Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

patricio
11. feb 2013

@michalag ani neviem ci pohlo ale bolesti mam silnejsie ako predtym tak som zvedava co sa bude diat. Som zvedava ci pojdeme v noci alebo zajtra do nemocnice. Neviem ako funguje te Hamilton ci to hned spusta porod alebo nie.

michalag
12. feb 2013

@patricio nemusi sa spustit je to individualne. Nikomu pomoze hned prvy H. hmat a niekomu ho urobia aj 3x a nic

iwet7
12. feb 2013

@michalag
@patricio baby, tak rooseveltka ma navstevy na vsetkych odd. zakazane kvoli chripke. zv nema na stranke nic, tak fakt som zvedava

patricio
12. feb 2013

@iwet7 tak na toto som aj ja zvedava lebo moj priatel chce ist k porodu ak ho nepustia tak ma slak trafi lebo si viem predstavit ako sa budu spravat na sale 😖

iwet7
12. feb 2013

@patricio teraz som kukala televizky znovu na markize a ukazovali mapu s nemocnicami, kde je zakaz navstev a v bb regione to bola len BB a RK...zatial...

patricio
12. feb 2013

@iwet7 veru aj ja som divala no hadam bude vsetko ok

patricio
13. feb 2013

@iwet7 a @michalag ahojte babenky tak ako sa citite? Ja neviem preco ale ja som nejak neskutocne slaba a unavena. Dufam, ze ma to prejde lebo neviem ako porodim v tomto stave 😖

michalag
13. feb 2013

@patricio tak snad ta len nieco obchadza a zajtra uz budes ok,

dnes sme mali poradnu 🙂 a to oddenenie akoby tam nikoho nemali, take ticho

iwet7
13. feb 2013

@michalag
@patricio ahojte, ja dnes po poradni tiez. otvorena max na spicku prsta, buduci tyzden posledna poradna a ak sa malemu nebude chciet, 25.2 nastupujeme do nemocky. baby no ale mna dnes od 17:00 zacali boliet krize a spodok brucha tak ako pri silnejsich bolestiach pri menzese, trva to tak asi 1 min. a zatial tak 4-5x za hodku. nie je to ale taka bolest, ze sa neda vydrzat, tak asi len poslickovia....uvidime, co sa bude diat, dala som si aj horucu sprchu, idem si to stopovat

michalag
13. feb 2013

@iwet7 jejo zeby? 🙂 inak mna od poradne bolia krize ale v kuse a aj brusko dost tvrdne, ale my mame este čaaaaaas

iwet7
13. feb 2013

@michalag toto su intervaly: 20:00, 20:08, 20:16, 20:26, 20:36, 20:45, 20:51, 20:59, 21:08
bolest asi 1 min potom to prejde, uz som dala aj horucu sprchu a trva to aj po nej, tak neviem, ci nepojdeme na pohotovost. len nechcem zbytocne plasit, ked su to len poslickovia, ale ako to mam vediet???

patricio
13. feb 2013

@michalag snad ano.

Inak aj ja ked som bola tam v pondelok tak prazdno a ticho. Asi je tam malo mamiciek

@iwet ja mam poradnu este 21.2 v nemocke ak budem pokope ale ty sa uz hadam aj rozbiehas 🙂 drzim ti palceky nech je vsetko ok

patricio
13. feb 2013

@iwet7 odtiekla ti voda? Alebo hlienova zadka?

iwet7
13. feb 2013

@patricio ani jedno,ani druhe...

patricio
13. feb 2013

@iwet7 tak skus este raz tu teplu sprchu hlavne na krize a brusko malo by to pomoct

marcovky2013
13. feb 2013

@iwet7 este nie su pravidelne ale vyzera to nadejne 🙂
chod si dat teplu sprchu, sleduj intervaly. Voda ani zatka odist nemusi, takze na to sa spoliehat netreba 😉

@patricio ja mam 26.2. ak budeme pokope 🙂 Pocuj aky si mala zaznam na CTG? spodny riadok?

patricio
13. feb 2013

@marcovky2013 to mam ako definovat? Alebo co tam mam hladat?

michalag
13. feb 2013

@patricio prepac to som bola ja, len som doplnala do marcovej tabulky a zabudla som sa odhlasit 😒
ci mas tu ciaru krivolaku alebo (skoro) rovnu

patricio
13. feb 2013

@michalag sem tam malicky vybezok a krivolaka nie je uplne rovna co to znamena vies?

michalag
13. feb 2013

@iwet7 potom daj vediet 🙂

miska_zv
13. feb 2013

@iwet7 Ja by som ešte nešla, pri prvom Mišiačikovi sme šli 21.12,večer... mala som bolesti a tvrdnutie každých 5 minut..a nechali sima tam.. do rana mi to prešlo a nakoniec som rodila až 23.12 ked mi dali čipok.. lepšie podla mna počkat ešte doma 🙂 Ale daj vediet, možno sa ti to rozbehne 🙂

mamulienka000
14. feb 2013

@katariinka od 6,00 čakať na casenky,ktoré dáva sestrička od 7,00 asi 12 ks,a za poplatok sa dá objednať 045 3219950 ambulancia, dok.otrokyne od 7,30 , niekedy ojedinele sa dá ísť aj bez čzadnou,mne sa to stalo jeden piatok.

michalag
14. feb 2013

@iwet7 ako este 2v1?

michalag
15. feb 2013

vyzera ze @iwet7 to uz ma za sebou ked sa odvtedy neozvala 😕 🙂

@patricio vy ste este v celku?

patricio
15. feb 2013

@michalag aj mne sa vidi ze @iwet to uz ma za sebou. My sme este v celku akurat som dosla z 5km prechadzky tak uvidim co to spravy. A ty sa ako citis?

miska_zv
15. feb 2013

No aj ja to tak vidím, že je už v porodnici, kto vie, či už to má za sebou

michalag
15. feb 2013

@patricio az na tvrdnutie bruska v celku fajn 🙂

iwet7
18. feb 2013

@michalag
@patricio ahojte, dievcata - my sme s krpcom prvy den doma. na svet prisiel na valentina o 14:10. vaha 3090g, meria 50 cm. drzte nam palce nech sa dobre aklimatizujeme, ked sa trosku zabyvame tak sa ozvem. hlaste sa aj vy s prirastkami. drzim palce

michalag
18. feb 2013

@iwet7 ahoooj, gratulujeeeeeeeeeem k drobcekovi 🙂 Aj sme si mysleli ked si sa neozyvala ze uz asi ...
Ako si to zvladla, kedy si nakoniec isla do porodky, koho si mala pri porode???

patricio
18. feb 2013

@iwet7 ahojky tak srdecne gratulujem k malickemu dufam ze ste v poriadku a vsetko prebehlo hladko. Daj vediet ako to prebiehalo hlavne personal v nemocke a vsetky dojmy. Juj tesim sa s tebou. My sme este stale 2v1 tak som zvedava kedy pojdem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre