Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

sabinazv
23. júl 2010

@jarka127
jarka, suhlasim iba s jednou castou tvojho prispevku, dotycna MUDr. je naozaj mila 🙂
Nechcela som ani reagovat, ale tiez som hladala pediatricku aj tu na MK a dala som na rady, no musela som ju vymenit... to, ze je mila mi nestacilo... bohuzial...

mimi21
23. júl 2010

@michalag no tak ja soma si fakt potom slepa 😅

jarka127
25. júl 2010

@sabinazv Ja som k MUDr. Cvejkušovej chodila s deťmi asi dva roky (potom sme sa presťahovali) a bola som spokojná, aj s vyšetreniami, aj s prístupom, ale Tvoja skúsenosť je asi iná, podľa toho, čo píšeš. Ale aj všeobecne platí, že ten, kto vyhovuje mne, nemusí vyhovovať inému...

avila
26. júl 2010

U koho to zaberalo? Sa pridavam. JA CHCEM UZ RODIT 😉

mimi21
26. júl 2010

@avila tak co, zabera???
uz by som ti dopriala, ja viem ake je to tazke na psychiku, vsetci volaju a pytaju sa a ty uz to chces mat tak strasne za sebou...ach jaj o chvilu si to zopakujem 😀

vlasatica20
26. júl 2010

avila,neboj este chvilka a uz to bude,teraz bola aj zmena pocasia,aspon na mna zmena tlaku zabrala,urcite sa uz maly bude chciet pozriet na svoju maminu a ocina......drzim palce, vsetky drz sa!!!!!!!!! ; 🙂 🙂 🙂

mimi21
29. júl 2010

no avila uz ma asi drobceka pri sebe ked sa nehlasi 😵 😵 😵

annie13
31. júl 2010

@avila tak ako? uz mas Matuska v naruci ze?

michalag
3. aug 2010

@avila uz ma podla mna Matuska pri sebe kedze sa uz vyse tyzdna neozvala 🙂

annie13
3. aug 2010

@michalag zrejme ano
dufam ze v stasti a zdravi
zelam im obidvom vsetko len to dobre
@avila

avila
4. aug 2010

Ahojte zenicky, veru, 30.07. sa nam Matusko rozhodol, ze medzi nas predsa len zavita 😉 , vazil 3400 a meral 50cm a uz sme domka 🙂 Ucime sa zladit sa, aj ked este s tymi poporodnymi ranami a naliatymi prsnikmi to ide tazsie. A ja by som chcela vsetko stihnut samozrejme. Este sa mi soferovat neda - problemy so sedenim... tak je to take obmedzene, ale OK. Juj, konecne doma 😀 A traja 😀

zojec
4. aug 2010

@avila tak aj tu gratulujem.. 😀 a kde si nakoniec rodila? v BS?

annie13
4. aug 2010

@avila srdecne gratulujeme, Tebe skore hojenie zelame, a Matuskovi vela zdravicka a mliecka 😉

avila
4. aug 2010

@zojec @annie13 dakujeme 🙂 Ano v BS, isla som ale lezat skor, uz od utorka, pre gestozu. Baby, pri 2. tehu si davam zavazok.... priberiem tak, ako kaze norma 😵

annie13
4. aug 2010

@avila a kolko si teraz pribrala?
ako je doma? aky je maly ?

avila
4. aug 2010

20 kg som mala na sebe ☹ Nex je po 600nedeli a zacneme makat 😉 Doma je supis, len keby som sa hybala lepsie, treba mi zehlit a znova prat... este z nemocky.

zojec
4. aug 2010

@avila xi xi to si aj ja hovorim, pribrat v norme.. ja som dala 27 kg 😠 uz je 16 dole,.. ono to ide akosi samo.. chvalabohu, lebo neviem kedy by som este stihala cvicit 😀 neboj pojde to rychlo, ked budes kojit, prat, upratovat, varit, prechadzat sa, nosit v satke...raz dva to pojde dole

katarina.banska
4. aug 2010

@avila no super, tak gratulujem, ze to uz mas za sebou. prajem vela zdravicka matuskovi aj tebe.
ja som pribrala 17 kg a teraz tri mesiace po porode som na povodnej vahe ako pred tehotenstvom, no a to sa vobec neobmedzujem 🙂. tak nic neboj pojde to dole samo 🙂

vlasatica20
4. aug 2010

avila gratulujem,prajem vela zdravicka,takze zmena tlaku vonku nakoniec zabrala aj na teba 🙂 ,
co sa tyka chudnutia neboj ja som pribrala pri prvom 25kg a podobne aj pri druhom tehotenstve.
Schudla som aj vtedy a to som mala 25 rokov, a tiez sa mi to podarilo aj teraz a to som uz o dost starsia.Tak neboj postupne budes cvicit a papat tak ,aby mal maly mliecko.Vsetko sa da,dôlezite je, ze ste zdravy.Drzte sa 🙂

katariinka
4. aug 2010

avila.. gratulujem 🙂 .. tak uz sme asi komplet odrodili, vsak?..
.. slubili sme si kocikovanie-- neviem, ci sa budem moct pridat.. mala kocik z duse neznasa.. ak stretnete na zlataku vrieskajuci kocik, tak to sme my ☹
.. inam baby, zavidim ten rychly ubytok hmotnosti.. ja som mala navrch 23, porodom odislo 5 a teraz to dako zastalo.. do kelu 😠

annie13
4. aug 2010

@katariinka vitaj v klube
medzi kojenim mam rozostupy mensie ako 2 hodky a nechudnem a to za tym starsim lietam cez cele sidlisko

avila
4. aug 2010

Dakujem zenusky, ste ma povzbudili 🙂
@katariinka a babysatku znesie?

vlasatica20
4. aug 2010

katarinka -budem ta obzerat a pocuvat 🙂 ,ja chodim obcas aj do parku na zlataku,co sa tyka ubytku hmotnosti vsetko ide pekne postupne.Ja uz chodim aj behat,obcas teren,alebo na stadion,takze aj tam ma môzete stretnut,je to celkom fajn,vecer uz tam nikto nechodi.

annie13
4. aug 2010

ja som sa prihlasila na zumbu
len dufam ze tam maju aj tmavy roh miestnosti 😀

michalag
4. aug 2010

@katariinka aj ty si zo zlataku? a z kade presne? a aky mate kocik mozno sa stretneme teda ak nebudete spievat 😅 😀

Baby zo Zlataku nedame niekedy stretko ked uz to mame odrodene? teda okrem mimi

michalag
4. aug 2010

@avila gratulujeeemeeee!!! prajeme ti rychle zotavenie po porode, vela mliecka pre Matuska a tiez vela zdravicka 😵

mimi21
4. aug 2010

@michalag hehe miska, dakujem ze si na mna nezabudla 😉
baby ale mne hrozi, ze sa zo zlataku odstahujem...svokrovci nam navrhli, aby sme si v ich dome prerobili podkrovie, bol by z toho obrovsky 4izbovy byt a za 3 mesiace by sme mohli byvat, amli by sme vlastny vchod, dvor super prisposobeny pre deti, smyklavka, hojdacky, pieskovisko,
no len ta svokra na dvore 😅
tak, a teraz radte co mam robit 😕

michalag
4. aug 2010

@mimi21 🙂 ved sme susedky no nie len skoda ze sme sa este nestretli zoci voci 😅
tazko radit, ale ja kebyze mam takyto navrh tak ostanem vo svojom nikam nejdem, moj nazor, ale zase zalezi ako vychadzas so svokrovcami

annie13
4. aug 2010

@mimi21 byvali sme s nasimi vlastny vchod cele podkrovie bolo nase varili sme si sami, garaz vlastna a aj tak to dobrotu nerobilo a museli sme odist
nerobila by som to
svagrovci detto a to si este len prerabaju a uz su spory

mimi21
4. aug 2010

@michalag
@annie13 no ste ma teda velmi nepotesili ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre