Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

vlasatica20
22. máj 2013

@patesladko ,
to je uz trosku cudne pisat o jeho synovi,ci je maturant,alebo nie a ako sa vola a, ze si ho ucila este napis ako sa uci,
ja viem,ze dobre chodi do triedy s mojou neterou,ktoru si teda asi tiez musela ucit takze jej ukazem fotku dufam,ze je tvoja 🙂 ,dam ti do IP reakciu.Alebo radsej po maturitach 😀 😀 😀

patesladko
22. máj 2013

@zuksa teším sa 🙂 vážne mi ale takéto reakcie a hlavne osobné skúsenosti dosť pomohli 🙂
- ešte povedzte, kto je "strašiak" vo zvolenskej nemocnici? 😝 teda, je tam vôbec niekto taký, že koho isto neschytať? ja som taký pacient typu "maturitná komisia" - všetko chcem vedieť a na všetko sa vypytujem, hlavne pred dôležitými manipuláciami potrebujem vedieť čo a prečo sa ide robiť.. je tam niekto taký doslova neochotný čokoľvek pacientovi vysvetliť?

patesladko
22. máj 2013

@vlasatica20 ospravedlňujem sa, ak sa niekto urazil, pardon (ušlo mi to, lebo som pre ich skupinu mala slabosť, fakt zlaté decká, tak asi preto mi to neprišlo nevhodné).. nemusela som ju učiť, lebo ich trieda bola rozdelená na 3 skupiny na anglinu, takže väčšinu triedy ani nepoznám.. a je to aj tak jedno, ja som tam bola len ako zastupovanie počas materskej ich bývalej angličtinárky a už tam aj tak nie som, odišla som odtiaľ

patesladko
22. máj 2013

@vlasatica20 inak, po maturitách asi už aj je, ak sa nemýlim 😉

zuksa
22. máj 2013

@patesladko tak to ja neviem nerodila som este... ale bola som tam minuli rok ked som potratila a co sa pristupu tyka ja nemozem povedat jedno zle slovo na cely personal... naozaj som nemala jedinu zlu skusenost... doktorka tam bola myslim ze sa vola fekiacova a naozaj perfektna potom tam bol aj jeden dr taky starsi ale netusim ako sa volal ten tak isto super a aj sestricky super tak isto aj na tej sale kde mi robili kyretaz tam bola aj anesteziologicka ktora sa mi dokonca aj predstavila ale to si uz naozaj nepamatam ako sa vola... proste super.. 🙂 oproti skusenosti s bb porodnicou sa to neda ani len porovnat..

vlasatica20
22. máj 2013

@patesladko ,
neurazila si urcite mna ani moju neter,udajne si ju ucila asi mesiac .
Akurat mi to prislo cudne pisat o rodin. prislusnikovi. Maturovat idu buduci tyzden 🙂 ,takze ak si ich mala tak rada môzes
im drzat palce.
Vies zober si to z druhej strany mince,ked budu o tebe pisat deti,ktore budes skutocne ucit a zacnu pisat o tvojich detoch,citujem moju neter - reakcia na teba.
Mrzelo ju, ze nemôze ona pisat o uciteloch,ako ucia....,ak vies o takom fore mas jej dat echo.
To je reakcia maturantky, ktoru si teda ucila, vidis takto reaguju ludia 🙂

renka2020
22. máj 2013

@vlasatica20 no ok dakujem cizye na anesteologii odd sa mam opitat dakujem za radu.....

mucinka515
30. máj 2013

Ahojte,, chcela by som vedieť či sa niečo platí za to, že bude manžel pri pôrode. Ďakujem 🙂

renka2020
30. máj 2013

ako je to vo zvolenskej nemocnici s jedlom?? mislim ked tam nechcem jest ze mi bude nosit manzel da sa to??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucka23
30. máj 2013

@renka2020 jasne ze da. vsak im to moze byt suma fuk ako sa stravujes. 🙂 Ja som tam lezala 3 krat a ani raz som okrem ranajok nejedla ich jedlo. Ale ja som speci pripad ja mam asi 10 jedal ktore zjem 😅 ale baby co boli so mnou na izby si az tak nestazovali 😉

renka2020
30. máj 2013

no tak parada tak manzel ma postarane o robotku bude mi nosit papanicko do nemocnice preto premna moze bit neviem aka nemocnica ale nejedla by som inac aj ja som taka fajnovka co sa tika jedall 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@lucka23

renka2020
6. jún 2013

ahojte takze mame o sone vazime 1900g a 45cm ale aj tak bi som chcela rodit cisarskym pretoze mam strach z norm porodu a dokonca mam aj zdravot problemi s otcami..... hm zienky neviete mi poratit ako by som si to mohla vybavit cisarskky alebo uz pri najhorsiom epiduralku???..........

donkacik
7. jún 2013

@mucinka515 ahoj, 25 eur je poplatok

bajciatko
7. jún 2013

Ja mam len tie najlepsie skusenosti, s porovnanim porodnice v BB je porodnica vo ZV 4* hotel

miska_zv
7. jún 2013

Joooj už aby som tam zas bola :D Aj s malinkou veďla seba 🙂

michalag
7. jún 2013

@miska_zv ja dufam ze nam das potom vediet, hmmm?

miska_zv
8. jún 2013

@michalag samozrejme 🙂 ale nebudem mať net v mobile,tak nu jed tak napíš číslo do IP 🙂

kristinka1234
8. jún 2013

aj ja som v nej bola je skvelá velmi dobra starostlivost dobry kolektiv pracovnikov citila som sa tam ako doma velmi pohodlne..perfektná..pri druhom bez vahania idem tam 🙂

livia241
10. jún 2013

@renka2020 nasi muzi nam budu nosit nie hehe hadam nas tam nenahaju hladne 😝

mamuna55
14. jún 2013

@zuksa ahoj prosim, ty si sa pytala ohľadom toho ci babo moze byt po porode s tebou...nepodarilo sa ti zistiť ako to v tom. Zv je? Ja som prvé rodila v BB a to bolo zle, babo mi nedali este skoro 24 hodín po porode a to bol v absolútnom poriadku!
Teraz zvazujeme Zvolen tak by som chcela vediet ako to je vo Zv

laurica123
14. jún 2013

@mamuna55 mne dali babo na druhý deň ráno po pôrode rodila som ale o 4 tej poobede a kým dve hodky na sale na izbu má dali skoro p siedmej ocenila som to že až ráno ale doniesli mi malinku večer na prilozenie

mamuna55
15. jún 2013

@laurica123 dakujem za odpoved 🙂 no ja by som chcela babo hned a uz len pri sebe, prve mi nechceli dat takze s druhým to uz nechcem znovu absolvovať..síce som bola velmi unavena, ale aj velmi nervózna ze nemam dieťatko pri sebe, som presvedčená, ze pre tie deti to nie je dobre a zdrave byt v prvých chvíľach bez mamy, ved ona je jedine co poznajú..

zuksa
15. jún 2013

@mamuna55 no ja som sa pytala sestericky u gyn. a nevedela mi povedat ale mi slubila ze mi to zisti a da mi vediet tak mi este v ten den volala ze sa pytala bab co tam rodili a povedali jej ze to robia tak ze ked porodis babo ti ukazu daju na chvilku na teba potom ho zoberu na meranie a vazenie a taketo veci a potom ked si tie dve hodky na sale tak ked o to poziadas daju ti babo. ale nie na cele dve hodky.. potom ides na izbu a tam uz si s babom cely cas... 🙂

mamuna55
15. jún 2013

@zuksa dakujem za info 🙂 asi to závisí aj od toho aké sestricky majú práve službu, pripadne aká detská lekárka. Je škoda ze to nie je naopak, ze by bol štandard ze žena ma dieťa pri sebe a ak sa cíti slabá, unavena, ubolena tak by sa o neho postarali na požiadanie sestricky.

zuksa
15. jún 2013

@mamuna55 no ved prave.. malo by to byt naopak.. ale od viacerych som pocula ze je dobre mat to potvrdene primarom a aj detskou lekarkou/lekarom lebo potom sa moze stat ze babo uvidis az na druhy den... takze ja neviem teda... asi si napisem porodne zelenia a dam si to potvrdit v nemocnici.... aby som mala istotu..

mamuna55
15. jún 2013

@zuksa no to by bolo asi najlepšie...ja iné porodne želania nemam, len toto, len ťažko je sa stretnut s detskym lekárom pred pôrodom..

zumasi
15. jún 2013

@mamuna55 primiesam sa.. ja som rodila vo zvolene, porodila som vecer o deviatej, dali mi maleho na prilozenie, cez noc som si pospala a rano mi ho hned doniesli. mala som prave opacny problem potom jednu noc ze ked maly chcel casto papat a bol uplakany a ja som bola strasne unavena tak sestricka sa ma spytala ze co tam s nim maju robit, ked som ju poprosila o pomoc :D jedna mamicka tam nemala babatko pri sebe len kvoli komplikaciam ale myslim ze to bolo bezne ze co najskor davali babatko k mamicke na izbu 🙂

zuksa
15. jún 2013

@mamuna55 no tam vo zv je to vsetko v kope... takze by to nemal byt problem... ale hlavne nech o tom vie primar a doktor ktori bude pri tebe ked budes rodit... a musis si to vediet obhajit preco to chces... ja napriklad nechcem ani ziadne lieky ziadny oxitocin epidural, nechcem ani aby mi prepichli oni plodovu vodu samozrjeme ak to nebude uplne nutne.. a babo hned pri sebe... a este co nechcem je rodit v uplnom lahu... mne to uz teraz robi problem lezat na chrbte tak si neviem predstavit este tak aj rodit...

zuksa
15. jún 2013

@zumasi ano to viem aj ja ze tak robia... ze nehcaju maminu vyspat a od dalsieho dna su uz s babatkom stale spolu... ale niektore maminy chcu byt stale od zaciatku s babom.. a da sa aj to vybavit.. ja osobne mam taku skusenost ze tam s vacsinou poziadaviek nemaju problem...

zumasi
15. jún 2013

@zuksa maju tam dve velmi pohodlnne nove kresla, bola som tak v polosede, urcite nie lah, takze sa nemusis obavat 🙂 myslim ze to tak davaju automaticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre