Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

annie13
19. máj 2010

mimi Ninke vseeeeeeeeeeeeetko len to najlepsie zelame zo srdca 😉
suee1 😉 drzime palce

michalag
19. máj 2010

mimi, Ninke dodatocne vsetko najlepsie k 1 rocku!!!!!! 🙂 😉

mimi21
19. máj 2010

baby dakujeme 😵

zojec
19. máj 2010

sue, co cakame je aj pre nas prekvapenim.. 🙂 len tak tusime.. ze asi dievcatko.. o mesiac sa dozvieme... 😀

mimi21
19. máj 2010

zojec a podla coho tusis ze dievcatko?

mne vsetci vraveli ze chlapec, spicate brucho, pekna som vraj bola (ale to som ja stale 😀 😀 😀 😀 ) plet uplne bezchyby a nakoniec baba 😉

zojec
19. máj 2010

mimi, mne tiez hovoria ze to bude chlapec.. 🙂 tiez ze som pekna.. 😀 😀 😀 😀 ja som chcela vediet co to bude.. ale nechcela sa nam ukazovat na sone, ani jeden jedinky krat.. stale vytcala len ritku.. ale doktor usudil, ze keby je to chlapec, tak uz sa predvadza a ze ani vajcia nevidi ziadne.. 😀 (citujem: dr. Szedely starsi 😀 ) takze z toho usudzujeme, ale nespolieham sa nato.. a v podstate je mi to aj jedno co to bude.. je to nase prve velmi vytuzene babatko, tak nech je cokolvek, len nech je zdrave 😀

mimi21
19. máj 2010

no tak asi naozaj bude baba, od prirody hanbliva a slusne vychovana, nevytrca sa pred cudzimi chlapmi 🙂
a mena mate ake nachystane?
ja som teraz uplne bez inspiracie, pri prvom tehu sme hned vedeli

katariinka
19. máj 2010

... zojec, este cela- ale citim sa ako pred rozpadom 😀 😀
Uz sa to snazim aj tak trochu privodit -robim veci, ktore by som az tak nemala (napr. dviham tazsie veci).. a stale nic ☹
Inak nasa mala sa tiez dlho neukazovala, dlho sme zili len na doktorovom zhodnoteni: no neviem, ale nic navyse tam nevidim 😵 Takze mozno novym poznavacim znakom je, ze dievcatka sa nerady ukazuju 😎

suee1
19. máj 2010

zojec.........aj mne hovorili na zaciatku, ze to bude chlapec, mam spicate brusko a peknu plet 🙂 , nechcela sa tiez nam dlho ukazat a az v 30-tom tyzdni sa konecne otocila tak ako mala 😀 a zistili sme ze to bude baba, ale tiez Dr. Szedely starsi si robil srandu, nechcel nam to najprv prezradit 😀 😀 ale s nim bola vzdy sranda, skoda ze uz neordinuje. Ale je to tiez nase prve vytuzene babatko takze nam to bolo vpodstate aj jedno ci to bude baba alebo chlap 😎
Inac, dnes som bola na priehladke, nasa mala je stale prilepena na rebrcach 😠 😠 nie a nie spadnut dole, vobec sa neotvaram, netvrdne mi brusko a hlavicka je tiez vzadu, takze vsetko sice dopadlo dobre ale babo sa neponahla von. Ak neporodim buduci tyzden, tak ma 31. maja hospitalizuju ☹ ............ ale ja dufam, ze porodim necakane a rychlo buduci tyzden 😅

katariinka
19. máj 2010

sue,aj mne vcera doktorka hovorila, ze ak neporodim do terminu, tak ma budu musiet hospitalizovat.. ale povedala, ze hospitalizovat sa zvykne az v 10. den po termine.. preco teba chcu uz siesty?

zojec
19. máj 2010

baby nebojte sa, bud. tyzden rodite.. 🙂 drzte sa.. 🙂

suee1
19. máj 2010

katariinka...... neviem preco uz 6 den po termine, ale on ratal 6 nie 10 dni, asi je to individualne, ale ja som mala nepravidelny cyklus, tak mozno preto, neviem ☹ a tiez som mala cukor aj streptokoky.......uz to mam napisane aj v tehotenskej knizke, ze mam ist na hospitalizaciu 31.maja ak dovtedy neporodim, ale ja nechcem ist do nemocnice s pocitom, ze dnes alebo zajtra ma idu rozobrat ☹ ja verim, ze porodim necakane a rychlo buduci tyzden 😅 .............a ako sa vola tvoja doktorka?

katariinka
19. máj 2010

Moja doktorka je Brathova.. ved aj mna zaskocila, ze az na 10-ty den.. lebo ked som bola teraz v nemocnici, lezala so mnou na izbe holka, kt. nastupila do nemocnice hned v den terminu.. potom ju tam tyzden sledovali a cakali, co sa bude diat.. na 7.den jej odtiekla plodova voda, ale bolo to naplanovane tak, ak sa do siedmich dni nic neudeje, na osmy jej urobia sekciu..takze postup tvojho doktorka nevnimam ako velmi iny od toho, aky je v nemocnici..

suee1
19. máj 2010

katariinka, tak to ti drzim palce aby si nemusela tak dlho cakat, hadam budeme mat stastie a buduci tyzden rodime 😉

katariinka
19. máj 2010

.. mne uz dnes tak tvrdne brucho, ze sa malej ani necudujem, ze sa velmi nehybe.. ved mi to az pluca stahuje 😖

suee1
19. máj 2010

katariinka.........ked ti tvrdne, tak to uz kazdu chvilu pojde von 😉

suee1
20. máj 2010

Maminky ...............katka.banska zverejnila fotky svojej malej Laurinky 😉 Odporucam pozriet. Je proste nadherna , uz aby som rodila , pretoze aj ja uz chcem taku malu krasnu cicu 😀

zojec
20. máj 2010

kukla som fotocky.. katka tak este raz gratulujeme.. malicka je krasna.. 🙂 neboj sue.. o chvilu to pride..

annie13
20. máj 2010

kuknite aj na moje nádherky 🙂 sue tesim na tvoje foto malej kočky

suee1
20. máj 2010

annie13 .............kde si dala urobit tie pekne oznamenia ku krstu? My sice bude chciet krstit az v auguste, pretoze musime cakat na niekoho kto je mimo SR, ale tiez by som chcela porozposielat taketo oznamenia, su krasne ..........samozrejme aj tvoje bambulky 😉

..............a este ............urcite vam ukazem tu moju malu slecnu, ale najprv musi ist von 😠 😠 ........ja viem som nedockava, ale kazda to pozna, ked uz je tesne pred porodom, je to uz dost narocne, aspon pre mna ....... chlapi by nas fakt mali nosit na rukach 😀

annie13
20. máj 2010

a po porode ked budes musiet vstat 300x lebo je nakojena a aj tak nespinka budes spominat na ten klud, takze este si uzivaj
u tejto pani uz asi 20x velmi zlata, robieva nam kalendariky, magnetky, branko ma velky obraz v izbicke a tak
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=91827

annie13
20. máj 2010

má krasny výber pokukaj aj kosielky s fotkou na krst 😉

suee1
20. máj 2010

annie13, ja viem ze si to mam vychutnavat ten klud ale teraz sa to uz neda, spat nemozem, do noci som hore a skoro rano vstavam a to nemam dieta 😀 😀 😀 tlaci ma hrozne a aj to palenie zahy , s tym bojujem uz od zaciatku tehotenstva a uz som vyskusala fakt vsetko a najlepsie boli len lieky a aj to len na par hodin ☹ ale uz to vydrzim 😉 to babatko je vymodlene, takze urcite to vstavanie zvladneme 😉

A dakujem za ten typ...............tu pani oslovim 🙂

annie13
20. máj 2010

suee1 nadherne kosielky sviecky aj vankusik maju aj v Detve Tescu za 6 eur kosielka aj s vysitim mena 😉

suee1
21. máj 2010

a moza ist aj buduca mamicka 😀 😀 😀

suee1
21. máj 2010

@katariinka ...........si este pokope ??? 🙂 Aj mne uz zacalo tvrdnut brusko 😅 hadam uz pojde von 😉

annie13
21. máj 2010

no suee ty uz radsej sedkaj domka aby sa ti neico nestalo

mimi21
21. máj 2010

ahojte, tak ja som bola vcera u dokiho, podla sona je drobec o nejakych 5 dni mensi, ale dr vravel, ze to co zatial vidi je v poriadku
dalsia kontrola az o mesiac, ja sa dovtedy zblaznim...
inac uz mi zacina riadne vykukat brusko 😒

avila
21. máj 2010

Mimi, mozno zle vyratany termin. Vsak je vsetko v poho. Inak Ti je ako zatial? Nevolnosti zatial nist?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre