Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

annie13
15. apr 2010

ano haring
no a na mojho dr szedelyho zabudnem no pekne

mimi21
15. apr 2010

Simo uz k porodom vraj nechodi, lebo je po infarkte, takze je len na gynci
u Kobidovej som rodila ja, perfektna zenska 😉

este na Tazfera ste zabudli 😉

annie13
15. apr 2010

Simo chodi k porodom pokial je to pocas jeho sluzby pocas dna to viem urcite
ozaj aj Taufer

mimi21
15. apr 2010

aha, no tak o tom simovi som to ja mala tak z piatej ruky 😅

annie a ako to zvladas s detickami s takym malym vekovym rozdielom, da sa?
sice Viktorka asi este vela spinka, ale aj tak to musi byt dost

annie13
15. apr 2010

mimi otras zatial nemam system
prave ze Vikinka je hore, a najma v noci a reve, dnesnu bola fakt celu s minimalnymi prestavkami, od zufalstva a vycerpania som revala aj ja
a teraz od rana spi s malymi prestavkami

annie13
15. apr 2010

ak si zamenila den s nocou tak som si pekne zavarila
😒

mimi21
15. apr 2010

neboj nic annie, ono sa to este upravi, ved je este malicka
mas moj obdiv 😉

denysah
15. apr 2010

...ešte ste babky zabudli na Bugárovú a Králika,
mám totiž rozpis apríl. služieb (nakoľko to mám za pár)
a Dr.Šimo vraj chodí cez deň len k pôrodom svojich pacientiek...
a annie hlavne sa netráp a ako píše mimi chce to cas a
neopováž plakať, aby si neprišla o mliečko...veľa síl...
😉

vlasatica20
15. apr 2010

Ja som tu pekne dlho nebola tak som si len bezne precitala a vidim,ze ste uz niektore tiez po a mate anielikov pri sebe,
gratulujem 🙂

annie netrap sa aj ja som to mala tiez v noci sme nespali a cez den ako tak,najlepie v aute,ani v kociku to nebolo celkom
dobre,trva to tak tri mesiace potom sa to obrati,takze iba vela trpezlivosti a vsetko bude fajn 🙂 .
Tak je to aj so mnou,obcas som ako mlacik,ale ked sa pozriem na maly pokladik som hotava .
My to uz mame lepsie zmenila som aj kupanie na 21,00hod mozno sa to zda neskoro, ale nam to celkom pomohlo.
Tak sa drzte,ahojte 🙂

annie13
16. apr 2010

no tak dnes mame 1 mesiacik, takze este 2, no neviem ci je to utecha
snazim sa nerevat, nezurit ale niekedy sa to neda, fakt uz padam od vycerpania, MM bude cez vikend doma tak sa tesim ze si trosku oddychnem, ale chudam sam si s nou asi nebude dat vediet rady, ale pojdu vonku, len ja mam problem ze cez den neviem spat ach jaj, deti moje

annie13
16. apr 2010

aj branik sa nam zacal v noci budit hysterickym placom, to asi z malej, nemozme sa ho ani dotknut len reve a reve

mimi21
16. apr 2010

annie, pekna fotecka, obaja su zlatucki 😵
manzel len nech pekne vezme deturence von, a ked mebudes spat aspon si vyloz nohy na stol a relaxuj tak, alebo si napusti vanu 😉
ja som mala poporodnu depku a to mam len jedno dieta 😅 arevala som furt a prakticky bez priciny 🤐

suee1
16. apr 2010

Ja mam termin 25 az 27.maj, tiez budem rodit vo Zvolene, tesim sa ze su na nemocnicu take dobre referencie,bude to moj prvy porod takze bojim 😅

mimi21
16. apr 2010

suee, neboj nic, je to prirodzena vec a vsetko pojde tak ako ma 😉
aj ja som rodila v máji a tiež mám Ninu 😵 😵 😵 j to poriadne číslo, dokonca mi niekto minule hovoril, ze nepozná Ninu, ktorá by bola kludné dietatko, vsetko sú to vraj poriadne certice 😀

suee1
17. apr 2010

mimi21, dakujem za povzbudenie , ale je to taky prirodzeny strach pred prvym porodom, uz aby som to mala za sebou.........jeej takze tiez mas Ninu, pre to meno sa rozhodol moj manzel, ale s tou certicou to bude asi pravda, ja ju mam este len v brusku a poriadne mi da zabrat, spava cez den a vecer asi boxuje 😀 takze rano som ako 🙄 ale velmi sa na nu tesime 😵

mimi21
17. apr 2010

no nasa Ninka je teda poriadne cislo, minule ju kamarat naucil vyplazovat jazyk a ked sme boli v hypernove na nakup, tak sa jej prihovaral taky pan a ona mu surovo vyplazovala jazyk 😀 😀 😀

annie13
18. apr 2010

😀

suee1
18. apr 2010

😀 sikovna Ninuska 😀 😀 😀 aspon vies ze sa ti vo svete nestrati 😀 😀 😀

mimi21
19. apr 2010

annie a vy ste planovali druhe babo? ak sa teda mozem opytat?
lebo ja prave riesim ci nie som tehu a vekovy rozdiel by mi vysiel ako u vas 🙂
len sme s mm este babo druhe neplanovali, je to dost neocakavane, no ale este uvidime ci sa to nakoniec potvrdi 😅

annie13
19. apr 2010

mimi v podstate ani nie, davali sme si pozor (ci sa niekto nepozera ako sa vravi 😀 ) ale ziadnu ochranu sme nepouzivali, myslela som ze ked kojim a MM da pozor tak sa nic nestane a zrazu som bola tehu takze....
no ale je to riadna fuska, to nevies ci mas varit, ci prat, ci zehlit, ci Brana nahanat alebo kojit Vikinku, v noci sa navzajom budia, Branko sa nam zacal budit hysterickym placom nejdes ho utisit, nemozno sa ho ani dotknut, reve ako najaty zobudi Vikinu ktoru som konecne po dlhom cicikani ulozila takze tak....

mimi21
19. apr 2010

jaaaj no ani nestras
ja ani neviem ci mi to meska alebo co, zatial len take 3 kvapky, ci co... 😕 😕 😕
no a od porodu som to mala pravidelne, vzdy v nedelu kramy, prva noc desne silne a teraz nic, ...sex cez plodne dni, my sme si ani pozor nedavali...ale robila som si 2 testy a oba negativne - ale aj to sa stava
do kelu teraz som uplne ako v mrakotach, nejako mi je zle, obed som prekorenila, nejako sa mi ruka smykla 😅

suee1
19. apr 2010

Zienky, poradte mi ako mam spat tak, aby mi bolo dobre a mala ma nebudila ☹ Dost ma tlaci , vecer sa zobudim aj 4x a utekam cikat, hrozne ma tlaci , vypuca sa a kope 🙄 A to nehovorim o paleni zahy, s tym mam problem cele tehotenstvo, ale vraj babo sa ma uz posunut nizsie tak hadam to prestane ....................ale jedine co chcem je poriadne sa vyspat ☹

katarina.banska
19. apr 2010

ahoj suee1
to co si pisala, je presne o mne. aj ja mam taky isty problem, neviem sa poriadne vyspat mala ma kope.... s tou zahou, mne pomahaju mandle, a pred spanim si zvyknem dat pohar tepleho mlieka. mlieko je dobre na zahu a vraj aj na dobry spanok 🙂.
no ako sa pozeram, tak sa mozno stretneme aj v porodnici 🙂. musime este vydrzat.... vsak potom sa nevyspime uz vobec, ale to je pravdaze individualne a bude to predsa len o niecom inom... budit sa k malickemu drobcekovi ako budit sa na to, ze musim navstivit wc 🙂
inak rodit budes vo zvolene? nechystas sa na tu predpripravu co robia v porodnici? ja na nu idem teraz v stredu

suee1
19. apr 2010

Ahoj katarina .............jeeej naozaj sa stretneme v porodnici 🙂 ..........rodit budem vo Zvolene ..........a chystam sa tiez na predporodnu pripravu aj s manzelom a tuto stredu, ale az o 13.00, ak nepojdes o 9.00 tak sa stretneme 🙂 S tym mliekom som este neskusala, tak ti dakujem za typ, urcite vyskusam , aj ked ja mlieko teple vobec nepijem 😝 ale skusim, vsak s tou zahou sa to vobec neda vydrzat 😢 a ked sa este k tomu dobre vyspim, tak ho budem pit aj na litre 😀

annie13
19. apr 2010

suee1 mne velmi pomahali jablka, vecer ked som jedno zjedla, bez supky, absolutne ziadne palenie a to som s tym mala velke problemy, v kauflande cervene sa volaju, su to polske a su kyslaste,

suee1
19. apr 2010

dakujem annie, ale jablcka mi velmi chutia a aj ich jem na kila, ale mne to nepomaha ☹ Dokonca veceriam okolo 16.30 a neskor si dam iba to jablko, aby som nemala plny zaludok a nepalila ma zaha, ale ani to velmi nepomaha , ale dakujem za typ 🙂 Asi mam narocne babo, uz teraz si vybera a rozhoduje 😀 😀 😀 😀 a maminu poriadne tym trapi, asi ma pripravuje na to co ma caka 😀 😀

katarina.banska
19. apr 2010

suee1 tak sa v stredu streneme, ja tam idem na 13 hod. ale bez manzela. ja som uz na jeden kurz chodila, ale do bb a tam bol so mnou aj manzel. tak teraz uz nejde. aj ja tam idem skor zo zvedavosti... 🙂

suee1
19. apr 2010

Ahoj Katarina, ja idem na kurz prvy krat a manzel ide zo zvedavosti 🙂 ale co mi ta pani povedala v telefone, tak najprv to bude iba s mamickami a potom ked sa bude cvicit tak si mozme zavolat aj manzela, on sa chce oboznamit s prostredim lebo este nie je rozhodnuty ci pojde so mnou k porodu, aj chce ale nevie ci to zvladne 😀 😀 ........... tak sa tesim ze niekoho noveho spoznam 🙂 Inac si zo Zvolena?? A je to tvoje prve dieta??

zojec
19. apr 2010

ahojte baby, aj ja sa chystam rodit do zvolena, aj ked nie som velmi stotoznena s touto nemocnicou, kedze som na gynekologii par krat lezala.. ale asi nic lepsie v okoli nemame... jedinu dobru skusenost mam so sestrickami... doktori nestali velmi za zmienku.. nehovoriac o absolutne arogantnom pristupe primara!!! najlepsi odbornik sa mi tam zda dr. Hering, nemate s nim niektora skusenost pri porode?
suee1, katarina, aj ja sa chystam na pripravu, ale asi az tak o dva tyzdne.. sa mi zda ze je este skoro, aby som polovicu veci nezabudla.. 🙂 potom dajte vediet ako to prebieha a hlavne ako dlho to trva..
dakujem vam... 🙂

suee1
19. apr 2010

Ahoj zojec, no s tou porodnicou si ma prekvapila, pretoze vraj Zvolenska porodnica patri medzi najlepsie v okoli , no tak sa tesim 😅 Inac ta predporodna priprava by mala trvat asi 2 hodiny, je potrebne sa tam objednat dopredu na tel.c. 045/5201644 do 11.00 alebo na tel.c. 145/5201421 po 13.00. Cena za jedno sedenie je 5 eur a caka ta tam gymnastika, nacvik dychania, tlacenie v 2.dobe porodnej, nacvik relaxacie a alternetivne zvladnutie bolesti, ale ci to tak bude tak to ti dam vediet az v stredu 😀 lebo idem tam po prvy krat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre