Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

petka_s
31. mar 2009

ahoj aduska,tak byva aj o 9-tej a kazdu stredu..ak niesu vianoce a novy rok :D

a inac ahojte vsetky,tak mi Lilianka kaka iba raz za den,a niekedy sa jej nepodari a
tak az na druhy den,ale stalesa snazi a tlaci..

vcera sme sa boli ockovat,tak predstavte si rozplakala sa riadne a ked som ju zobrala na ruky tak
mi aj prestala a bola pokojna aj domka aj spala ako vzdy v noci,a ani horucky jej neprisli..
myslite ze jej to este len pride???

petka_s
31. mar 2009

jej gabi,tak gratulujem k tomu obrateniu,
som zvedava ze kedy to pride k nam,lebo sa vykruca ako paragraf:D

aduuska
31. mar 2009

Diky baby, no dufam, ze mi aspon trosku pomoze ta priprava. Prajem prijemny dnik.

petka_s
31. mar 2009

mne pomohla,hlavne som vedela ze co ma caka,
a bola oboznamena s porodnicou,trosku som ju spoznala a aspon som nemala pocit ze neviem kam idem..
prajem rychli porod 🙂

ttina23
2. apr 2009

kde ste vsetky?

petka_s
2. apr 2009

no to neviem kde su..ale najskor pri detickach 🙂

gabii83
2. apr 2009

ja som tu sem tam
chodime von...
nas kociar musi byt tiez v pohybe a to vdaka mojej 2 polovicke, on chodi s kocikom ako s tankom do kazdej jamy v trave na kaamene nabuduce si kupime nejaky terenny kociar, neviem dokedy tento vydrzi tak mala je zvyknuta a uz aj ja musim chodit vsade kde nie je pekna rovna cesta a jedine vtedy spi nasa Leika 😀

petka_s
6. apr 2009

no ahojte,
tak kde ste vsetky??
a nejake nove maminy ktore sa chystaju rodit?ziadne sa tu nenajdu?
toto slnko a teplo co zrazu vybehlo,joj,niesom z toho nejak nadsena ze az tak zrazu,
malicka ked je v kociku tak kuka a vela mi toho nechce naspat,neviem ci toto teplo jej
narusilo rezim,ako ste teraz vy natom??
gabi,este mate hlboku vanicku?a co davas do nej,ci decku,alebo co..
ja som dala taku decku co ju s nou aj prikryjem,aby na nu nefukalo,a predca je este mala tak aby nebola iba tak
v tom kociku..a vy co davate??
pouzivate aj vajicko?mne sa to velmi paci,ale ked ju do toho vajka dam,tak sa mi zda ze ma chrbatik uplne spadnuty,a je tam taka prehnuta.. 😒

zunka
6. apr 2009

Všetky sme asi rozlezené vonku, keď je tak pekne. Aj Šimonko sa polepšil a vonku prespí aj pol dňa 🙂

iku
6. apr 2009

Ahojte baby, ja idem rodit vo Zvolene, termín mám 10.4., chcem sa opýtat u koho ste rodili a aké máte konkrétne názory.Dík

lentilk.a
6. apr 2009

Ahoj iku - ja cakam na sms a ty si stale 2 v 1. Dufam, ze uz nebudes dlho cakat. 😉 Myslim na Vas, daj vediet. Lea

cimba
7. apr 2009

ahojte baby, ja ani nestíham písať, lebo hned ráno idem s malou von potom prídeme domov dám papať a zase von takže až večer a medzitým treba variť, riadiť a ostatné veci....... 😵
ako sa tu máte? adusska mne pomohli tie prípravy pre pôrodom myslím cvičenia aspoň som vedela dýchať a tlačiť a hlavne to pomohlo aj manželovi mi sme tam boli ako inventár 😀 a hlavne som tam chodila aj kvôli babám s ktorými sa aj dodnes stretávam..
petka aj moja je zohnutá vo vajíčku a dávaj si pozor veľmi dlho by tam nemala tvoja malá byť lebo môže dôjsť k zástave dychu pretože oni majú už ťažšiu hlávku a tým si môže zatlačiť na hrudník to je dokázané....... a do kočíka dávam iba dečku na spodok vaničky aby jej nefúkalo odspodu a inak nič, ved chúda aj tak je potom spotená. 😒
iku ja som rodila pri dr. Dávidovi super chlap mal trpezlivosť chudák 3 pôrody predo mnou ťažká noc vrelo odporúčam 🙂

cimba
7. apr 2009

a som na novej strane konečne sa už zapísala str.68 to ale trvalo 🙂

aduuska
7. apr 2009

ahoj cimba, mne minule pomohla priprava v tom, ze mam aspon predstavu co a ako budu so mnou robit. Sice sme necvicili, len kecali so sestrickou, bola zlata, ale aspon teda mam prehlad, co sa bude diat. Takze presne viem co treba mat zbalene, kedy ist do porodky, ako dychat pri porode. Dr. David je moj gynekolog, som s nim velmi spokojna a chcela by som mat to stastie, ze na neho natrafim, ked to na mna pride. Tvoja malicka je nadherna, ja sa uz tiez neviem dockat svojho drobca 😀

petullia
7. apr 2009

Cimbus a po zapade sa motkate? ci v meste ste? ja sa dnes poobede chystam do mesta, teraz doobeda budeme asi len tu s Matkou kruzit a poobede som dohodnuta s kamoskou, ta sa mozno nahmatame 😉 ... krasny dnik vam vsetkym prajem 😎

cimba
7. apr 2009

ahojky
aduuska ved ani mi sme nejako necvičili iba kecali ale aspoň bolo super, ďakujem za pochvalu odkážem maličkej že je krásna 😀 musím zase doplniť nejaké fotky 😉
petu mi doobeda chodíme aj do mesta už okolo 9.00 ked sa podarí niekedy o 10.00 a ideme to mi spí iba 2hod. niekedy sa zobudí a nie zaspať tak pálim domov a poobede to je okolo 13.00- 14.00 idem zase von a to čakám na tatranku lebo dlho kojí a ideme na zmrzku na západe 🙂 .Zajtra idem do mesta s kámoškou majú byť veľkonočné trhy tak ideme pozrieť.

petullia
7. apr 2009

hej viem, ze su trhy, aj by som sla aj ja pokukat, len budem asi lenivaaa sa trepotat do mesta. ja pokruzim okolo baraku, malinky zaspinka a ja si krochnim na lavicke 😅 😀
ta moj plan sa otocil uplne dnes.. s Matou sme sli do mesta a poobede som bola tu... kamoska dosla za nami... xi... clovek mieni... 🙂

aduuska
9. apr 2009

Ahojte baby, poradte mi, aj vy ste museli mat pre babätko ortopodicke nohavicky ked ste ho brali domov? Predpokladam, ze existuje viacero velkosti, takze sa chcem spytat ci ste ich uz mali vopred kupene alebo si dali kupit podla velkosti narodeneho babätka? Diky

veva1
9. apr 2009

ahojjjjj adus,myslim ze mozes kludne kupit tie najmensie,a z porodnice mozes ist aj bez nich 😉

aduuska
9. apr 2009

ahoj veva, no asi to tak aj urobim. Radsej kupim potom podla toho aky bude velky, lebo co sme kupili aj body /najmensie cislo/ pre neho, tak pochybujem ze ich oblecie.

veva1
9. apr 2009

prve tt asi oblecies aj tie najmensie. U nas je to tusim 56 alee v zahranici jesto aj 50 a tomko mal pri narodeni 54 a znosili sme chvilu aj tie najmensie.
uz sa ti to blizi,trosku ti aj ten nadherny zazitok co ta caka zavidim.Drzkajte sa 😵

kika22
9. apr 2009

aduuska, my sme isli z porodnice len s pamperskou...a doma sme davali na pampers ortopedicke...ja som mala kupene cislo 1 ale tie na suchy zips,tie su vacsie ako tie co su na zapinanie s kruzkami, cize akoby som mala kupene cislo2. Co sa tyka oblecenia v dnesnej dobe nieje cislo ako cislo 🙂
Za chvilku sa ti blizi termin tak sa drz 😉

aduuska
9. apr 2009

Uvidime co to bude za tucniacika. Blizi, blizi, keby tak clovek mohol dopredu vediet aspon plus minus jeden den kedy to bude. Uz som vyse tyzdna zbalena. Najviac si zelam, aby to bolo cele prirodzene a inak sa na porod tesim. Ty si prenasala?

kika22
9. apr 2009

ja som prenasala 3 dni tak to sa dalo 😉 ...doma cez den mi odtiekla zatka tak som isla do porodnice...myslela som, ze uz ide aj plodova voda tak pre istotu sme isli a v noci mi zacali kontrakcie a do rana bol Matej na svete a v pohode islo vsetko...

aduuska
9. apr 2009

kika, tak tebe to slo pekne v pohode. Parada. Dakujem. Aj vy sa drzte. 😀 😀 😀

iku
10. apr 2009

Ahoj leik, ja sem chodím len sporadicky, ešte stále som celá,dnes mám termín a vôbec nič sa nedeje, chodím teraz tu vo Zv k doktorke Kamoďovej, ak neporodím skôr, mám prísť v utorok a už to asi vyvolá, mám nejak viac zrelšiu placentu, tak sa bojím. Čo ty? Ako sa cítiš?Si v poriadku? Pozdrav aj Majku, keď s nou budeš.

kika22
10. apr 2009

aduuska a iku drzte sa baby...nech to mate cim skor uz za sebou....no potom pridu zas bezsenne noci 🙂 ale vsetko sa da zvladnut pocnuc porodom...

lentilk.a
10. apr 2009

Ivka, no drzim palce, nech sa to same rozbehne. 😉 A nech to mate co najrychlejsie za sebou, velmi na Vas myslim. 😵 Ja oki, len mam vela lezat, bo sa mi trosku krcok skratil a maly ma dost nizko hlavicku...tak vylihujem. Majku pozdravim. Dajte vediet. Vsetko dobre bude, uvidis. 😵 Drzte sa!

petka_s
11. apr 2009

ahojte,
tak ja som rodila pri dr.melichercikovi,a pravdu povediac,som s nim bola velmi spokojna,dufam ze
aj on so mnou:D
bol taky pohodak,az som sa skoro smiava a vtipkoval ked som tlacila,
iny by uz mozno aj nahukal nech zatlacim poriadne,ale ja som fakt po tych 3 dnoch nevladala..
a inac tie nohavicky na suchy zisps odporucam!!!
kupit ich v priore v drogerke,
mne az slzy isli do sa mi malej nedali rychlo zapnut tie na ten kruzok,
a ten zips je taky bezproblemovy.
baby ten porod je zaciatok niecoho nadherneho,tak vam drzim palce! 🙂 🙂 🙂

petka_s
11. apr 2009

mne az slzy isli,co sa mi malej nedali rychlo zapnut-tie na ten kruzok 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre