Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

katarina.banska
27. jan 2010

pajinka 23 diky za infosky.
uvidim este ako sa rozhodnem, vsak do maja casu dost 🙂 alebo nebude volna izba a nic ine mi nebude ostavat.
tak ty si rodila pri Szedelym? aj ja by som chcela, kedze je to moj doktor. no platit si ho asi nebudem. aky bol pri porode? lebo v poradni som s nim spokojna. dakujem

annie13
27. jan 2010

jaj to by som aj ja brala Szedelyho pri porode, ale s mojim stastim sotva, je to skvely lekar
nadstandardku som chcela aj ja pri prvom porode ale bola zial obsadena, v tom case bolo strasne vela porodov, dokonca som cakala aj na izbu rooming hoci uz maly bol na svete bola som na normalnej izbe, nie som rasistka ale s jednou romskou spoluobciankou kt. mi ukradla mobil 😖

mimi21
27. jan 2010

pajinka a ty si znova tehu 😕 😕 😕 no tak gratulujem a zelam vela zdravicka a stasticka 😵 😵 😵

pajinka23
28. jan 2010

mimi no sme uz v 13tt 🙂 🙂 neplanovali sme ale postastilo sa nam 😀 😀 ale tesime sa cela rodinka.ako sa mate? 😕

annie13
28. jan 2010

pajinka to ti gratulujem a zaroven vyslovujem obdiv
my budeme mat 1,5 rocny rozdiel a velmi sa toho bojim ako to zvladnem

gabinka03
29. jan 2010

ahojky tehulky a mamicky

katka444
29. jan 2010

ahojte, tiez ma to onedlho caka vo Zvolene.

katka444
29. jan 2010

ale pocula som len dobre ohlasi, tak snad to bude v pohode

mimi21
29. jan 2010

no paji, my sa mame fajn, mala rastie ako z vody, robi nam vela radosti, lebo je velmi dobra a zlata 😵 😵 😵
a ty budes mat tu radost coskoro dvojnasobnu, 😉 tak drzim paste, nech vsetko bezi ako ma, hlavne nech ste vsetci zdravucki 🙂

jamar
29. jan 2010

Ahojte baby,

ja sa tiez chystam rodit vo ZV. Dufam, ze max. do mesiaca. Neviete, ktori doktori tam maju sluzby? Viem o Szedelym, Sysakom, Kamodovej, Tauferovi.... je ich tam viac?

mimi21
29. jan 2010

jamar este David z hrinovej, melichercik z detvy, korpel zo slatiny, dr. kobidova - u tej som ja rodila, bola super..

katka444
30. jan 2010

ahojte,
jamar, tak ty to uz mas za par. napis potom dojmi. ja som pocula, ze vsetci su ok. a hlavne porodne asistentky su strasne zlate. tie ti niekedy pomozu viac nez lekar 😉

jamar
30. jan 2010

katka to dufam ze budu priatelski... 🙂 ja budem mat premieru pobytu v nemocnici a este mam aj syndrom bieleho plasta 😀 vobec si neviem predstavit ako to vsetko prebehne a ako to zvladneme, ale nejako musime....o PA som pocula aj ja ze su velmi mile. Tak dufam, ze budu mat vsetci dobru naladu 😀

deni26
2. feb 2010

ahojte tehulky, ja som rodila pri Davidovi a bol skvely, aj ked mozem zodpovedne povedat, ze porodna asistentka je dolezitejsia, lebo ona je s tebou od zaciatku az do konca a lekar pride az ked je to na "vypadnutie" 😀. Ja som si dala odobrat aj pupocnikovu krv a stacilo, ked som to nahlasila pri prijme. Nie je to ziadna veda, ale ak chcete darovat do registra, trosku sa okunaju, lebo vraj rodicka a dieta su prvorade, tak dopadla aj kamoska, ale ja som s tym problem nemala, kedze som to chcela pre syna.
Tak vam vsetkym drzim palce a nebojte, je tam fajn a onedlho si na porod ani nespomeniete. Ja uz ani neviem, ze som rodila 🙂. Len ten moj maly zazrak 😉 mi to pripomina kazdy den.

katka444
3. feb 2010

dr. david je moj dr. to by bolo super, keby mal prave sluzbu.

jamar az sa vratis z porodnice, tak nam popis ako to vsetko prebelo. D. 🙂

sofia2010
4. feb 2010

ahojte Katka444 prosim ta doktor David foto zo sona naha mamicke. musis ho o foto poprosit a kolko sa plati? dakujem ahoj

michalag
4. feb 2010

Baby nemate niektora skusenosti s dr. Šimom ako gynekologom v ambulancii??? Ak nechcete sem kludne mozete aj do IP 😉
vdaka 🙂

inak aj my sa pridavame, tiez ideme rodit vo ZV ... s touto porodnicou mam z prveho porodu len dobre skusenosti tak snad to bude aj teraz tak 🙂 😉

lienkad
4. feb 2010

ahojte tehulky.Aj ja rozmýšlam nad zvolenom lebo s počutia je najlepšia ako porodnica.Tak sa tam možno s niektorymi stretneme....Neviemte nahodou čo stojí ked bude priatel pri porode?

jamar
4. feb 2010

michalag.. planujes zmenit gynekologa? ak nechces tu mozes aj IP 🙂

jamar
4. feb 2010

katka jasne, dam urcite vediet... dufam, ze to bude coskoro 🙂

vlasatica20
4. feb 2010

Ahojte,tak my sme uz po 🙂 🙂 🙂 ,sme o.k.,naozaj mozem len chvalit.

lienkad,partner pri porode stoji 500 sk,tato mena uz neplati prepocitaj si to na menu,ktora sa pouziva dnes 😀 ,
je to sranda,ale este stale to hovoria v sk.

Drzim palce,michalag ty uz tiez nechces chodit ku Kovacikovi,teda ozvem sa ti do IP,ale asi len zajtra,lebo moje baby
place,tak musim.Pa

michalag
4. feb 2010

vlasatica ako viez ze k nemu chodim? a jasne kludne napis IP 🙂

vlasatica20
4. feb 2010

michalag,ja som ti predsa odpisovala v jednej teme a tam sme o tom hovorili,ked si mala tvrdnutie bruska ,myslim.
Ale neviem,totiz ja som ako vygumovana.Musim si zvyknut na to nase potesenie,ked je jedno velke a druhe male,je to sranda 🙂 .
Ozaj dali sme si odobrat aj pupocnikovu krv,staci to povedat pri porode.

michalag,ze si zo zlataku?Zdas sa mi povedoma,nechodila si do parku s malym,ja som obcas zasla s mojou kamoskou
a s jej synom.Teraz sa tesim,ked pride leto a budeme tam chodit,aspon dufam,ze bude vsetko o.k.,Pa

annie13
7. feb 2010

k porodom pokial je to cez den chodi vraj aj Simo aspon tak mi povedala sestricka z oddelenia
inak ti co ste pisala Taufer, Sysak, Korpel, Melichercik, Kobidova, Kamodova,

vlasatica20
7. feb 2010

Ja sa chcem dodatocne podakovat pracovnikom tohto zariadenia 🙂 ,su naozaj fajn,
musim podotknut,ze aj vybavenie izieb je naozaj v poriadku,WC,sprvcha da sa 🙂 ,doma je doma,ale da sa
to vydrzat aj tu.

Myslim si,ze sa netreba sa bat ani mamiciek,ktore su s vami na izbe.Mozu vzniknut zaujimave stretnutia a dokonca aj priatelstva......... 🙂.
Dufam,ze ma ani jedna nebude ohovarat na fore,teda baby pozor! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,
Prajem buducim mamickam vsetko dobre,aby boli tak spokojne ako ja,ved ak myslim pozitivne,tak sa mi to aj vrati 🙂 🙂 .
Ospravedlnujem sa,ak mam nejaku chybu ale tukam na telefone a je to .........,pokazil sa mi totiz pocitac,tak uz len cakam na pondelok,aby ho pozreli.

Pa

katka444
8. feb 2010

ahoj sofia, dr david foto automaticky nedava, takze si ho musis vypitat. od novembra sa u neho plati za sono 4 e. dovtedy som neplatila. ale od toho novembra uz ma sono asi oficialne, takze mal uz aj v cakarni vypisanu sumu. 1x som ho o foto poprosila, tak mi vytlacil. vtedy som este neplatila nic. 2x som tiez neplatila ale neskoro som foto pýtala, takze uz babo na monitore nemala a 3x (to uz bolo v tom novembri) som uz platila tie 4e, ale zase nemal papier tak foto sa nekonala. je idem teraz vo stvrtok k nemu a bude mi robit aj sono. tak dam vediet, ci budem platit. je to aj tvoj dr.? a si tehu?

malalady
8. feb 2010

takže za to,že je tatino pri porode sa platí 500sk? 😒 a je tam od začiatku či ako??

katka444
8. feb 2010

ahoj malady, co ja viem tak vzdy sa tak platilo. ty mas termin 11.4 a ja 13.4. mozno sa vo ZV stretneme 🙂

sofia2010
9. feb 2010

ahoj katka.... ano je to moj doktor.... no ja uz mam prekrasnu rocnu dcerku a planujeme druhe babo tak preto sa informujem lebo ked som cakala prve tak sono nemal......dakujem ahoooj daj potom vediet....a aj povie pohlavie aj poukazuje babo..... ahoj

sofia2010
9. feb 2010

malalady.... manzel moze byt pri tebe od zaciatku a plati sa 500sk....a je pri tebe aj 2 hod po porode a potom ty pojdes na izbu a on domov....ahoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre