Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
11. nov 2008

ahojte, rodil tu alebo sa chysta vo ZV??
my asi tam, budeme, davaju sa pre dr. prachy za porod? alebo niekomu nieco?
dakujem 😖

ttina23
12. nov 2008
kika22
12. nov 2008

cimba to si napísala pekne, že by sme tie prachy aj tak prejedli 🙂 , ale výstižne....

zunka
12. nov 2008

Ahojte,
Cimba, myslím, že sme boli dnes ráno spolu na cvičení. Ja som tá, čo prišla neskoro 😅

petka_s
12. nov 2008

ahojte baby,tak ako bolo na tom cviceni rano?
ja som si pekne zdriemla na bytiku 🙂
no k tomu monitoru,my sme kupovali vysielacky take malinke sikovne v nay,
a ten monitor asi nanny,nech to ma aj poplasne hlasenia,hlavne ze to pojde,aj ked mate
celkom aj pravdu s tym doplatenim za lepsi,ale tak ked maju nanny v porodnici,tak asi aj toto bude
dobra znacka,len musim odmerat madrac ☹
pretoze sme kupovali kokosovy a stal necelych 3 tis,a dost vyzera byt hruby,
tak som zvedava ci nebude mat viac ako 12 cm..
a dakujem za pochvalu za foto 🙂

petka_s
12. nov 2008

a zunka,som rada ze vidim nejaku zienku kt.ma blizky termin tomu mojmu 🙂
a ps:nechce sa mi vsetko citat do zadu,tak sa chcem spytat,co hovorite na tu epi,
idete si ju dat?
a viete ake su skusenosti vo zv??

kika22
12. nov 2008

ahoj petka,
ja asi sa asi tiez priklonim k tomu nanny...ked to maju aj v porodnici....
a co sa tyka epi chcela by som ju asi...niekto vravi pre a niekto je zas proti...

petka_s
12. nov 2008

ked mna vcera namotala kamoska na tu epi,ze ona s nou
nerodila,ale teraz urcite bude,ze mala dost traumatizujuci porod,
a ze taku bolest uz v ziadnom pripade nepodstupi,
ale ja teda fakt neviem,ci neriskovat a nechat to na prirodu,
alebo si pomoct k menej bolestivemu porodu??
no esteze mame trosku viac casu na porozmyslanie,ze kikuska?🙂

sana15
12. nov 2008

ahojte.tak mna mrzi,ze som nesla rano,stretla by som sa s viacerymi,aj kamoska vraj bola rano a dozvedela som sa o tom prave teraz. Cimba,,tusim sestricka vas spominala dnes ako ukazkovy par, 7x na cviceni a k tomu manzel. velmi ho chvalila 🙂
ja som chcela epiduralku aj este chcem,aj ked dnes sestricka povedala,ze to zvladneme aj bez. ale istota je istota a preco si nepomoct. ale naozaj je s tym problem - teda dostat ju doslova obrovskym stastim. musite rodit v pracovny den o 7.00 do 14.00, doktorka nesmie byt na operacke a musi mat sluzbu....takze je to miziva sanca ☹

sana15
12. nov 2008

ja som si vcera omrkla nieco o tych monitoroch a tie co su v akcii za 3000 su tie bez vysielacky. tie s vysielackou su uz potom drahsie. v kazdom pripade to stoji za uvazenie. inak budete si davat odoberat pupocnikovu krv?

petullia
12. nov 2008

Cawte babule.
Tak cvicite cvicite 🙂 ... Zunka este nelezkam, ta z nasho nahodneho stretka nic... ☹ Ale pacilo sa ti? Ja som bola vcera u mojho dokyho a povedal, ze ak neporodim do 18.11. tak mam ist aj s taskou uz na porodnicu, ze vyvolaju 😒 ... ale dnes mi pravidelne tvrdne brusko, skoro cely den kazdych 10 min, tak ja fakt neviem... bolesti ziadne, voda tiez nic.... no dufam, ze ma to chyti v noci 😵 .
Co sa tyka epi, ja by som si ju dala, keby bola moznost a mam neznesitelne bolesti, ale vsetky kamosky mi vravia, ze sa to da prezit, tak asi prezijem aj bez nej 😅 ... ak tam ta primarka bude a budem mat hrozne bolesti, tak to budem brat ako znamenie a dam si ju, ale inak asi ee.... 😝

petullia
12. nov 2008

A monitory riesite... nooo... my sme kupili nanny, dufam, ze nam ani raz nebude musiet zapistat 😅 ... ale podla mna je to isto dobra vec.

petka_s
12. nov 2008

no najnovsie som pocula,ze uz ju nepicha len ta primarka,ale aj nejaky mlady doktor,
ale pre istotu sa aj tak budem informovat co je na tom pravdy...

petka_s
12. nov 2008

a mimochodom...dnes bol dodinko v babylande-v tom velkoobchode v ba,
ze ked sa zaregistruje ako zivnostnik,musi nakupit min.za 30 tis.,tak budeme mat zlavu,
musim zistit ze kolko, lebo ten moj tutko,sa na to najdolezitejsie zbudol opytat! 😀
kocik ideme kupovat jane,a ked este aj tu nanny by som tak by bolo fajn so zlavou 🙂
tak ak by ste niektorachceli,pozistujem kolko by vysiel ten monitor,tak mozeme viacere 🙂

martina1305
12. nov 2008

petka ahoj, aj my planujeme ist buduci tyzden do BA na nakup kocika a pod.....najprv som chcela ist iba do babymarket, ale ked hovoris, ze v babylande su zlavy po 30 tis. nakupe, tak to nie je zla myslienka....ved 30 tis. na nakup pre baby - to je hned

petka_s
12. nov 2008

no ved to ze to sa hned,cakam na mail,kde mi napisu kolko su tie zlavy,
ale musis sa zaregistrovat ako zivnostnik,ak ste tak by sa to malo oplatit,uvidime kolko % daju,
a ten babymarket sa kde nachadza?
a ak sa smiem spytat aky kocik idete?

ttina23
12. nov 2008

Janka tak ako bolo, pojdes aj nabuduci tyzden?a brala si si aj prezuvky a nieco na prezlecenie?

petka_s
12. nov 2008

mati,kukala som teraz album,a musim uznat ze si riadne sikovna zienka 😉

martina1305
12. nov 2008

Babymarket je v Petrzalke www.babymarket.sk......este nie sme rozhodnuti na 100% ohladom kocika. ale zatial sa mi najviac páči Peg Perego GT3 a Jane Slalom. uvidim, ze ktory z nich mi najlepsie sadne do ruky. vy idete ktory kocik kupit? fusak uz máš?

petka_s
12. nov 2008

no fusak..tak mam po mne ked sombola mala,je v super stave,ale ked nieje do autosedacky,
tak neviem ci nemam kupit novy..a kocik sa nam paci bud quinny,alebo tak isto jane ako vam 🙂

cimba
12. nov 2008

ahojte baby neskoro ale predsa 😉 . Pozerám že ste sa riadne rozpísali, to je super. Ahoj zunka tak čo si do mňa nedrgla na cvičení? Ja som nevedela že si to ti. Tak si videla ukážkový pár ako písala sana - inak ďakujem ale nemyslím si že sme až taký super 😅 počkám si na pôrod. A ako si sa cítila?
ja si epi nejdem dávať uvidím ako to bude.

ttina23
12. nov 2008

a baby kde sa to presne cvici , tam kde je porodnica?

petka_s
12. nov 2008

ahoj cimba,uz som si myslela ze rodis 😀 ked nepises,
a je to tam kde porodnica..

kika22
12. nov 2008

petka,
ako si pisala mame este chvilu cas.. na epi...co sa tyka vysetreni asi si to dam spravit...a ked to pojde tazko tak sui ju dam...ja som tiez pocula, ze daky doktor ju este dava...takze by mozno bola realnejsia sanca ju aj dostat ak ma clovek o nu zaujem 😉

petullia
12. nov 2008

To by bolo fajn keby ju pichal aj niekto iny... ja som sa bola o nej informovat za tou primarkou, ale kecala som len s nejakou inou zenou... asi sestricka 😕 a ta vravela, ze ju picha len primarka z anestezy, tak ak sa to za tyzden nezmenilo, tak je to stale len na nej.
Aj my sme kupili jane slalom pro, a zatial som s nim velmi spokojna 😵 ... uvidime co budem vraviet po zabehnuti, ale po dome sa dobre kocikuje 😀 .

kika22
12. nov 2008

petka,
ja som sa dala tiez takto pofotit podobne ako ty...len sama...prekvapko chystam muzikovi na Vianoce...lebo sa mu velmi takato pacim 🙂
a co sa tyka vybavicky ja som nekupovala nic...vsetko som dostala po svagrinej...dokonca ani kocik nebudem kupovat aj ten som dostala...akurat ten monitor dychu veru kupim...
pri prvom som musela vsetko kupit ...bola som prva v rodine a teraz sa mi to vratilo 😉

kika22
12. nov 2008

petulia,
tebe drzim palec nech ta to uz chyti....a drz sa... 😉

petullia
12. nov 2008

No dik... dnes uz intenzivne poslickujem tak hadam do rana... 😕 Dufam, ze vam tu este tyzden nebudem strasit... 😀
Vy si xcete zazmluvnit aj nejakeho dokyho???

kika22
12. nov 2008

sa nas tu nazbieralo 🙂 ,
sa mi to paci...len ked som v praci a dostanem sa nahodou sem...nestiham byt v obraze co tu popisete 😀

kika22
12. nov 2008

ja som aj spekulovala nad dakym...este uvidim....ty si to nechala na nahodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre