Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

annie13
17. feb 2010

neviem ja by som rada celkovu ale za sa neda vybrat, neviem
po vcerajsku mam pocit ze sa otocila ale moj dr. dovolenkuje objednal ma az na 1 marca tak neviem, predoperacne mam porobene tak uvidime my sme uz pri prvom tehu mali pre dievca tieto dve mena + Dianka a nakoniec bol chlap, dufam ze aj teraz tomu tak nebude, lebo len na jednom sone mi povedal pohlavie aj to len 70 %
katka444 aj moja mala je tak, macacie cvicim ale zatial bola rovnako, ale teraz sa mi zda ze kope inac

katka444
17. feb 2010

ahoj annie, vela babam sa otocilo babo az par dni pred porodom. tak som zatial kludna. snad sa este otoci. aj ked sme sa s manzelom zamyslali, ze mozno lepsie cisarsky ako nejaky tazky prirodzeny porod. inak mna moja mama tiez rodila panvovym koncom. nepomohli jej ani macacie chrbty. mozno je to dedicne 😅 😒

annie13
17. feb 2010

ja som mala prvy porod klasicky tazky, tahali mi krcok, prenasala som 2 tyzdne, vyvolavacka tou tabletkou co sa vklada, bolesti, zvracanie od 7,30 do 0,40 takze ja beriem CR ako lahsiu cestu

baby2310
17. feb 2010

ja som bola na predpôrodnej príprave a je možnosť si vybrať akú chceš narkozu 😉

katka444
17. feb 2010

ozaj a kedy uz mozem ist do ZV do nemocnice na tu predporodnu pripravu? to sa tam ide len jeden krat? ci viac krat. teda ci stale je len to iste.

a este mam otazocku. pampersky a vlhcene utierky, co treba priniest pre babo mam pri sebe na izbe a pouzivam ich vyhradne ja, alebo sa odovzdaju a davaju ich trebars aj inym detom, resp, ci moje moze dostat plienku inu nez som ja doniesla. a co treba este okrem plienok a vlhcenych utierok pre dieta priniest? kozmetiku atd?

jamar
17. feb 2010

annie nestras s takym porodom.
to tahanie krcka, to je ten Hamiltonov hmat? Ak kolegyni to robili a bolest riadna. Ale potom porodila za par hodin.
Ze ta nechali tak dlho trapit. a malicky bol velky? alebo sa ti neotvaral dostatocne rychlo krcok?

annie13
17. feb 2010

jamar nestrasim, to je individi, ja som mala smolu na Dr.
katka mas pri sebe na izbe a sestricky ked ich beru na kontrolu malych tak si vezme len jednu od kazdej plienku, obrusky si nikdy nebrali,

annie13
17. feb 2010

ale je tam vela super Dr a dufam ze ja budem mat toho mojho nech uz budem rodit ako kolvek teda Szedelyho

baby2310
17. feb 2010

predpôrodná príprava je každú stredu o 9.00 hod a o 13.00 hod, ale treba sa objednavať na čísle 045/5201421....

myslím, že stačí raz úplne, hovorí sa stále o tom istom, oteckovia sú vítaní, aj ked sa tam nudia dosť, ale nech si vyskúšajú, ako vás budú podopierať 😉

a ja som mala napríklad prvé dieťatko stále na novorodeneckom, mala problémy, ale používali len moje veci čo som si doniesla. a ked je s vami na izbe, tak neni problém 😅

avila
17. feb 2010

Dakujem zenusky,

uz viem potom, kam ist. Popravde... cim dalej mam vacsi strach...

erikamala
18. feb 2010

🙂 Ahoj tehuľky.Ja som tiež rodila vo Zvolenskej pôrodnici a som veľmi spokojná.Natrafila som na primára Taufera a veľmi som sa bála.Počula som,že k ženám z Banskej Bystrice je odmeraný ale ja som nadmieru spokojná.Bol super!Celý personál je vynikajúci a chcem sa všetkým poďakovať.

xxkarinxx
19. feb 2010

ahojky tehulky i maminky,
precitala som si kopec vasich prispevkov a na ich zaklade som sa uz pevne rozhodla, ze rodit budem vo ZV. som sice zo ZC, ale ZH a BS som vylucila, takze sa s niektorymi kockami z tohto fora stretnem vo ZV 🙂 Termin mam az 28. maja.
padla tu uz otazka, ci mudr. olajcova chodi k porodom, kedze je momentalne na materskej, len som nenasla k tomu odpoved, tak ak by nahodou niektora z vas mala nejake info o nej, tak sa budem tesit. diky!

katarina.banska
19. feb 2010

ahoj.
ja mam termin okolo 22.5.. tak sa mozno stretneme. a budeme tlacit spolu 🙂 🙂
co sa tyka tej dr.olajcovej, o nej som nepocula, ze by rodila v ZV. tak uviime, kto bude ten vyvoleny 🙂

annie13
19. feb 2010

sestricka mi vravela ked som bola na ozvach ze nie ze olajcova je len doma, nechodi k porodom, zatial

xxkarinxx
19. feb 2010

ahoj katka, tak sa mozno uvidime 🙂

annie13, dakujem za info, ja som to aj predpokladala, je to ale skoda, lebo na dr. olajcovu som mala tie najlepsie odporucania, necham to asi len na nahodu 🙂

michalag
19. feb 2010

xxkarinxx, aj Dr. Kamodova je perfektna 🙂 🙂 🙂 , pozeram ze si zo ZC, pekne male mestecko 🙂

annie13
20. feb 2010

ano Kamodova a Olajcova su super Dr. to je pravda mne bola Olajcova izbova a tak spokojna som s lekarom este nebola, dokonca som chcela prejst k nej do ambulancie ale ona ma dorast, velmi zlata zienka

michalag
20. feb 2010

ja som bola vcera na sone v nemocnici a tajne som dufala ze tam bude Dr. Kamodova a a nastastie bola 🙂 .... krasne nas pozrela a dokonca aj spocitala kolko prstekov mame, pozrela ci mame 2 rucicky, nozicky, sumernu chrbticu, dokonca aj prietoky su vraj ukazkove a potvrdila nam dievcatko 😵 🙂, dokonca sa ma pytala ci sa netreba na nieco zamerat ak mame nejaky poruchy v rodine, no bola proste uzasna 🙂 ... nedalo sa to porovnat so sonom oproti plavarni, tam to vzdy pozrel za 1-2 minutky a bolo po vsetkom a boli strasne neochotni co sa tykalo pohlavia, alebo inych otazok ....trosku lutujem ze som tam nezacala chodit od zaciatku, ale co uz, ale urcite tam pojdem este na prietoky 😉 .... odporucam chodit na sono do nemocnice!!!!

Co sa tyka dr. isla by som velmi rada ku Kamodovej, ale robi v BB a to je pre mna dost daleko, kedze nemame auto ☹

katka444
20. feb 2010

dr. Kamodova je super. bola som pri nej na 3D.

katarina.banska
21. feb 2010

aj ja som bola u Dr. Kamodovej na 3D. a fakt musim povedat, ze bola super. velmi mila, ochotna, no proste taki by mali byt vsetci.
kebyze pri nej aj rodim tak to by bolo super 🙂

laurajana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina.banska
25. feb 2010

Ahojte.
viete mi odporucit doktorku pre nase babatko na zapade vo zvolene? pocula som, ze tam ordinuje nejaka sidlova,ale vobec neviem kto to je. nepochadzam zo zvolena, takze nemam skusenosti.
ktoru by ste mi odporucili? byvame na zapade, tak chceme mat doktorku po ruke. dakujem 🙂

michalag
25. feb 2010

katka, ja chodim na Zapad ku dr. Chovanovej kedze ma este aj dorast, dala som k nej mojho synatora a planujem aj malicku 🙂 , je sice starsia ale velmi mila a sestricka je hotovy anjel 😵 ... ja som so Sidlovou nebola spokojna a na moj vkus je aj dost odmerana a ..... a vraj planuje ist do dochodku, ale neviem co je na tom pravdy 🤐 ... okrem tychto dvoch je tam este Dr. Balajkova, ale ta mava dost casto naval, ale vraj je tiez dobra 😉 🙂

lely29
25. feb 2010

Ahojte.Ja som rodila vo Zvolene vlani v auguste a bola som veľmi veľmi spokojná tiež pochádzam od ZC ale bývam v BB.Ja som rodila pri Melichercikovi C bola som Spokojna.Olajcova rodila asi 2 týždne predo mnou a pokiaľ viem este je na MD.Kamodova je super.

baby2310
26. feb 2010

babuľky, poraďte, čo konkrétne ste si brali do pôrodnice pre vaše bábätko, ked ste išli domkov???lebo budú určite mrazy, rodím teraz každú chvíľu a je také neurčité počasie, čiže maminky, ktoré sa chystáte teraz niekedy alebo ste rodili v takomto období, čo ste si zabili na cestu domov??? lebo ja len kombinujem a už mám z toho taký chaos, že až 😖 😖 😖
chcem, aby manžel len schytil tašku a nemusel rozmýšľať, čo zabaliť a zase nechcem nabaliť veľa vecí, aby si v pôrodnici nemysleli, že som šiši 😵 😵 😵 ďakujem!!!

annie13
26. feb 2010

katka my sa prave stahujeme na zapad a zobrala nas dr. chovanova, ma velmi prijemnu sestricku, dokonca ze ak budem chciet pridu k babu domov aj starsieho syna vzala, kartu si vyziadala sama od Dr. aj my sme uvazovali nad Sidlovou ale nemrzi ma vsetky 3 su pokope v zdrav. stredisku
Dr Balajkovu mi odporucali babenky aj z rodiny ale 3x som tam cakala len kvoli tomu aby som sa spytala ci nas vezme a vecne som sa nedockala maly sa mi zobudil v aute, strasne dlho boli ludia vo vnutri + potom odisla niekam na poschodie a prisla po hodine skoro
baby odpovedala som ti v tej druhej teme 😉 ak ti to pomoze

baby2310
3. mar 2010

a vari žiadny pôrod v tej našej pôrodnici???či neni času pri babuliatkach 😉
ja by som už bola rada, keby sa niečo začalo diať..mne končí 38.týždeň, bolesti fungujú, aj zátka odchádza a ništ 😒 😒 😒

annie13
3. mar 2010

svagrina porodila v nedelu, do porodnice prisli kolo 4tej mala silne bolesti v krizoch a tak a 08.05 sa jej narodila zdrava dcerka, 3900 g a 55 cm, pri porode bol aj brat, rodil p. Dr. Haring, boli velmi spokojni, dnes pred obedom uz isli domov

ja som sa dnes isla objednat na cisarsky na odporucanie mojho Dr. a pan primar mi povedal ze to porodime aj klasicky, ze sa pekne pripravujem ze on tam nutnost CR nevidi kedze je to asi dievcatko a je male, ze ak bude nutny CR tak sa spravi ale skusime klasicky, zadocek ma uz uplne dole, teraz sa bojim este viac

annie13
3. mar 2010

babenky je mozne mat epidural aj pri porode klasicky pri polohe KP
kolko stoji? v ZV?

baby2310
4. mar 2010

ale neboj nič, strach má veľké oči...aj ked verím, že kedže to nie je obvyklé, sú tam obavy, ja by som mala asi tiež isto... ale podla mna to ani nespoznáš pri tých pôrodných bolestiach, že je nejaká zmena-myslím si 😉
a asi vie čo vraví primár, a ked máš teda takého drobčeka, tak to pôjde bezproblémovo 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre