Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

07022007
9. sep 2016

@candii uz som sem prispievala ale v skratke.... neochota pockat na lekara lebo su trhy a vsetci idu na kolotoce. Neinformovanost o stave dietata lebo uz tu nikto nie je a je vikend... kojenie 0bodov,prisla sestra no to nepojde naco sa trapit a odisla aj s malym....mohla som skapat na pooperačnej kedze nikde nikoho a ani zvoncek,dokonca ani monitor dychania... a este veeeeela dalsieho

kattikakiki
9. sep 2016

Robia este vo Zv 3d sono? Do ktoreho tyzdna prosim, kde a za kolko?

sara07
9. sep 2016

@07022007 monitor dychu bol v každej tej pohyblivej postielke na každej izbe ked som bola ja
detská doktorka je tam vždy , stačilo možno len požiadať, ja neviem mne prišli každý den povedať ako je na tom doktorka osobne, po normálnej vizite chodila detská doktorka a každej vravela + si sa mohla spytať a to som bola aj cez víkend + ja som sa napr šla aj sama spytat večer
ale pýtala som sa na rok kedy si rodila lebo ja prvé a druhé som videla dosť velký rozdiel + teraz čo rodila kamoška tiež pozitívne zmeny
teraz sú sekcie hned vedla sesterskej izbe a oproti staničnej kancla nie sú už vzadu
a ked ti toto povedala sestra mala si urobiť cirkus,

07022007
9. sep 2016

@sara07 nehovorim o monitor pre dieta,ale pre seba,kedze som bola po cs. Napojili ma pistalo to ked nemalo tak to vypla,kedze som bola priputana na posteli a nemohla ist na nohy tak som sa nemala ist ako pytat a to veru usta mam 😉 a na otazku ci maly ok sestra odpovedala len ja nemozem to moze iba dr povedat a dr tam uz nebola kedze boli trhy :D

sara07
9. sep 2016

@07022007 predpokladám že si nenapísala stažnosť ani na riaditelstvo ani na úrad pre dohlad ...

annie13
13. sep 2016

7.9.2016 som rodila v ZV a velka vdaka patrí panovi doktorovi Haškovi, naozaj ako sa tu viackrat pisalo skvely clovek, nielen lekar, sestricky Pupalova a Pavlikova mi rovnako boli velkou oporou. Spokojnost so vsetkym ak neratame zariadenie najma tie sprchy.

Mala som stastie a natrafila na tych najludi na oddeleni zacala som rodit pri dr. Kamodovej uzasna žienka.

Navstevy naozaj chodia na izbu a doslova ako si chcu takze je to pravda ako sa pisalo vyssie.

mishell23
3. okt 2016

@annie13 ahoj.
Prosim.ta.doktor ktorého si spominala je aj gynekolog co ma svpju ambulanciu aj porodnik?

annie13
3. okt 2016

@mishell23 nie pan doktor Haško nemá ešte svoju ambulanciu, aspon o tom neviem

mishell23
4. okt 2016

@annie13 este otazka. Je pravda ze to tam momentálne kapacitne nezvladaju? Vraj ako sa zavrela pôrodnica v bs tak vo zv maju velky napor a vládne tam chaos. Po kolko bab je na izbe?
Predpokladám ze vybavit vip nehrozi kedze je len jedna

huahua
4. okt 2016

@mishell23 o tom, že by to kapacitne nezvládali neviem nič, ale ja som rodila minulý rok v septembri. Na VIP izbu existuje nejaký poradovník, takže sa zapíšeš a je to len o náhode, či bude voľná keď prídeš (aspoň tak to vtedy fungovalo). A na izbách sú max. tri ženy.

mishell23
4. okt 2016

@huahua
Jaj tak.asi su tam zmeny od vtedy lebo bs porodnicu zavreli len teraz v lete.
Dakujem

annie13
4. okt 2016

@mishell23 3 na izbe no bolo veľa ležali aj na gynekológii ale zvládli to na nadštandard som bola zapísaná aj ja už dva mesiace pred pôrodom ale nedostala som sa naň hoci sa práve uvoľnil

sara07
4. okt 2016

@mishell23 dve alebo tri na izbe , do tých izieb sa ani viac nevojde ak tam má byt pult ,skrine atd............nadštandart izba je len jedno lôžko
prerábali to , hlavne malovali novorodenecké + robili novú ambulanciu gyn.
ak je viac tak sa možno kým sa uvolni prvu noc spi na gyn oddeleni ale to je priamo spojené s pôrodníckym odd, a čo sa týka sál tak na rodenie sú dva pôrodne kreslo postele alebo neviem ako to nazvat, + sa dá takom modernom vyšetrovacom kresle
kamoška rodila teraz v auguste ako normálka fungovanie ako ked som ja bola, len strava sa výrazne zlepšila , na chodbe som ako nikoho nevidela ležať , aj ona sa divila že to počula že čo blbnú, rodila v noci úplne sama dokonca ani na čakačke nik nebol

mishell23
4. okt 2016

Tak to rada pocujem :D
A na vip sa treba stale zapisovat alebo je to jedno?
A ked budem chodit napasy inde atam pridem len porodit je to ok?
No uz ma asi nevyhodia ked budem rodit :D

mishell23
4. okt 2016

@sara07 neoznacilo ta mi v príspevku

huahua
4. okt 2016

@mishell23 jasne, že ťa nevyhodia 😀 ja som tam ani na pásy nechodila, ani na sono, ani na nič a normálne som tam len prišla, že ideme na vec 😀

sara07
4. okt 2016

@mishell23 treba sa zapísat že máš záujem a potom len dufať že zrovna bude volné, alebo na druhy den sa uvolni

sonicka223
29. okt 2016

@nykara28 viem že odpoveď po 2 rokoch ale meno ma napadlo...otázka bola že ktorý doktor to bol tak ,,príjemný" tak bol to dr.Melicharčík

wweronique
17. feb 2017

neviete ktorý deň robí Jenčo poradňu??

tara
24. feb 2017

Ahojte dievcata, viete niektora napisat, ci vo Zvolene robi Mudr. Miroslav Hasko a aky je? Su na neho same chvaly, tak ci je tam....dakujem🙂

huahua
24. feb 2017

@tara áno,robi tu,osobne ho nepoznám, ale tiež na neho počúvam z okolia same chválospevy.

sara07
24. feb 2017

@tara je fakt dobry , ludský, nekričí, do pohody, ked to nejde tak to skúsime inak, nestresuje maminu, dá hned po pôrode na bruško dieta s tým že je to pre neho najlepšie , super je

tara
24. feb 2017

@sara07 vyborne, lebo o toto mi ide, aby bol bonding, vyber polohy, ziadna chemia....co najprirodzenejsie.

sara07
24. feb 2017

@tara to ano, zbytočne nedáva nič, nenastrihuje ani ked chceš 😨, velmi milý chlap a mudr

huahua
24. feb 2017

@tara
@sara07 už ho tam len vychytať 😀

tara
27. feb 2017

@sara07 ze nenastrihava, ani ked chces, tak toto je fakt sen, ktory sa musi splnit. presne ide podla instrukcii v zahranici, kde je presadzovana teoria, ze nastrih nie je potrebny, pretoze hradza sa pri spravnej polohe dokaze natiahnut a je vysoko elasticka. Zeny, ktore maju velke poranenia hradze boli vacsinou nutene do nevhodných poloh, ktore zapricinili prilisny tlak na hradzu aj jej masivne natrhnutie. Ach, nech tam vydrzi a nech to aj jemu vydrzi, tento pristup.

sara07
27. feb 2017

@tara tam viacero je takýchto mudr, poštuduj tu v skupine čo píšu baby,
tak pre nich je to lepšie bez ako tam vyšivať pol hodinu
môžeš pokial je všetko ok aj polohu si vybrat, majú tam také velké pôrodné polohovacie kreslá nie klasika koza - a oni ti to nastvia ako čo presne chceš, viac sediet viac ležat, na boku atd ....

tara
27. feb 2017

@sara07 super, fakt uzitocne info. Dakujem. Tiez som pocula, ze vsetci ti lekari su tam v pohode, tak hadam to tak ostane.

vikusss
28. feb 2017

Ahojte baby pridávam sa k téme pretože po vašich komentoch som sa rozhodla ze práve tu chcem rodiť dúfam že teda budem rovnako spokojná ako aj vy len jedna otázočka môže byť partner p pôrode lebo som počula vraj v niektorých pôrodniciach nedovoľujú a neviem prečo a ani v ktorých dáku 😍

aaadkaaa
28. feb 2017

@vikusss moze byt,ja som mala aj na cakacke aj na sale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre