba
3. nov 2008

Máš pravdu petka, Že je tam super. A na koľkú chodíš?

petka_s
3. nov 2008

doteraz som bola na 9-tu,ale tera ideme na 1 🙂

emjee
3. nov 2008

pre info:
eliskapetro2, sarlot2, marianna21, rena5 - prispevky boli zmazane, nakolko sa jednalo o tu istu osobu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre