Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

sana15
26. nov 2008

zunka:dobre vediet ze sa pacilo 🙂 len nech tam dlho nie sme

cimba
26. nov 2008

neboj zunka ja tam preto berem muža aby mi vravel kedy mám ako dýchať 😉 ved je to aj jeho bábo. Len dúfam že bude niekde nablízku ked ho budem potrebovať. 😝

kika22
26. nov 2008

neviete ako to chodi uz ked ta chytia bolesti? muz moze byt s tebou na tej cakacke alebo musi byt na chodbe? a zavolaju ho az ked ides na salu?
cimbus rano si ta tu skontrolujem, prajem ti nech to uz mas za sebou...to cakanie je ubijajuce...

petka_s
26. nov 2008

ahoj kika,
dnes nam to pekne povysvetlovala p.uhliarova,
ze ked nas pripravia/oholia,urobia klistyr,tak ho potrom zavolaju na cakacku tam je uz s nami.
no a ked ide na salu,tak mu daju na seba plast ci co,
inak ma mat na sebe nieco pohodlne 😉

martina1305
26. nov 2008

a hlavne, nech si ockovia nezabudnu zobrat nieco na pitie a drobne aj na jedenie....keby museli nahodou dlhsie cakat na baby.

ked rodila moja kamoska v marci, jej manzel mal pohodlne oblecenie, kratasy, tricko, zabky, lebo je tam dost teplo. sestricky mu potom hovorili, ze je nastylovany ako na dovolenke 😀

petka_s
26. nov 2008

ale to na jedenie,ze nesmu jest pred nami,
aby nam nerobili chute,aj na to nas upozornovala... 😀

cimba
26. nov 2008

kika neboj ozvem sa ráno zatiaľ nič, tak to vyzerá na piatok v poradni a potom poobede na prietoky a potom si ma tam nechajú. Aspoň si myslím čo nemusí byť až také hrozné. 😒 A ti muži to máš pravdu petka že kedy ich zavolajú len s tými chutami by sa mohli ovládať, ved čo ked mi nemôžme prečo by mali oni tlačiť do hlavy 😀 😝

petka_s
26. nov 2008

😀 to je pravda

cimba
27. nov 2008

čaute baby 🙂
ešte som tu, ale vyzerá to na vyvolávačku zajtra. Uvidím do zajtra je daleko 😖 . Idem ku kámoške vyvolávať elišku von tak sa odhlásim, aby ste sa nezľakli že čo sa deje ked neodpisujem. 😀

sana15
27. nov 2008

Cimba: takze to vyzera ze to bude na Henrietu??? 🙂
Takze pre chlapa nieco pohodlne, poviem mu to hned vecer....do porodu este ja na to zabudnem... a aby som teda ku taske nabalila este malu tasku so sladkostami...asi pred cestou do porodnice nebudem stihat robit desiatu 😅 Ale myslim,ze manzel bude mat tak stiahnuty zaludok z nervozity,ze asi aj tak nic nezje...
iank moze sa pocas prvej doby aspon trosku pit? na to som sa na priprave nespytala...

cimba
27. nov 2008

asi hej uvidím zajtra čo a ako 😒
a nemôžeš piť iba vyplachovať si ústa iba ak nejaká tá maličká ale ozaj maličká kvapka ti zbehnúť do hrdla ale neodporúča sa že ak by náhodou prišiel na rad cisársky. Je to nebezpečné, aj pre teba aj pre malé.
Dobre babiny padám vyvolávať elišku 😀

kika22
27. nov 2008

caute baby...
tak cimba mozno ti vyjde nakoniec aj sobota ...tak ako si si aj celkom zelala, ze cez vikend je tam klud 😉
petka, dik za info...uz som sa zlakla ze bude musiet byt na chodbe muz....
...a co sa tyka nasich chlapov, neverim ze budu mat chut jest nieco 😀 este aby neboli vo vacsom strese ako my...xixixi...
a co sa tyka pitia, pred porodom....ja som prve rodila v lete bolo 30stupnov vonku...a tak by som rada pila, ale nehrozilo...dovolili mi az 1 glg vody za celych 10 hodin 😠 ...teraz to mozno bude lepsie v zime.... 😉

cimba
27. nov 2008

ja si myslím že ked zajtra pôjdem do poradni tak poobede na prietoky a hned ma šupnú na vyvolávačku, tak mám o víkend postarané. Aspoň ja som si to tak naplánovala ale či to tak bude je otázne 😅

ttina23
27. nov 2008

no cimba tak to mas dobre naplanovane,u nas tiez zatial nic 🙂

kika22
27. nov 2008

cimba, budem na teba zajtra mysliet...a držať palce... 😉

cimba
27. nov 2008

díky babenky 🙂 dám vedieť čo a ako zajtra v poradni, ak ma to nechytí ešte do večera.

petka_s
27. nov 2008

jooj moja uz aby si to mala za sebou!tak sa drz!!! 🙂

sana15
28. nov 2008

...cakam na nejake infosky... dnes je tu zatial mrtvo 😕

petullia
28. nov 2008

Cawteee... no tak to teda je 😕 ... babulky xcem sa vas popytat... viem, ze väcsina tu babenka este nemate, ale info mozno ano 😅 ... xcela by som plavat s malinkym, len neviem od kedy sa moze a kde a kolko to stoji a vlastne vsetko okolo toho... viem ze k sesterke chodila domov nejaka pani a plavali najskor doma vo vani, a taka vselijake cviky ju naucilaa ona to s nim potom praktizovala kazdy vecer vo vani a az potom prisiel na rad bazen... no toto jej zavolam a zistim, ze ako to bolo presne, ale bazen materaz zaujima hlavne... viete? viete? 😨

petka_s
28. nov 2008

ahoj petulia,
tak ja som si to uz zistovala,lebo chodim teraz plavat a tam su aj male baba,
plavat sa da od 7t-to chodi k tebe domov,plava sa vo vani,resp.je to aby si babo zvyklo
na vodicku,sa potapa a tak,je tam asi 10 min,potom ho teta masiruje,
stoji to asi 100-alebo 130 sk,ale plati sa to ako na kurzy,cize je tam 10 hodin-bud 1000sk alebo 1300sk
no a chodi k tebe domov asi jeden x do tyzdna...

petka_s
28. nov 2008

no a potom od 6 mesiacov sa chodi plavat na sliac,do kupelneho domu,
tam to urcite stoji aspon teraz 1300 sk -tiez 10 x,po 45min.ale to si s babom aj ty vo vode.. a tiez sa mi zda ze je to jeden x do tyzdna...

petka_s
28. nov 2008

p.s:
blizsie info na tel.c:0903 544 370-ta pani sa vola sadovska,a je asi z podborovej.. 😉

petullia
28. nov 2008

Dakujem ti Petulik.. si zlaticko 😉 ... no a keby bola z Podborky, to by bolo uplne ze super najlepsie 😎 ... chodis na tehulkovske plavanie??? aj take je vo ZV? 😕

martina1305
28. nov 2008

petullia, byvas na Podborke? ak ano, od januara môzeme spolu kočíkovať 😉

aly
28. nov 2008

Baby chystáte sa chodiť plávať s detičkami? Ja by som tiež chcela, len sa rozhodujem medzi plavárnou tu vo Zv alebo sliačom. Má niektorá z vás nejaké skúsenosti? A kedy chcete začať? 🙂

petullia
28. nov 2008

No jedna moja kamoska chodila na sliac a druha do Zv, tak sa ich popytam a potom zreferujem 😉 ... len im musim zavolat... ma skolu, ze som sa davno neozvala 😅 .. Matka ano byvam na Podborke... mozme, budem len rada 😉 ... Aly ano xcem chodit so skorcekom plavat, len my mame na to asi este cas 😅

sana15
28. nov 2008

ja nad plavanim neuvazujem. ale to domace vo vani sa mi pozdava

sana15
28. nov 2008

cimba sa neozyva,tak uz asi lezi v porodnici 😕

kika22
28. nov 2008

sana, aj ja som na nu myslela...nech sa baba drzi...aspon to uz bude mat za sebou...ktovie kto jej vysiel na sluzbe...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre