Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

janica81
26. jan 2013

Ahojte maminky...ja som rodila teraz 5.1. a bola som spokojna...aj s personalom na sale, aj s dokim a aj so sestrickami z novorodeneckeho....myslim si ze ked mamicka vidi svoj pokladik prezije vsade a vsetko 🙂 drzim palce nech mate rychle a bezproblemove porody!!!

janica81
26. jan 2013

@laurica123 ja si myslim,ze nastrih robia podla potreby, nie je to nic strasne..pri prvej dcere ma nestihol a bola som potrhana a sita hodinu...a pri druhom nastrih bol a boli tam 3 stehy a po troch dnoch som sa citila oki...

laurica123
26. jan 2013

@janica81 gratulujem k pokladiku 🙂 no uz som sa rozhodla pre bb porodnicu ale lto vie mozno to bude taka rychlovka ze nakoniec skoncim v zv

michalag
26. jan 2013

@janica81 gratulujem 🙂

janica81
27. jan 2013

@laurica123 nooo u mna BB by asi nehrozila...ja som isla do porodnice o pol siestej...len tvrdnutie...a o ssiestej am prijali a o o 700 drobec na svete 🙂 cize to by som urcite porodila v aute 😀

laurica123
27. jan 2013

@janica81 tak to teda bola rychlovka 🙂

rebeka25
27. jan 2013

Maminky zo Zvolena prosim Vas viete mi poradit kde vo Vašom meste, alebo v blizkosti je dobry kočikovy obchod? Popripade nejaky kontakt nan? Okrem Baby sveta v Banskeh Bystrici. Ked vchadzame do ZV od nas z LC je tam velka reklama, ze velky vyber kočikov -kde to presne je , ako sa to vola? Dakujeeeem 🙂

janica81
27. jan 2013

@laurica123 to Ti poviem ... 🙂 chvalabohu....ta hodina stala zato...vzdy si vzduchu podakujem,ze to netrvalo dlho 🙂

iwet7
27. jan 2013

@rebeka25 ahoj, v zv na malej stanici - Hviezdoslavova ulica, mas hned dve predajne s kocikmi.

michalag
27. jan 2013

@rebeka25
http://www.kocikylienka.sk/ a potom pri malej stanici na tej istej ulici je druhy obchod tiez tam maju kociky. A co poznam tak este oproti divadlu na Divadelnej ulici vo Witmane je detsky obchod Drobcek

patricio
28. jan 2013

Ahojte koceny, tak ja zajtra idem po prvykrat na prehliadku do nemocnice som aj nervozna aj zvedava, lebo brusko mi tvrdne uz mesiac krce mam posledne dva tyzdne take, ze ma ide slak trafit. Chystate sa niektora do Zv rodit vo februari? Ja mam termin na 25.2. Ale dufam ze to uz bude coskoro.

michalag
28. jan 2013

@patricio ja mam TP sice az 10.3 ale tiez pojdem uz do nemocnice.
Ku komu chodis?

patricio
28. jan 2013

@michalag no ja chodim k dr. Simovy a ty? Druhy termin ci mam tak mam na 7.3. Tak som zvedava kedy sa malicky popyta na svet. A ty co cakas?

michalag
28. jan 2013

@patricio ved mi bolo divne preco ides do nemocky, kedze tam sa uz nechodi ako pred par rokmi. Tak sa mozno stretneme v nemocke a mozno aj na poradni

patricio
28. jan 2013

@michalag a kedy ides na poradnu?

vlasatica20
28. jan 2013

@patricio ,
tak ti to rychlo uslo,slak ta urcite netrafi uz to musis vydrzat 🙂 🙂 🙂 ,ved sa ti to krati, je koniec mesiaca a je tu tvoj mesiac,
kedy mas rodit ,tak vydrz ten posledny mesiac je najhorsi,plny ocakavania,tak uz len vydrz,co sme si pisali si druhorodicka takze môzes rodit aj trosku pred terminom,tak ti drzim palec,drz sa,pa 🙂 🙂 🙂

patricio
28. jan 2013
michalag
28. jan 2013

@patricio az 11.2.mam volat a dohodnut si den, to budem zaciatok 37tt

vlasatica20
28. jan 2013

@michalag
ahoj,no teraz vidim ako to uteka teda neviem ako to uslo teba ale teraz ,ked som si precitala,ze v ktorom si tt,super
takze za par tt mas prirastok.......,drzim palec aj tebe vidim,ze ste sa nasli s patricio môzete si davat info cez IP,aspon pozbudite jedna,druhu 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

Inac dakujem za tu logopedicku,co si mi v minulosti poradila bola naozaj dobra,boli sme asi 3-krat a super 🙂 .
Bola som spokojna.

katariinka
28. jan 2013

Baby, ahojte, ja som tu otazku uz raz sem polozila ale skusim znova-neviete mi niekto povedat, ako funguje nova gyn. ambulancia na poliklinike? akym sposobom sa tam striedaju lekari? nemate niekto kontakt na nu? da sa chodit len k jednemu konkretnemu alebo sa proste chodi k tomu, kto tam je?
a este sa chcem opytat na Dr. Blahutiakovu-ako to funguje u nej? napr. objednanie pacientiek? a co poradne? su vo vymedzeny cas? alebo kedy pridem? su platene?
za akekolvek info, dakujem
😉

vlasatica20
28. jan 2013

@michalag ,
prosim ta ,alebo baby co mate uz deticky zasa su slavne kiahne v obehu,teda moje dve uz maju myslim,ze to dostane uz aj tretie,ale to je jedno nech to mame naraz.
Len som vas chcela poprosit ak mate skusenost,co je dobre davat , pouzivam Tantum Verde,puder,Paralen,davali ste este nieco detickam na upokojenie,aby sa neskrabali.
Dakujem kazda rada dobra.

michalag
28. jan 2013

@vlasatica20 moji dvaja uz mali a u nas zabralo Tantum verde + Fenistil kvapky 3x denne (aspon prvych 5-6 dni, neskor som davala uz len 2x denne hlavne pri malej, maly sa ani neskrabal ), ale dr. sa spytaj kolko kvapiek mozes dat malej, aj tak aspon telefonicky by si mala pediatra informovat o vyskyte
Ubehlo to rychlo, az sa cudujem 😕 ☹ .... jeeeej super tak som rada ze som pomohla 🙂

@katariinka s tymto ti moc neporadim, vobec netusim ako to tam funguje, nasla som len toto
http://www.nemzvolen.sk/ambulancie/gynekologick...

vlasatica20
28. jan 2013

@michalag ,
my sme u lekarky boli no proti skrabaniu mi nic nedala pre malu, a ta to ma horsie ako drobec,ten fenistil je dobry napad zajta jej zavolam a opytam sa.
Dakujem ti,inac je to nie vôbec sranda ☹

michalag
28. jan 2013

@vlasatica20 mne hned dr. vravela ze fenistil kvapky, sa cudujem ze ti to nepovedala

vlasatica20
28. jan 2013

@michalag
mne nie mozno,ze zabudla,alebo kazda ordinuje nieco ine,kazdopadne jej nieco musim dat,lebo sa v kuse skriabe,no
hrozne chuda.
Ale pozerala som ,ze mas termin v marci, kolkeho ak smiem vediet,ja som rodila 10.3.

michalag
28. jan 2013

@vlasatica20 TP 10.3. 😀

vlasatica20
28. jan 2013

@michalag ,
to je sranda, bude to chlapec ?,mna len zaujal ten marec co ti tu svieti,ak to bude chlapec ako môj je to super,velmi dobre znamenie aj môj mm je ryba a je s nim sranda 😀
Nehovorim,ze baby su zle,len nemam toto znamenie doma baba-ryba 😀

michalag
28. jan 2013

@vlasatica20 ano chlapček, inak aj mm je ryba 😀 , starsi je koniec marca a dcerka ta je koniec aprila 🙂

iwet7
29. jan 2013

@patricio ahoj, tak to sa mozno stretneme. ja mam termin 22.2.2013 a druhy 24.2.2013. dnes som bola v nemocke na druhych prietokoch u p. primara taufera, vyzera, ze vsetko ok, tak uz len porodit nam ostava 🙂

patricio
29. jan 2013

@iwet7 ahoj aj ja som dnes bola v nemocke tiez vsetko ok a ze uz mozem kazdu chvilu porodit lebo maly sa uz presunul dost nizko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre