Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

masterton
24. feb 2016

@jankastubka Z našej rodiny za posledný rok sa tam narodily tri drobce a ženy veľmi si to chvália,že aj prístup a starostlivosť je o mnoho lepšia ako pred nie koľkými rokmi...

lillien222
1. mar 2016

Neviete nahodou aku znacku monitoru dychu pouzivaju v zv nemocnici?

elii48
22. mar 2016

Ahojte poraďte prosim ako sa vybavuje nadštandardná izba, stačí zavolať na oddelenie, alebo tam treba ist osobne a zapísať sa??

demi123
22. mar 2016

Super porodnica rodila som tam 2 detičky super pristup sestriciek aj lekarov odporucam.aj strava celkom fajn hladná som teda nebola 🙂

lysydado
22. mar 2016

@elii48 ahoj staci zavolat ale je to skor o stasti maju len 1 izbu a ak je obsadena mozes byt zapisana aj 5x

lysydado
22. mar 2016

@lillien222 nanny monitor dychu BM02

seahorse27
22. mar 2016

@elii48 Treba zavolat, nech ta zapisu. Oni ta sice zapisu na tvoj termin porodu, ale je velmi mala sanca, ze sa na tu izbu dostanes, pretoze tam byva natresk. Je len jedna a musis mat stastie, ze akurát vtedy bude volna, ked ty prides rodit. Ak je akurát obsadena, tak mas smolu...Berie, kto pride skor 😀

ivusa3
24. máj 2016

Ahojte, zaujimalo by ma, ci vo Zvolene je moznost epiduralky 24h denne? resp. je to nejak casovo ohranicene? dopocula som sa, ze len v pracovnych dnoch, do 15.30h, v ostatnych pripradoch po dohovore s anesteziologom. Mate s tym niektora skusenost? Najlepsie nejake aktualne info 🙂 termin porodu mam na zac. sept. a rada by som rodila vo Zvolene. dakujem za info 🙂

sara07
22. jún 2016

@ivusa3 najlepšie ked si zavoláš priamo , myslím že je lepšie aj nejaké vyšetrenie na epidurálku ak sa nič nezmenilo, vo zvolene musí byt anestezilog 24 hod lebo však maju urgent, chirurgia atd

szpiellman
22. jún 2016

Ahojte, ja budem cca koncom mesiaca, vraj je tam velmi dobre

ivusa3
24. jún 2016

@sara07 dakujem za odpoved 🙂 ty si rodila s epiduralkou? mas s tym skusenost? odporucas/neodporucas? 🙂

sara07
30. jún 2016

@ivusa3 nie , nerodila som s epidurálkou lebo mám problém že by mi proste neviem ako to nazvať, proste chrbtica a miecha a tieto veci sú posvätné a nič do nich nepichat, pričom injekcie a krv bratie do pohody nemám problém.............to je u každej iné ja neviem nebolo to niečo čo by sa nedalo prežiť , netrvá to večne a čakala som že to ako bude horšie , ja osobne epiduralku proste nie

ivusa3
2. aug 2016

@sara07
dakujem za odpoved 🙂 prepac, ze odpisujem oneskorene.
uz som si tam volala, tak uvidim, co mi povedia na tom pohovore s anesteziologom.
Ja epiduralku chcem mat v zalohe pre pripad velmi dlheho porodu (navyse mam nizky prah bolesti) plus pocas tehotenstva mam bolesti v krizovobedrovej oblasti, tak preto nad nou vobec uvazujem a uvidim na mieste, ci tu moznost vyuzijem alebo nie 🙂

matilda72
25. aug 2016

Ahojte baby práve riešim pôrod vo zvolene resp. chcemi si zajednať lekára, a potrebujem vedieť ským ste boli spokojné a akým mal prístup. aby som sa vedela rozhodnúť, uvažujem, nad jenčom, olejcovou, komodovou a moj. gyn. dr. szedelym

seahorse27
25. aug 2016

@matilda72 vo Zv sa dá zazmluvnit len primár a Jenco, aspoň pred 2 rokmi to tak bolo. Nerodila som síce pri nich, ale odporúčam Jenca, čo sa týka prístupu k pacientkam.

matilda72
25. aug 2016

@seahorse27 no tak nad jenčom uvažujem, primára by som si asi nerezervovala a chcela by som sa mu aj vyhnúť ale ak nebude problem pôrod tak ma odrodí aj on 😀 no ale radšej jenčo

sara07
26. aug 2016

na stránke majú že sa dá rezervovať bud primár ale lekár konkrétne meno nie , čiže všetkých, ale radšej si zavolajte a uvidíte
teraz rodila kamoška u Haška a že úplná paráda mohla rodiť na boku, boding bol , priloženie ked dieta ošetrili ale tak že dost dlho nechali prisaté a teda kým sa neprisalo poriadne sestrička neodišla . bez nastrihu vôbec nebola potrhaná, otvárala sa ten koniec v sede, veľmi ludský prístup ked jej niečo nešlo tak navrhol že sa to skúsi inak, veľmi si ho chválila, dnes som ju bola pozriet to ako keby ani nerodila tá baba 😀 😀 😀
ale čo tam boli pristup tak Jenčo fajn aj Olajcová super baba, Kamodová tiež
strava dobrá vraj dala sa ale je tam mikrovlnka, chladnička alebo za pripaltok 5 ečok také iné denné menu , taká klasika hlavne vela zeleniny ked je obedové menu v reštike
na pôrodnickom fajn sestričky, na novorodeneckom ako ktorá noo
@matilda72

matilda72
26. aug 2016

@sara07 dakujem veľmi pekne za rady 😀

huahua
26. aug 2016

@matilda72 Kamoška si chcela v decembri zazmluvniť Kobydovú, ale nedala sa, že len primár a zástupca, tuším.

nivea777
26. aug 2016

ja m sice blizko nr,lv aj nz ale zvazujem zvolen..pocula som super ohlasy

sara07
26. aug 2016

@huahua zástupca je Jančo teraz

huahua
26. aug 2016

@sara07 pri jencovi som rodila naposledy-spokojná.

matilda72
27. aug 2016

@huahua fúha no tak to potom sa budem len modliť aby som nedostala primára 😀 no ale opýtať sa môžem 😀

huahua
27. aug 2016

@matilda72 veď on nie je zlý, len trošku menej citlivý pri vyšetrovaní. Ak ideš rodiť do ZV, tak sú to podľa mňa vyhodené peniaze.

15katka11
27. aug 2016

Ja som tam rodila pred tromi rokmi...Na gynekologickom uzasne sestricky Ale na novorodeneckom podla mna možno 2 sestričky, ktoré boli fajn. Inak podpora dojčenia žiadna.

lucetkaf
27. aug 2016

Ja som prve dieťa rodila v bb a (tam vtedy pôsobil terajší zv primar) a bala som sa ho ako čert kríža,lebo tá a tá nanho povedala... No a nakoniec mi syna a možno aj mňa zachraňoval CHVALABOHU on.dcéru som išla kvôli nemu rodit do zv a pevné som dufala,ze ju v sebe udržím,kým sa vráti z dovolenky.síce tesne,ale udržala som.a ked som uz išla rodit,este tam nebol,síce boli všetci perfektni(s bb sa nedá ani porovnať),ale predsa som mala obavy,a ked sa potom on zjavil na sale,pre mňa hlava,akoby mi prišiel sám anjel strazny a vedela som ze vsetko bude v poriadku.druhý pôrod tiež nebol ideálny,dokonca po cisarskom prirodzeny,ale to bola moja voľba.bol velmi ustretovy,dal mi možnosť voľby a naozaj mu velmi dakujem za obe moje zdravo národene s komplikáciami na svet prichádzajúce deti.možno pôsobí odstrasujuco a nevrlo ale je to naozaj odborník a dalsie dieťa(ak by sa este nahodou dake pošťastilo) by som zase išla rodit len k nemu a do zvolena.🙂

szpiellman
9. sep 2016

Mozem len a len odporucit,taky perfektny ludsky a zaroven profesionalny pristup nenajdete siroko daleko.

szpiellman
9. sep 2016

@huahua mna odrodila Kobidova,tiez sa o mna od zaciatku az do konca starala,vyborna doktorka

07022007
9. sep 2016

Baby ked citam,tie vase prispevky spokojnosti,mam pocit,ze som rodila inde :D no ja uz zv ani pocut ani vidiet

candii
9. sep 2016

@07022007 mozem iba zo zaujimavosti vediet preco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre