Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
24. feb 2009

to nestaci jeden den kludne aj viac dni mu natieraj tvaricku neboj sa sani neuskodi mu to

no zuni ako u dr?? ja som tam sedela 2hodky 😖 😠 😠
hoci som bola na jednu objednana o pol stvrtej som prisla domov a mala mi papala o 12 ale vydrzala statocne dokonca az do 4 😀

u mna tam dole 😅 vsetko ok, vyter mi zobrala a ciciky pozerala a pytala sa na veci... a tak

u teba zuni ako to prebehlo?? ak chces IP

kika22
24. feb 2009

zuni tak to mas riadne pestre noci...ale on sa napravi 😉

ttina23
24. feb 2009

tak v noci zase super spanie 😀 ale cez den 4x10 min tak uvidime ako bude dnes

boli sme v poradni vazime 5950g 😀

jani vyskusaj mu na jedno licko jednu mast a na druhe druhu,ale po raze ti to neprejde

zunka
24. feb 2009

Gabi, ja som dole tiež vraj OK. Ale to ma len pozrela odspodu na 5sek, postláčala brucho a bolo. Žiadne výtery, žiadne ciciky,...nič. Ku komu chodíš? Ani sa ma na nič nepýtala.
A nečakala som skoro vôbec,....našťastie.
Kika, už robíme pokroky - začal trošku spávať,... ale cez deň. Ešte mu nejak vysvetliť, že to v noci má spať 😠

gabii83
25. feb 2009

zunka - Kočajdová v BB - v Novamede - hej ale za tie výtery som čakala 2hod 😠 😠
eštežše mi to maálá vydržala

fíííííha ttina23 ty máš ale veľkého fešáka doma 😵 😵 😵 😵
mi ideme budúci týždeň aj na očkovanie, vy ste už boli baby na druhom očkovaníí???

zunka
25. feb 2009

GAbi, na aké očkovanie? My sme boli len na to TBC hneď po príchode z pôrodky.
A malú si mala zo sebou? Šimonko bol vtedy zo svokrou vonku v kočíku, tak vydržal.

gabii83
25. feb 2009

aj moju kocikovala svokra a potom uz boli nahnevany ze ako to mozu robit s kojacou matkou ze mala papala o 12 a ja som sa vratila domov o pol 4, ale vydrzala a spala az do 4. a potom dnes mi volala gyn a sa ospravedlnila neviem na co tam volali aj ked mali pravdu som sa citila tak trapne, ja si to tiez viem vybavit, ale nebolo treba kedze mala spala, keby nie urcite im to pekne pripomeniem ze co je
ale bola tam nova sestricka - nastupovala tu kt tam pracuje a nevedela co a ako ani to ze ja som kojaca matka a ja tapa som tam sedela ja by som tiez mohla jej povedat ze co je 😒

bublinka34
26. feb 2009

ahoj Dánička.. 😉 ..držím palce a posielam pozdrav od Simonky Romanke.. 🙂..

tatiana75
26. feb 2009

ahojte,
chcem sa opytat, ci ste si do porodnice brali aj ortopedicke nohavicky.
popripade, ak vas este nieco napadne, take na co by som nemala zabudnut si zbalit do tasky, napiste 🙂

gabii83
26. feb 2009

ano ja som mala a bolo to super ze som mala ja osobne odporucam a kupila som to vedla mediklinike v BB take sietkove su supis a vlozky som mala len jedno balenie ale vezmi si kludne dva

a podla mna je lepsie ak budes rodit v obycajnom tricku ako ja a nie v noc. koseli proste nieco kratke je lepsie mat na sebe ako dlhe zbytocne sa zaspinia a aj tak su len pokrcene pod chrbatom

petullia
26. feb 2009

gabi ortopedicke nohavicky su postolky pre babence, tie si myslela tati, nie? 😕 😅
ja som ich nemala a nie su ti podla mna este v nemocke treba, nasiroko pobalis potom doma.
ale co sa tyka sietoviek, kt. spomina gabi, tie som si zaobstarala aj ja a tiez sa stotoznujem s nazorom, ze su perfektos 😉 ... ja som ich nosila potom aj doma este nejaky cas, su fakt pohodlne take sietove bomabardaky 😀

martina1305
26. feb 2009

petull, chodievas kocikovat? ja sa snazim ist kazdy den, aj ta vyzeram, ale asi som ta este nestretla 🙂

zunka
26. feb 2009

Ortop. nohav. Ti netreba v nemocke.
Zober si aj cumlík, krém na bradavky určite, balzam na pery.

teruska1
26. feb 2009

Ahojte babenky...Chcem sa vas opytat, ktora ste rodili vo ZV nemocnici, ako tam je...Ja som zo Ziaru a strasne rozmyslam, kde mam ist, ci ostat tu, alebo Zvolen...

zuzik25
26. feb 2009

gabii, to fakt staci dlhsie tricko? lebo co som kukala porody aj fotky z porodov, tak to mali fsetky maminy vyhrnute az hore. sama som sa cudovala, ze na co potom koselu. to nejake starsie potom uchmatnem drahemu. 😉 alebo aj jeho starsiu koselu co uz nenosi, ma aj gombiky a nie je zbytocne dlha. to je dobry napad toto.

gabii83
26. feb 2009

jaj som to zle precitala 😝 😝
ja tapa no co uz , stava sa 😀 😀

gabii83
26. feb 2009

to som ani ja nemala to staci doma, postolky mam na mysli 🙂 😉

petullia
27. feb 2009

Cawo. Mati chodim, ale teraz mame domka svokrovcov, su na dovci z UK ta chodia teraz vonku oni s nim. ked uvidis jane slalom cierno hnedy ta to je maly Juli 🙂 a ked idem ja ta idem bud dole ku kolajniciam smerom na zahradky alebo k arboretu hore na konecnu a tak sa motkam len tu naokolo na konecnej. 🙂 a ty byvas kde presne? aby som ta vedela vyzerat ak nahodou vybehnem... aky mate vy kocik?
Teruska v Ziari rodila kamratka a velmi si chvalila, ale ja som rodila vo ZV a tiez chvalim, ta ako xces... ale v ziari mate podla mna fajnu porodnicu 😉

martina1305
27. feb 2009

petull, ja byvam na ruzovej ulici, zlty panelak pod skolou. kocik mam coko-hnedy, trojkolka teutonia... 😉

petullia
27. feb 2009

no vidis to, na ruzovej, ta to mame kustok 😀 ta ak by som dnes sla s krpcom ta ti dam vediet... alebo mi zavolaj volakedy, bo od buduceho tyzdna budeme zase sami

martina1305
27. feb 2009

dneska mame vybavovacky v meste cez obed, takze neviem ako sa dnes dostaneme von a ci aj medzitym zase nezacne prsat....ale bud. tyzden je super...

petullia
27. feb 2009

ok ta sa ozveme 😉

teruska1
27. feb 2009

petullia: dakujem, vobec sa neviem rozhodnut...jedny ma nahovaraju, ze mam ist do ZV a iny, ze mam ostat v Ziary...Vcera som bola na CTG tu v Ziary a mali riadne plno, este aj na porodnej sale lezali 2 a jednu poslali domov, bola po termine, ze si ma poobede zavolat, ci sa nieco uvolnilo 🙂 ...no a na zvolen som pocula, ze je tam velmi dobre, len teraz poslednou dobou sa to tam vraj riadne zhorsilo..tak neviem...

petullia
27. feb 2009

No neviem ci sa zhorsilo... podla mna je tam stale rovnako, len nie kazdemu vyhovuju taketo podmienky. Mne sa napriklad pacilo velmi, aj ked som sa mohla nastvat na par veci, ale mne to proste zilami netrha 🙂 a vsade sa snazia. v ziadnej nemocnici podla mna nexcu maminke ani babu ublizit, uz ked si niekto nieco berie prilis k srdcu, alebo je nejak velmi domyslavy... to uz je jeho problem, nie? akokolvek sa rozhodnes, bude to ok a drzim vam palciska velmi velmi. 😉

teruska1
27. feb 2009

Dakujem 🙂 ...Uz nech mam po tom...velmi sa tesim na malu...mozno ozaj ostanem tu v Ziary, uvidim, ake budem mat bolesti 😉

petullia
27. feb 2009

No ved toto... co ak budes mat akurat naladu sa vozit v aute... mozno pojdes rodit do popradu 😀 😀 😀 toto cakanie je najhorsie, kazdy zasklb sa zda, ze UZ a ono to stale nist.. ale ani sa nenazdas a budete slavit 1.rok... sak len nedavno som tu stresovala a malinky uz ma 3 mesiace a daco 😝 😀 drzte sa! a potom sa nezabudni dojst pochvalit, nech sa potesime zase 🙂

sana15
27. feb 2009

kocky,potrebujem surne pomoc. co dat malemu na tvar - zrejme ma novor.akne uz vyse tyzdna a furt sa to zhorsuje.dnes to ma uz vo vlaskoch. som z toho zufala a na nervy 😢 Zatial umyvam prevarenou vodou alebo odvarom z harmanceka. jeden den som skusala aj bepanthen a nic... cakat do utorka do poradni sa mi zda ako vecnost ☹

ttina23
27. feb 2009

jani po jednom raze ti nic neprejde musis natierat aspon 3-4 dni aby si vedela ci zaberie a potom vyskusat inu mast

gabii83
27. feb 2009

baby mame nove fotocky 😉 😀

gabii83
27. feb 2009

sana15 skus zihlavovy kupel 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre