Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

suee1
5. máj 2010

katariinka ........tak ja ti zasa zavidim, ze mozes oddychovat, ja som priserne unavena, nespavam poriadne uz asi aj mesiac a ked si chcem aj cez den oddychnut a lahnut tak vsetko ma tlaci, vsetka zaludocka kyselina sa tlaci von 😖 takze snazim sa cez den vela chodit hoci aj po byte a popri tom aj nieco porobim ..........takze som totalne cez den unavena ale aspon cez noc horko tazko si pospim aspon par hodin 😅 a samozrejme popri tom vstavam aspon 3x na toaletu 😒 Tiez mam problemy s kostami, teda s chrbticou, priserne ma pobolieva, to asi preto ze spavam iba na boku, kedze mi to ina poloha nedovoli 😠 .........takze si to lenosenie uzivaj pokial sa da, pretoze po porode si tak velmi neoddychnes 😀 hlavne ak babatko si bude vyzadovat papanicko kazde 2 hodiny 😀 😀 😀 😀

katarina.banska
5. máj 2010

tak ja som trosku iny pripad 🙂
vecer neviem zaspat, potom sa kazdu chvilu budim. aj ked musim poklopat tie posledne dve noci som spala celkom ok.
ale ajtak toho vela nepospim. no a cez den, vobec nie som unavena, praveze stale by som nieco robila. no uz neviem co ..... 😀 😀
strasne pomaly mi idu tieto dni. ja uz chcem rodiiiiiiiiiiiiiit 🙂🙂

suee1
6. máj 2010

katarina ..............ty si minule pisala ze ti nasli streptokoka, ja som bola vcera pre vysledky krvi , ktore potrebujem dnes na to interne vysetrenie a pytala som sa aj na svoj ster, tak sestricka mi povedala, ze mam nalez, takze aj ja mam asi streptokoka ☹ chcela som len vediet ci sa to lieci antibiotikami alebo ako? Viem, ze ked mas streptokoka, tak sa to musi liecit pred porodom, pretoze mozes ohrozit dieta, teda citala som o tom nieco take ☹
Ach, uz aby sme to mali za sebou, ako vidim ty si uz zacala 39 tt, tak sa drz

zojec
6. máj 2010

suee, no mozes mat aj iny nalez ako streptokoka.. neboj sa.. 🙂 ale ak ho mas a nemas ziadne problemy, nelieci sa teraz , ale Ak j najmenej 3 hodiny pred pôrodom sa jej podávajú antibiotiká v infúzii. Antibiotiká sa dostanú aj do krvi plodu, ktorý je chránený pred infekciou. Takto minimalizujeme nákazu novorodenca... 🙂

suee1
6. máj 2010

Dakujem zojec 🙂

katrin31
6. máj 2010

katarina.banska dnes porodila Laurinku 🙂)) neviem ci som ju mohla takto predbehnut a oznamit vam to, ale hadam sa nenahneva 🙂))

zojec
6. máj 2010

tak gratulujeme.. 🙂 🙂 🙂

persseffona
6. máj 2010

ahojte baby...aj ja som zvolenčanka, ale mám veľké obavy práve do tejto pôrodnice ísť rodiť...teraz mi tam rodila kamoška 2.5.10 a to čo zažila si nechcem radšej ani predstaviť....bohužial mal službu akurát Dr. Melicherčík, ktorý mal byť podľa môjho názoru hocičím iným len nie doktorom ☹ , kebyže sa jedná o mňa už by mal na krku žalobu....neviete nejakú lepšiu nemocnicu v okolí?? v Novamede sa nerodí??

katariinka
6. máj 2010

jeej, to je super! to sa tesim! .. odkazujem a prajem vsetko dobre, hlavne vela zdravicka 🙂
.. nuz suee, tusim sme na rade 😉

mimi21
6. máj 2010

jeeej, citam, ze mame nove babatko 🙂 gratulkoooo

persseffona, citam, ze asi mame podobny termin porodu, ja to este nemam v pase, len zajtra idem k dokimu

zojec
6. máj 2010

pesseffona, na okoli su vsetky porodnice rovnake ak nie este horsie.. ☹ mozes sa ist pozriet do banskej stiavnice, ale ked sa ti nieco skomplikuje s babatkom, tak je to uz problem, pretoze tam nie je dostatocne vybavene novorodenecke oddelenie.. :( na dr. Melichercika som nepocula ani ja velmi pekne referencie, ale napr. ani na dr. Szedelyho mladsieho.. tiez som rozmyslala ist rodit niekam inam, ale bohuzial nie je kam nablizku.. ale ak mas nejakeho lekara , ktoremu doverujes, tak si ho mozes zazmluvnit... ale ani to nie vzdy pomoze.. . pozeram, ze do porodu mas este kopu casu.. mozno sa aj v porodnici nieco zmeni.. 🙂 ak je porod bez komplikacii, tak je jedno kto pri nom stoji.. takze ostava sa spoliehat, ze nase porody prebehnu vsetky bez komplikacii.. 😉

suee1
6. máj 2010

katarina.banska ...................jeeej vsak mala este 14 dni do porodu , joj tak to uz asi ja tiez o chvilku pojdem 😅 ale velmi jej gratulujem 🙂 Ach ale tesila som sa ze sa s nou stretnem na porodnici ☹ ................Ale este raz jej gratulujem k Laurike 🙂

mimi21
6. máj 2010

no katka si to asi privolala, lebo jej posledny prispevok zo vcera rana bol: JA CHCEM RODIIIIT 😀 😀 😀

suee1
6. máj 2010

JA CHCEM RODIIIIIIIIIT 😠

mimi21
6. máj 2010

suee 😀 😀 😀

mne vsetci predpovedali, ze budem rodit aspon 2 tyzdne pred terminom a nakoniec som prenasala 😅
a takisto mi predpovedali chlapca a mam babu, ale certisko je to teda poriadny 😀

suee1
6. máj 2010

Ale mas peknu babu 😉 aj ta moja bude aspon dufam ze baba , nasa mala Nina 🙂 ........................ale ja nechcem prenasat a uz nechcem ani dalej cakat ...................JA CHCEM RODIT 😠 😠 😠

michalag
6. máj 2010

katarina. banska gratulujeeeeme k Laurinke 😵 😵 😵 !!!!!!

persseffona, ja som rodila 26.4. pri Dr. Melichercikovi a nevravm ze bol nejaky perfektny ale nebol ani najhorsi, mne sa zdal uplne v pohode 🙂..... mne pomohol, a preto som aj rychlo porodila a nemusela sa trapit v noci na izbe ..... ja by som Zvolensku nemocnicu nemenila 😉 .... ale vela zalezi na tom aky ma kto prah bolesti ..... mne pomohol, a preto som aj rychlo porodila a nemusela sa trapit v noci na izbe
kamaratka ktora rodila u Dr. Korpelovi a lutovala ze na neho natrafila pretoze vraj bol nervozny a len krical ..... takze 100 ludi ma 100 nazorov

avila
7. máj 2010

Jeeej, Katka, gratulujem, aj ked si to precitas az o par dni 🙂 Akurat sme sa striedali, mna vcera z nemocky prepustali (opat som si isla polezat 😉 ), tak sme sa vymenili 🙂 Dufam, ze vsetko OK, vsak urcite das vediet, ked pridete domov.

Tak baby, 100 ludi, 100 nazorov. Ale vyber je podla mna bohaty.

michalag
7. máj 2010

avila a nelezala si tam nahodou aj minuly tyzden niektory den (26-30.4.) lebo jedna baba sa tam na teba podobala aspon podla foto co mas v passe

persseffona
7. máj 2010

katke gratulujem k babu...zojec o BS som pocula, že ked je niečo s malinkým tak je prúser to asi nebudem riskovať, tak isto si neviem predstaviť cestu tam ak bude nasnežené v decembri, takže od toho som už upustila 🙂....ked som ležala na gynde dávnejšie dr Szedely mladší bol podľa môjho názoru jediným normálnym doktorom s ludským prístupom ale to som mala 14 rokov...ale s neho mám dobrý pocit...dr. Melicherčík povedal kamoške prišla tam o 11:00 že to bude až poobede alebo večer, že príbuzný radšej majú ísť na obed...a ked sestrám vravela o 11:30, že jej sa to nezdá, že asi rodí tak sa jej smiali, že ona ešte nemôže rodiť...to ju ako prvorodičku absolutne nesledovali, ked isla na wc zistila ze jej uz trči hlavička s rukou to sama išla na kozu a ked si sadla sestričky, že preboha vy rodíte?? to akože už je aký prístup....doktor bol na obede samozrejme 20minut na nho čakali. Ked prišiel a prepichol jej plodovu vodu už bola zelená....a to, že ju šil na 4x a ešte sa jej smial do tvare, že je precitlivelá a nič nevydrží...no poviem Vám mám dosť....nechcem nikoho strašiť sama som z toho šokovaná ako sa takto môže rodiť v 21storočí.... michalqa to som rada....asi mal dobrý deň....ja som počula veľmi dobré referencie na dr.kočajdovú

persseffona
7. máj 2010

mimi1 aj ja pozerám, že máme podobný termín ... to je super....máš krásnu bambulku

suee1
7. máj 2010

zienky, ja mam o chvilku termin ale ked citam co tu pisete tak sa fakt zacinam bat .............asi si tam nezoberiem len manzela ale aj mamku a prikazem im byt stale so mnou 😠 ............nepohnu sa odo mna ani na krok ..............dufam, ze dopadnem ako katka.banska teda ze zacnem rodit necakane teda skor ako mam termin aby som uz prestala nad porodom rozmyslat, kedze som prvorodicka a strach je z mojej strany prirodzeny 😅

avila
7. máj 2010

Michalag ee, bola som od pon do vcera. Suee, hlavne pokoj, co boli so mnou baby, boli spokojne, vsetko prebehlo hladko. Personal je mily, hororove scenare ma kazda porodica. Nestresuj sa, ale muzika si so sebou vezmi, pre podporu 🙂

michalag
7. máj 2010

suee, vobec sa neboj, podla mna Zvolenska nemocnica ma dobrych gynekologov a ako vsade aj tu sa najde zopar ciernych ovci ..... ale cez den vacsinou mozes odrodit pri dr. Häringovi, Simovi, Kamodovej a ostatny mavaju len nocne takze klud ..... urcite to zvladnete na 1**** 😵

zojec
7. máj 2010

jasne sue, neboj sa.. 😉 aj ked kazda z nas ma taky podvedomy strach z porodu, je to normalne.. treba verit, ze vsetko prebehne bez komplikacii.. a hororove pribehy radsej necitaj.. tebe sa to vobec nemusi stat.. 😉 inak na priprave som sa dozvedela , ze dr. Kamodova je taktiez tehulka.. ale este len na zaciatku.. myslim, ze dlho uz rodit nebude.. ale nas by este mohla stihnut.. 😉 dr. Sima by som tiez radsej obisla velkym oblukom.. nemam s nim dobre skusenosti, a este aj vyzera ako keby v sluzbe v jednom kuse spal!! a tiez nezabudnem na dr. szedelyho ako mi oznamil, ze mam nepriechodne vajcovody.. teda jeden, druhy uz nemam vobec.. 😠 ale jeho otec je fantasticky.. 😉 chodim k nemu na sono... taky srandista... 😀

mimi21
7. máj 2010

ahojte
tak ja som spat od dokiho, mame 2mm a srdiecko bije 🙂
povedal, ze nejaky 6tt, mne to podla MS vychadza 7tt, aj presne viem kedy som otehotnela 😀
knizku dostanem o 2tyzdne

zojec
7. máj 2010

mimi gratulujem.. 😀 a drzim palceky

annie13
7. máj 2010

mimi 😉 to je super, všetko dobré želáme

michalag
7. máj 2010

mimi gratulujeeeme, zelame bezproblemove tehu 😵 🙂

annie13
7. máj 2010

a Katke gratulujem k Laurinke 😉 🙂 všetko dobré malej slečne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre