Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

iwet7
29. jan 2013

@patricio to aj mne povedala moja dr. na minulotyzdnovej poradni, ze maly je nizko a dava tomu este dva tyzdne, tak som fakt zvedava, zatial sa citim ok. tak dnes sme sa mozno aj stretli, ci?? 🙂 kedy si bola? ja som bola od cca 12.30-13.15

michalag
29. jan 2013

@patricio a teraz si v kolkom tt?

iwet7
29. jan 2013

@michalag a ty ako? u Teba termin zatial nezmeny?? meno uz vybrate? som videla na fotoblogu, ze mas dilemu 🙂

patricio
29. jan 2013

@iwet7 akurat o 12stej som odisla 🙂

patricio
29. jan 2013

@michalag terazky som 37tt

iwet7
29. jan 2013

@patricio tak som zvedava ako to s tymi nasimi terminmi bude...zajtra zase poradna, tak uvidime, co pani dr. povie. ale uz by som to aj chcela mat za sebou...

michalag
29. jan 2013

@iwet7 na mene sa nevieme dohodnut 😅
TP zatial nezmeneny

iwet7
29. jan 2013

@michalag @patricio baby ja mam este otazku - vam teraz ku koncu tehu niekto povedal, aku vahu ma vase babo, lebo mne nie, skusim sa na to zajtra este opytaj mojej dr. som myslela, ze dnes na tych prietokoch, ale nist...

patricio
29. jan 2013

@iwet7 aj ja by som to uz chcela mat za sebou len malicky ma zatial 2700g tak nech este trosku naberie.

iwet7
29. jan 2013

@patricio tak uz aj citam odpoved na moju otazku - a kto ti povedal, kolko maly vazi?

michalag
29. jan 2013

@iwet7 ja do dnes neviem kolko malinky vazi 😕 . Vzdy sa chcem aj spytat ale zabudnem

patricio
29. jan 2013

@iwet7 ja sa vzdy pytam kolko vazi a kolko meria a povie mi to cca podla merani na sone

iwet7
29. jan 2013

@patricio no skusim to teda zajtra v poradni. inak 2700 g uz nie je az tak malo, ale este ma par dni cas drobcek 🙂

patricio
29. jan 2013

@iwet7 este trosku nech naberie prvy syn mal 3500g ked sa narodil

iwet7
30. jan 2013

dievcata, tak dnesna poradna je za nami - maly vazi 3200g v 37tt. to je celkom slusne, neviem,ci mu uz nenasadim dietu 😀

mamulienka000
30. jan 2013

@katariinka
Blahutiaková má poradňu iba v stredu, a pre jej pacientky je bezplatná.

katariinka
30. jan 2013

mamulienka000 dakujem.. a co netehotne? ako funguje objednavanie?

patricio
30. jan 2013

@iwet7 no super tak to bude riadny valibuk este do porodu trosku priberie. A inak vsetko v poriadku?

iwet7
31. jan 2013

@patricio no vyzera, ze vsetko ok. vcera uz dr nevravela nic o skorsom termine, tak uvidime. streptokoka tiez nemame, tak to som rada. ty mas kedy poradnu? a ku ktoremu lekarovi chodis, ak sa mozem opytat?

patricio
31. jan 2013

@iwet7 ja idem 11.2. Do nemocnice ak dovtedy neporodim 🙂 a mam dr. Sima celkom som spokojna s nim

iwet7
31. jan 2013

@patricio a to nemavas teraz porodna kazdy tyzden?

iva2007
31. jan 2013

ahojte baby nedá mi nepridat sem prispevok rodila som v juni 2010 pri dr. Korpelovi stvrte babatko ktore sa stale vrtelo raz dole hlava potom hore sama som sa bala ako nakoniec budem rodit pan doktor po sone povedal ,, to decko sa vam stale tak mece? a ze naco mi je tolko deti ze mam natahanu maternicu dovtedy sa chodi s dzbanom po vodu kym sa nerozbije citila som sa ako posledna socka ktora sa zivi rodenim deti pracovala som vtedy v zdravotnictve po babatku sme s muzom tuzili, chcela som podat staznost ale poznate to drzite babo v naruci tak uz na nic nemyslite po porode volal sestru a ukazoval jej ake ma na figu sitie a aby to videla potiahol tu nit v mojej rane a pomykal dakujem pan doktor no ale klobuk dole pred estrickami mile ochotne napomocne nebrali ma ako cislo ale ako rodiacu zenu a spravali sa naozaj citlivo

patricio
1. feb 2013

@michalag a @iwet7 ahojte kocky musim sa vas opytat mate uz bolesti? Myslim poslickov, mna kazdy den boli podbrusko aj krize presne tak ako pred mesiacikmi.

iwet7
1. feb 2013

@patricio ahoj, ano tiez to mam, tie krize zatial len tak malicko, ale podbrusko ma bolieva kazdy den, tak par minut. tiez mi uz riadne tvrdne brusko, teraz posledny tyzden mam pocit, ze ho mam aj pol dna tvrde.

michalag
1. feb 2013

@patricio @iwet7 mne sa dnes zda ze ho mam tvrde od obeda v kuse a to sa moc nenamaham, ale posledny tt mavam bolesti v podbrusku + krize ale nie v intervaloch ale v kuse a potom to zrazu prejde. Co je divne mavam to povacsinou v noci ked spim. Ja len dufam ze este vydrzime aspon do 38tt+0
A pozeram ze obidve budete mat Filipka 🙂

@iva2007 uz som pocula par negativnych skusenosti na dotycneho p. dr.

iwet7
2. feb 2013

@michalag
@patricio no ano - dvaja Filipkovia, skoro rovnaky termin...hadam nam ich nevymenia. keby nieco, nechame si adresy pre pripadnu reklamaciu 😀

michalag
2. feb 2013

@iwet7 😀 , este aby ste sa nestretli na jednej izbe 😀 . Mne sa stalo ze na izbe sme mali dve baby Samkov, ale nastastie, jeden bol blondak a druhy tmavovlasy, takze pomylit sa nedali 🙂

patricio
2. feb 2013

@michalag a @iwet7 no ja ked som bola s prvym synom Patrikom v porodnici tak sme sa stretli na izbe s kamaratkou zo ZS a tiez mala Patrika ked k nam isli sestricky tak si robili srandu, ze ako sa maju Patkovci xixi

iwet7
4. feb 2013

@patricio
@michalag dievcata, ja uz by som isla aj na to...ako sme sa o tych poslickoch bavili, tak mna od vtedy vsetko preslo a nic mi nie je 😒 . este aby sa tam malemu nezapacilo a nepredlzil si pobyt v brusku.

patricio
4. feb 2013

@iwet7 ahojko no ja sa na toto stazovat nemozem, kazdy den mam bolesti a v sobotu som az dve hodky mala. Este ze nic lebo neviem ako by sme utekali zo sekiera do nemocnici ked bola neresnica uzavreta a cez lieskovec ist, to by som skor hadam porodila 😀 . Ale neboj ono to pride ked bude cas, ja bojim ze sa rozsypem kazdu chvilku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre