Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

iwuskaaa
8. dec 2009

Zvalka - Beátka Šulajová 😉

zvalka
9. dec 2009

Ahoj iwka 🙂 diky. bude to ona? 🙂 tmave vlasy,skoro cierne,po plecia,take mikado akokeby.vek nad 30,stihlucka a zlata,mila. Je to Beatka Sulajova?

iwuskaaa
9. dec 2009

Zvalka no ak sa volala Beátka, tak je to ona 🙂 . Veľmi milá 🙂 . Ja som síce pri nej nerodila, ale je z DT, tak ju poznám ale v čase môjho pôrodu som ju nepoznala ani ja 🙂 . To bolo asi na druhý deň po pôrode, prišla v noci o tretej s jednou mamičkou a mne vraví, Ivana dobré ráno. A ja iba pozerám, pozerám a nechápem. Potom sa mi predstavila a už som vedela o koho ide 🙂 . Ja sa poznám s jej maminou, tak preto ma poznala asi aj ona 🙂 . No komplikované 😀

zvalka
9. dec 2009

Tak hadam to bude ona.krstnym menom praveze nie som si ista 😅 Ale ak popis sedi,bude to tak. Neviem,ako inak to zistit...nevadi,napisem ju do albumceka a bude.

adulik23
9. dec 2009

eriqe - asi si mala fakt "len" smolu. ja som so senca ale rodit som sla do zvolena. sluzbu mal taufer a bol skvely.

monnikka
10. dec 2009

Ahojte babenky. neviete od kolkej robia sono vo Zv porodnici?? dakujem za info 😉

vlasatica20
10. dec 2009

monnikka, volaj si na cislo 045/5201664,je tam mila sestrica Janka je zo Zvolena ona ti povie ako to funguje 🙂
Beatku poznam je celkom fajn 🙂

Chcem sa spytat niktora z vas neuvazovala rodit v pritomnosti duly?Ja som o to citala a v celku ma to chytilo 🙂 ,
len mojmu manzelovi sa to nevidi.
A co ty veffi,aky mas na to nazor ako sestricka?Preco by si nechcela robit na porodnici?

zuzkasm
11. dec 2009

Ahojte mamičky, ja som rodila takmer pred rokom vo Zvolene a bola som maximálne spokojná. Aj mne bola pri pôrode Beátka Šulajová, straaašne zlatá sestrička. Rodila som pri doktorovi z Bratislavy /MUDr. Sysák/, bol úžasný..mal veľa trpezlivosti a aj odborník je to skvelý..Všetkým Vám odporúčam rodiť vo Zvolene! Personál či už z pôrodnej sály, zo šestnedelia alebo z novorodeneckého je úžasný.

zvalka
11. dec 2009

Suhlasim so vsetkym! 😉 personal vsade v porodnici,prostredie,vsetko parada 🙂

iwuskaaa
12. dec 2009

Zuzka, aj ja som rodila pri Dr. Sysákovi, skvelý pán doktor 🙂 😵 .
Monika, myslím, že od 12.30 😉

sofia2010
12. dec 2009

ahojte ja som tu nova ja by som vas chcela mile mamicky poprosit o radu , viem ta otazka sem velmi nepatri tak mi to prepacte. nema niektora s vas skusenost no nam sa stala taka vec ked mi skoncili tak hned na druhy den sme to s priatelom robili na plno ako sa len da a mna zaujima ci mozem byt tehotna. jednej znamej sa to stalo a ma z toho teraz uz 4 rocnu dceru. za odpoved vam velmi pekne dakujem ahojte

luciabah
12. dec 2009

sofi, my mame z tojo 14m dceru 😀

vlasatica20
12. dec 2009

Ahoj sofi,stat sa moze moja kamoska hovori,ze ja mozna aj ovulacka mimo 11 az 14 dna.
Jeden nikdy nevie,ked to ma prist tak to pride 🙂 ,netreba sa hlavne stresovat,ak chcem mimco treba tomu dat
svoj cas.Ak to nepojde je vela pomocnych metod,ktore uz dnes pomôzu,aby sme mali mimco.Z vlastnej skusenosti viem o com hovorim.Tak drzim palcek 🙂

vlasatica20
12. dec 2009

Ahoj Lucia,gratulujem ti k meninam ........................................
.............................................................. 🙂 .

sofia2010
13. dec 2009

baby dakujem ste zlate 🙂 🙂 no my babiku chceme a velmi tuzime po dievčatku tak dufam ze to vyjde. luci potesila si ma dufam ze aj u nas to tak skonci s malym dievcatkom. ahojte
🙂 🙂 🙂 🙂

luciabah
14. dec 2009

vlasatica...dakujem 😉

katarina.banska
16. dec 2009

Ahojte babenky tehulky.
Pisem sem prvy krat, a chcela by som sa Vas opytat ci ma niekto skusenost s Dr. Szedelym pri porode. A je potrebne si ho zaplatit? Termin mam az 7. maja, no uz ma to zaujima. Prosim este otazkocku, viete mi poradit kde maju dobre a za dobry peniaz oblecenie pre tehotne vo Zvolene? dakujem

zuzi22
19. dec 2009

Ahoj Katka.
Ja som pri nom rodila a bol perfektny,ale ja som si ho neplatila,mal prave sluzbu.
Tak neviem,ci chces rodit len pri nom,ale podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze. 😉
Vo Zvolene su super lekari a este viac super porodne asistentky,tak je podla mna uplne jedno pri kom rodis 🙂

avila
20. dec 2009

Ahojky, po dlhom case som nakukla 🙂 Katarina.banska, ja som pozrela ten novy ochodik pre tehulky (zrekonstruovanej, tam kde bola kedysi dávno velka obuv, teraz je dole drogeria teta a nova pasas, vies kde, vsak?), no a ma tam ta teta tovar z Polska. Konkretne suknu, ktoru som si kupila cez net mala raz taku drahu. Perfektne nove aj nosene saticky pre tehulky su na mimibazar.sk v sekcii pre tehotne. Ja som si takto kukla v tom obchodiku, aka velkost nohavic mi sadne a objednala som si to lacnejsie cez ten mimibazar. Mozno trochu prespekulovane, ale je mi luto vyhadzovat za oblecenie, ktore mi bude sluzit nejaky ten polrok - najviac 😉

Potom napis, ako si bola spokojna so Zv, ma to velmi zaujima. 28.12. ideme na sono, aj s muzickom, tak sa tesime. Drzte palceky, aby bolo vsetko OK.

Majte sa krasne 🙂

mimi21
27. dec 2009

katarina ja som tu par stranok dozadu pisala ako to je so szedelym pri porode - zaplatit on sam povazuje za zbytocne, lebo ak ma ambulanciu alebo je na sliaci, tak aj tak nepride, takze len ak ho nahodou vymaknes, alebo ak sa s nim lepsie poznas, tak ked on to uz bude vidiet na porod, tak sa s tebou moze dohodnut, ze ti pichne vyvolavacku, ked bude mat sluzbu

avila
2. jan 2010

Baby, chodite na cvicenia pre tehulky? Vela ich vo Zv teda nie je, aspon to, co som sondovala...

baby2310
11. jan 2010

Joj rada by som, veru, trochu sa poučiť, ako si ten pôrod uľahčiť. Veru ja neviem o žiadnych cvičeniach, len v nemocnici, ale tam je teraz karanténa kvôli tej chrípke, tak neviem ☹
Mamuľky, rodili ste v poslednom období niektorá vo Zvolene? odoberali vám pupočníkovú krv, chcem dať svojmu bábu odobrať, ale neviem, aký je postup a koľko sa platí?

mimi21
12. jan 2010

baby ja som rodila v maji, pup.krv som odoberat nedavala, lebo som tu na fore nasla par azujimavych info a taujem som mala len o darcovske odobratie ale manzel mal mononukleozu, takze sa nedalo

daj si do google eurocord a najdes ich oficialnu stranku, cena nezalezi od nemocnice, ale je to dane tou spolocnostou co to cele spravuje

katarina.banska
22. jan 2010

ahojte, no nakoniec mam termin az 20 maja, ale rodit budem uricte vo Zvolene. Tak dufam, ze to prebehne v poriadku vsetko. Ako vyzera porodnica vo Zvolene? Pocula som, ze by mala byt vynovena. Je to pravda? A neviete nahodou niektora ako je to s izbou? A moze tam byt pri mne aj manzel?
Ja chodim na cvicenia pre tehotne do BB na Sasovu. Dostala som na tento kurz odporucanie. Bola som tam uz dva krat a fakt je to super. Je to kazdy utorok, jedenast tyzdnov a hodinu cvicime a hodinu je teoria... super mozem len odporucit. No dalsi kurz zacina az o devat tyzdnov, lebo je limitovany. Plati sa 37 eur. No stoji za to. Hlavne pre prvorodicky, je to super. Rozpravaju Vam tam o porode, ako sa o seba a o malicke starat a tak....
Inak je tu niekto, kto ma termin tiez okolo 20 maja a chysta sa rodit vo Zvolene?

babush
22. jan 2010

ahojte,
pridavam svoju skusenost s porodnicou vo ZV. Je SUPER! 🙂
Bola som tam cely tento tyzden, takze velmi cerstva skusenost, ale mozem len a len odporucat. Ja som sice z BB, ale rozhodla som sa tam nerodit, kedze negativnych skusenosti s BB stale pribuda. Kdezto vo Zvolene, super lekari, vyborne sestricky aj na novorodeneckom aj na porodnych salach...
A primar je super, vobec neviem preco by ste sa ho mali kvoli niecomu bat. Mna rodil on a ten jeho hlas by som pocuvala od rana do vecera. Mal by nahrat nejake rozpravkove CD 😀 😀 urcite by som si ho kupila.
Co sa tyka izieb, tak su podla mna dobre vybavene a prijemne. Ja som sice bola na nadstandartke, co je uplne super...a vobec som sa tam necitila ako v nemocnici. Sestricky vam vsetko vysvetlia, povedia, pomozu 🙂
Mne sa az nechcelo verit, ze na SK existuje takato porodnica (pracujem v zdravotnictve, ale na opacnej strane).
Takze nastavajuce maminy...ziadny strach, vo ZV sa o vas dobre postaraju 🙂

katarina.banska
22. jan 2010

ahoj babush,
tak to si ma potesila. aj ja budem vo Zvolene rodit. Dokonca od primara sme kupovali byt. takze sa pozname.
aj ja rozmyslam nad nadstandardnou izbou. kolko sa plati prosim ta? a treba si ju nejako dopredu rezervovat, kolko asi pred porodom? a nebolo ti v nej tyzden smutno? ja by som chcela mat aj manzela pri porode a ak by to bolo mozne, bolo by som rada keby tam so mnou zopar noci aj prespal. je aj to mozne, ci skor nie? dakujem za rady a skusenosti. tak vela stastia a zdravicka prajem

babush
22. jan 2010

katarina,
nadstandard sa neda objednat dopredu, bud je volna alebo nie je..ja som v tu onu noc mala naozaj stastie (aj co sa tyka porodu, aj lekara a aj izby 😀 )
Plati sa 19,92 na noc a otec pri porode je za 16,60. Nie som si vsak ista, ci je mozne aby tam ostal aj muz. Nam to, myslim, primar navrhol (ale mozno sa mi aj mari), ze tam je sirsia postel (asi 140) ale poviem ti, asi by ste tam boli dolamany dvaja. A neboj sa, smutno by ti tam nestihlo prist. Mas tam po porode o program celkom postarane a manzo ta moze prist pozriet a povzdubit, kedy budes chciet.
Tak drzim palce a vela sily 🙂

pajinka23
26. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 🙂 Moj termin porodu je sice este daleko ale urcite pojdem rodit do ZV.Bola som spokojna aj pri prvom babetku hlavne uz na roamingu 🙂 🙂 🙂 neviete niektora ako to chodi z nadstandartnou izbou v ZV?Lebo ja pojdem rodit druhy krat cisarskym a rada by som si uzila sukromie po porode na nadstandartke.Musi sa to nejako vopret dohodnut ci ma tam daju len ak bude prave v ten cas volna?Kolko sa priblizne plati?

katarina.banska
26. jan 2010

ahoj pajinka
nadstandart sa rezervovat neda. bud bude izba volna alebo nie. je to o stasti. aj ja rozmyslam, ze by som rada sla na nadstandardku. tak uvidim. kedy mas termin ? ja cca 20 maja. no co som pocula, tak aj normalne izby su vo Zvolene pekne zrekonstruovane. Ty si uz rodina vo zvolenskej porodnici? a pri kom ak mozem vediet? aky bol? dakujem
za izbu sa plati tusim 19.92 eur na noc.

pajinka23
27. jan 2010

Katka ano uz som v zv nemocnici rodila 🙂 🙂 a naozaj su aj ostatne izby na roamingu pekne zrekonstruovane,len zase vela zalezi aj od toho ake mas na izbe kolegine ☹ ☹ ked chytis nejake fajn babule tak je super ale ak tam mas nejake primitivky tak je to o nervy 😀 😀 ja som mala baby na izbe celkom ok 😉 ale teras by som naozaj brala radsej tu nadstandartku 😅 😅 A rodila som pri Sedelim.Cakas prve mimi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre