Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

jamaat
3. máj 2009

Ahojte.

kika22, iku - Pred 13 rokmi bol nejaký plodný rok 🙂. Gratulujem k druhým bábätkám, aj mňa to už onedlho čaká.

kika22
4. máj 2009

ahojte
jamaat držím palce už sa ti to pomaly blíži....teraz je fakt veľa aj takých maminiek čo máme takýto vekový rozdiel, ale poviem ti, že to prvé ako rástlo tak to ubehlo a teraz si toto veru úplne ináč vychutnáš 😉
a kde ideš rodiť?v BB alebo vo ZV?

zoe_a
ja som trafila tiež MUDr. Kamoďovú 😉 úplne super pôrod aj so sestričkou a aj s mangelom 😉
čo sa týka doktorov pri pôrode sú všetci dobrí až na jedného počuť kadečo, ale keď si to tu prečítaš petka_s bola zas s ním spokojná...

baby držím palce nech to máte už za sebou, lebo viem, že tie posledné týždne nejak pomaly bežia...

anjelik123
4. máj 2009

Ahojte babenky....som rada ze ste ma povzbudili vasimi nazormi na zv nemocnicu uz nepochybujem ze chcem rodit tam....sice manzel nieje nadseny kedze byvame v piestanoch ale povodne som zo zv....hadam ma to nechyti ked budem tam....teda dufam 🙂

iku
4. máj 2009

Jasné, že som sa pomýlila,Lea mala 3510g, to bol preklep. Ďakujem Zoe, prajem ti, aby si aj ty trafila Kamoďovú, ona je tam každý utorok a piatok a často slúži aj nočné. Ja som počas pobytu trafila Haringa, Taufera,Kobidovú, Olajcovú a ešte dvoch-neviem meno.Ono to je asi tak, že každý ti povie toho svojho, s ktorým má dobré skúsenosti.

lentilk.a
4. máj 2009

Ivka, Leuska je nadherna!!! Strasne moc sa s Vami tesim. 😵 😵 😵 Ja uz aj ocami cas tlacim... 😝

kika22
5. máj 2009

iku mala je fakt bohova krasna 🙂

anjelik123
5. máj 2009

lentilka mas rovnaky termin ako ja....teda podla MK mam mat 13.juna ale dr.predpoklada 10.juna.....aj ty sa uz nemozes dockat?

lentilk.a
5. máj 2009

Anjelik, jasne aj ja sa uz neviem dockat. 😉 Ty ides rodit vo Zvolene? Odkial si?

anjelik123
5. máj 2009

Ano idem vo zvolene.....ja som z piestan teda teraz tam byvam aj s muzickom ale inac som zo zv a rodit chcem preto tu lebo chcem aby potom bola somnou mamina a nie moja uzastna svokra 😖

gabii83
5. máj 2009

ahojt baby konecne som sa sem dostala,

iku gratulujem k Leuske pekne meno, aj mi mame doma jednu 😉 😀

kiva23 - ja som tam tiez rodila max. spokojnost aj druhe tam chcem porodit, ale to nebude zajtra 😝

mi sa mame fajn, len uz mam menstruaciu a mala je celkom mimo aj predtym a aj pocas...
uz mi z toho sibe... 😠 😖

vy ako ste na tom???
este je plno kojena...
a je velikanska uz....priblizne 7kg, ako som ju doma merala a 65 cm tiez doma lebo nasa dr. dlzju nemeria..

tak pekny zvysok dna

zunka
6. máj 2009

Gabi ahoj. Dlho sme nekecali. To akože menštruácia vplýva ešte aj na bábo? Ja tiež kojím, no zatiaľ menzes nemám.
Malý by stále keď je hore iba sedel. Dávaš malú do sedu?
A nevieš či podprdy na kojenie sú aj vystyžené, alebo len taká klasika?

anjelik123
6. máj 2009

ahojte baby chcem sa spytat dali vam aj daky zoznam do porodnice co mate doniest lebo dnes som sa napr.dozvedela ze mi treba 40plienok....to nedavaju v porodnici? poradi mi niekto? a posle mi ten zoznsm veci?

mimi21
6. máj 2009

ahoj anjelik,
plienky pre dietatko si musis doniest, nedavaju to, kozmetiku a oblecenie hej
pripajam zoznam:
nocne kosele (jedna starsia na porod), nohavicky, papuce, podprdy na kojenie 2, osuška, uterák, župan, kozmetika pre teba, toal. papier, porodnicke vlozky, tampony do podprdy, mast na bradavky (dobra je vraj cicaderma - to je homeopaticka alebo bepanthen
pohar, pribor, teplomer
tehu knizka, obciansky,
pripadne este slapky do sprchy, cumlik pre mimi, ziletky

a potom uz len nech ti donesu veci v com si odnesies mimi domov

anjelik123
7. máj 2009

mimi dakujem a plienky latkove alebo take jednorazvky?

mimi21
7. máj 2009

ja budem pouzivat jednorazovky, takze beriem tie
ale tento zoznam by ti mal dat aj tvoj dr.
pripadne ak chces tak chod na tu predporodnu pripravu co byva kazdu stredu, je to fakt dobre, staci ist raz, dvakrat, kludne zober aj partnera
robi to super porodna asistentka
sice uz zdvihli cenu z 1,66 eur na 5, ale co uz

gabii83
7. máj 2009

ja uz nenosim kojenecke poprdy uz mesiac minimalne
zu nka nemali ste s prevenarom
bol uz ockovani Simonko? a ty kikus?

gabii83
7. máj 2009

asi vy ste nemali alebo nebudete mat ak ste 2009 -- ve - zunka ty si a prvy ste boli
kikuss teba neviem a este petka ty??? a zavisi aj od poistovne

potom napisem ako sme mi dopadli.

petka skola ako??

anjelik123
8. máj 2009

mimi a o kolkej to tam byva a to sa musim aj dako prihlasit tam alebo len tak tam pridem a som tam?

mimi21
8. máj 2009

anjelik byva to v stredu, o deviatej rano a o jednej na obed
ja som si vzdy v utorok rano zavolala, oni si ma zapisali
normalne pojdes do nemocky na druhe poschodie, tam pockas na chodbe a pride si po vas porodna asistentka a odvedie vas do takej miestnosti kde to byva
dobre je ak si kupis dole tie navleky, mozno bude sanca ist sa pozriet na porodnu salu, mne sa to nepodarilo, lebo vzdy bol porod
cvicenia tam vela nie je, len take dychove, tak si ani nemusis brat nic na prezlecenie, ja som chodila v teplakoch
no a potom vam teta vysvetli cely porod, mozte sa pytat, porozprava vam co a ako sa kedy robi
cislo je 045 - 5201 421

kika22
9. máj 2009

ahoj gabi,
ak mas na mysli ockovanie tak my mame za sebou len tu hexa vakcinu a ta zahrna ockovanie proti 7 ohoreniam...

anjelik do porodnice ber len pampersky latkove plienky su ti tam nanic....

mimi21 to vari zdrazela ta predporodna priprava 😕

kika22
9. máj 2009

gabi a kojis este ked uz nenosis kojenecke podprdy?

petka_s
9. máj 2009

coo??5 eur?to riadne vela podla mna..ale,tak ked tam ide clovek
jeden-dva krat to nieje az tak strasne..
a ockovat ideme este bud.tyzden,ale neviem na co je to ockovanie..
nejak tie nazvy neovladam..

mimi21
9. máj 2009

ano kocky to tak zdrazela predporodna priprava...
sa mi sestricka zasmiala, ked som jej tam vylozila 1,70 eur 😀
len neviem ci nezdrazela aj nadstandardka, lebo tu by som ja chcela vyuzit ak bude volna

zunka
10. máj 2009

5 Eur je dosť, ale aj tak by som tam išla. Mne to veľmi pomohlo.

mimi21
10. máj 2009

mna ta predporodna priprava totalne ukludnovala, takze si myslim, ze to urcite stoji za to
ja som dost stresak, porodu sa obavam, ale vzdy ked som odtial odchadzala, tak s pocitom, ze dobre, tak podme rodit aj teraz 😀 😀 😀

cimba
10. máj 2009

ahojte babiny

tak sa hlásime aj mi konečne po dlhej dobe. Už papáme príkrmy, mrkvičku zemiak a iné dobroty od 6.mes. už aj mäsko ale ide nám to dobre zatiaľ nepovedala nič na jedlo, ani nepľuje a všetko spapá. 🙂

čo sa týka tej predpôrodnej prípravy podľa mňa je to dosť veľa aj tých 5€ ved to zdvihli o 300% 🙄 neviem či ked budem čakať druhé či tam budem chodiť. Ved mi dvaja s mužom sme si to odskákali dosť veľa pri prvom chodení tak dúfam že do 2 rokov to nezabudnem veľa sa toho nezmení. Ale bolo tam super...... 😵

a čo máte nové vy všetky? Ako bábiky? Počúvajú 😀 ?

kika22
11. máj 2009

ja som určite tiež za tu predpôrodnu prípravu...bola som 3x a poviem vám, že ma to nejak ukľudilo a aspoň som vedela čo ma čaká...hoci som čakala už druhé, ale nejaký ten strach ako to bude všetko prebiehať ma veru prešiel...odporúčam prípravu aspoň 2x...čo sa týka personálu fakt sú super všetci...a to je dosť dôležité 😉
takže baby držte sa....

kika22
11. máj 2009

cimba tak vy už takto pekne papáte...to je fajn 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre