Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

petka_s
29. nov 2008

ahooj,
no je to vodny aerobik,vo zv a okoli som nic pre tehu nenasla,
tak som zacala chodit na toto,vo vode mije super,av ba je vodny aerobik pre tehotne,
kde chodilakamoska ata mi to len odporucila,a tam vidim pred nami behat deticky,
tak som sa na to plavanie popytala,chodia utorky,pred nami su vacsie
deticky ale okolo 4 su tie malinke od pol roka..
neviem ako toje vo yv,ale tu ta pani si meria za kazdym vodu-ci vyhovuje,
je zlata,tak ked bude malicka vacsia tak asi budem na ten sliac...
bazen nieje obrovsky,a vkuse v nom cirkuluje voda, filtruje sa..
😉

petka_s
29. nov 2008

a tiez myslim na cimbu ako sama 😉 ak niektora budete vediet,napiste 😉 🙂

petullia
29. nov 2008

No aj ja myslim intenzivne od vcera... strasne drzim palciska, aj ked podla mna je uz Eliska na svete 😵

ttina23
29. nov 2008

tak co je s cimbou?nikto nevie?

kika22
29. nov 2008

...musime nejako vydrzat...bud napise muzik jej alebo az cimba...ja ratam tak ako petulia ze mala uz bola na svete rano...

kika22
29. nov 2008

...sa mi to paci ako pekne rodime vsetky spolu s jednou...takto sa pomaly odrodime vsetky 😉

petullia
29. nov 2008

No veru... dobre sa rodi takto hromadne 😀

cimba
29. nov 2008

Caute baby,píšem za moju ženušku,včera som ju viezol hneď po poradni do nemocnice na prietoky a sono našej maličkej,zatiaľ všetko ok len sa jej nechce von.Dnes som ju bol pozrieť na obed na oddelení a bola bez zmien a malá behala o sto šesť.Okolo druhej nám odtiekla plodová voda takže do rána už uvidím našu malú,aspoň dúfam.Momentálne som doma na telefóne pripravený vyraziť k pôrodu.Zatiaľ všetko,napíšem keď budeme na svete a aký sme veľký. 🙂 Caute manželík Cimby

ttina23
29. nov 2008

no cimba drzime palce, nech vsetko dopadne ok 🙂

petka_s
29. nov 2008

jee,dakujeme za infosky 😉

kika22
29. nov 2008

no malej sa nechce ist asi naozaj nejak von...drzime palce...drzte sa 🙂

petullia
30. nov 2008

Juuuj super, Eliska sa derie na svet 😵

zunka
30. nov 2008

Peta, dúfam, že sa už nederie na svet, dúfam že už na svete je!

petullia
30. nov 2008

No vlastne ano, mas pravdu 😀 Dufam, ze mozme spievat ody na prichod malej Elisky 😉 😀

petka_s
30. nov 2008

petulia,chcem sa ta opytat,ked sa malicky narodil,prilozili ho k tebe?
alebo to vo zv tak nerobia..?

cimba
30. nov 2008

Ahojte baby,tak už sme na svete.Dnes ráno o 4:45 sa nám narodila naša krásna Eliška s váhou 3980g a 53cm.Naša mamina sa držala statočne a zvládla to tak perfektne že Ja ako chlap by som to určite nedokázal.Malá je fantastická a už sa neviem dočkať kedy ich budem mať doma.Chcem sa taktiež poďakovať Dr.Dávidovi a sestričkám za profesionálny prístup a vytvorenie príjemného prostredia počas celej doby pôrodu.
Momentálne som po návšteve mojich dvoch pokladov a už sa teším na zajtrajšie stretnutie.Malú dnes manželka začala kojiť,takže všetko je zatiaľ ok.

manželík Cimby

zunka
30. nov 2008

Tak gratulujem!!!

cimba
30. nov 2008

Ďakujem,odkážem aj mojím babám.Ozaj,dík všetkým za podporu.
Manželík 🙂

aly
30. nov 2008

Jééééj Cimba, tak konečne!
Gratulujem a babám želám vela vela zdravíčka 🙂 🙂 🙂

cimba
30. nov 2008

Prepáčte,ešte som na niečo zabudol.Moja najväčšia vďaka patrí sestričke Uhliarovej,ktorá nás na cvičeniach pre maminy naučila všetko ohľadne pôrodu,myslím si že je to veľmi podstatné mamina aj manžel vedia ako to všetko prebieha a hlavne prebieha tak aby sa to dalo zvládnuť.
Ďakujeme.

petka_s
30. nov 2008

gratulujeme baby!a aj tebe manzelik 😉

ttina23
1. dec 2008

tak cimba gratulujeme a prajeme hlavne vela, vela zdravia, obidvom 🙂 tak sa asi nestreteme 😉

petullia
1. dec 2008

Juchuu, Blahozelame aj my s mangelikom 😵 ... sme na vas intenzivne mysleli 😉
Peti ano dali mi ho hned.... aspon myslim, ja si to totizto velmi nepamätam 😅 ... ale bol pri mne chvilku, zda sa mi, ze to bolo hned a potom este ked ho umyli a vsetko okolo toho... myslim 😕

petka_s
1. dec 2008

dakujem 😉
a uz sa neviem dockat,ked dojde cimba a povie svoje dojmy 🙂

kika22
1. dec 2008

petullia malinky je zlatunky kukla som si ho v albume... 🙂
inac aj ja som zvedava co napise cimba....
ttina teraz si asi ty na rade...ako sa cítiš?

sana15
1. dec 2008

ahojte. Tak v prvom rade odkaz pre Cimbu resp. jej manzela: Z uprimneho srdca GRATULUJEM ! 😵 Som rada,ze vsetko prebehlo v poriadku a ze ste boli spokojni s personalom. Tak uz budeme netrpezlivo cakat na Cimbu aby nam este prezradila nejake svoje dojmy a pocity.

sana15
1. dec 2008

Petka, maly Julko je cely tatino - prvu fotku som videla v Zurnali 🙂 a niezeby som manzela poznala ale usudzujem na zaklade vasich svadobnych fotiek

petullia
1. dec 2008

Sana, si ma normalne dostala do pomykova na chvilocku 🙂 ... ze sa pozname... tak nepozname... no tak teda dobre 😀 ... ano kazdym dnom je na tatina viac a viac 🙂

kika22
1. dec 2008

baby ja som slepá....ja som si ani nevšimla, že mužík cimbin písal....gratulujem a teším sa .... 🙂 ale malá bola veru veľká tak ako predpokladal Dr....

ttina23
1. dec 2008

no kika naozaj som na rade , ved sa aj patricne bojim,jeden termin som mala 26.11 ale to sa dr.asi sekol
a citim sa hrozne zajtra mam poradnu tak som zvedava ze co mi povie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre