Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

katka444
23. apr 2010

ahojte, dakujem. porod bol cisarsky a spinal

pajinka23
24. apr 2010

Ahojte babule tak ja idem 3.5na 3decko do ZV dufam ze teras budem mat vetsie stastie a malicke sa nam ukaze aj tvarickou..Aj rodit pojdem do Zv no bohuzial mi uz moj doki povedalze znovu cisarskym 😔 😔 Ach jaj

mimi21
27. apr 2010

ahojte
vcera na teste //
annie
preto som sa ta úytala ako to zvladas, lebo mne vychadza rovnaky vekovy rozdiel 😅

annie13
27. apr 2010

mimi tak gratulujem
no prvy mesiac bol tazky ale da sa, uz mame aky taky system, kupili sme ten surodenecky kociar takze ide to
na nedelu krstime

zojec
27. apr 2010

ahojte.. mimi21, gratulujem k //.. 🙂
chcela by som sa opytat, ste tu uz mamicky, zhanam pediatra v ZV, nedali by ste mi aspon nejaky tip?? moze byt aj IP, aby sme to neodbocovali od temy..
dakujem vam.. 🙂

mimi21
27. apr 2010

annie a ktory surodenecky ste kupili?
lebo aj ja tak budem musiet

suee1
27. apr 2010

zojec.... ja som tiez uz zhanala pediatra a uz ho mam, nechala som si poradit mamickou, ktora uz ma 3 male bambulky 😉 Ja som sa rozhodla pre MUDr. Benovu zo Sekiera - Zvolen, pretoze som pocula, ze ona je zastancom zdravej vyzivy a dost lieky odmieta ..........nechcem aby moje dieta ked bude mat nadchu tak lekar jej hned predpise antibiotika 😠 .......tiez som zastancom zdravej vyzivy a potom ked vyrastie tak nech sa stravuje uz ako jej bude chutit 😎 .........ale je to idividualne.......je to len moj typ 🙂

suee1
27. apr 2010

zojec... este som zabudla pripisat, ze ta pediatricka vraj dost odmieta kravske mlieko pre male deticky a uprednostnuje sojove

mimi21
27. apr 2010

ja som k benovej chodila este ako dieta, kebyze nie je na druhom konci mesta ako ja tak sa ais tiez pre nu rozhodnem 🙂

suee1
27. apr 2010

mimi21 ....jej tak to si potesila , dalsia dobra skusenost s nou 🙂 ...................inac , neviem ci som spravne pochopila, ale predsa cakas 2 babatko ?? Ak ano tak gratulujem 🙂 Mozno je lepsie ze zena si odrodi naraz a potom sa moze venovat praci a kariere 😎

annie13
27. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7558610&tab=10
https://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/3b9w/nov...

od tejto pani na MMB ale vyhrala som ho v akcii za par eur 😉 mala som stastie a je super
aj na MK som ho nasla jedna pani predava ale ja ho mam ani nie za polovicu uplne novy, s fusakmi, plastenkou, super sa sklada, lebo napr. neviem ako by sme sli na vylet napr. do Bojnic chceme ist klasicky kociar mame tiez ale ten a golfky pre Branka kedze by este nevladal do kufra nevtrepem, vpredu je mala vo vajicku s MM vzadu ja s Brankom v autosedacke takze nemozne dat do klasickeho auta dva kociky takze toto je super riesienie 😉

ja som chodila k Viglasske, to je tam kde je aj Benova, a teraz sme presli ku Chovanovej na Zapad a sme spokojni

suee1
27. apr 2010

Zienky a neviete ci je dobre, ze ma od rana pobolieva brucho?? Teda na pobolievanie som sa zobudila uz aj v noci, potom rano to pokracovalo asi 3 hodiny vkuse, potom bolo chvilku dobre a teraz opat a este ma pali strasne zaha a to som ranajkovala asi okolo 7.00 a od vtedy som sa mozno vypila 2 pohare cistej vody ☹

katarina.banska
27. apr 2010

Ja mam pediatricku Balajkovu na Zapade, odporucili mi ju. tak snad budeme spokojni 🙂
suee1 na tu zahu skus mandle alebo mlieko, mne to pomaha.
mna uz dlho nepalila zaha.... uz len keby som sa vyspat mohla ☹

zojec
27. apr 2010

baby dakujem za tipy.. dufam, ze niekoho najdem... ja nie som priamo zo ZV, cize k pediatricke pojdem autom tak ci onak.. takze mi je v podstate jedno kde sidli. .. hlavne aby tam bolo kde zaparkovat.. to je v centre dost problem.. a aby ma lekarka aj zobrala.
suee1 a boli ta zaludok,alebo maternica??
mna zaha nepalila skoro vobec.. a ked palila nepomahalo nic... takze ti neporadim.. ☹

suee1
27. apr 2010

boli ma skor maternica, myslim ☹ ............................ katka uz som skusila to mlieko ale ani mne nic na tu zahu nepomaha, riesim to tak ze jem male davky a vecer skoro nic, pretoze vtedy je to najhorsie a pijem uz iba cistu vodu , tiez cakam ze to moje babatko sa suchne nizsie a konecne prestane tlacit na zaludok, ale asi sa jej este nechce ☹
Dnes vsak mam vynimocne bolesti brucha , este ze zajtra idem na gyn , dufam ze je vsetko vporiadku

zojec
27. apr 2010

suee, mozu to uz byt aj Braxton-Hicksove kontrakcie... je to taka predzvest kontrakcii, ked sa telo uz pripravuje na porod..mozu byt uz od 30.tt az do porodu... ked babatko stale citis, tak je vsetko ok, zajtra sa urcite dozvies v poradni viac.. 😉

suee1
27. apr 2010

dufam, ze to su tie falosne kontrakcie 😖 ale babo stale citim takze som stastna 🙂 a zajtra uvidime co povie moj gyn.

Inac zienky, dnes mi prislo rozhodnutie o priznani materskeho prispevku ........jupiiiiii tak sa tesim...........neviete v ktorom dni v mesiaci sa vyplaca??

katarina.banska
27. apr 2010

suee1 mne prislo vcera 🙂
vyplaca sa do 15teho v mesiaci. vzdy mesiac pozadu. takze my dostaneme prvu matersku okolo 15 maja za april, no len odvtedy odkedy si vypisana na materskej. ja som od 10.4.

suee1
27. apr 2010

Dakujem Katka za info 🙂 Takze okolo 15-teho , super 😀

suee1
28. apr 2010

ach zienky, dnes je strasny den 😖 Menil sa mi gynekolog (lebo ich rusia) a mala som sa hlasit u svojho noveho vo Zvolene, tento tyzden je posledny kedy mi maju zobrat nejaky vyter a tak som sa skoro rano isla hlasit u svojho noveho lekara, ale sestricka ma nemohla zobrat, pretoze nemaju moju kartu, poslali ma naspat na Sliac nech ju idem hladat, tak som zo ZV isla na Sliac a predstavte si , ze tam robia poobede ☹ ale povedala mi sestricka ze ak tam nebude karta tak sa mam vratit, tak sme sa vratili, ale nakoniec ma poslala prec, lebo vraj bez karty ma nemoze zobrat k lekarovi na vysetrenie a tak mi budu volat poobede, zistia kde je karta a mam si ju ist vyzdvihnut a zajtra s nou prist k lekarovi......teda ak sa najde , lebo bez nej ma nevysetria.....................a takto prehanaju zenu v 37. tyzdni tehotenstva 😠 A inac tu kartu Vam nikto do ruky neda, tak som zvadava ci sa najde a ci mi ju daju 😖 ...............ach to nase SLOVENSKO

mimi21
28. apr 2010

suee no to fakt potesi, este ta s bruskom prehanaju 😠 😠 😠 😠
a koho mas noveho dr?

katarina.banska
28. apr 2010

cauko suee1, tak to ma mrzi, ze sa ti zmenil gynekolog. uz mohol vydrzat tych par tyzdnov no nie 🙂a ku komu teraz budes chodit. ?mne ten vyter robili minuly tyzden. a ty si teda tiez v 37 tt? nemala si byt v 36 tt? ci sa ti posunul termin? ja by som uz bola najradsej kebyze to mam za sebou. normalne som zacala uvazovat nad epiduralkou, ale to ma snad prejde. no bola by som nerada kebyze si ju musim dat. tak snad to bude ok aj bez nej. a mozno sa uvidime a budeme trpiet spolu na cakacte 🙂, aj rada by som bola, ze je tam niekto znamy, ktory vie co citim. aj ked bude pri mne aj manzel, no on asi tazko bude vediet ako to boli 😒
tak pekny dnik a dufam, ze sa ti kartu najdu a bude vsetko tak ako ma byt. drzim palce 🙂

suee1
28. apr 2010

mimi21..... mala som Dr. Szedelyho starsieho a teraz som mala prejst k jeho synovi do Zvolena, este sestricka mi povedala ze nech idem v stredu vraj vtedy ho tam urcite najdem a predstav si ze prave v stredu je jediny den kedy tam nie je 😠 😠 😠

katarina ,,,,,,,,, ja som v 37. tyzdni ale na zaciatku 😀 😀 😀 a ty ho uz koncis 🙂 medzi nami je 5 dni rozdiel 😀 , ty by si mala zacat koncom tyzdna uz 38.tt 😎 A preco nechces epiduralku?? Ja by som aj chcela, pretoze vraj to tak potom neboli 😅 ale ja nemozem , pretoze mam problemy s chrbticou a tam sa neodporuca ..........ale je zasa pravda ze prirodzeny porod je prirodzeny 😉 a my to zvladneme 🙂 Mohli by sme sa stretnut na porodnici, aspon by som sa citila lepsie keby som tam niekoho poznala a mozno by bolo aj veselsie............ja tiez ocakavam ze moj muzicek nebude velmi chapat tu nasu bolost ale na druhej strane nas lubia, takze verim ze aspon trochu nas tam pomojkaju aj ked my budeme velmi velmi kricat 😀 😀 😀

mimi21
28. apr 2010

katka ak budem mm stiskat pri porode za ruku, ver tomu, ze bude vediet ako to boli 😀 😀 😀
mne mm po porode povedal, ze oddnes uz len ja stahujem u nas nabvytok, ked mam tolko sily 😀

suee no mlady szedely je v stredu v ambulancii dr necpalovej na malej stanici 😅
je to tam trosku o hubu, lebo sa k nemu nejdes dovolat, ma toho chudak strasne vela ale ako dr. je fakt perfektny, este nikdy predtym som sa na gynekologickej prehliadke nerehotala od smiechu 😉

suee1
28. apr 2010

mimi21 , prosim ta kde na malej stanici ?? Kde je to?? Ja som bola oprotu plavarni a do kedy tam je?? Mozno tam bude moja karta, ak by som stihla tak by som tam isla este aj teraz, daj mi prosim vediet

mimi21
28. apr 2010

je to hned za tratou, na lavej strane, dole je lekaren a hore nad nou
ale ja pochybujem ze by tam bola tvoja karta, lebo jeho oficialna ordinacia je oproti plavarni, sem chodi len vypomahat

suee1
28. apr 2010

mimi21 ...........velmi pekne dakujem , nakoniec tam bola moja karta 🙂 velmi sa tesim, pretoze doktor ma zobral a stihol este aj vysetrit 🙂 🙂 🙂 a je tam velmi mila mlada sestricka , usetrila som si zajtrajsie chodenie po meste a hladanie mojej karty 😎 ..........ale zasa som smutna z toho, ze ma poslal na interne vysetrenie, babo je prilis vzadu a hrozi mi cisarsky ☹ ☹ ale hadam si to este rozmysli a suchne sa dolu 🙂 ...............este raz ti dakujem

katarina.banska
28. apr 2010

suee1 tak aj ty mas teda dr.szedelyho mladsieho? uvidis budes spokojna, ja som s nim velmi spokojna. ale nebola si u neho priamo v ordinacii ci ano? lebo aj tam ma strasne super sestricku, no mlada asi velmi nie je 🙂
drzim palce, nech je malicka v pohode a ty tiez.

suee1
28. apr 2010

katarina ..... bola som na Sokolskej, on tam zastupuje kazdu stredu jednu doktorku a je tam taka mila mada sestricka, inac je diplomovana porodna sestra a tam budem chodit k nemu 🙂 bol mily tak uvidime 🙂 aj ked je mi tak trochu luto za jeho otcom, on bol fakt super a aj sranda s nim bola 😀 A tiez konecne som dostala balicek pre buducu mamicku 😀
Aj tebe drzim palce a nech ta tvoja malicka v brusku ta poslucha 😉

katarina.banska
28. apr 2010

neboj budes spokojna aj s jeho synom
aky balicek si dostala? a to preco? aj ja chcem........... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre