Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

kika22
15. máj 2009

cimba už sme tam tu je link
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
hadam sa tam stretneme vsetky co sme boli rodiace vo ZV

cimba
15. máj 2009

Maminky lúčim a s tou témou bolo tu super a prejdite do ďalšej témy Maminy ZV a BB. Dúfam že ju nezatvoria 😅 Takže sa tu majte 🙂 🙂

gabii83
15. máj 2009

tak idem aj ja tam 😀

petka_s
15. máj 2009

tak aj ja sa oficialne lucim,bude mi trosku smutno..no ale tak keby ma niekto hladal,
som tam, maminy zv a bb 🙂 🙂 🙂

pajinka23
17. máj 2009

juuuj tak rada by som uz isla rodit do zv nemocnici ale mojmu malinkemu sa nejako nechce ☹ ☹

kika22
18. máj 2009

pajinka kolko uz pretahujes? neboj ono to pojde 😉 koniec tehulkovska byva nekonecne cakanie...

pajinka23
18. máj 2009

kika no mne dmnes doki povedal ze este rodit nejdem ale ak do piatku neporodim tak ma posle do nemocky ☹ ☹

kika22
18. máj 2009

neboj možno sa to rozbehne...má pršať a vtedy sa deťom von z bruška vraj chce 🙂

cimba
18. máj 2009

pajinka len oddychuj a nestresuj sa, ono to príde ked bude chcieť ja som tiež porodila koncom 41.tt

pajinka23
19. máj 2009

cimba ja viem ze to pride ale kedy uz konecne????? ☹ ☹ ☹ ved sa aj vela hybem chodim na trojhodinove prechadzky,casto chodim po schodoch,hopkam pred telkou na fitlopte a dokonca aj sexujem 😝 😝 a stale nic 😨 😨

cimba
20. máj 2009

pajinka celkom ťa chápem to isté som aj ja robila, a nič tak ma dokina poslala do nemocky ja by som už na tvojom mieste išla aj sama a pozeral ma primár niečo tam povŕtal a na druhý deň bola malá vonku. 😀

pajinka23
20. máj 2009

ahojte babule rano mi odisla hlienova zatka a mamtake popichovanie v podbrusku tak uz to asi coskoro pride 😀 😀 😀

cimba
20. máj 2009

no pajinka tak ked budú kontrakcie väčšie utekaj do nemocky nie že porodíš doma 😉 tak už zajtra by mala byť s teba maminka, potom napíš čo a ako ked prídeš. A drž sa!!!!!!!!!!! Počúvaj doktorov čo ti hovoria a poriadne potlač!!!!!!!! 🙂

pajinka23
20. máj 2009

ete som stale doma straaasne ma bolia krize ale tie kontrakcie stale nic asi si dam s mojim drahym sexik ked pride domou 😝 😝 😝 😝 😝 a pojdem hnet hi hi hi....vsak ja si robim srandu no aby som este neplakala 😕 😕

cimba
20. máj 2009

neboj do rána to budeš mať isté myslím tie kontrakcie a možno aj pôrod ved kámoška iba prišla a do hodiny porodila a to bola tiež prvorodička. 🙂 a sex ti už neodporúčam!!!!!!!!! a priprav sa nato že to bude bolieť teda lepšie je pripraviť sa na horšie teraz a potom môžeš povedať super ani to nebolelo 😀 Napíš potom

kika22
20. máj 2009

pajinka drž sa a daj vedieť čo a ako...

pajinka23
20. máj 2009

baby este som domka kontrakciemam kazdu hodku ☹ ☹ ☹ ide to nejako pomali sa mi vidi 😢

kika22
21. máj 2009

no ono sa to rozbehne...teraz je už možno malý aj na svete...

pajinka23
22. máj 2009

no tak my sme este doma ☹ ☹ ☹ ☹ nic sa nerozbehlo mali nece ist von vcera sme boli u doktora aten nam povedal ze v priebehu vikendu sa mali urcite narodi ale ja uz nicomu neverim som stoho vsetkeho taka nervozna ☹ ☹

kika22
22. máj 2009

neboooj....ak cez vikend porodis je tam aspon klud 😉 moj maly sa narodil v nedelu a to su vraj sttastne deti 🙂 aspon ti nevisiel melichercik 😀 ked o tak nechces....

pajinka23
22. máj 2009

to ma jedine tesi ze melichercik tam nabude aspon myslim ☹ ☹ ☹ uz mi neostava nic ine len cakat a trapit sa kedy to pride 😉

cimba
22. máj 2009

pajinka a nič? Ti si ešte tu? Ja som si myslela že si už porodila ked ťa chytili bolesti. Peťkovi sa nechce medzi nás? 🙂

cimba
23. máj 2009

no pajinka sa neozýva tak Peťko je asi na ceste... 😉

pajinka23
24. máj 2009

aaaAhojte tu je Peto.Moja laska Pavlinka uz porodila rano v nedelu o pol druhej po 27 hodinach trapenia krasneho chlapca Petka ktory vazi 3540g a meria 53 cm 😲 😲 Ale nakoniec to bolo cisarskym rezom a k personalu a hlavne k jednej sestre sa radsej ani nevyjadrim...

cimba
25. máj 2009

Ahoj peťo gratulujem k maličkému peťkovi 😀 🙂 škoda toho cisárskeho aj tej sestričky 😒 ale pohľad na maličkého stojí za všetky tie trampoty 🙂 ale krásny chlapček rozmerovo potom fotočky do albumu pridajte.

kika22
25. máj 2009

pajinka tak gratulujem a prajem vam nech ste teraz uz len v pohodicke obaja 🙂

pajinka23
1. jún 2009

ahojte babulky tak sme uz domka z nemocnici 🙂 🙂 🙂 mame sice plne ruky prace s nasim malim pokladikom 😉 😉 ale inacsme v poriadku a spokojny.....porod bol sice dost tazky a bolestivi ale personal zvolenskej nemocnice nam vysiel vo vsetkom v ustrety,,moj priatel bol pri porode a bol uz zufali,,strasne sa omna bal 😕 😕 😕 😕 viete takuto vec sme si zazili prvy krat v zivote.....ale aj tak dakujem s celeho srdca celemu porodnemu timu,ktory nas porod dotiahol as do vitazneho konca 🙂 🙂 🙂 🙂 urcite ak budem mat este niekedy babetko tak pojdem rodit do zvolena..........touto cestou sa chcem aj podakovat vsetkym skvelim sestrickam co sa staraju o babetka,,,lebo mi vovsetkom velmi pomohli takze vsetkym este ras VEELKA VDAKA 😅 😅 😅 😅 😅

kiva23
1. jún 2009

Ahojte Zienky 🙂 Pripajam sa k pajinke23. Som z BB, ale zvolila som ZV. A nemohla som lepsie urobit. Rodila som 23. maja velku babu 3970g a 52 cm. Na to, ze som mala vzrastom aj vahou som too zvladla perfektne!!! A to hlavne vdaka presonalu nemocnice. Mala som zajednanu nadstandardnu izbu - vrelo odporucam. stoji 600 Sk na noc. CO vobec nie je vela. Za te komfort a pohodu to stoji. Vratili sme sa z porodnice v stredu a neviem si to tam vsetko vynachvalit. Sestricky a samozrejme pan doktor, ktory prave sluzil MUDr. Szedeli. Bol uzasny. Mily, prijemny, pokojny a podporoval ma. Skvele ma nastrihol, a potom krasne a sterne zasil. Na dalsi den som ani nevedela ze som rodila, az na hemeroid, ktory je uz tiez ok. 😉 Vsetci boli skveli a vychadzali mi v usptrety. Bol to moj prvy porod a ked bude este dalsi, tak rozhodne opat ZV!!! Vivat Zvolenska porodnica!!!! a k ten nadstandardnej izbietke: Mozete tam mat navstevy kedy chcete a o kolkej chcete Ak budete chciet a poprosite sestricku, tak vam tam donesu aj papanie. A hlavne ste tam sama a mate klidecek a svoj pokoj na zoznamenie sa so svojim malym zazrakom!! Miminko tam ma kolisku, vanu na kupanie a prebalovaci pultik. A vy? TV, siroku postel (prespite tam v pohodicke aj dvaja - manzel si za noc priplati asi 300 Sk), mikrovlnku, chladnicku, rychlovarnu kanvicu, termosku a co je najhlavnejsie: svoj sprchovaci kut a WC!!! Co je velmi dobre a dolezite. Po porode je najlepsie kazdu chvilu sa sprchovat - odspodu, aj cikat v sprche. Rychlo sa vam to potom zahoji a vy budete tak ako ja na druhy den uplne FIT 😎

cimba
1. jún 2009

ahojte maminy, tak to je dobre že ste spokojné len pajinka tvoj priateľ písal že to nebolo bohvie čo s tým personálom. 😒 Ale som rada že si v pohode. A zmeň si že už máš jedno dieťatko.
kiva Szedely je v pohode každá si ho chváli. Tak sa obe držte aj so svojimi drobcami. 😀

mimi21
1. jún 2009

kiva, tak ty si ma striedala na nadstandardke 😀 😀 😀
naozaj skvela vec, hlavne to ze mas sprchu vlastnu a kedykolvek po ruke
a szedely je moj gynekolog, tiez si ho neviem vynachvalit, uzasny mily hlavne jemny a pozorny k zene - no proste super
a este je aj srandista, takze nie raz som z ordinacie odchadzala so smiechom 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre