Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

petka_s
14. dec 2008

no v tom mas pravdu,ale ak budem rodit cez vianoce,tak by som tam chcela byt,
pretoze by tam bol aj moj priatel,nie vsetky 4 noci,ale aspon dve,
a dalsia vec,mame strasne velku rodinu,nechcem aby ma tam vsetci chodili kukat,
to je jasne,ale ak aj niekto pride,tak nechcem sediet s babom unavena na chodbe
kde je milion ludi..ale je mozne ze bude ta izba obsadena..
a budem rada ak sa tam uvidime 🙂 a hlavne som zvedavsa,kedy to na mna pride 🙂
sa uz neviem dockat 🙂

gabii83
14. dec 2008

no to ti verim, ani ja uz to neviem dockat 😀 😀 ku mne tak vela ludi nebude chodit, lebo povodne som zo Sturova moja rodina cela je z tade, takze raz ma pridu pozriet, ale mozno len domov, uvidime, a tunajsia strana priatelova, im povieme, ze nech nebehaju stokrat za mnou, asi to pochopia. takze mne vyhovuje ta norm. izba, ale keby som tu mala mojich blizkych tiez by som isla do nadstandartnej.

ja mam taky pocit ze mi ideme niekedy po sviatkoch, kedze dievcata vacsinou pridu skorej na svet. asi to budem mat za sebou este v tomto roku, to by bolo super. uz mi je tazko po kazdej stranke.

zunka
15. dec 2008

Ahojte, mne to stále nedochádza, že to už každú chvíľu môžem ísť rodiť 😝 . Je mi to také vzdialené, že sa ma to ešte netýka.
Aj ja by som chcela nadštandardku. Takže sa tam o ňu asi pobijeme 😀 . Alebo sa dohodnime, že budeme chodiť pekne v 5-dňových intervaloch 😉 ,......keby sa to dalo

ttina23
15. dec 2008

ahojte baby tak Matusko sa narodil 10.12. o 7.20 ,meral 53 cm a vazil 3930g a je nadherny 🙂

petka_s
15. dec 2008

ahoj tina,
GRATULUJEME!!!!
a ako to vsetko prebiehalo??
dnes rano som na teba myslela,a chcela som sa aj opytat na teba,si ma predberhla 🙂

petka_s
15. dec 2008

malinky je kraasny,ked budes mat cas,prihod viac foto
,tesime sa s tebou 🙂 😉

martina1305
15. dec 2008

gratulujeme maminke a aj malemu Matusko a zelame vela vela zdravia 😵 .

kebyze mame chlapceka, tak aj my by sme mali Matuska 🙂

zunka
15. dec 2008

Tina, gratulujem. Prajem veľa zdravia a veľa síl.

cimba
15. dec 2008

ahojte babiny, ani nestíham odpisovať - zanedbávam vás 😝
Tak tina Gratulujem k maličkému 😉 😉 😉 aký je to pocit byť maminou? Mne to nejako ešte nedochádza hľadám systém, aj teraz maličká spí - našťastie, buntoší celú noc a bruško ju omína. Zajtra ideme k doktorke tak jej poviem že čo sa deje, dúfam že malej pomôže. Nemôžem sa na ňu pozerať ako sa pučí aby aspoň niečo zo seba vydala. 😢
zunka neboj dôjde ti to že za chvíľu si v na pôrodnej sále. A hlavne fakt je to pravda že oddychujte teraz potom už nebudete, pokiaľ nemáte super maminy a svokry ktoré vám pomôžu aspoň v tom varení, toto ja fakt nestíham.

petullia
15. dec 2008

Tina aj ja blahozelam, malinky je nadherny 😵
Cimba aj moj Juli ma koliku, uz druhy tyzden sa puci, chudatenko moje male. Najskor sme mu pomahali rektalnou tycinkou, ale ta je vraj navykova a moze sa stat, ze by sa bez nej uz nevykakal, tak nam doky predpisal kvapky, tak tie papa... no este stale to nie je ono, ale malinke zlepsenie tam urcite je 😔 . daj vediet co poradila okina vam, mozno by to pomohlo aj nasmu kisstokovi...dik 🙂
a este mu pomaha velmi aj cvicit s nozickami pri prebalovani- zatlacat k brusku a dvihat.. dnes ma zase okakal, celu bundu aj teplaky...sleha 😝 😀

gabii83
15. dec 2008

ttina23 gratulujem 😀 😀 😀 😀 to je užasne, ako vidim 6.ho si mala termin, tak asi ozaj je pravda, ze chlapom sa nechce von, a dievcata sa ponahlaju. no aj moja dufam, ze sa bude ponahlat, ale len po Vianociach.
vela zdravia vam obom

kika22
16. dec 2008

Tina myslela som na teba...a ked som videla ze si dlho nic nepisala tak som zacala veru tusit, ze maly sa pyta von...gratulujem ti a tesime sa s tebou...
a ktora je teraz vlastne na rade 🙂 ? to ako od Elanu pesnicka...xixixi....

ttina23
16. dec 2008

dakujem za gratulacie ,teraz nejak nestiham 😉
tak od 5.12.som bola v nemocnici,9.12 mi o 22.45 v spani pri otacani odtiekla plodova voda a tym sa to vsetko zacalo . Malicky prisiel na svet o 7.20 rodila som pri dr.Kamodovej ktora mala nocnu a ostala az kym som neporodila napriek tomu ze sa im menili sluzby,takze jej patri velke dakujem

petka_s
16. dec 2008

a dalo sa to vsetko zvladnut?ja som uz velmi zvedava,ako to bude
u mna prebiehat...jooj,sa uz neviem dockat 🙂
uz aby to bolo 🙂
a ozaj,vy ste nevedeli pohlavie?
to museli byt velmi velke emocie,ked sa malicky narodil 😉

ttina23
16. dec 2008

petka zvladnut sa to dalo , ale jedno staci 😉
pohlavie sme vedeli od zaciatku
a je to krasny pocit ked uvidis babetko to sa neda opisat , vsetka bolest prejde len teraz keby som vedela preco stale place 😒

sana15
16. dec 2008

Tinka - ani nehovor,ze jedno staci 🙂 tak to potom nebolo ktovie co.... Ja by som zajtra chcela ist do nemocnice ohladne tej epiduralky....

petka_s
16. dec 2008

tinka-somsi myslela ze nevedeli,ale to si nemala asi zmenene vtedy..
joj,to fakt jedno staci?lebo ja uz teraz uvazujem o druhom 😀
jasne ze nie hned,ale len tak som na to myslela,ze ked budu dvaja,ake by to bolo
(som ale truba,ked este jedno nemam doma 😀 )
no ale snivam 😎
sani-tak sa mozno stretneme,aj ja mam dojst zajtra za olajcovou..
a inak,chcem sa opytat,ku ktoremu gyn.chodite??? 😉

sana15
16. dec 2008

Petka- ja chodim na Sliac. a tiez Tinka 😉 Za tu epiduralku sa vraj ma ist za primarkou na prve poschodie. uz teraz sa mi nechce...ale radsej pojdem aj keby furiky padali,len keby som mala stastie ju aj dostat

petullia
16. dec 2008

Cawte,
Tinka to som aj ja vravela este minuly tyzden, ze nas malinky bude jedinacik a uz rozmyslam nad segrou pre neho 😀 ...
Ja chodim ku Kovacikovi na Zapad na gyndu.
Co sa tyka epi tak ja som bola tiez sa informovat o nej a zajednat, ale zistila som, ze sa to nezajednava, len vas informuju co to vlastne je a to je vse. pri porode sa vas len opytaju ci ste sa boli informovat a to je vsetko... ja som rodila v nedelu, takze som ju nedostala, ale myslim, ze aj keby ste tam nesli a mate dost informacii o tom, tak vam ju daju (ked poviete, ze ste za tou primarkou boli)... bo mne dali asi take info, ze mi sestricka podala brozuru o epi do ruky, na chodbe som si ju precitala a potom mi povedala, ze ju mozno nedostanem a kolko stoji a to je vsetko 😅 .. myslim, ze tam ani chodit nemusite. 🙂 a primarku najdete na prizemi v chirurgickom pavilone v pravo na konci chodby, je tam ARO a zvonceky 😉

cimba
16. dec 2008

ahojte,
sana ti čo vymýšľaš s tou epi, ani ti ju nestihnú dať a už budeš rodiť. Zbytočne zacvakáš dá sa to vládnuť. Aj tak ti to pichnú až vtedy ked budeš rodiť, takže kontrakcie si odmakáš bez nej, a podľa mňa tie sú najhoršie aspoň u mňa boli a pôrod bol v pohode, tak iba tlačíš. Neboj sa trochu bolestí ešte nikoho nezabilo 😉
petka aj tebe sa to blíži a celkom v pohode meno ste vybrali, ani nikoho nepoznám s takým menom, kto si ho vydobil z vás oboch? 🙂
tina neboj sa ja tiež neviem prečo maličká stále plače. Ale dnes sme boli u dokiny a povedala mi že veľa papa, čo nie je zlé ale ona rýchlo priberá a to je zlé. Môže mať problémy s bruškom aj s kolikami a to jej nechcem nahnať, tak teraz chúda musí držať dietu. Ešte ani 3 týždne nie je na svete a už má dietu. Aké kruté 😠 😒
petulia dokina mi nedala nič na bruško iba mi odporučila Espumisan 3xdenne 15 kvapiek, skús vyskúšať ale tvoj Julko má koliky tak neviem či to je aj nato ked je to iba na nadúvanie a plynatosť.

ttina23
16. dec 2008

no chcela by som este Sarinku,ale vsak uvidite nejdem vas strasit, vseky co sme boli prvorodicky tak kazda jedna to vyhlasila 🙂
jani no neviem ci epiduralku lebo aj tak kontrakciami si musis prejst,ale zase mala som babu na izbe co prisla o 02.00 do porodnici a malicky bol o 02.45 na svete

petullia
16. dec 2008

Cimbus, mame dake kvapky, ale leniva som ist kuknut ako sa volaju, ale dake 3 pismena su to asi SAB alebo tak nejak... uz je to trosku lepsie, ale este ma obcas postrasi tymi hroznymi zvukmi. 😖
Aj ja som mala huste kontrakcie a tlacenie uz bolo ok... tam sa tesis ze sa to za chvilu skonci 😉

petka_s
16. dec 2008

jee,to aj ja tak chcem porodit 🙂 tak rychlo 🙂 🙂
cimby,dakujem,to moj napad,pacilo sa mi lily,lilien,a dodino,ze je to
moc americke,tak som to zmenila na liliana 😉
no uz aby mi prisli tie bolesti 😀
sani-tebe napisem vecer IP,teraz musim ist...

cimba
16. dec 2008

petulia SAB simplex alebo nejako tak, tie mám aj ja ale ževraj sú slabé, preto mi dokina dala Espumisan, skús ved uvidíš.
petka neboj možno nebudeš mať nejaké veľké bolesti, ani ja som nemala. Ale si nedočkavá 😀

cimba
17. dec 2008

ahojte, dnes ideme po prvý krát do mesta - teda ak nebude pršať. Dúfam že maličká mi vydrží - to je taký malý žrútik 😀 . Pre istotu berem aj sušené mliečko. A ako? Nikto nerodí?

zunka
17. dec 2008

Ahojte.
Cimba ty si mala epidurálku?

cimba
17. dec 2008

nie a ani som nechcela ja ti vravím že nebudeš stíhať na ňu myslieť, iba ak máš malý prah bolesti tak by som nad ňou asi rozmýšľala.

zunka
17. dec 2008

No veď, ja si ani zub nedám vrtať bez injekcie. Ale zase som odrastená na silných menštruačných bolestiach, že som až odpadúvala a to že je "niečo podobné". Tak to asi vydržím 😝 .... ako sa to dá vydržať?

cimba
17. dec 2008

dá ako dá, musíš to vydržať a hlavne myslieť pri tom na to malé a dýchať do bruška, nato som myslela pri kontrakciách. S tých menštruačných bolestí som mala akurát bolesti v krížoch a to som manželovi ani nedovolila dotknúť sa ich.

zunka
17. dec 2008

Mne to tu už píše, že 39tt 😕 ,.... a ja že mám času ešte do marca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre