Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

michalag
26. dec 2010

Ahojte 🙂
neviete niekto nieco o @mimi21 ????

mimi21
27. dec 2010

@michalag este nerodim 😀
stahovali sme sa, nemali sme net, takze som sa nemohla ozvat
zajtra mam poradnu, tak uvidime co mi dr povie, co so mnou bude, naposledy vravel. ze mala, je este relativne vysoko, takze to na porod nevyzeralo

michalag
27. dec 2010

@mimi21 aj Ninku si prenasala?

michalag
27. dec 2010

@mimi21 takze uz ste vo vacsom?

mimi21
28. dec 2010

@michalag aj Ninku som prenasala
dnes dr povedal, ze na porod to absolutne nevyzera, mala je vysoko, krcok zavrety, ak do 3.1 nic, tak hospitalizacia ☹

michalag
28. dec 2010

@mimi21 tak snad sa malicka rozhodne dovtedy aby ste nemuseli na vyvolavanie ..... a uz mate aj meno?

avila
28. dec 2010

@mimi21 Bozinku, vsak ty uz ides rodit??? To ako rychlo ide? Drzim paste, aby to bolo co najrychlejsie (ale az v porodke 😀 ) a co najlahsie.

mimi21
29. dec 2010

@michalag meno je Ema 🙂
@avila dakujem 😉
stale sa nic co by nasvedcovalo produ nedeje 😒

baby2310
29. dec 2010

@bubulacik nedá mi do toho neskočiť, naša Bianka sa narodila s takými istými mierami 😀 a ešte aj 16.teho ibaže marca 2010 😝 😝 😝
Ale aj tak sranda 😉

annie13
31. dec 2010

V novom roku radosť v oku
Úsmev na tvári
Nech sa darí
dôjsť vždy k cieľom
V tomto roku celom
Zdravia, šťastia veľa –
to vám zo srdca želám ..

suee1
5. jan 2011

mimi21 je stale pokope ? 🙂 nevie niekto ci uz ma Emku??

michalag
5. jan 2011

@suee1 ved aj ja chodim kazdy den nazerat do temy ...... ak do pondelka nic tak mala nastupit do nemocky, tak snad uz ma malinku pri sebe a mozno nema pristup na net ..... snad sa nam @mimi21 ozve ked sa bude dat 🙂

ela2710
5. jan 2011

@suee1 ahojky, ty si zo zh?

suee1
6. jan 2011

no nic, tak pockame 😉 . . . ela2710 som zo ZV 🙂

nikuska2404
6. jan 2011

Mimi21už má krásne dievčatko, Emka sa narodila sa včera 18,25 3360g a 50 cm . GRATULUJÉM 🙂

annie13
6. jan 2011

@mimi 21
srdecne gratulujeme vela zdravicka a stasticka Emmke zelame a vela mliecka

suee1
6. jan 2011

@mimi 21 jej, takze uz ma Emku, aj ja srdecne gratulujem 😎

komarik
7. jan 2011

ahojte, je tu niekto kto sa chystá rodiť teraz v januári? Presnejšie koncom januára.

michalag
7. jan 2011

@mimi21 gratulujeeeeeeeeeeeem!!!! hlavne vela zdravicka mliecka a aby ste si rychlo nasli svoj rezim 😵

avila
7. jan 2011

Jeeej, @mimi gratulujem 🙂 Nex ste obe zdravucke a coskoro doma.

mimi21
11. jan 2011

@michalag
@avila
@suee1
@annie13
ahojte
uz sme doma od nedele, vsetko OK, zatial, teda 😀
porod celkom rychly, v stredu rano som dostala polku cipku na dozretie krcku, prisli aj kontrakcie ale aj odisli, potom na obed o jednej druha polka, to uz sa pekne rozbehlo, o tretej mi odisla voda, kontrakcie kazde 3minuty a o pol7 bola mala na svete, bez epi, hoci som chcela, no ale prezila som, najhorsie bolo sitie 😝
len sa hrozim chvile ked mm odide do roboty, a ja tu ostanem sama
u nas je navjacsi problem, ze Ninka nezaspava sama, takze ak by bola nahodou hore aj Ema tak neviem ako by som to spravila 😝

zojec
11. jan 2011

@mimi21 aj ja dodatocne gratulujem 😉 a pri kom si rodila?

suee1
11. jan 2011

@mimi21 ani moja Ninka sama nezaspava, tiez neviem ako by som zvladla 2 babatka naraz 😅 ale urcite sa to da, len treba nabehnut na rezim 😉 drzim palce a hlavne ti prajem krasne chvile s tvojimi babami 😎 . . . a ozaj, pri kom si rodila?

mimi21
11. jan 2011

@zojec sluzbu mal dr bolgac, ale ani nestihol dojst z izby, este tam bola dr kralova, tak ma odrodila ona
dr bolgac mi potom aspon vtipy rozpraval 😀
o 18.10 mi PA povedala ze je to na 7cm, ze do siedmej porodime, ale o 18.20 som uz len z fitlopty stihla zakricat ze uz rodim, ze citim hlavicku a ledva som na kozu vyliezla a na 2 kontrakcie bola mala na svete 🙂

mimi21
11. jan 2011

@suee1 len moja Nina uz ma 1,5 roka a mala by to uz zvladat sama
zatial Emka len spinka, tak je to OK, len uvidime ako to pojde dalej
Ninku sa snazim zapajat do starostlivosti, s nami kupe malu, podava mi plienku a tak podobne, nech nie je odstrcena - velmi sa bojim aby ten pocit nemala ☹

zojec
11. jan 2011

@mimi21 😀 tak super 😉 inak to su nejake nove mena.. nepoznam

mimi21
11. jan 2011

@zojec dr bolgac je z Krupiny, pocula som o nom len dobre, kamoska pri nom este v krupine rodila
bol naozaj mily
a dr Kralova je taka mlada, aj pre mna nova, nepoznam ju, ale tiez fajn

avila
11. jan 2011

@mimi21 😀 😀 😀 Tak riadne vzruso 😉 Verim tomu, ze si rychlo system najdete, drzim palce 😉

miska_zv
11. jan 2011

@mimi21 tak ti teda gratulujem k tvojej slečne,má krásne miery. Ta doktorka je taká maličká a chudá? Ja som ju mala len na vizite. Tak to si mala riadne rýchly priebeh. Mne sa tiež rozbehol "systém" po polke čípku. Od 10:30 kontrakcie,12:10 mi odtiekla plodova voda a potom sťahy každých 40sekund a 14:45 bol Miško na svete. A ktoré PA boli pri tebe?

mimi21
12. jan 2011

@miska_zv najprv p. Budová - tá mi odrodila aj Ninku ale o 18 sa menili sluzby a bola tam pani Bonova, velmi zlata tiez 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre