Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
9. jan 2009

zunka ale mas mliecko, a od coho sa ti prsia ci len jeden zapalili?? a to doma??? ci uz porodnici,

tatolu
10. jan 2009

No exjanta. skip nemám, takže nás je odtiaľto viac?
Včera som Ťa videla, keď si kráčala na autobus. Prepáč, ja chodím bez okuliarov a tak na diaľku dobre nevidím, tak Ti hocikedy kričím Dobrý...
Až potom, keď drahý na mňa tak čudne kukne, pochopím, al to si už ďaleko...

tatolu
10. jan 2009

Peťke samozrejme tiež gratulujem a veľa zdravia a radosti.
Však sa Peťka stretneme, keď prídeš. Už sa teším.

petullia
10. jan 2009

Zuni ja som tiez nestihala nic ani len jest, ale uz je to lepsie.. uz sme si nasli nejaky ten system, aj ked ho malinky zacina kafrat 😠 ... tuto noc sme moc nepospali, ale to preto, ze mal sopliky 😒 .. chudiatko moje malinke. ale uz je zase vyskereny ako leco a recni so vsetkym naokolo 😀 . a aj ja som bola chora, ale prsia chvalapanu ok... som mala s hrdlom a nadcha a tak 😒
tehulky ako mame? ziadne bolesti ani nic co by nasvedcovalo porodu??? 😕

kika22
10. jan 2009

jaj petulia ani nevrav...tento zaver a to cakanie ci ma to zoberie je nekonecny.... 😒
ale prezili to vsetky a zostava veru len cakat.... 😉

petullia
10. jan 2009

este si uzivaj s vylozenymi nozkami kym sa da. 😉

janta78
10. jan 2009

Ahojte
jej Mirka tiež som ťa spoznala len podľa detičiek, ma ani nenapadlo, že si to ty, 🙂 no pekne sa nám to rozrastá len tak dalej, malí poriadne povyrástli, naposledy som ich videla niekedy v lete 🙂

Kika ako vidím tiež budeš mať pekný rozdiel medzi chlapcami 🙂 ja mám medzi dievkami 10 rokov a som spokojná, akosi som si viac užila druhé tehotenstvo aj Radku, Domča mi rýchlo vyrástla ani som sa nenazdala a už ide mať 12.

Ahoj Dada ako sa máte?

janta78
10. jan 2009

jej Cimba pozrela som si aj tvoj albumík a čo nevidím, tvoj manželík Erik je môj spolužiak zo základky, tak ho pozdravuj 😀

tatolu
10. jan 2009

Janta,
aký je ten svet malý 😉
Čo povieš, neurobíme si vlastnú stránku pre našu dedinu? Joj pardon, mestskú časť?

cimba
10. jan 2009

takže dlho som tu nebola, a idem odpovedať na vaše otázky:
kika to isté som si aj myslela a polku vecí som nestíhala robiť a zároveň aj nevládala. Tak že viem o čom hovoríš.
petulia spýtam sa janky či ti môžem poslať tel.č. Nechcem ti ho dávať ked ti ho ona nedala a potom ti dám vedieť čo a ako. A pamätá si ťa ved mi sa tu všetky stretávame iba v nemocke 😀 Malý sa drží taký je zlatý, zatiaľ sú všetci zdraví aj povyrástol. No proste majú sa dobre 😉 A aj ja mám nádchu konečne prechádza tak aj mňa niečo chytilo. ☹ len sa vzdaľujem od malej aby to nechytila
zunka som rada že som ťa pobavila, ved uvidíš aké sú ked začnú vypadávať, pobavíš sa aj ti 😀
tatolu kedy si dáš aj ti nejakú fotku? Neboj sa nás, mi sme neškodné ani ja tam nemám bohvie akú fotku, musím prehodiť. 😝
janta ahoj môj manželík ťa spoznal hned podľa tejto fotky a potom sme si pozreli aj album, pozdravuje ťa. 😉

no dúfam že som odpísala všetkým 😅 😅

tatolu
10. jan 2009

Cimba, keď to je tak, s tou mojou fotkou.
Zatiaľ fotím iba ja, a to sa potom nedá, aby som na nich bol 😉

sana15
10. jan 2009

Ahojte. v prvom rade gratulujem Petke a obom slecnam zelam vela zdravicka.

sana15
10. jan 2009

ja som Zurnal nezohnala,tak som Zunku nevidela,ani maleho Simonka

sana15
10. jan 2009

uz to vazne vyzera na to,ze som na rade???? 😕 Nemam ani cas na to mysliet,ze to uz nemam do terminu ani tyzden. stale sa mi to zda take vzdialene

tatolu
10. jan 2009

Sani, držím palce, aby Ti to čakanie čo najskôr ubehlo a aby bolo všetko OK.

petullia
11. jan 2009

Cimbus... to by uz bolo keby si ma nepamätala 😀 ... sme sa zoznamovali asi 3x uz 😀 . raz vo W-clube, potom v Mlyncekoch v tabore a na cviceni, aj to som rozmyslala od kial ju poznam a ona ma vobec nespoznala, iba mojho mangiho 😅 ... ale v nemocke bola zlataaaaa 😵 so mnou pochodovala po chodbe a utesovala ma, ked mi bolo riadne na... 😔 pri porode.
Sani v starych zvolenskych pakach je link na ten clanok... skusim ho skopcit.. ak stihnem bo je malinky hore 😅

cimba
11. jan 2009

tatolu to je jedno akú fotku tam dáš tak aj svoje ratolesti, lebo hlúpo sa rozpráva iba s ružovou fotkou 😉
petulia neboj pamätá si ťa teda ked sa rozprávame aj ona číta modrý koník tak vie o koho ide. A to mi hovorila že s tebou chodila po chodbe a dýchala s tebou. 🙂

petullia
11. jan 2009

hej hej, zlata bola velmi 🙂

kika22
11. jan 2009

sana...a ty sa ako citis? mala si uz aspon nejake pichnutia zo spodu alebo nejake tie falosne kontrakcie?...
my sme vcera postielku poskladali s muzom...ty ako keby to ten maly v brusku citil...take stahy som mala...ze som myslela, ze by sa to aj rozbehnut dnes mohlo...a dnes je klud v brusku.... 😔

kika22
11. jan 2009

baby a ako je to teraz v porodnici ked ides s bábom uz domov...obliekali ste si drobcov same ci na novorodeneckom vam ich obliekli...?

crysmile
11. jan 2009

kika, obliekas si babatko sama.. ja som mala vecicky pripravene pred odchodom do porodnice, ale aj tak som nedavala hned balenie na siroko a polku veci sa mi zdalo zbytocnych, ktore som si pripravila.. ale rozhodne obliekas sama.. moja mama bola prekvapena, ze mi nik nepomohol, ze ked ju prepustali z porodnice, tak babatko jej pripravili a sestricka ju odprevadila az k dveram.. no uz je asi ina doba a hlavne to, ze je ten rooming, tak to asi ani nie je ich povinnost.. no ja som mala aj celkom problem, kedze v porodnici sme obliekali do klasickych bielych kosielok a okolo noziciek len plienku a do perinky a ja som mala prichystany riadny overal a pod to este body a ponozky.. no som nevedela co s tym, nemala som skusenost s takym malym babatkom, ako ho obliect do dupaciek.. ale mozno ine baby s tym problem nemali.. mne pomahala kamoska, ktora uz mala trojrocnu dcerku a cakala tam chlapceka.. inak drzim palce pri porode 🙂

gabii83
11. jan 2009

ja som si zavolala sesetricku aby mi ukazala siroke balenie, a opytala som sa co jej mam obliect, kedze som nevedela ake je vonku pocasie, a mala som tam viac veci ak chces zavolas apride niekto

gabii83
11. jan 2009

zunka som si pozrela fotky, nadhernaa babika, urcite mas radost, nam sa take pekne fotky z porodnice nepodarili, lebo ocinkovi sa triasli ruky ci co a vsetky fotky su rozmazane 😠 😠

kika22
11. jan 2009

baby dikes za info...ja mam tiez body nachystane...tak neviem ci to nezmenim radsej na kosielku.... 🙂 ono takeho maleho skriatka teraz do tejto zimy neni sranda obliekat...clovek sa pri tom asi aj poriadne spoti.. 😝

sana15
11. jan 2009

kika: citim sa dobre. tri noci som nespala ale kvoli seminarkam do skoly, vcera ta stahovacka - dnes po nej velke upratovanie v byte, prach, vysavanie, zmyvanie, varenie...klasika. ja ani nebudem mat asi cas porodit 😀
postielku uz mame zmontovanu - zmontoval mi ju moj ocino - este ze ho mam. ale mamina este nechce pocut o obliekani do obliecok, baldachyne atd. ze na to este posada prach, tak to mozno budem mat ako prekvapko po prichode z porodnice. len dufam,ze to zvladnu,lebo ona este ani len netusi, co v tom mega baliku na tu postielku vsetko je - volaniky, kapsar atd.... 😅

kika22
11. jan 2009

sani ja som na tom podobne postielka zmontovana...ale kvoli prachu ine nic 😀 ale to uz bude detail...

sana15
11. jan 2009

par krat som uz pocitila pichnutie na krcku, aj dnes ked som akurat isla k rodicom. ale skor citim taky tlak alebo nieco take ako ked sa schyluje k zapalu mocovych ciest. s tym mam uz svoje skusenosti tak mi je to dost neprijemne a bojim sa ze to bude prave zapal... a maly sa stale mrvi a mrvi, zvlast ked sedim za PC a pisem na konikovi 😅 Asi to tusi,ze ho ohovarm 😀

sana15
11. jan 2009

tatolU: ako pisem, ja ani necakam, ja fakt nemam ani kedy mysliet na to,ze tento tyzden ma hadam caka aj porod 🙄

crysmile
11. jan 2009

vidis gabii, tak po mojich skusenostiach mna ani nenapadlo si zavolat sestricku, uz som bola rada, ze idem domov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre