Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

ttina23
15. feb 2009

kika da sa objednat plati sa 300sk

kika22
15. feb 2009

no to je celkom dost ty kokso...100sk by nestacilo? 😠

zunka
16. feb 2009

Kika, aj tie objednané dosť čakali. Niekedy to vraj ide rýchlo a niekedy pomaly.

ttina23
16. feb 2009

my sme boli na ortopedii v BB,lebo objednat nas nemala uz na kedy a cakat sme nechceli a v BB sme necakali tam babetka uprednostuju

kika22
16. feb 2009

tina: akde v BB ste boli v roosveltke?ako to najdeme ?

petullia
16. feb 2009

a co na ortopedii???? nam doki nic nevravel, ze by sme sa mali zberat na nejaku ortopediu 😕 ci to s tymi nozickami??? 😅 ja by som si mala dat asi kavu alebo co 😀

cimba
16. feb 2009

petu a ti si nebola vôbec na ortopédii ani ked mal malý 1 mesiac? Mi sme boli a musí nosiť otropedické nohavičky ako všetky Slovenské detičky lebo som počula že nikde inde okrem slovenska sa neširoko nebalí 😝 a teraz ideme zase v 3 mesiacoch tak dúfam že všetko je OK.
No ako si nažívate? Všetci maličký sú v poriadku? Naša zatiaľ hej no zajtra ideme na očkovanie ☹ to bude randál, a možno ma prekvapí sa bude ticho 😉 Pre istotu kúpim čípky proti horúčke. Ved nikdy nevieš. 😅

cimba
16. feb 2009

kika a teraz som si pozerala tvoj album Maťko je krásny taký pucko a prečo má obviazaný palček? ☹

zunka
16. feb 2009

Ahojte, my sme boli dnes v poradni a všetko je vraj OK. Že detičky sú rôzne a zrovna my máme takého čertíka 🙂 . Tak hlavne, že je zdravý.
Kika, tie palčeky obviazané - chúďa čo mu robili - niečo s nechtíkmi?
Cimba, vy ako stále chodíte spávať neskoro? U nás ideme pomaličky dopredu a robíme pokroky v nočnom spánku. Sa tomu teším. Už si stíham aj zuby umývať 😀 Aj keď niekomu by sa zdal, že je zlý, no pre mňa je už oveľa lepší.

zunka
16. feb 2009

CImba, teraz som si všimla, že si mi odpovedala aj vo Zvolenčankách. A tú plienku som skúšala, no neviem či zabrala.

petullia
16. feb 2009

Cimbus, jasne boli sme. 🙂 Len som si potom vsimla o akych velkych detickach sa bavime... mne sa len zda, ze su vsetky ako moj Juli- 3 mesacne 😀 . a to mate ist uz v 3 mesiacoch s nozkami??? 😕 My mame ist az v styroch 😒 .. a balime poctivo nasiroko... keby kazdy tak balil 😝 😀 a na ockovanie musi mat babo aspon 3 mesiace, ci vam kazala tak skoro. my ideme s Dudulom na ockovanie az 23.2. 😖

adadax
16. feb 2009

Ahojte, po dlhsom hladani som nasla zvolensku nemocnicu, kde mam v plane rodit aj ja a chcela by som sa opytat, ci sa tu najde nejaka babenka zo Zvolena, ktora ma termin ku koncu maja....

kika22
17. feb 2009

no nechtiky mu zarastli a zacali mu hnisat...tak mu ich museli vstrihnut aj s nechtikom a este doteraz nema jeden oki a hnisa tak mu to musime prepichovat a to sa mu nepaci...teda ani nam 😅

cimba: maly ma ličiska je to taky papajko 🙂
a mne sa pokazil na noc so spavanim....mozno aj preto, lebo mame sopliky a kasleme 😠 bud to chytil od muza alebo ako sme chodili na tu chirurgiu...

ttina23
17. feb 2009

kika to sme boli u nejakeho araba zabudla som ako sa vola a vybavila mi k nemu buduca svagrina

kika22
17. feb 2009

aha takto si sa tam dostala...nevadí pôjdem tu vo ZV a hádam trfím tak, že nebude veľa ľudí 😉

tatiana75
17. feb 2009

ahojte,
ja uz iba 3 dni a idem na MD 🙂 🙂 🙂

petullia
18. feb 2009

Tati, strihas meter 😀 ... super sa to krati, ze? ta si uzi posledne dni v praci 😉

kika22
18. feb 2009

tatiana: aj ja som sa twsila na MD...a ako som si myslela, co vsetko postiham...a akosi nic 🙂 este si vychutnaj trosku vegetu bez malej...potom zacnes zarezavať 😉 ale dievcata byvaju vraj lepsie ako chlapci...hoci cimba to asi nemoze potvrdit 🙂

petullia
18. feb 2009

Jaaaj dnes je tak krasne a ja krava som oprala fusak, ta malinky bude hajat pri otvorenom okne domka pekne v posteli 😠 ... keby som to bola v tej mojej blondatej hlave len tusila 😒 ... ach jo!
Inak co mate nove mamusky a tehulky, Tati nam za chvilu co neviediet bude rodit 😵 .. dufam, ze nam das hned vediet a nie ze sa bez slova vytratis a ohlasis sa uz len ako mamina.. jasne! 🙂

tatiana75
18. feb 2009

jasne, ze sa ohlasim. urcite ked budem doma, tak bude mi z toho sibat, tak tu budem castejsie. aspon uz budete skusene mamicky a budete radit nam zaciatocnickam.... 😉

sana15
19. feb 2009

ahojte.kedze nestiham ani len PC zapnut,tak ani docitat ako sa maju cakatelky a babatka. narychlo som pridala aspon prve fotky. majte sa krasne maly sa hlasi na obed 😔

vivien22
20. feb 2009

Ahojte kočky,
ako sa máte? Ja nejak nič nestííham.
Sana - malinký je fakt krásny
včera som bola u Dr. v poradni, zatiaľ vraj všetko OK, malinký je už dole, vraj pripravený, tak uvidíme kedy to bude. a že mám zvýšený fibrinogen (zrážanlivosť krvi), tak musím ísť ešte na hematologiu. Neviete náhodou niektorá niečo o tom? A Dr. som sa pýtala či by som nemala ísť na sono a na prietoky a ona mi povedala, že to sa už po novom nerobí. Tak som z toho dosť mimo lebo si myslím, že by mali skontrolovať či je všetko OK. Veď ani neviem koľko malý váži. Je to fakt čudné.

iwuskaaa
20. feb 2009

Vivien, presne tak, už sa to nerobí 😖 . Ja som v 33tt nemala až také dobré výsledky a ani vtedy mi neodporučil môj Dr. prekontrolovanie 😔 . No ale v 39tt som ho uprosila, nech mi dá odporúčanie na uzv a prietoky, aby som sa uistila, že je všetko ok.
A váhu som nevedela ani ja...je to aj tak len veľmi orientačné. Kamoške povedali, že malá bude mať cca 2,5 kg a keď sa narodila, vážila 3,5 kg 🙂

vivien22
20. feb 2009

Ja sa len bojím aby bolo všetko Ok. Už si kadečo namýšľam, že čo ak má maličký pupočník okolo krku alebo ja neviem čo. Takto je to pre mamičky viac stresujúce keď nevedia či je malé Ok. Robilo sa to tak 100 rokov a teraz si to zrazu zmenia. Ach.......

sana15
20. feb 2009

Majka,veru ja som tiez bola zarazena,ze ziadne sono, ale tri tyzdne pred terminom som bola na prietokoch. o vahe som nevedela tiez nic 😒

sana15
20. feb 2009

ahojte,tak aspon na chvilku dobehnem co a ako.maly uz vyse tyzdna cez den vobec ale vobec nespi. je od rana od 6-7 hod hore az do tej 21-tej a "pospi" si tak 2x po 15 minut. uz sa tesim,ked bude vonka teplejsie a vystartujeme uz na prechadzku,snad si uz aj pospi. dnes sme uz hore od 4-tej 😖 a v noci sa maly budi stale 2x a to je takmer na dve hodinky. Teraz akoze zase zaspal,tak mam tych 15 minut pre seba.nebyt rodicov,tak uz chodim ako matoha a umriem od hladu-varenie nehrozi,som rada,ze stihnem uvarit caj a vypit ho do vecera. Podla mna to nie je normalne,aby tolko dieta nespalo.

sana15
20. feb 2009

kika: maly je zlaty 🙂 a statocny,ze to s tymi palcekami tak dobre znasa

lubi22
20. feb 2009

Ahojte 🙂

Vivien ono sa prietoky a sono robi stale, ako aj CTG zaznam od 36tt kazdy tyzden, len Ta musi lekarka poslat, ak ona na to nema vybavenie. Ja chodim kazdy tyzden 😉 No a vaha podla sona sa moze uplne lisit od skutocnosti, preto ju vacsina lekarov ani nechce hovorit, odchylka je tam 500 g 😉

vivien22
20. feb 2009

lubi22 - neviem ako u vás v BB ale mne včera fakt povedala, že do pôrodu už na žiadne sono ani prietoky nepôjdem. a to som naposledy bola na sone v 30tt a na prietokoch som nebola vôbec. aj mne sa to zdalo byť čudné ale už som o tom počula od viacerých mamičiek, že to takto "po novom" funguje.

lubi22
20. feb 2009

Vivien, ja som sice z BB, ale chodim kazdy tyzden do ZV porodnice, tam aj vsetko absolvujem. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre