Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

lucka23
6. apr 2007

posličkovia nikde. neviem ci sa tesiť ci smutiť. 😀 citim sa celkom fajn.

michalag
7. máj 2007

ahojte, ja som tiez rodila vo Zvolene. Bolo to celkom fajn. Pri porode som mala Dr. Kamodovu a ta bola velmi mila. Kedze som bola 2x v nemocnici tak ma uz poznala ale ona je mila ku vsetkym aspon co som mohla vidiet.
Vsetkym buducim mamickam drzim palce, aby ich porod prebehol co najlepsie a bol taky rychly ako ten moj.

Vela stastia

kala713
7. máj 2007

Ahojte zienky. Tak ja pravdepodobne tiez skoncim vo Zvolenskej porodnici. Chcela by som vediet, ci sa da vybrat si doktora, pri ktorom chcem rodit. A kolko takato sluzba stoji? Mate s tym niekto skusennosti?

ada78
autor
7. máj 2007

Ahoj Kala. Vo Zvolene sa da vybrat porodnik, ale stoji to 7000,-Sk 😠 . Tiez si chcem priplatit, ale este neviem koho. Ked zistis nieco viac, daj vediet. Pa.

fifa
7. máj 2007

Ahojte, ak vam možem doporučit, tak si zaplatte Dr.Heringa, alebo potom Dr. Olajcovu, Dr. Kamodovu, Dr. Korpela. ja by som to urobila asi v takomto poradí, no a je tam ešte jeden odborník Dr. Galad, ale ten sa asi zaplatit neda, lebo je velmi zaneprázdnený.

michalag
8. máj 2007

ahojte, ja by som vam doporucila Dr. Korpela, alebo Dr.Häringa. Ja som nerozmyslala nad vyberom porodnika lebo Zvolen ich ma celkom dobrych, ale ja som mala pri porode Dr.Kamodovu a bola naozaj super. Pri bolestiach by Vam bolo jedno kto vam pri porode pomoze, ale ze vam pomoze.
Drzim palce pri vybere 🙂

ada78
autor
9. máj 2007

Ahojte kocky. Vo Zvolene je vraj jeden porodnik dost neprijemny. Neviete nahodou ako sa vola. Ja pri mojom "stasti" ho urcite dostanem. 😠 Tzch 7000 by som vedela minut aj uzitocnejsie. 😀

ellla
9. máj 2007

ada78 - vola sa Dr. Šimo. Ja sa tiez bojim, ze na neho natrafim. 😒

michalag
9. máj 2007

Ahojte zienky, nebojte sa, ja som sa vtedy tiez velmi bala ze dostanem Dr. Sima, lebo som mala na neho stastie ako na...
Ked mi robil sono (2x), tak mi nedal ani raz gel a .... Vtedy som sa ho chcela spytat ci na mne setri alebo co.
Ale ostatny su tam fajn.
Ahojte allla a ada78 kedy mate termin? a ada78 ides si vybrat toho porodnika?
Tak sa majte a ozvite sa

kala713
10. máj 2007

Mne sa zda ta suma dost prehnana. Ale ak sa mi ujde ten ospevovany Dr. Simo 😠 , tak asi tych 7 tis. vytiahnem z vrecka 😵.
Ja sa chystam rodit pod stromcekom, takze mam este dost casu.

fifa
10. máj 2007

kala, už len ked ho uvidiš, tak ich z vrecka vytiahneš, už mu chýba len macko /ked ho uvidiš, pochopiš, čo tým myslím/ 😀

lucka23
10. máj 2007

Ahojte. tak my to mame už za sebou. co sa týka zvolenskej porodnice tak som max. spokojna. Pri mojom oprode bol dr. Szedely a som max. spokojna. co sa týka sestriciek nemožem povedať jedine krivé slovo. vsetky boli uplne super a starali sa. Ja by som si porodnika na vasom mieste asi neplatila, radsej 7000 Sk minuť na babo. Ved celý cas pri porode je pri vas aj tak sestrička a dr. príde až ked sa rodi hlavicka. a ešte vas tak raz za 2 hodky skontroluje. takže podla mna je tam ovela doležitejsia porodna asistentka ako doktor.

fifa
10. máj 2007

lucka a nebala si sa toho ako budeš zašitá?, maš pravdu s tým, že celý čas je tam sestra, ale aj tých tipnem 15 minut prítomnosti doktora može byt nepríjemných, baby ktoré rodili so mnou mi toho narozprávali až až

lucka23
10. máj 2007

nie nebala. ja som pocula same zle veci aj na primara. a dve baby co boli so mnou na izbe rodili den po mne a pri primarovi. a nesli si vynachvaliť. že bol velmi príjemný. a ja som sa ho bala ako certa a modlila sa aby som neporodila pri nom 😀 takže netreba davať až tak na reci druhých. casto krát su dosť prehnané a niekomu fakt nevyhovuje nic.

fifa
10. máj 2007

možno všetko zaleží od toho ako sa kto vyspí 😖

lucka23
10. máj 2007

možno. 😅

tweety22
10. máj 2007

lucik, strasne moc ti gratulujeme. som cely cas sedela na MK kedy to uz pride a potom mi aj Srdiecko volala tak som bola strasne happy. lukasko je prekrasny. uz si v poriadku? ako sa citis?

lucka23
10. máj 2007

ahoj. citim sa uz uplne fit. ani sitie už necitim ani už skoro nekrvacam. takže uplna pohodka. malý je zatial dobručký ako sme prisli z porodnice. tam sa mu velmi nepacilo a celé noci bol hore. ale zvladli sme to a teraz sa už mozeme tesiť jeden z druheho. a vy ako sa mate?

adus123
10. máj 2007

Ahoj Lucka23, a rodila si s EPI?

tweety22
10. máj 2007

lucik, my sa mame dobre, len teraz chodime malo von lebo stale prsi a fuka priserny vietor. a mame vela doktorov, poradnu, ortopediu, ocne... takze trochu stres, ale inak si uzivame 🙂 joooj, ja si pamatam ked my sme prisli s porodnice tak krpcek stale spinkal, to bolo super, lebo ja som sa aspon dala ako tak po cisarskom dokopy

lucka23
10. máj 2007

adus ano rodila som s epi. a je to na nezaplatenie.

tweety aj ja by som už sla von ale je dosť skaredo. tak si počkame kým bude teplejsie

ada78
autor
10. máj 2007

Lucka, gratulujem k syncekovi. A ticho zavidim, ze to uz mas za sebou. 🙂
S tym vyberom porodnika to asi risknem. Tych 7000 je naozaj vela. A mi si chceme dat odobrat pupocnikovu krv a chcem aj EPI a potom by to vychadzalo skoro 40000 len v nemocnici. A to ete nemame nic pre babatko. 😨

lucka23
10. máj 2007

dakujem. ja som mala s tou epi riadne stastie ze sluzila primarka a mal mi ju kto pichnuť. a ked mi u konecne pichli tak som porodila do 3/4 hodiny. ale aj tak to bola riadne ulava. a usetrila som sily na tlacenie.

fifa
10. máj 2007

lucka ja som si len teraz všimla, že ty si čerstvá novorodička, tak gratulujem, tak ty si doma len neaké 4 dni a už stíhaš sediet pri nete? Ja som chcela vkuse iba spat, lebo v nemocnici sa spat teda neda, a malý papá pekne raz za 3 hod? lebo u nas to bolo všelijak aj každú hod

adus123
10. máj 2007

Lucka, aj ja blahozelam k Lukaskovi. Poznam ten pocit "cerstvej" maminky. Je to nadherne. A vlastne je to nadherne aj teraz, ked ma uz moje dcerka skoro 4 roky.
Lucka, tu EPI si mala dopredu vybavenu? Je sanca, ze TI ju nebude mat kto pichnut? Nie je to na 100% iste, ze ju dostanes, ked si ju zaplatis? Pises, ze si mala stastie. Pri mojej smole dufam ze to nedopadne tak, ze ju budem mat vybavenu a nebude mi ju mat kto pichnut.
A velmi Ta potrapili,kym Ti ju zaviedli?

ajko
10. máj 2007

Ahojte žienky.Ahoj fifa!!!ak môžem tak aj ja pridám niečo na Zvolenskú pôrodnicu. rodila som tam už 2 krát. naposledy 29.12 - už máme 4 mesiace 🙂 a keby som si mala ešte raz vybrať 100% idem zase do Zvolena. A to bývam v Krupine. je tam úplne super personál-cez sestričky po doktorov-samozrejme sa nevyjadrujem k Mudr.Šimovi 🙄 . Ja som rodila pri Dr. Olajcovej-je to úplne super ženská, mala som dosť ťažký pôrod-drobček mal skoro 5 kilo a ja malé útle žieňa... No a doktorka sršala humorom, energiou, celý čas ma povzbudzovala-rodila som neuveriteľných 45 minút!!,a ona bola celý čas proste super.tá žena by si v mojich očiach zaslúžila medailu. čo sa týka sestričiek na novorodeneckom najsamlepšia je Denisa Panicová-veľmi fajn pomôže pri problémoch s kojením.dokonca dá aj svoje číslo na mobil, ak by ste mali nejaký problém keď už budete doma. takže vrele doporučujem 🙂

ada78
autor
11. máj 2007

Ahojte babulky. Prave mi tak napadlo: co keby sme tomu Šimovi zlomili nohu alebo ruku. Siel by na PN a my by sme mali istotu, ze budeme mat dobreho porodnika bez platenia. 😀 Boze, ja uz mam pekne hnusne napady. Idem sa nad sebou zamysliet. 😎

ellla
11. máj 2007

Dobre som sa pobavila, ale neboj sa, my rodime v lete, iste bude mat dovolenku!

lucka23
13. máj 2007

adus kedze ju zavadza len primarka tak je sanca že ti ju nebude mať kto pichnuť. netreba ju dopredu vybavovať. staci ked pri porode povieš že maso nu zaujem. a ked budes otvorena an 4 prsty tak ti ju pichnu ak bude mať kto. zavedenie ani necitiš. len je velmi nepríjemne že ked mas kontrakcie musis nehybne sedieť aby ti ju zaviedli. ale da sa to predýchať. zavedenie tej ihli som popri kontrakcii ani necitila. a zabrala mi hned na dalsiu kontrakciu. bola to neskutocna ulava. a platiš ju až potom nie pred.

michalag
13. máj 2007

ja som EPI nemala. Trochu som sa bala ci to zvladneme, ale nastastie...Zalezi aj od toho, aky ma kto prah citlivosti.
CHcem sa spytat dala niektora zobrat pupocnikovu krv a ako to prebiehalo?
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre