Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

avila
18. júl 2010

@mimi21 zistene 🙂 Nic sa neplati. Milujem moznost vyberu 😀

zojec
18. júl 2010

@avila skoda ze sme sa o tomto nebavili skor... 🙂 ja uz mam naplanovany zajtrajsi cely den.. a mala mi ho asi aj tak trosku poupravi podla svojej potreby 😀 ., ale vediet toto skor, tak urcite idem do DT, alebo BB... 😒

mimi21
18. júl 2010

@avila nebola si sa dnes okolo 7 vecer prejst na zlataku???
ja mam taky pocit, ze som ta videla 😉

vlasatica20
18. júl 2010

Ahojte,ak sa mozem pridat aj ja mam celkom dobru skusenost tu vo Zvolene s Dr.,dalo sa 🙂 ,
avila aj ja som ta videla teda asi, vracala som sa s kocikom domov,ty si isla tusim k tomu modremu panelaku,alebo popri?
mimi teba som nevidela alebo ta neviem zaradit.
Dufam,ze bude aspon trosku chladnejsie,uz sa neda poriadne dychat.
avila dnes ked som ta videla s bruskom da to asi zabrat v tomto pacasi,drzim ti palec,aby si to cim skor mala za sobou a bolo vsetko o.k.,drz sa!Pa 🙂

avila
18. júl 2010

@mimi21 @vlasatica20 jeeej to je sranda, ale verim tomu, ze s tym brusickom 😀 som nepriehliadnutelna 😉 Tak budem chodit s otvorenymi ocami a keby nie, tak do mna stuchnite 😉 Aj by som napisala, ze je to OK, ale uz ee 😀 A ermin az o 9 dni 😒

mimi21
19. júl 2010

@avila neboj nic, drobec sa uz moze ohlasit kazdu chvilu 🙂
a dr co hovori? ako to vyzera?

avila
19. júl 2010

@mimi21 zatial nic, maly sa ani nechysta... Trosku menej plodovky je, ale inak nist. Tiez si myslim, ze nas prekvapi, teda mohol by 😉

annie13
19. júl 2010

bol niekto dnes na ortopedii v ZV vela bolo, kedy dali casenky ja som nestihla dnes

ttina23
19. júl 2010

baby tak toho Dr.Alkhouriho v BB,mozem odporucit aj ja ani sme sa neobjednali a ked sme prisli sestricka nas hned brala ,deti uprednostnuju,ale da sa aj objednat,tak vyskusajte lebo vo zv nas nechcela objednat lebo mala vala

marcela14
19. júl 2010

ahojte, aj ja odporucam Mudr. Alkhouriho v BB, boli sme v jeho ambulancii s dcerkou pred 2,5 rokmi. Minuly pondelok som tam bola aj prvykrat so 4-tyzdnovym syncekom, potrebovali sme len odporucanie od nasej dr., cistu bavlnenu plienku a samozrejme preukaz poistenca, alebo aspon prihlasku do zdrav. poistovne, ak este preukaz nemate. Bolo to rychle vysetrenie, pred navstevou som tam volala, aby sme sa objednali, sestricka povedala, ze mozeme prist kedykolvek, ze nas vezme, aj tak bolo. Druhykrat mame prist o 3 mesiace, niekedy v polke oktobra, to sa ale uz musime objednat aspon 2-3 tyzdne vopred. T.c. do ambulancie je 048/4153613

annie13
19. júl 2010

@zojec bola si vcera na orto v ZV ?

zojec
20. júl 2010

@annie13 ahojky, ano bola som vcera.. mm tam dosiel o 7,oo vyfasoval cislo 5, ja som prisla o 9tej a hned som sla dnu.. chvalabohu.. a v cakarni skoro nikto nebol... asi zacali prazdniny 😀

annie13
20. júl 2010

@zojec ale casenky vylozila az 7,40 ze? my ideme v piatok dnes mame poradnu a rotavirusove tak som to radsej presunula na piatok

alda
20. júl 2010

ahojte, sorry, ze vam vstupujem do diskusie, ale potrebovala by som poradit ohladne vyberu detskej lekarky vo zvolene. Vedeli by ste mi odporucit nejaku dobru pediatricku niekde v meste? dakujem

zojec
20. júl 2010

@annie13 ano az 7, 40.. ale to uz su tam ludia.. ale su prazdniny, takze preto tak menej ich bolo asi 😉
@alda my mame pediatricku v meste, dr, chlupisova, sidli v tej novej budove oproti centrumu, kde je aj lekaren u spasitela.. som velmi spokojna 😉

alda
20. júl 2010

@zojec dakujem velmi pekne.
vybavovala si si ju este pred porodom? nevies, ci berie este novych pacientikov? a bola si za nou osobne, alebo staci telefonicky?

annie13
20. júl 2010

@alda my mame dr chovanovu ale ona je na zapade tu su v jednej budove 3 pediatricky a vsetky su dobre je to kusok od Billy a ja som veeeeeeeeeeelmi spokojna dnes sme mali poradnu a urcite berie aj novych

zojec
20. júl 2010

@alda bola som za nou osobne, ale urcite sa da aj telefonicky, berie novych pacientov, ved ma z toho peniazky.. 😀 😀

zojec
20. júl 2010

@alda a ano bola som pred porodom asi mesiac.. lebo v porodnici sa ta budu pytat na pediatra...

alda
21. júl 2010

to som rada, ze vo zvolene je viacero dobrych pediatrov, aspon je z coho vyberat.
dakujem za tipy

avila
21. júl 2010

@alda ja som si vybrala MUDr. Benovu, je zo Sekiera, velmi dobre referencie som na nu pocula 😉

mimi21
21. júl 2010

@avila ale ty byvas na zlataku, nie?
nebolo by ti lepsie nieco blizsie?

avila
22. júl 2010

@mimi21 ee, som pojazdna, tak mi to je v podstate jedno a hlavne mi to stoji za to 😉

mimi21
22. júl 2010

@avila no ja som k benovej chodila este ako dieta, takze ju poznam 😉

jarka127
22. júl 2010

Avila, veľmi dobrá odborníčka s ľudským prístupom je MUDr. Cvejkušová, má ambulanciu na poliklinike.

michalag
23. júl 2010

@mimi21 nesli ste vcera podvecer s Ninkou popri ceste aj s kocikom? Lebo sme asi isli oproti vam s modrym kocikom

annie13
23. júl 2010

ortopediu mame za sebou, zvladli sme to, pani Dr. je velmi mila, prisla som tam o siedmej, casenky vylozili 7,45 bola som posledna nafasovali sme 12ku isla som domov po malu ratala som na kazdeho cca 15-20 min a ked som prisla o 10,30 uz boli vsetci vybaveny a isli vypinat stroj takze sme prisli v hodine dvanastej ako sa vravi
vsetko v poriadku chvalabohu

michalag
23. júl 2010

baby ja mam ist na v pondelok na ortopediu ale mame problem stratila som ten papierik ktory mi Dr. vypisala alebo som ho tak zalozila ze ho neviem najst, myslite si ze nas zoberie aj tak?

mimi21
23. júl 2010

@michalag no boli sme na prechadzke a kde som ja teda pre boha mala oci 😅
aj ked pravda je, ze teraz ako mala sama chodi, tak ju viacej musim strazit, lebo by furt auta nahanala a chytala 😒

michalag
23. júl 2010

@mimi21 isli od zelovocu smerom ku nasej bytovke a venovala a odstupovali ste sa nam 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre