Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

cimba
24. mar 2009

maťa neboj musíš byť silná a ja som niekedy ako bez srdca lebo keby som si všetko brala k srdcu čo jej robia tak sa zbláznim a sedím s ňou medzi 4 stenami aby jej nikto neublížil 🙂

kika22
24. mar 2009

cimba ak to patrilo mne tak dikes 😉 idem ti tu IP napisat

cimba
24. mar 2009

patrilo to martine1305 😉

ttina23
25. mar 2009

vas uz skoro vsetkych ockovali nas este nie,lebo stale nemame zahojene pliecko mali sme reakciu,tak az po velkej noci nas budu

martina1305
25. mar 2009

vecer sme mali zvysenu teplotu 37,6 a opuchnute, bolave a scervenene stehienka. natrela som octanovou mastou a dala studeny obklad na chvilku. dnes uz nie su cervene a asi uz ani nebolia, lebo mala neplackala dnes.
ale teplotu ma este stale zvysenu. som jej merala pred polhodinou a ma 37,4.

môzem ist s nou von na tradicnu poobednu prechadzku, aj ked ma zvysenu teplotu??

petullia
25. mar 2009

Mati to ma dobru teplotu... ababo ma teplotu v norme do 37.5 uz vyssie znamena ze sa cosi deje... jasne ze mozes... kde sa stretneme? 😀

petullia
25. mar 2009

teda myslim, ze je to tak 😅 ale doky kazal lieky davat az pri 38, ta... 🤐

zunka
25. mar 2009

Mati, kludne si mohla ísť von.
Náš bol tiež taký umrnčaný,......ale on je vlastne taký uplakaný už 3 mesiace, takže žiadna zmena. To aj vaše deti sú také naškľabené? Či len ten náš je taký plačko?! Je aj veselý, smejeme sa a v sekundu d ústa dodola a plač. Zobudí sa stále len s plačom. A stále si tak mrnká nespokojne. Ale to už ako hovorím od narodenia je taký. Dr. tvrdí, že je to OK. 😒

martina1305
25. mar 2009

Zunka diky za odpoved, boli sme vonku. Chodievame kazdy den a ked je skaredo, tak sme na balkone aspon 🙂

petka_s
26. mar 2009

ahojte zienky,tak aj ja sa hlasim..
s tym spanim je to u nas nastastie super,
teda..vecer o 6sa okupka,napapa a od 7 spinka az do 2,3 dnes az do pol 5,
ale potom je hore od tej pol 7,7,dnes o pol 8 🙂
len akosom spomina vtedy mala obdobie cez den ze nechcela spavat,no od vikendu
asi vycitila moja malinka,ze mamina ma vela do skoly,a musi sa ucit,tak je ako anjelik cez den 🙂 🙂 🙂
snika a po 3 hodinkach sa napapka a zase spinka,a ked je hore tak sa hra s kolotocikom,
a mame aj taku fisher price hojdacku,kde si kopka aby jej hrala melodia a vibruje,
tak tam presedi aj hodinku ked treba.

petka_s
26. mar 2009

tie nausnicky sme davali tiez po odchode z porodnice,
sestricka mi dokonca povedala ze ani nezaplakala,
tak som bola rada,a somteda spokojna!
vobec sa nam to nezapalovalo,snazila som sa po kupkani jej to natriet liehom
a pretiehnut nausnicku cez usko.

a chcem sa vas opytat ci aj vasi si akosi po druhom mesiaci
zacali papkat rucicky??? 😠
nerozumiem tomu,ona len dudku cmulkala
a teraz celu rucicku si tam strci a cmula,
no nerozumiem co to za maniere zacina mat 😀

zunka
26. mar 2009

Bože peťa, aj ja chcem zažiť aspoň polhodinku kľudu. My máme doma takého divocha, že by ste nechápali. Už sme skúšali aj nemožné, ale on je asi nejaké špeciálne vydanie a nezaberá na neho nič. ☹

petka_s
26. mar 2009

no som teda rada,ale uz som siminule myslela ze zacinam mat doma nespavca,
ale nastastie je to uz fajn,
a aspon v noci pekne spinka?

petka_s
26. mar 2009

baby,a baôite este na siroko?
v 4.mesiaci mame ist na kontrolu,
tak dufam ze nam povedia ze to uz nemusime robit,
lepsie jej jej bez tych plienok,
a este poobliekame kopec veci 🙂

zunka
26. mar 2009

Peťa, veď to,...on ani v noci ani cez deň. Neviem do kedy to vydržím.
My balíme na široko. Ale teraz asi týždeň mu to nedávam, chcela som vyskúšať, či to nebude lepšie, ale makový prd. Stále to isté. Spí jedine v kočíku vonku 2 hodky. A večer po käpaní od 21:00 do cca 1-2 hod a to je všetko. ☹

petka_s
26. mar 2009

no chuda zunka,mas to tazke,ja som rada ze to je takto..
ked mi nechcela spavat,tak som bola riadne vycerpana...
a neskusala si ho obliect dat do kocika a do nejakej izby s otvorenym balkonom,alebo
rovno na balkon??
ja som to aj takto robila na zaciatku,a vydrzala mi aj 3 hodinky buvat..

zunka
26. mar 2009

Kočík musí byť v pohybe, tak vtedy spí. 😒

ttina23
26. mar 2009

zunka tak mi mame to iste kocik len v pohybe iba tak spime 🙂
vcera sme spali 5x 15min za cely den a v noci tiez nie, som si myslela ze po 3 mesiacoch sa to upravi ale nie ☹

martina1305
26. mar 2009

mne dnes malicka tiez moc nechcela spinkat vnutri, ale teraz spi uz vyse 2 hodinky na balkone. asponze na cerstvom vzduchu sa vie dobre vyspinkat.

cimba
27. mar 2009

no baby vy píšete ako z rýchlika človek to nestíha ani čítať, 😀
čo sa týka balenia naširoko mi už nebalíme boli sme na kontrole a dokina povedala že iba na noc ju mám baliť tak cez deň máme veget a o 2 mesiace na kontrolu 🙂
no s tým spávaním ako nám pichli II.dávku prevenaru a hexy tak je taká čudná nechce byť sama s mojou mamou a svokrou hned spustí krik ked nás nevidí no hrôza neviem či sa zľakla dokiny ako ju pichala - cudzí ľudia alebo čo sa stalo. Alebo si už uvedomuje že u mami je dobre 😀
a v noci tiež u náss funguje kočík na chodbe a tak uspávame, niekedy sa nám pošťastilo pri jedení ale to už bolo dávno 😒 vonku mi spí niekedy až 4 hod. ale niekedy iba 2hod.

kika22
27. mar 2009

caute,
co sa tyka kocika my musime mat kocik tiez v pohybe a niekedy clovek div aby nebezal 😀 a co ho este ukludni su kamienky co este cestari nepozametali po zime...to je dobry ukludnovak 😉

zunka
28. mar 2009

Ahojte? Ako často kakajú vaši drobci. My zatiaľ len kojíme, najprv mal v každej plienky, potom 2x za deň, potom každý druhý deň, a teraz iba raz za týždeň. A asi ho to trápi. Lebo dnes ráno sa vykakal a spinká tak kľudne ako už dávno nie - aj bol taký veselší? Je niečo, čo by som mohla ja zjesť a aby to jemu pohlo črevkami? Alebo čo mám urobiť aby častejšie kakal. Prdá dosť a riadne smraďochy.

ttina23
28. mar 2009

zunka nas kaka aj 3x denne a vela krat sa stane ze mame aj dupacky prekakane,davam mu espumisanl
ale u kazdeho baba je to ine, kamoskina mala o den starsia ako matusko kaka raz za tyzden a tiez je len kojena ona dava sabsimplex

gabii83
28. mar 2009

mi kakame denne niekedy aj trikrat ale 1 urcite 🙂

gabii83
28. mar 2009

ahojte no aj sem to musim napisat, moja Leuska sa dnes prvy krat obratila z bruska na chrbatik a mam to v telefone sa mi to podarilo nahrat tak sa vytesujem 😵 😵 😵 😵

pekny vecer vam

crysmile
29. mar 2009

gratulujem gabii, Leuska je riadne sikovna, nasa to dosiahla az neskor.. 😉

gabii83
29. mar 2009

crysmile si zlata dakujem 😵

cimba
30. mar 2009

ahojte baby moja Eli má dnes 4 mesiace 🙂 bože ako rýchlo to beží 😉

čo sa týka toho kakania moja s tým nemá problém aj 3 krát denne niekedy riedke niekedy husté ako plastelína, ale ináč OK.

ozaj kika bola si v sobotu v delikatese? Mi sme tam s mužom sedeli každú sobotu sa snažíme ísť na čokoládku a muž mi vravel že si to ti, on má lepšie zmysly čo sa týka tvári ja to s týchto malých fotiek nerozoznám. Mi máme na seba šťastie a nechcela som na teba kričať lebo som si nebola istá.

aduuska
30. mar 2009

Ahojte babenky, chcem sa spytat, predporodna priprava u vas vo ZV nemocnici byva kazdu stredu vzdy len o jednej? Pomohla Vam?

gabii83
30. mar 2009

ahoj aduuska ja som chodila sice do bb a rodila som vo Zv bolo to dobre ze soom tam chodila a ci pomohlo skoro nie ako ano, ale aspon som bola medzi tehulkami a citila som sa tam dobre...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre