Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

avila
27. máj 2010

Tak to super, vraj je to vyhoda pri dlhsich cestach, ze sa malinke ukludni aj napije 😉

zojec
28. máj 2010

sue, katariinka ako?? uz rodite?? 😉

mimi21
28. máj 2010

veru, nejako je tu podozrivo ticho...

suee1
28. máj 2010

ale "figu borovu" 😠 😠 Ja asi fakt pojdem na tu sekciu v pondelok rano 😖 Ale vcera mi uz odtiekla ta hlienova zadka 😉 a tym som si uz na 100% ista ze to bola hlienova zadka 🙂 aj babo sa myka dost v podbrusku, aspon citim take tlaky, ale zatial nic viac ☹ netvari sa ze dnes pojde von ☹ ani voda neodteka a ani tie krute bolesti necitim, proste odmieta ist von ☹

annie13
28. máj 2010

@suee1 mne tiez odisla rano a osmej som uz isla do nemocnice, voda mi odtiekla az na koze 😀 dnes to uz bude uvidis

suee1
28. máj 2010

annie13, bodaj by si mala pravdu 🙂 no neviem, sem tam ma picha v bruchu ale stale cakam na tie kontrakcie, ktore su vraj silne, tak hadam ich rozpoznam 😀 No pre istotu uz varim mm obedik 😀 ale ja sa na porod pripravujem uz tyzden a kazdy den 😅 a stale nic ☹ . . . uz ako bude, hlavne nech je vporiadku 🙂 Inac, neviem ci aj tebe tesne pred porodom , ale hrozne sa mi hybe v podbrusku, viem ze niektore dievcata pred porodom necitili pohyby, alebo sa hybalo strasne malo a u mna je to prave naopak, moje sa hyba az az 🙂 a stale tlaci na zaludok ☹ a este som za 1 tyzden pribrala 2 kg ! no bude to maly macko 😉

katariinka
28. máj 2010

Ja som sa vcera ani hlasit nechcela, lebo ked som videla, ze suee sa uz nehlasi, trosku som jej zavidela, ze uz to ma asi za sebou 😖
Ja tiez citim, ze sa nieco deje, ale stale to nie je ono.. brucho mam stale tvrde, resp. este tvrdsie, drobec sa pomrvi len sem-tam.. ale kontrakcie ziadne.. zacinam byt z toho kus nervozna ☹ cele tehotenstvo som mala "tusak", ze urcite porodim predvcasne, a teraz budem pomaly prenasat 😠 .. sice sa na porod tesim, ale tymto cakanim ma zacina prechadzat to odhodlanie, ze to zvladnem 😕

mimi21
28. máj 2010

babule, hlavy hore, ziadny strach!!!
dakedy sa rodilo v jaskyniach, nie v nemocke, vsetky to zvladli a aj vy to obe zvladnete, potom sa uz nad tym len pousmejete, ale na druhej strane vas chapem, lebo asi kazda z nas mala taketo pocity pred porodom

a ak to na vas pride a budete stihat, tak napiste, ja som tiez rychlo pisala do fora, ze uz mi odtiekla voda, ze letim do nemocky 🙂

suee1
28. máj 2010

katariinka, my asi na seba cakame 😀 😀 mali by sme sa dohodnut, co tak dnes vecer si dohodnut porod 😎 😀

Inac, mne je uz vsetko jedno, uz sa ani nebojim, ako som uz minule pisala mam uz toho dost, ale velmi sa tesim na babo 😵

Tak katariinka, nezabudni DNES VECER V PORODNICI 😀 😀 Drz sa a nezufaj, horsie to uz nemoze byt 😀 😀

katarina.banska
28. máj 2010

Baby velmi vam to prajem, nech uz PORODITE , drzim palce aj Laurinka bude drzat, poviem jej 🙂))

katariinka
28. máj 2010

Mimi, katarina.banska-dakujem za dodanie odvahy 🙂 tusim to potrebujem 😉
Sue, dohodnute!! dnes vecer to isti 😀 idem navarit dalsi kopec jedla do zasoby 😵 😵

zojec
28. máj 2010

🙂 baby.. sranda .. hadam sa tam este toho 10teho stretneme.. 🙂 nastupujem uz 9teho.. 😉 ale nie, prajem vam, nech vam nech uz ste dnes v nemocnici... a zabudli ste heslo.. uz chcem rodit.. 😉

suee1
28. máj 2010

zojec, ani nezartuj 😠 😠 ja ti dam , ze 10-teho 😠 Dnes vecer je von !!! Ja s katariinkou dnes vecer rodime 😀

UZ CHCEM RODIT !

katariinka
28. máj 2010

UZ CHCEM RODIIIIT!!! 🙂 😀 😵

katarina.banska
28. máj 2010

PORODITE 🙂

avila
28. máj 2010

Baby, ticho ste, zeby pedsa?

annie13
29. máj 2010

@suee1 tak predsa som mala pravdu a katarinka sa pridala?

suee1
29. máj 2010

Ale kdeze ☹ vcerajsie rande v porodnici s katarinkou nevyslo , tak dufam, ze aspon ona tam skoncila 😉
No nic, tak este ma na to dnesok pripadne zajtra 😖
Inac, neviete ako to je s tou sekciou? Ja sa mam hlasit v pondelok o 7.30 v porodnici, to mi urobia v ten den tu sekciu alebo tiez budem musiet cakat?

zojec
29. máj 2010

suee a mas uz predoperacne vysetrenie na internom? alebo ti doktor o tom nic nehovoril?? uz o 7,30?? dako skoro, nie?? 🙂 podla mna ta tam najskor musia prezriet, a lekari sa dohodnu ci je ta sekcia fakt dolezita.. a neuvazovalo sa nad vyvolanim porodu??

suee1
29. máj 2010

predoperacne uz mam urobene, lekar s tym predpokladal. Neviem preco o 7.30, to lekarka mi povedala, ze sa tam mam o tom case hlasit. Inac, mne je jedno ci mi budu vyvolavat porod alebo pojdem na sekciu, len nechcem ohrozit babo, takze to necham na lekarov, ale kedze som uz bola otvorena podla lekarky na 1cm tak mozno budu vyvolavat 🙂 ale len som chcela vediet ci sa to robi ten den ked ma hospitalizuju alebo budem zasa cakat ☹
Ale este stale dufam, ze malicka si to rozmysli a pojde dobrovolne von dnes pripadne zajtra 😀
Tiez uz aj mm sa boji 😀 😀 pretoze sa strasne hybe, tak sa este nikdy vo mne nemykala ale verim ze to tak ma byt 🙂

Inac, katariiinka zeby predsa 😀 😀 skoncila v porodnici 😎

zojec
29. máj 2010

no ktovie kde je katariinka.. 🙂
no ak mas predoperacne, a nebudu mat natresk, tak mozno urobia sekciu.. ale myslim si, ze skor zacnu vyvolavat, ak bude vsjo ok.. rano pre istotu uz nic nejedz.. ak by sa predsa rozhodli.. mna budu hospitalizovat den skor a na druhy rezat.. len dufam, ze tam nebudem musiet nabehnut uz 9.6. o 7,30!!

suee1
29. máj 2010

😀 😀 7.30, vsak ja som uz hore o 6.00 a niekedy o 5.00 takze 7.30 bude akurat 🙂 Urcite nic nezjem ako sa poznam tak u mna nastupi strach aj ked momentalne sa vobec nebojim 🙂

Potom ked sa vratim tak hned dam vediet 😉 Aj ked ja stale dufam, ze dnes pripadne zajtra pojde dobrovolne 😠

katariinka
29. máj 2010

Ahojte! Aj ked vcera tie reci a hesla vyzerali dost prorocky 🙂 ani u mna sa nic neudialo.. ale aspon som bola cely den pokojna, lebo sama som sa na to namotala 😀 Trosku som sa nadejala, ze by predsa len nieco, lebo vecer ma zas vselikde pichalo.. a do rana nic.. akurat co som prebdela noc a cele doobedie som dospavala ☹

suee1
29. máj 2010

katariinka, aj ja som sa vcera namotala 😀 😀 ale nevadi, dnes sa tiez namotavam 😀 😀 dnes to urcite pride 😉
Inac , aj ja pocitujem vselijake pichanie a hlavne tam v rozkroku 😅 ma divne reze 😅 Tiez mam sem tam ako menstruacne bolesti brucha a ta hlienova zadka aj dnes vysla, v mensom mnozstve ako predvcerom ale zasa nieco vyliezlo, tak ten moj krpec si fakt robi so mnou co chce 😠
A tiez v bruchu pocujem take praskanie alebo mlaskanie? Ani neviem to pomenovat, no len dufam, ze tam ma dost tej plodovej vody.
Tak hore hlavu a uvidis, my sa tam stretneme uz cochvila 😉

katariinka
29. máj 2010

Najhorsie je, ze vacsina priznakov nastupi vecer.. potom celu noc verim a som maximalne pripravena a rano vstavam taka sklamana, ze sa znova nic neudialo.. ☹ Keby to tak nefungovalo, ze ten drobec raz musi vyliezt, tak by som pomaly uverila, ze zostane vo mne naveky 😎
Ale, vies co, suee.. dohoda nam vcera navysla, tak dnes mozme uzavriet stavky - mozno to babiky viac popozenie, ked budu citit tu konkurenciu 😀

suee1
29. máj 2010

katariinka u mna je to prave naopak, najviac priznakov pocitujem cez den, vecer uz dokonca aj lepsie spavam, aj ked skoro rano som uz hore 😒
Ale suhlasim so stavkou, ta moja uz citi tu konkurenciu 😀 😀 😀 strasne sa hybe , chce byt prva 😉
Takze nezabudni, dnes vecer v porodnici 😀 Drz sa a neboj, pojdu von 😉 My ich popozenieme 😀

katariinka
29. máj 2010

Ok, aj moja sa uz pripravuje-ale spankom 🙂 pred cestou si predsa musi oddychnut 😉

suee1
30. máj 2010

Zienky, dnes som uz od 1:30 hore, opat mi odtiekla cast hlienovej zadky ale teraz bola aj trochu krvava 😖 tiez mam uz pocit ze mam kontrakcie, ale stale neviem ci su to tie prave, stvrdne mi brusko a mam take predmenstruacne bolesti, trva to chvilku a potom sa to opakuje, ale zatial cakam pretoze cakam vacsie bolesti 😅 nechcem sa splasit .
Ak nahodou sa vam uz dnes neozvem, tak viete kde ma najdete 😀 Dufam, ze su to tie prave kontrakcie, pre istotu som uz osprchovana 😀 😀 . . . tak uvidime , mozno za par hodin opat napisem ze nic z toho ☹

katariinka, nezabudni na stavku 😉

annie13
30. máj 2010

@suee1 ninocka je uz na svete ze?
@katariinka ako?

katariinka
30. máj 2010

u mna stale nic ☹ .. okrem toho, ze mam bolesti najroznejsieho druhu 😨
Ale vzhladom k tomu kolko je hodin a sue nic nepise, asi sa uz nieco deje!! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre