Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

zunka
19. nov 2008

Kika, ak by som Ťa mohla otravovať, tak by si tam brnkla? Nemám ten blbý telefón teraz a niečo mám aj iné na tú stredu, tak aby som sa vedela zariadiť. 😔

cimba
19. nov 2008

ani nie si náročná 😀, ja by som chcela rodiť práve cez víkend večer, je tam trochu kľud ani veľa ľudí nechodí. Hodina by mi bola asi ukradnutá, hlavne nech by to netrvalo dlho......... 😉

kika22
19. nov 2008

ja som prve rodila veru v sobotu a sama som bola a bol veru klud... 🙂
zunka,zavolam a dam ti vediet....dufam, ze zdvihnu...myslim, ze sana to tu spominala, ze mala s tym problem...ale vcera som volala a dovolala sa... objednana som na cvicko na 3.12 na 9,00

zunka
19. nov 2008

Kika, zo Sanou sme obidve vyvolávali a nakoniec som tam išla osobne a objednala som aj ju. Ale mali sme zlé čísla, tak preto nám to nikto nebral.

kika22
19. nov 2008

zavolam tam a napisem ti sem 😉

kika22
19. nov 2008

no dovolala som sa...nemala ti ta vobec napisanu na 26.11 iba ze si bola 12.11 tak som si ta dovolila objednat na 9,00 na toho 26.11

zunka
19. nov 2008

Kika, daaaakujem. Mna si vtedy poznacila iba na taky papier, lebo nemala pri sebe ten zosit a zrejme si to zabudla tam dopisať. Dakujem veeeľmi pekne, pomohla si mi.

kika22
19. nov 2008

zunka: v pohode 😉

ttina23
20. nov 2008

tak vcera som bola cvicit a cimba sestricka ta spominala 🙂

cimba
20. nov 2008

a čo spomínala? Už jej chýbam........ 😀 Nevieš či nemá službu cez víkend, že sa možno stretneme.

ttina23
20. nov 2008

spominala ze ste boli s manzelom 7x 🙂 a neviem ci ma sluzbu, ale mohla by mat aj ked ja budem rodit ,lebo mi posunul termin na 26.11, tak uvidime kedy to pride 😀

cimba
20. nov 2008

už som sa zľakla že čo sa o nás hovorí 😀 dúfam že do 26.11 porodím už by som aj tento víkend, ale ked malej sa nechce tak čo spravím 😝 Len aby si nešla ešte predomnou rodiť, ako všetky ktoré poznám a ja budem tá čerešnička na torte 😉

ttina23
20. nov 2008

no aj to moze byt a mozno sa tam aj stretneme 🙂

cimba
20. nov 2008

bože nestraš, nech to mám skôr za sebou ako ty. Ak nie prirodzene tak s pomocou vyvolávačky. Nie že by som sa tam s tebou nechcela stretnúť ale chcem to mať už za sebou. 😉

kika22
21. nov 2008

baby a ortopedicke nohavicky beriete aj do porodnice ci len ked pojdete domov...balia vobec teraz deti na siroko?

cimba
21. nov 2008

tak baby bola som dnes v poradni a nevyzerá to tak že by som mala cez víkend rodiť ☹ . Hlavička je síce nižšie ako minule aj otvorená som na 2 prsty ale nič viac, doktor mi povedal že môže sa stať že porodím cez víkend ale aj to že budem prenášať. Takže nič nové, poobede idem ešte na prietoky ale tam sa nič nové nedozviem.

Kika čo sa týka tých nohavičiek ja si ich pre istotu berem ak by ich odomňa pýtali. A balia sa naširoko ale až od 3 dňa alebo tak nejako ako to doktorka nariadi ale nie je pravidlom že všetky deti sa tak balia.

ttina23
21. nov 2008

tak cimba ty si este tu?ja som si uz dnes rano myslela ze mi odteka plodova voda, lebo som mala silnejsi vytok

cimba
21. nov 2008

tina ti ma chceš predbehnúť 😉 počkaj na mňa.

kika22
21. nov 2008

cimba: tipujem, že porodíš na Katarínu 😉 to nebudeš až tak dlho prenášať....

petka_s
21. nov 2008

ahojte maminy,
sto rokov som tu nebola..ako sa vsetky mate?
cimba-dufam ze som ta nevylakala dnes v tej porodnici 😅
dako som na teba vyletela (neskor som si uvedomila..)

petullia
22. nov 2008

Cawte babule... Cimbus... na 2 prsty 😕 ... tak to uz mas fajn... mne museli stopnut 3 injekcie aby som sa zacala otvarat cely den strasne bolesti a otvorena na kusok prsta 😖 ... to je fajn, ked sa otvaras...
Ale dalo sa... sluzbu mal Szedely a porodnu asistentku si nepamätam vobec 😅 ... ani v nemocke ked som bola, som sa jej xcela podakovat.... no ale ani keby ma zabili... neviem, ktora mi tam tak pomahala 😔 ... ale este sme stihali aj povtipkovat sem tam medzi kontrakciami, ked som nespala 😅 ... ako ze som zaspala na vlastnu svadbu... resp. budila ma kadernicka 😝 , ale spat v č minutovych intervaloch medzi stupnujucimi kontrakciami 😀 ... uz sa na tom len smejeme... ale tam nam veru nebolo vsetko jedno... ale v kazdom pripade je to velky zazitok a este ked vam je vasa draha polovicka takou oporou ako bol moj drahy.... da sa vsetko zvladnut 😵 ... drzkam vam palceky... Cimbus a ty uz vej! 😉

cimba
22. nov 2008

ahojte baby tak ešte som tu ale včera to vyzeralo na nemocku. Bruško mi tvrdlo každých 10 min. ale nerobila som paniku, a išla spať a nič sa nestalo. Myslela som si že už to bude a nič, že ma chytia kontrakcie a nič ☹
Petka ti si ma tak prekvapila že ja som v tej chvíli ani nevedela kam ťa mám zaradiť, ešte mužovi som vravela že odkiaľ ťa poznám, a potom mi to trklo. A ako si dopadla včera na sone? Ja som vystihla Šima lebo Olajcová išla na pôrod a to bola rýchlovka, to som bola na prietokoch a tak rýchlo som nebola nikdy vybavená ako včera. Iba som si ľahla a za 10 sek. som bola hore a nič neviem, ked som sa pýtala tak mi povedal že to ma nemusí trápiť aké sú, ale ako si to môže dovoliť že ma to nemá zaujímať ked ja vlastne vyživujem maličkú. Tak ma iba vytočil 🙄

Ahoj petulia. Tak si konečne doma? Gratulujem ja mám termín dnes ale ako dopadnem neviem, aj celkom v pohode počasie aspoň by mi nebolo teplo 😀 a ešte k tomu víkend celkom by mi to vyhovovalo. Ak sa dnes neozvem tak rodím baby. Ja sa ale už odkedy chystám a nič. Petulia a ti si koľko prenášala? Či nič?

kika22
22. nov 2008

cimbus, tak si tu este? prisla som to sem skontrolovat... 😉 tak ako pise petulia ani ja som sa vobec pri prvom neotvarala a o to viac trpis....ale ked si na 2 prsty do stredy si porodena 🙂
dnes mi volala kamoska z Trencina...tak porodila dnes chlapca predcasne o 3 tyzdne...prislo to na nu a bleskovka...
drzim palce...
petulia a gratulujem ti ...a este si aj dr. dobreho vymakla 😉

cimba
22. nov 2008

ahoj kikuš. Ti si nejaká prorodkyňa. Uvidíme mali by sme sa staviť že kedy to bude. 😀 Počula som že teraz chlapci chodia skôr na svet ako baby a ako sa to tu rozrodilo tak sú chlapci prvý ako baby. Ale na Katarínu by nebol tiež zlý dátum 😉

petullia
23. nov 2008

Cawte... no ja som prenasala asi 4 dni myslim... 😕 Cimbus, tak ja vsadzam na nedelu, bo deturence a celkovo ludia narodeni v nedelu su vraj stastnejsi v zivote, zle ich obchadza, tak ja dufam, ze v nedelu 😉 😵 ... moj sa narodil v nedelu a ja tiez... mozem to potvrdit teda.. za seba 😎 ... dobre mi je. 😀

petullia
23. nov 2008

teeda, ved dnes je nedela... ja mam cely den sobotu 😝 😀 ... no nevadi!!! tak cimbus, dafam, teda, ze to uz mas uspesne za sebou 😎 ...

cimba
23. nov 2008

teda petulia nemám mám za sebou, ešte som doma, ale tvrdnutie bruška mám aj nemám pravidelné tak nejdem robiť paniku. Aj gynekológom na fóre som si písala a že sa nemusím stresovať, pokiaľ nie sú pravidelné kontrakcie a neodteká plodová voda ( čo nemusí byť pravidlo) a nekrvácam. Tak tu teraz sedím a počítam si kedy začne tvrdnúť bruško a kedy skončí a ako dlho to trvá. 😉

tatiana75
23. nov 2008

ahojte, ja som tu 1. krat. som z BB, ale zvazujem, ze budem rodit vo Zvolene. chcela by som vas poprosit, ci by ste mi neporadili ako to vo ZV chodi. rada by som si objednala lekara. neviete mi niekoho odporucit? a ako skoro by som mala za nim ist? musim absolvovat nejake kurzy? dakujem

petullia
24. nov 2008

Cimbus!!! este si tu?! no tak si len pekne tvrdni, tak sa to zacina... ja som tiez najskor len tvrdla asi 2 dni tak po 10-5 min, ako kedy 😝 a v sobotne rano som sa zobudila na bolest ako ked mas dostat kramy... presne taka... no a potom ju citis kazdych x minut, ale to mas este casu... som zistila 😅 ... tie bolesti sa postupne stupnuju a zosilnuju a potom ti streli zatka.... teda zo mna to len tak vyletelo, ale to bola uz hlboka noc a bola som v nemocke a az potom zacala odtekat plodova voda a to sa len zacala zurka 😀 ... ale Janka (ta co bola s nami na kurze) ta to mala podstatne rychlejsie ako mi vravela... ale v kazdom pripade stihas vsetko, aj dobehnut do porodnice 😀 .... len nechod prilis skoro ako ja.... myslela som, ze ma tam utne! mna dali na daku trapnu cakaciu izbu, kde moj drahy nemohol ist, tak sme boli radsej na chodbe a doky sa na mna hneval ze neoddychujem, ze si mam pospat! no tak to isto! vsetko sa mi xcelo len spat nie... vsak som bola plna ocakavani a bala som sa, ze ked drahy odide, nestihne prist a o on sa toho obaval tiez, lebo tato situacia sa konala v septembri, ked rodila kamaratka a jej mangel stihol prist na strihanie pupocnej snury, co to chytilo taky rychly spad potom 🙄 ...

sana15
24. nov 2008

cafte kocky. Petulia: JEEJJJ! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre