Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

zojec
28. jún 2010

@katariinka 🙂 no asi tak nejak to funguje... inak zmen si profil, lebo uz ti ukazuje ze si v 45.tt.. 😀

martina_martin
29. jún 2010

@persseffona faj že aj kočajdovú niekto pozná 🙂 od 14 chodím len k nej do novamedu

persseffona
30. jún 2010

ahoj @martina_martin v novamede sa náhodou nerodí? asi nie však

martina_martin
30. jún 2010

Nie určite, zrovna včera som bola u Kočajdovej a nedá sa nahovoriť ani na to aby ma odrodila ona, je to naša rodinná známa tak jej verím viac ako niekomu cudziemu presne ako si spomínala na fóre, bojím sa nejakého bastarda doktora s ktorím sa akurát pohádam ešte počas pôrodu. Pri prvom pôrode mi Kočajdová dohodla Kamoďovú ktorá je bezvadná ale v októbri rodí tak aby sme nerodili aj spolu s ňou🙂 Takže mám strach kto ma chytí do pazúrov.

zonula
30. jún 2010

cau baby, vcera mi lekar povedal, ze moje male v bruchu je asi o tri tyzdne mensie ako by podla vypocitanych tyzdnov malo byt..takze som teraz zmatena, v ktorom tyzdni som a kedy sa mi ma male narodit, asi budem musiet dlhsie cakat 😖 stalo sa aj niektorej z vas, co uz mate male, ze vam hovorili, ze mate mensie dieta(mensi priemer hlavicky..) a potom ked sa narodilo bolo vsetko ok, zdrave babo? ja dufam, ze sa len netrafilo to rozpatie pri vypoctoch medzi poslednym menazesom a otehotnenim..

persseffona
30. jún 2010

strach mám aj ja, hlavne teraz ked viem, že budú dve. Neviem si to ani predstaviť, ale snažím sa myslieť pozitívne, hlavne nech sme všetci ok

mimi21
30. jún 2010

@persseffona
@martina_martin
baby nestresujte vsetko bude dobre a teba mata ked stretnem, tak ta vyplieskam po zadku 😀 😀 😀

annie13
30. jún 2010

@persseffona jej dvojicky gratulujem
nestresujte sa baby este nemate ani polovicu za sebou vsetko bude dobre, stres vela robi na babo

persseffona
30. jún 2010

hej budeme mať skvelý pôrod ako vravím :D a zdravé detičky :D

martina_martin
30. jún 2010

@mimi21 no ved sme boli spolu a nič som od teba neschytala 😝
ved nestresujeme, ja sebe aj všetkým želám aspoň takých ľudí a pôrod ako som zažila ja pred dvomi rokmi. Nemôžem krivého slova povedať a dúúúúfam že sa znova dostanem poľahky na nadštandartku a budem mi tak veget ako vtedy.

michalag
30. jún 2010

@persseffona gratulujem k dvojickam 🙂
@mimi21 dnes som ta asi videla, teda ak mate cerveveny/ bordovy kocik

baby nestresujete sa!!!! Zvolen ma naozaj dobrych dr. , oproti inym mestam co pocujem od znamych 😉

martina_martin
30. jún 2010

@michalag No na Bystricu som počula iné hrôzy...

mimi21
1. júl 2010

@michalag a kde si ma videla??? lebo ja teba nie...
a uz byvate v novom??? ako sa vam paci?

no a na BB som aj ja pocula toho dost, tam by som teda rodit nesla
tu vo ZV som nemala nic vybavene a bola som max spokojna

michalag
1. júl 2010

@mimi21 ano uz byvame v novom takmer 2 tyzdne a paci sa nam len si musime zvykat na novych susedov a ze vo vchode je viac bytov ako 12, ale hlavne ze sa nam paci a mame vacsi byt 🙂 , vychadzali ste z auta aj muzikom a Ninkou 😉

mimi21
1. júl 2010

@michalag a ty si bola vonku??? lebo ja som si ta vobec nevsimla 😅
a malemu ste z tej malej izbicky urobili detsku? lebo my tak planujeme...
musime sa potom dohodnut, ze pojdeme spolu von, len my sme teraz este ako sme sa vratili z dovolenky vymienali okna a este malujeme, takze mam byt v katastrofalnom stave, najprv to musime dat do poriadku

michalag
1. júl 2010

@mimi21 nie bola som na okne .... nie my sme spravili izbu normalne z jednej izby, lebo pri dvoch detoch si neviem predstavit ze by som s tej malej spravila detsku a predsa aj skrine, miesto na hranie .... a v druhej mame obyvacku a aj spalnu cize 2v1 (mame roztahovaci gauc a uz sme si zvykli za 4,5 roka takze nam to roztahovanie vobec nevadi) a v tej malickej budeme mat pracovnu a skrine .... jasne kludne mozeme ist spolu von, len potom daj vediet ked uz budete mat kludnejsie ... a nebyvate nahodou na 4 poschodi? lebo dost casto sa tam susia male veci

mimi21
1. júl 2010

@michalag byvame az na 6, my jediny mame male dieta v nasom vchode, tak to mozno ak je len u niekoho vnuca na navsteve

michalag
1. júl 2010

@mimi21 tam kde su na balkone zelene rastliny?, tak to by sme s amohli rozpravat aj cez balkon 😀

mimi21
1. júl 2010

@michalag nieeee 😝 nemam zelene rastliny 😅

michalag
1. júl 2010

tak kde potom byvas 😕 , byvas ty vobec v tom istom panelaku 😀 😀 😀

michalag
1. júl 2010

@mimi21 a ako ti mala zvlada tieto horucavy? dobre ti spinka?

tinusa412
1. júl 2010

Ahojte

neviete mi prosím Vás poradit nejakého dobreho gynekológa vo Zv. Takého u ktorého by som mohla aj rodiť.Neviem sa rozhodnúť Mudr. Szedély, Mudr. Šimo? ďakujem

annie13
1. júl 2010

Szedely
@tinusa412

persseffona
1. júl 2010

@tinusa412 je to jasné ja by som sa tiež priklonila k Szedélymu

mimi21
1. júl 2010

@tinusa412 aj ja szedely, chodim k nemu, ale on ti k porodu asi nepojde - teda ak si ho budes chciet zazmluvnit, tak ti rovno povie, nech to nerobis, lebo ak by si si ho aj zazmluvnila a on by bol na ambulancii alebo na sliaci a na teba by to prislo, tak by nemohol prist

a simo rodi len v pracovnej dobe - aspon tak som pocula

michalag
1. júl 2010

@tinusa412 tiez som za Szedelyho, ale vraj ani Simo nie je zly ako sa o nom hovori, 100 ludi 100 nazorov 😉

tinusa412
1. júl 2010

Ahojte babenky

ďakujem *Vám za odpovede pomohli ste mi, tak ja skusim ist k Szedelymu dúfam že ešte berie nové pacientky? Neviete? A k pôrodu je kto najlepší počula som že dobrý je Hering a aj Galad ale Galád je veľmi zaneprázdnený tam je pravdepodobnost ze aj ked si ho zazmluvním tak nebude moct príst. Vy ste u koho rodili?

mimi21
1. júl 2010

@tinusa412 galad je podobny pripad ako szedely, neviem ci este vobec chodi sluzit do nemocky
ja som rodila pri dr kobidoveja budem sa opakovat, ale max, spokojnost, teraz pri nej rodila aj kamoska a tiez bola velmi spokojna

mimi21
1. júl 2010

@tinusa412 a prachy za zazmluvnenie by som radsej minula na nieco ine, ja to dost povazujem za zbytocne
ako uz tu baby pisali, kazdemu moze vyhovovat iny pristup dr., niekto sa stazuje na melichercika a ja poznam baby co pri nom rodili a boli spokojne
a co ked dr, ktoreho si zaplatis nebude mat svoj den...aj on je len clovek 😅

tinusa412
1. júl 2010

Ahoj mimi21

máš pravdu s tým doktorom ved vo Zvolene sú ževraj všetci v pohode len ked ja som taky prípad že všetko musím mat naplanované v tomto som hrozná 🙂 A nevieš či Szedely este berie nove pacientky? Dúfam že ano. Lebo ja som teraz u Galada on je síce odborník veľký ale je hroooooooozne zaneprázdnený a prenatálnu starostlivost nerobí tak preto musim hladat noveho dokiho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre